صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 23 از مجموع 23

موضوع: نرم افزاری برای ایمیج گرفتن از ویندوز سرور و اجراء صحیح آن برروی یک کامپیوتر دیگر

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    جناب رنجبران عزیز
    می توانید از Acronis True Image , Universal Restore استفاده نمایید . Universal Restore این امکان را به شما میدهد که روی هر سخت افزاری ویندوز خود را Restore نمایید.

Acronis® Backup & Recovery™ 10 Universal Restore™

What happens when a system’s hardware fails or needs to be retired? How do you move the valuable applications and data to a new system or hardware after disaster strikes? How do you quickly restore a system after the hardware has changed?
    Acronis solves this common issue with Acronis® Backup & Recovery 10 Universal Restore, a fully integrated module that restores servers or workstations to different hardware or to a virtual machine, providing highly flexible disaster recovery and migration options.
    The Acronis Backup & Recovery 10 Universal Restore module prepares you for even the most unforeseen events without requiring administrators to purchase and maintain identical spare machines.

The process begins when Acronis Backup & Recovery 10 is used to create a transportable image that disassociates the data from the old machine’s underlying hardware. Acronis Backup & Recovery 10 Universal Restore loads in the new hardware’s own drivers so that the image from the previous hardware platform will allow the machine to be flawlessly restored to a different hardware platform, complete with operating system, applications, data and all previous settings. Recovery can be implemented to an existing system, to a new system with different hardware, or to a virtual server, in minutes, by following these steps:
    1. Boot your replacement system with Acronis Backup & Recovery 10 bootable media you have created and select ‘Recovery’ in the menu.
    2. Select the image to restore.
    3. Acronis Universal Restore then initiates the restore process, detects the hardware and installs the appropriate drivers for Hardware Abstraction Layer (HAL).
    4. The result is a perfectly functioning system on a new hardware platform.
    Acronis Backup & Recovery 10 Universal Restore requires Acronis Backup & Recovery 10 to be installed.

Top Features

• Recover — Recover a failed system to different hardware or a virtual server in minutes after unforeseen events.
    • Clone and deploy — Clone and deploy operating systems with complete hardware independence
    • Migrate — Complete physical-virtual, virtual-physical, physical-physical, or virtual-virtual migrations for system recovery, testing, and other purposes.

ویرایش توسط ARM : 2010-02-08 در ساعت 01:12 PM
    alitaba، hadi_PN، pardazande و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رنجبران

بلاگر شناسه تصویری pardazande
    نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    آقای مشعلی درود
    جسارتا لینکی چیزی از همین نسخه ای که معرفی کردین ندارین؟ یه پکیج کامل ؟؟
    ممنون میشم اگه لطف بفرمائید

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    جستجو در بخش نرم افزار

pardazande و amin-net سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    دوستان عزیز با تشکر از لطفتون واسه همه راهنمایی ها
    من تونستم مشکلم رو با نرم افزار Acronis رفع کنم و از شر دردسرهای همیشگی رها بشم. راستش این پست رو واسه این نوشتم که دوستایی که میان و دنبال اینجور مطلبی میگردن بدونن که حتما و بدون هیچ مشکلی و خیلی راحت میتونن اینکارو بکنن
    در ضمن میتونین از سی دی های نرم افزاری Hirens.BootCD و نرم افزار Acronis داخل همون هم استفاده کنید
    بازهم از همه دوستان ممنونم

موفق باشید و سرفراز

hosseinadi سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    اینم نرم افزار Hiren's BootCD v10.1 در همین فروم

کد:
    http://forum.persiannetworks.com/f109/t26852.html

amin-net سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

من يه مشكل دارم . در يك شبكه با تعداد حدود 60 كامپيوتر كار مي كنم . مي خواستم ببينم شما مي تونيد براي تهيه و RESTORE كردن بكاپ در شبكه به من كمك كنيد . هدف من اينه كه يك نرم افزار ( مثل NORTON GHOST + ACRONIS ) نصب كنم و بتونم از طريق ريموت يا .. اينكا رو انجام بدم و هربار مجبور نشم برم توو سايت و پاي هر دستگا ه اينكار رو انجام بدم .

برقرار باشيد

نام حقيقي: M3hDi

خواننده شناسه تصویری mehdi
    نوشته
    239
    سپاسگزاری شده
    92
    سپاسگزاری کرده
    79
    نقل قول نوشته اصلی توسط art2020 نمایش پست ها
    سلام

من يه مشكل دارم . در يك شبكه با تعداد حدود 60 كامپيوتر كار مي كنم . مي خواستم ببينم شما مي تونيد براي تهيه و RESTORE كردن بكاپ در شبكه به من كمك كنيد . هدف من اينه كه يك نرم افزار ( مثل NORTON GHOST + ACRONIS ) نصب كنم و بتونم از طريق ريموت يا .. اينكا رو انجام بدم و هربار مجبور نشم برم توو سايت و پاي هر دستگا ه اينكار رو انجام بدم .

برقرار باشيد
    سلام

خوب همین کارو هم انجام بدید،آکرونیس نصب بفرمایید و موقع نیاز ریموت بزنید و عمل Image گرفتن و Restore کردن Image تهیه شده رو انجام بدید .
    تمام

حالا اگه بیشتر وسواس به خرج بدین ، روی یه ویندوز سرور نرم افزار آکرونیس ورژن اینترپرایس سرور رو نصب کنید و رو ی استیشنها هم ورژن Remote Agent رو نصب کنید ، اینجوری راحت ترهم میتونید به کاراتون برسید

alitaba، pardazande، amin-net و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

مي شه راهنمايي كنيد ( البته لطفاً و بصورت كامل و گام به گام ) يا اين كه يه فايل آموزشي به من معرفي كنيد .

amin-net سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

ایمیج گرفتن از ویندوز

آکرونیس سرور

اکرونیس سرور

آموزش آکرونیس

ایمیج گرفتن از ویندوز سرور

ایمیج گیری از سرور

بهترین نرم افزار ایمیج گرفتن از ویندوز

بهترین نرم افزار ایمیج گیری از سرور

ایمج از ویندوز

نرم افزار اکرونیس

طریقه ایمیج گرفتن از ویندوز

نرم افزار گرفتن ایمیج از ویندوزنرم افزار اكرونيسنرم افزار ایمیج گیری از ویندوز سرورنرم افزار گرفتن image از ویندوزايمج گرفتن از ويندوزآموزش ايميج گرفتن از ويندوزآموزش اکرونیسایمیج گیری از ویندوز سرورنرم افزار ایمیج گیری از ویندوزایمیج گیری از سرور acronishttp://forum.persiannetworks.com/f73/t32331-2.htmlنرم افزار آکرونیسگرفتن ایمیج از سرور دانلود نرم افزار آكرونيس

برچسب برای این موضوع