نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: مشکل در Detect شدن یک IP Public توسط نرم افزار دوربینIP CAMERA

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2

مشکل در Detect شدن یک IP Public توسط نرم افزار دوربینIP CAMERA

با احترام
    من برای اضافه کردن یک دوربین که دارای یک IP valid هستش به نرم افزار مدیریتی دوربینها به مشکل برخوردم، چون نرم افزار نمی تونه IP Valid را Detectکنه وفقط IP هم رنج سرور رو میشناسه،
    میخواستم بدونم میشه IP Valid دوربین رو یه جوری به IP Invalid هم رنج سرور تبدیل (ترجمه) کرد.

با سپاس فراوان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سجاد کلاهی

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

این مشکل یکی از اساسی ترین مشکلات در راه اندازی دوربین های
    تحت شبکه و انتقال تصویر هست. دوتا راه دارین :

1- از یه مودم ADSL که بیشتر از یک پورت LAN داره به عنوان سوئیچ
    استفاده کنی و NAT رو کانفیگ کنی تا ادرس رنج داخلی ( تک ادرس دوربین)
    رو به ادرس پابلیک تبدیل کنه.

2- تو کانفیگ دوربین ، ای پی پابلیک رو روی یه ای پی رنج خودت با یه پورت بالای 1024
    مپ کنی ، وقتی نرم افزار اصلی ای پی و پورت دوربین رو میخواد ، ای پی و پورتی که دادی رو
    معرفی کنی.
    من دومین راه رو پیشنهاد میکنم. هم ساده است ، هم بی هزینه.

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2
    با سپاس از توجهتون

1-اول که IP خود دوربین IP Public هستش ، بنابراین انجام NAT سمت دوربین من نمی دونم چه کمکی میکنه ، سمت سرور هم که هیچی
    2- اگر قرار باشه من یک IP Private هم رنج IP سرور برروی دوربین ست کنم واحتمالا IP Public را به مودم اختصاص بدم احتمالا، خوب دسترسی به دوربین دیگه فراموش شدست

در کل با احترام فراوان من چیزی متوجه نشدم
    میدونم با Redirect IP روی روتر میتونم همچین مشکلی رو حل کنم ولی راه حل ارزون وبدون روتر میخوام لطفا

نام حقيقي: سجاد کلاهی

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

میخواستم بدونم میشه IP Valid دوربین رو یه جوری به IP Invalid هم رنج سرور تبدیل (ترجمه) کرد.
    اول که IP خود دوربین IP Public هستش ، بنابراین انجام NAT سمت دوربین من نمی دونم چه کمکی میکنه
    تنها راه تبدیل ای پی ها بهم NAT هست ، که ایپی داخلی شما رو به پابلیک تبدیل کنه.

اگر قرار باشه من یک IP Private هم رنج IP سرور برروی دوربین ست کنم واحتمالا IP Public را به مودم اختصاص بدم احتمالا، خوب دسترسی به دوربین دیگه فراموش شدست
    ای پی پابلیک رو به دوربین اختصاص و روی Firmware دوربین ، یا نرم افزار ضبط تصاویر ، رو ای پی پرایوت مپ کنین.

موفق باشین.

کلمات کلیدی در جستجوها:

کانفیگ دوربین ip

ست کردن ip valid به دوربینست کردن دوربین ای پی وایرلسنرم افزار دوربین ipاضافه کردن ip publicنحوه ست کردن ip public در روترآموزش کانفیگ کردن آی پی ولیدنحوه کانفیگ دوربین آی پی ip cameraاموزش ست کردن ip cameraنرم افزار دوربين ipروشهای تبدیل آی پی معتبر به نامهتبرکانفیگ کردن ای پی ولید دوربینست کردن ip invalidنرم افزار دوربين اي پيست شدن ip دوربینست کردن ipروی دوربینست کردن ip valid برای دوربینروش کامفیگ دوربین ipنرم افزار ثابت کردن ip در انتقالاموزش ست كردن IP در دوربينconfig کردن دوربین های IPست كردن ip يك دوربينست كردن دوربینipنرم افزار آی پی دوربیندسترسی LAN داخلی به مودم روتر دارای رنج IP Valid

برچسب برای این موضوع