نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14
سپاس ها 5سپاس
  • 3 توسط patris1
  • 1 توسط khatib
  • 1 توسط sinanet

موضوع: اعتراض به ورود مخابرات به ارائه اینترنت پرسرعت ADSL

نام حقيقي: tak_speed

عضو غیر فعال
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    39

اعتراض به ورود مخابرات به ارائه اینترنت پرسرعت ADSL

دوستان عزیز مخابرات استان کردستان به زودی 12500 پورت ADSL رو در این استان راه اندازی خواهد کرد و طبق خبر های رسیده تا پایان ماه شش سال 89 کل مخابرات کشور شروع به ارائه اینترنت پرسرعت میکنه...!!

به نظرم باید در یه اقدام اعتراضی حداقل سرعت این کارو کند تر کرد که همه بتونن خودشونو جمع و جور تر کنن برای رقابت با این غول ...!!

من که میگم در یه ساعت و تاریخ مشخص و هماهنگ شده در کل کشور و توسط ای اس پی ها و شرکت های PAP همه اینترنت ADSL رو به مدت 2 ساعت قطع کنن.

پیشنهاد دوستان چیه؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    دوست عزیز ، خوب این کار چه سودی دارد، جز اینکه یک سری مصرف کننده که دارند پول برای استفده اینترنت میدهند ، دچار مشکل شوند.
    من نمیفهمم چرا شما قبول نمیکنید که معنی بازار رقابت همین است. حالا شما فکر کن شرکت های غول خارجی جای مخابرات وارد میدان شوند، آن زمان میخواهید چه کار کنید؟؟؟
    شما فکر میکنید این PAP ها میتوانند با شرکتهایی نظیر Telecom رقابت کنند.
    من نمیفهمم که چرا همیشه دنبال راهی هستید که به مصرف کننده بیگناه ضرر بزنید، هرچند دیواری کوتاه تر از دیوار مصرف کننده وجود ندارد.
    اینطور فکر نمیکنید؟

SADEGH65، afshin_dks و salary2005 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    39
    با این کار میتونیم اعتراض خودمونو به مخابرات و خیلی های دیگه نشون بدیم.

این فقط یه اعتراض همگانی به کار مخابرات هست و مینونیم صدامونو به گوش بعضی ها برسونیم!

عضو غیر فعال
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط patris1 نمایش پست ها

من نمیفهمم چرا شما قبول نمیکنید که معنی بازار رقابت همین است. حالا شما فکر کن شرکت های غول خارجی جای مخابرات وارد میدان شوند، آن زمان میخواهید چه کار کنید؟؟؟

این رقابت مثل این هست که تیم کوچه ما با منچستر بازی کنه!!!!! و واقعآ رقابت چقدر منصفانه خواهد بود!!

it_ict سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ali

خواننده شناسه تصویری it_ict
    نوشته
    122
    سپاسگزاری شده
    58
    سپاسگزاری کرده
    313
    دوست عزیز تا چه حد خبر شما در مورد استان کردستان درسته ؟؟؟

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط khatib نمایش پست ها
    دوستان عزیز مخابرات استان کردستان به زودی 12500 پورت ADSL رو در این استان راه اندازی خواهد کرد و طبق خبر های رسیده تا پایان ماه شش سال 89 کل مخابرات کشور شروع به ارائه اینترنت پرسرعت میکنه...!!

به نظرم باید در یه اقدام اعتراضی حداقل سرعت این کارو کند تر کرد که همه بتونن خودشونو جمع و جور تر کنن برای رقابت با این غول ...!!

من که میگم در یه ساعت و تاریخ مشخص و هماهنگ شده در کل کشور و توسط ای اس پی ها و شرکت های PAP همه اینترنت ADSL رو به مدت 2 ساعت قطع کنن.

پیشنهاد دوستان چیه؟
    معذرت میخوام این رو میگم
    اما شما مثل اینکه خیلی جو سبز ها گرفتتتون نه؟
    این چه طرز اعتراض کردنه ؟
    تا فرداش همه پاپ ها رو پلمب کنن به علت سیاسی کاری ؟
    روش اعتراض نامه زدن به تنظیم مقررات هست و توضیح در مورد اینکه با این قیمت ها احتمال رقابت نیست
    اونهم نیاز به اقدامی از طرف شما نداره چرا که جایی که ازش سرویس دارید خودش ضررش رو محاسبه کرده و این کا رو هم یا انجام داده یا در دست انجام داره

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    دوست عزیز ، اگر تیم کوچه شما در بازی با منچستر میبازد ، تقصیر تیم منچستر نیست و ربطی به انصاف ندارد، بلکه تیم شما باید خود را از لحاظ تکنیک و تاکتیک با جهان هم گام کند.
    در دنیای Business چیزی به نام انصاف، جوانمردی و غیره معنی ندارد، چیزی که حرف اول را در میزند ، سرمایه است. خوب شما الان میخواهید بگید، تحریمها برداشته شود و واردات به ایران آزاد شود ، آنوقت به همه نشان میدهم که چه کارها میکنیم!!
    این حقیر به شما میگوید، کار شما نه تنها بهتر شده بلکه عرصه برای شما بسیار تنگتر میشود. میپرسید چرا ؟ چون در این صورت شما مجبورید که برای هر نرم افزار لایسنس بخرید، حالا به صورت تقریبی خودتان پولی که بابت نرم افزارهایی که اکنون دارد استفاده میکنید را محاسبه کنید و ببینید که بعد از پرداخت هزینه مربوطه ، آیا میتوانید به رقابت ادامه دهید یا خیر؟
    حالا این یکی از صدها هزینه ای است که پرداخت میکنید .در کشورهای خارجی شرکتهایی که اینترنت به مشتریان ارایه میدهند مالیات ( که اگر اشتباه پرداخت کنید بدتر از کشتن آدم است )، هزینه استفاده از خط مخابرات و غیره را پرداخت میکنند.
    پس ناراحت نشوید و مقداری حقیقت اندیش باشید ، و در دنیای Business به انصاف و غیره فکر نکنید.
    با سپاس و تشکر

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    اینقدر این مخابرات رو بزرگ نکنین
    نمیتونه در کارش موفق باشه...

یکی از بزرگترین کارهای یک شرکت PAP داشتن یک CS خوب است که مخابرات از داشتن چنین چیزی بی بهره است
    و نمیتواند داشته باشد .

شاید اولش چندتا مشترک جذب کنه ولی در آخر عدم رضایت مشتریان رو در پی خواهد داشت.

نتیجه گیری :
    یکی از بزرگترین راههای به چالش کشیدن مخابرات داشتن یک CS خوب در یک شرکت سرویس دهنده میباشد

شرکت خدمات ارتباطی پیشگامان امروز شاهرود
    (شبکه اینترنت برلیان)

www.ADSL2.ir

عضو غیر فعال
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    39
    کی میتونه 128 نامحدود رو بده 9920 تومان؟!!!!!!
    تعرفه های مخابرات رو در لینک زیر ببینید بعد بیاید ببینم ...می خواند بگن نفس ککککککککککشششششش

http://www.tct.ir/pagecontent.php?rQ...zM0kDQ6UGb0lGd

ویرایش توسط khatib : 2010-02-04 در ساعت 02:19 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط it_ict نمایش پست ها
    دوست عزیز تا چه حد خبر شما در مورد استان کردستان درسته ؟؟؟

والا یکی از دوستان بنده از پیمان کارای مخابرات هست .قراره که روز شنبه برای بستن قرارداد راه اندازی و کابل کشی این خطوط به تهران بره.
    درضمن شرکت مخابرات این خطوط رو راه اندازی میکنه و اونو مناقصه میزاره و میده دست شرکت های خصوصی و به اونا درصد میده و هرچی بیشتر فروش کنن بیشتر درصد میگیرن.

پس بحث پشتیبانی مخابرات هم حله.....! تبریک میگم به همه برو بچ نازنین!!

نام حقيقي: مهدی شمس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Negab
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    غمی نیست چون ایرانسل کمرش را خواهد شکست !

و اما برای ما که بد نمیشه ، هر چی رقابت بیشتر باشه به نفع مصرف کننده هست .

البته این رو هم بگم که بنده از سرویس مخابرات استفاده کردم speed واقعآ لاکپشتی بود

ویرایش توسط Negab : 2010-02-04 در ساعت 03:21 AM

نام حقيقي: سعید ثائبی

عضو غیر فعال شناسه تصویری ssaebi
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    36
    نقل قول نوشته اصلی توسط khatib نمایش پست ها
    کی میتونه 128 نامحدود رو بده 9920 تومان؟!!!!!!
    تعرفه های مخابرات رو در لینک زیر ببینید بعد بیاید ببینم ...می خواند بگن نفس ککککککککککشششششش

تعرفه ADSL
    دوست عزیز من خودم هم دارم از مخابرات سرویس میگیرم . باور کنید از وقتی که اینترنت مخابرات رو دارم همش دارم احساس میکنم دارم کفاره یه چیزی رو میدم . شرکت خصوصی اگر داره 7 8 تا اضافه تر میگیره در عوض سرویس خوب میده . یعنی پشتیبانی , سرعت , امنیت ..... . به نظر من رقابت زمانی معنی واقعی خودش رو پیدا میکنه کنه دو طرف بتونن در رقابت شرکت کنن . شرکت های خصوصی اجازه سرویس دهی به فیبرنوری ها رو ندارن !

نام حقيقي: حمید قنبریان

خواننده
    نوشته
    501
    سپاسگزاری شده
    522
    سپاسگزاری کرده
    203

Icon10

با سلام خدمت شما عزیزان
    هدف مخابرات فقط همگانی کردن ADSL است با قیمت پایین است و نیز قبلاً تا سال 1388 نیز به شرکتهای PAP اعلام کرده بود که به عرصه واگذاری به اشخاص حقیقی وارد خواهد شد . این بسته به سیاست گزاری PAP ها داشته که تا به امروز چه کرده اند . شما مطمئن باشید که این قضیه به یکباره نبوده است .

نقل قول نوشته اصلی توسط patris1 نمایش پست ها
    شما فکر کن شرکت های غول خارجی جای مخابرات وارد میدان شوند، آن زمان میخواهید چه کار کنید؟؟؟

از هم اکنون نیز به شما خبر , بزودی قرار است اپراتور خارجی هم وارد عرصه شود از الآن به فکر باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط brellian نمایش پست ها
    از بزرگترین کارهای یک شرکت PAP داشتن یک CS خوب است که مخابرات از داشتن چنین چیزی بی بهره است و نمیتواند داشته باشد .
    همانطور که دوستمان اشاره کرد بهترین استراتژی کاری میتواند در داشتن یک Service Center خوب و با کیفیت بود چرا که بزرگترین ضعف مخابرات در تعداد بالای مشترکین و عدم داشتن نیرو و امکانات لازم برای انجام اینکار است . به نظر من بهترین سرمایه داشتن مشتریان ثابت و رضایتمند است . اینگونه مشتریان خیلی دنبال اختلاف قیمت نیستند .

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان و رضایت هر دو طرف سرویس دهنده و مشترک در آینده نزدیک

نام حقيقي: hossein

عضو عادی
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0

همه تقصیرها به گردن pap ها هم نیست

سلام و خسته نباشید به نظر من همه تقصیر ها رو نباید به گردن pap ها انداخت چون متاسفانه شرکت مخابرات ازامکانات مخابراتی و دستورالعمل های سازمان تنظیم و مقررات و زیر ساخت به شرکت های PAP کوتاهی می کند و این عامل سبب می شود در استان های محروم کشور شرکت های PAP قادر به سرمایه گذاری نباشند از جمله این امکانات عدم واگذاری سرویس اینترانت است و این سبب می شود که شرکت ها مجبور باشند از پهنای باند خیلی گرون مخابرات استفاده کنند که نهایتا منجر به افزایش قیمت سرویس و ضرر ده بودن آن می گردد مثلا من یه مثال کوچک خدمتتون عرض کنم
    شهرستان خوی دارای 5 مرکز مخابراتی می باشد ما بعد از گذشت دو سال موفق شدیم برای یکی از مراکز مخابراتی اینترانت بگیریم و هم اکنون که برای مرکز دیگر درخواست اینترانت داریم مخابرات بنا به دلایلی از دادن این سرویس سر باز می زند و ما دو راه حل بیشتر نداریم یا لینک بین مراکز بزنیم که هزینش زیاد است و یا از اینترنت مخابرات استفاده کنیم که با این تعرفه های سنگین مخابراتی علنا باید سرویس ها رو با قیمت بالاتری ارائه کنیم که اون هم مشکلات خود را داره و ......

it_ict سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f73/t32270.html

adsl مخابرات شیراز

کیفیت اینترنت مخابرات

adsl کردستان

مخابرات کردستان adsl

اینترنت نامحدود مخابرات

اینترنت مخابرات

adsl مخابرات کردستان

اینترنت مخابرات کردستان

اینترنت مخابرات شیراز

اینترنت پرسرعت خوب

اینترنت مخابرات مشهد

اینترنت adsl مخابرات

adsl مخابرات استان کردستان

اینترنت نامحدود مخابرات استان کردستان

adsl استان کردستاناینترنت پر سرعت مخابرات شیرازمخابرات استان کردستانadsl128 نامحدود کرج adsladsl شیراز مخابراتایا بستن پورتها از طرف ای اسپی است یا مخابرات؟مخابرات شاهرود adslاینترنت مخابرات سنندجاينرنت نامحدود مخابراتقیمت اینترنت مخابرات کرج

برچسب برای این موضوع