نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط 3hsan
  • 1 توسط Bill Gates
  • 2 توسط mtbiirir

موضوع: ادامه اختلالات در اینترنت کشور

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223

ادامه اختلالات در اینترنت کشور

آقا تو رو خدا یه اطلاع رسانی کنید از استانهای مختلف.وضعیت اینترنت شما چطوره؟ از این یک ماهه کلا همه چی بهم ریخته.بهمون میگن مشکل از خودتونه.یه سری کانفیگ هایی دادن که اینا رو بزنید حل میشه ولی متاسفانه این نوش دارو هم جواب نداد.بعد از یک ماه گفتند که به خاطر وضعیت کشوره و همه چی آروم شده و الان کم کم نرمال میشه.پینگ 4.2.2.4 از 600 اومد رو 130 ولی همش عمرش دو روز بود و بازم امشب شروع شد و رفته رو 600 یه نموره هم قطعی.
    به جانه خودم دیگه روانی شدیم دیگه بریدیم.همچنان شما هم این مشکلات رو دارید.بالا و پایین شدن پینگ.قطعی متوالی.و کندی سرعت؟یا اینکه ...

saeed25 سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    69
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    اینجا ظاهرا مشکلی نیست
    یک PING ویک TRACERT بهصدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران , Yahoo! بگذار بیبن مشکل از کجاست

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    آقا تو رو خدا یه اطلاع رسانی کنید از استانهای مختلف.وضعیت اینترنت شما چطوره؟ از این یک ماهه کلا همه چی بهم ریخته.بهمون میگن مشکل از خودتونه.یه سری کانفیگ هایی دادن که اینا رو بزنید حل میشه ولی متاسفانه این نوش دارو هم جواب نداد.بعد از یک ماه گفتند که به خاطر وضعیت کشوره و همه چی آروم شده و الان کم کم نرمال میشه.پینگ 4.2.2.4 از 600 اومد رو 130 ولی همش عمرش دو روز بود و بازم امشب شروع شد و رفته رو 600 یه نموره هم قطعی.
    به جانه خودم دیگه روانی شدیم دیگه بریدیم.همچنان شما هم این مشکلات رو دارید.بالا و پایین شدن پینگ.قطعی متوالی.و کندی سرعت؟یا اینکه ...
    سلام
    توی تهران و گرمسار من مشکلی ندارم
    البته چند روز پیش که سراسری مشکل بود اما الان همه چیز نرماله و vpn هم ok هست.

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    کی میگه مشکل حل شده تو تهران هنوز مشکل هست .

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    ما هم قطعی لحظه ای داریم. اینترنت شل کن سفت کن شده !

من حدس می زنم روی سرورها پارازیت انداخته باشن

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: MAHDI TAKALLOU

عضو عادی . شناسه تصویری mtbiirir
    نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    پينگ بالا يا پايين مگه اهميت داره ؟
    اگه بندويت شما يا پرو وايدر شما خالي باشه تايم پينگ اهميتي نداره چون روت ها فرق داره
    trace هم اگه بگيري روت رفت با برگشت براي icmp فرق داره
    ما يك رنج ip داريم كه پينگ 4.2.2.4 روي اون 450 هستش اما روي همون لينك stm1 يك رنج ip ديگه داريم كه 130 هستش
    هر دو هم وب خوب ميده هم دانلودش خوبه
    اما يكي از telia ميره اون يكي از pccwbtn

3hsan و saeed25 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    اره تایم ها برای ما ها مهمه جایی که ما هستیم به خاطر یه برنامه میگفتن پینگ تایمها به یه جا تو تایلند باید نزدیک 200 باشه ولی خوب درست بود تا قبل از.......
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtbiirir نمایش پست ها
    پينگ بالا يا پايين مگه اهميت داره ؟
    اگه بندويت شما يا پرو وايدر شما خالي باشه تايم پينگ اهميتي نداره چون روت ها فرق داره
    trace هم اگه بگيري روت رفت با برگشت براي icmp فرق داره
    ما يك رنج ip داريم كه پينگ 4.2.2.4 روي اون 450 هستش اما روي همون لينك stm1 يك رنج ip ديگه داريم كه 130 هستش
    هر دو هم وب خوب ميده هم دانلودش خوبه
    اما يكي از telia ميره اون يكي از pccwbtn
    کسی میدونه مبنای روتینگ حضرات چیه که این اتفاقات میوفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    آقا جانه من آخه از این مشکلات ما که نداشتیم به خدا.والا دیگه بریدیم با این مخابرات.بابا یک ماهی میشه که پینگشون بالا پایین میشه.خوب حالا توی لود سایتها هم میگیم تاثیری نداره جناب تکلو ولی اصلا میخوام بدونم چرا بالا پایین میشه؟ یک دیتای استاندارد و نرمال باید هی مدام پینگش بره 600 و 700 و باز مثه امروز بیاد 200!!!!!
    یا اینکه لحظه ای قطع و وصل بشه!!! اصلآ مثله همیشه نرمال نیست.معلومه که مشکل از خودشونه ولی هر کاری میکنم که محکومشون کنم زیره بار نمیرن.سرویس دهنده میگه مخابرات و مخابرات میگه روترت به تعمیر نیاز داره(جل الخالق)و وقتی هم میگیم روتر نو میزارم بازم همینجوریه میگه احتمالا به خاطر حوادث اخیره چک میکنیم.
    الان باز امروز درست شده.ما باید چیکار کنیم.یکی از دوستان دیتاش 512 بوده از مخابرات گفتن که دیگه مخابرات سرویس نمیده باید از isdp ها بگیری و رفته از همیار شیراز گرفته ولی جالب اینه که بخاطر نبود بستر کافی مخابرات از استان فارس تا شهرستان بنده خدا رو کردن 128 و اعتراض کرده و بهش گفتن اگه نمیخوای تا بدیم یکی دیگه!!!!!!!! ما هم گفتیم بشین تو خونت باهاش کار کن...
    خدا وکیلی شما همچین مشکلاتی دارید؟ من فارسم.آقا کسی اصلا میدونه مشکله اصلی مخابرات چیه؟ خودشون که میگن امکانات سخت افزاری برای ارتقاء نداریم.آخه تا کی

کلمات کلیدی در جستجوها:

پینگ نرمال 4.2.2.4

رنجip icmp

برچسب برای این موضوع