نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: چرا چراغ هارد مدام روشن است

نام حقيقي: z

عضو عادی
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    37

چرا چراغ هارد مدام روشن است

سیستم سر کارم را تازه ویندوزشو عوض کردم خنده داره ی بار 2 ساعتی مرخصی گرفتم و رفتم و امدم سیستم من بخاطر شیر بودن پرینتر باید روشن می موند
    وقتی برگشتم سیستمم یکم کند شده بود (مطئمنم کسی با سیستم کاری نداشته) از اون روز به بعد وقتی سیستم رو روشن می کنم از همون اول چراغ هارد همش روشن است وای وقتی وارد ویندوز میشه حدود 5 یا حتی بیشتر باید صبر کنم تا مثلا یک فولدر را باز کند در طول روز شاید حدوود نیم ساعت سرعتش خوب باشد ولی همیشه به کندی فایلها را باز می کند مشکل می تونه مال چی باشه؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: superman

مسدود شده
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    با یک هارددیگه تست کنید ببینیددرست میشه

نام حقيقي: mehrdad jahangiri

عضو غیر فعال شناسه تصویری mj_02003
    نوشته
    36
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    پیشنهاد من اینهctrl+shift+esc را بزنید برنامه های که در prossessبه صورت کرنل در حال اجرا استو ببینید 90%ویروس داره اگه برنامهای از خودش زیاد باز کرده بود البته بدونه دخالت شما اگه به این صورت بود
    x.exe
    x.exe
    x.ex
    اگه به همین مقدارم بود با کلیک راست روش و در قسمت prayority مقدار فعالیت ان راlowکنید بعد 1 test از سرعت باز کردن برنامه یا فولدری را انجام بده اگه مشکل این بود باید ویندوز عوض کنی.موفق باشی

کلمات کلیدی در جستجوها:

روشن ماندن چراغ هارد

علت روشن بودن چراغ هارد

علت روشن شدن چراغ هارد چراغ هاردثابت ماندن چراغ هاردچراغ هارد روشن استروشن ماندن یکسره چراغ هاردعلت روشن ماندن چراغ هارد دیسکعلت ثابت بودن لامپ هاردچرا چراغ هارد روشن استروشن بودن دائم چراغ هاردچراغ هارد همیشه روشن استروشن بودن چراغ هاردروشن ماندن چراغ هارد دیسکچراغ هارد همیشه روشنروشن شدن چراغ هاردعلت روشن ماندن چراغ هاردچراغ هارد یکسره روشن است روشن بودن دایمی چراغ هاردمشکل هنگ کردن سیستم و روشن ماندن چراغ هارددلیل ثابت روشن ماندن چراغ هاردروشن بودن مداوم قرمزدرگیر بودن هاردروشن بودن دائمی چراغ هاردقرمز ماندن چراغ هارد

برچسب برای این موضوع