صفحه 4 از 4 اولیناولین 1 2 3 4
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 57 از مجموع 57

موضوع: ADSL مخابرات به PAP ها واگذار می شود .

نام حقيقي: ramak,m

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    ببین من 128 نامحدود رو تو شهرستان میدم 30 تومن و رقیبم برای رقابت میده 24 یا 20 تومن.ولی استقبال از من بیشتره و پورته خالی هم ندارم و کوتاه هم نمیام که 29 تومن نامحدود بدم.اوشون هزینه نصب نمیذاره ولی من 7 تا 10 تومن گذاشتم.استقبال از من بیشتره و منو بیشتر قبول دارن حتی مشترکینه خودش که در پی پیوستن به ما هستند.
    میشه بگید دلیلش چیه؟ ماله من که گرونتره که!!! هزینه نصب هم که من دارم و اون یکی نداره!!! پس چرا؟؟
    سلام

خیلی وقت پیش در انجمن ما یک نظر سنجیی گذاشته شد که کماکان در حال اجراست
    به عکس زیر دقت کنید:

همانطور که میبینید 2 ISP شاتل و صبا بیشترین محبوبیت رو در بین کاربران داشتن دلیل این محبوبیت چیه؟!

محبوبیت صبا که بدون هیچ شکی بخاطر پهنای باند غیر متعارفیه که به کاربرش ارائه میده:
    شما 128 میخری که در اصل 512 است و اون دسته از دوستانیکه دانلود براشون زیاد مهم نیست و محدودیت این شرکت رو میتونن تحمل کنن ازش استفاده میکنن و اینجا باید بحال اون وزیری گریه کرد که با این قانون نیست در جهانش امثال صبارو کرد بهترین ISPی ایران و امثال شمایی که به گفتهء خودتون بهترین در منطقهء خودتون هستید شاید حتی اسمتنون تو لیست نظر سنجی ما نباشه!
    مشکلات این شرکت هم در نوع خودش تغریبا بی نظیره! مثل دادن Invalid IP که کاربر بد بخت برای دانلود 1 فایل از Rapidshare باید نیم ساعت پشت محدودیت دانلودی که توسط شخص دیگه انجام شده بمونه
    حالا کاش همه رو با یک چوب میزد! همه میان IP Dynamic میدن میگن اونیکه Static میخواد 20 تومن اضافه بده IP بقول خودشون ایستا میدیم!! این آقایون برای دادن IP Valid هم پول میگیرن!!! (برای اثبات این موضوع Admin همین سایت میتونه یکی از IP های صبا رو تو کنترلپنل vBulletin سرچ کنه ببینه چندتا کاربر از یک IP دارن استفاده میکنن)
    و یک نکتهء گریه آور :
    تا مدتها صبا تو سایت و تراکت هایی که پخش میکرد سرعت 128 کیلوبیت رو 128KB یا 128 کیلوبایت مینوشت! این معلومات بهترین ISPی ایرانه!!!

اما شاتل!
    بنظر من مردم ما هرچی میکشن از بی اطلاعی و سادگیشونه آقای شاتل زمانیکه ADSL2+ رو به مشتریاشون معرفی کردن تبلیغی رو روی سایتشون گذاشتن و گفتن اگر با ADSL معمولی بخوای فایل 1 مگی دانلود کنی فلان دقیقه طول میکشه اما اگر 2+ داشته باشی مثل مک لارن سریع میشی!
    اینجا یک سوال پیش میاد و اون هم اینه که آیا 2+ جدیدا شده واحد محاسباتی پهنای باند؟! یا این آقایون برای بازار گرمی 128 رو 256 میدن؟!
    دلیل محبوبیت شاتل 2 چیز است و بس
    دلیل اول: اون زمانکه پارس انلاین و داتک و دیگر ISPهای نامی تهران دنبال راه اندازی ADSL تو مناطق مختلف بودن آقای شاتل بیشتر نقاط تهران رو ساپورت میکرد (جردن که بنده زندگی میکردم تنها ISPش ماه ها شاتل بود و بس)
    دلیل دوم: اضافه کردن سرویس های اقتصادی که اون بدبختی که پول نداره کارت اینترنت بخره و پول تلفنش بخاطر استفاده از سرویس های IN سر ماه جنجال تو خونش بپا میکنه بتونه بیاد ADSL بگیره و با خیال راحت به Chat کردنش برسه!

اما موضوع به محبوب بودن ختم نمیشه افرادی مثل من که مجبورن هر روز به اینترنت دسترسی داشته باشن نمیتونن ریسک کنن و قراردادشون رو فسخ کنن
    خود من از اواخر اسفند پارسال قصد داشتم قراردادم رو با شرکت X فسخ کنم ولی وقتی فکر میکردم یک هفته جمع کردن پورت طول میکشه از اونور هم یک هفته رانژه کردنش قراره منو سرکار بذاره از این تصمیم منصرف میشدم
    حالا بنظر شما شرکتی که من ازش اینترنت میگرفتم میتونه بیاد بگه: من با اینکه سرویسم رو گرون کردم و جواب مشتریم هم نمیدم جدیدا هم زیر 3 ماهه اکانت نمیفروشم هنوز کاربرام دارن ازم سرویس میگیرن و این نشونهء محبوبیت و کیفیت منه؟!

نه دوست عزیز مشکلات اساسی تر از اون چیزیه که شما فکر میکنید (حد اقل تو تهران)
    من از وضعیت ISP شما بی خبرم و واقعا نمیدونم کاربران شما از سرویستون راضین یا اینکه شما با سیاستی خاص مشتری رو راضی نگه میدارید اما این رو مطمئن باشید اگر شرایط طوری بود که جمع کردن و رانژه مجدد خط نهایتا 2-3 روز وقت کاربر رو میگرفت اونوقت میشد روی پایبندی کاربرا به ISP ها صرفا بخاطر کیفیتشون نظر داد نه الانکه برای اینکار دست کم باید 2 هفته دست از کار و زندگیت بکشی و با دایال آپ مثلا 56k بیای به کارات برسی

و در آخر بد نیست برید و مسائلی که از جانب کاربران در مورد ISP ها در تاپیک نظر سنجی ما ثبت شده ببنید

کد:
    http://itsat.ws/forums/showthread.php?t=98455
    البته ثبت نام فعلا بستس اگر در این سایت عضو نیستید توسط پیغام خصوصی e-mail تون رو بدید براتون User رجیستر کنم
    Ramak2pac

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    گرونترین هزینه رو شاتل در ایران داره و طبق نظر سنجی خودتون میبینید که شاتل یکی از پرطرفدار ترینه.
    والا من هر جا میگم شاتل میگن گرونه ولی خداییش کیفیت میده و ما هم راضییم.
    چند روز پیش با یکی از بچه ها صحبت میکردم میگفت من پارس 512 برای کافی نت گیرم اومد 200 تومن یه دت کار کردم ولی اخیرا اذیت میشدم ولی الان خطمو انداختم رو لاین شاتل اما با هزینه 270 ولی کیفیتی که بهم میده رو میخوام.و مشتری های قدیمیم که با پهنای باند پارس کار میکردند اخیرا اشاره به بهینه ی کیفیتم کردند.
    به هر حال آرزوی موفقیت داریم هم برای شما هم ملت هم مخابرات و بخش خصوصیش که امیدوارم در آینده مخابرات رو که یک جای تخصصی هست تبدیل به صرافی نکنن.

ramak2pac و microkord1 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: amin.naderi

عضو غیر فعال
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    11
    رامک عزیز متاسفانه شما لوله تفنگتو به سمت ما گرفتی ولی باز هم تکرار می کنم که کیه از کیفیت و سرعت عالی بدش بیاد شما که اسم فرانسه رو میاری چرا اسم تنظیم مقررات ایران رو نمیاری که من نوعی برای یه 256 ماهی 340 هزار می دم و واقعا خودم هم از سرویسهایی که به مشتریهام میدم حالم به هم میخوره والا
    به قول دوستمون ما توی منجلابی گیر افتادیم که نه راه پس داریم نه راه پیش وگرنه الان هزاران سال بود که جمع کرده بودیم .

نام حقيقي: mohamad

عضو عادی شناسه تصویری metal7001
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    8
    با سلام خدمت دستان

آیا خبر واگذاری adsl مخابرات به شرکت آسیاتک صحت دارد؟؟؟

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط metal7001 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دستان

آیا خبر واگذاری adsl مخابرات به شرکت آسیاتک صحت دارد؟؟؟
    سلام دوست من یعنی حرف من رو تو اون انجمن باور نکردید که اینجا عنوان کردید؟
    اینو مطمئن باشید.و اینم مطمئن باشید چون بازم واگذار کردند به بخش خصوصی مثل آسیا تک بازم هزینه هایی پای آسیا میفته و آسیا هم به نماینده فروشش نمیتونه بگه که توی کل کشور و شهرستانها 128 نامحدود 10 تومن بده

نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    8
    خبر واگذاری اینترنت مخابرات به آسیاتک صحت دارد

برای جلوگیری از فنا شدن باید به این شرکت پیوست

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط metal7001 نمایش پست ها
    خبر واگذاری اینترنت مخابرات به آسیاتک صحت دارد

برای جلوگیری از فنا شدن باید به این شرکت پیوست
    فکر کنم اشتباه میکنید.
    من که باهاشون صحبت کردم گفتند تعرفش هم آنچنان کمتر از بازار نیست!!! (آخه مخابرات واگذار کرده به بخش خصوصی و هزینه میفته پای بخش خصوصی)
    و اینکه اینها گند میزنن به adsl بعید میدونم تو قضیه پشتیبانی بتونن دووم بیارن رفیق.الان شرکتهای گردن کلفت در سطح استانها از پس پشتیبانی 4 تا dslam شون بر نمیان مخابرات میخواد هزار هزار تا ساپورت کنه!!! که نمیتونه و واگذار میکنه به بخش خصوصی مثل آسیتک که اونم واگذار میکنه به ارباب رجوع و isp ها که اونها هم به دلیل اینکه سود درصدی این کار کمه دلشون نمیسوزه و پشتیبانی ok رو نمیکنن.
    نمیدونم شایدم گفته شما به حقیقت بپیونده ولی مخابرات یعنی پشتیبانی صفر.
    الله اعلم

نام حقيقي: منوچهر

عضو عادی شناسه تصویری manucher
    نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    تو پيمانكاري ها بعضي شركت ها كه ميخوان پاي بقيه رو بلرزونن و بقيه شركت ها رو به شك بندازن كه تو مناقصه شركت كنن يا نه و يا با شك و دلهره شركت كنن ميان يه شايعه ميسازن و ميگن كه فلان شركت مناقصه رو برده فقط اينها ميخوان ماس مالي كنن و مناصه الكي برگزار ميشه به همين خاطر شركته ميتونه خيلي از رقباش رو كنار بزنه
    اينجا هم اين قضيه صدق ميكنه
    آقايون ميخوان ISP ها رو بكشن طرف خودشون اين رو شايعات رو ميسازن
    بابا خودتون كه دستتون تو اين كاره
    اصلا مخابرات با بخش خصوصي كي اينقد پايين اومده و بهش امكانات داده كه حالا با آسيا تك اينقد راه بياد و بهش كمك كنه كه بتونه همچين سرويس با همچين هزينه اي رو بده
    من كه سرچ زدم و ديدم اين خبر همش شايعه هست
    هر كس منبع مطمئني داره لينكش رو اينجا بزاره

نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    8
    اولاً منبع خبر خود من هستم که پیگیر کاراشم !!!!!

دوماً توی شهرایی که نماینده داره میده به همون نماینده ها و واسه بقه شهرها هم نماینده میگیره که بازم نماینده شهرای نزدیک در الویتند !!!

خود شرکت آسیاتک هم از نظر مخابرات الویت داره به دلایلی خاص!!!!!!!!

نام حقيقي: soroush

عضو غیر فعال
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام. واقعا جناب رامک گل گفت : خود من تو داهات هشتگرد زندگی میکنم . هنوز که هنوزه adsl خبری نیست . میگن سوییچ های مخابرات داغون جواب نمیده. بعد از سالها dial up بالاخره وایرلس گرفتم . 128 نامحدود ماهی 35 تومن البته با کلی چونه زدن . البته سرویسش خوبه ولی خوب ip invalid هم مشکلات خودشو داره برا دانلود . بهر حال قیمت ها بالاست .

زیاد به مخابرات هم فقط فکر نکنید
    دیروز یکی از شرکتهای محترم pap که به تازگی توسط یکی از دوستان خریداری شده 80 تا نماینده خودشو که براش 50 هزار پورت فعال کرده بودند رو محترمانه فراخواند و توی جلسه به همشون محترمانه و خلی نرم گفت قراردادهاتون رو دیگه تمدید نمیکنم . اونهایی هم که قراردادهایشون تموم شده خوب تموم شده.1.5 میلیون پورت dslam به صورت indor و outdor خرید کرده و قبل از عید 500 هزار پورتش میرسه ایران.و برنامه ریزی داره تمام مراکز مخابراتی ایران رو نصب کنه.تامین پهنای باندش رو هم از اتصالات هر stm1 به قیمت 4000 دلار بسته.فروش سرویس رو به دفاتر خدمات ارتباطی داره واگذار میکنه و تو شهر ها بسته به وسعتش مسئول نصب سرویس در نظر میگیره.قیمت سرویس 128 نامحدود با پهنای باند تضمین شده اش هم تقریبا حدود 6 هزار تومان به یوزر نهایی میرسه.و نماینده فروش حذف شده یا اگر نماینده بخواد باید همون 6 هزار تومان بخره و هر چی دوست داره بفروشه.
    با شناختی هم که من مدیر این شرکت دارم کمتر از 5 ماه دیگه تو کل ایران نصب میکنه و سرویس با کیفیت خیلی عالی هم میده.من که خیلی جدی تز از مخابرات اینو خطر میدونم
    ببخشید شما مطمئن هستی stm1=4000$ اینجا ایرانه قیمتهای پهنای باند مخابرات بالاست
    price stm1 =110*price 64 kb\s ===> 48.600.000 toman
    البته مخابرات لطف فرموده و گفته اگه از خطوط stm1 برای adsl استفاده بشه 20% تخفیف میده میشه 37.500.000 تومن.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    خدمت بازار اینترنت ایران به طور کلی تسلیت عرض میکنم که هر کسی از راه میرسه فقط با هدف سفره پهن کردن و این چیزا میاد تو بازار
    آسیا تک که تو این چند سال خواب بود و خبری هم ازش نبود یهو آب یخ ریختن روش!!!!

نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    خدمت بازار اینترنت ایران به طور کلی تسلیت عرض میکنم که هر کسی از راه میرسه فقط با هدف سفره پهن کردن و این چیزا میاد تو بازار
    آسیا تک که تو این چند سال خواب بود و خبری هم ازش نبود یهو آب یخ ریختن روش!!!!

این حرف درسته واقعاً
    ولی هنوزم هیچ چیز مشخص و قابل پیشبینی نیست
    مثل همیشه...........

3hsan سپاسگزاری کرده است.

صفحه 4 از 4 اولیناولین 1 2 3 4

کلمات کلیدی در جستجوها:

کیفیت adsl مخابرات

پشتیبانی ADSL

1

پشتیبانی adsl مخابرات

رقابت مخابرات adslهزینه ADSL مخابراتadsl مخابرات با پهنای باند نامحدودhttp://forum.persiannetworks.com/f73/t30798-4.htmladslمخابرات دارانمجوز papadsl-pap.comمشکلات adslپشتیبانی مخابرات ADSLنحوه محاسبه هزینهء adslواگذاری papشرايط واگزاري اينترنت512کرمانشاه تعرفه ADSLمخابراتپروکسی پورت 2012فروش IP Valid از طرف مخابراتثبت نام itsat باز شدوضعیت ISP مخابرات شهرستان گرمی adslشاتل گرميقیمتadsl مخابرات کرمانشاه پارس آنلاین داتک آسیا تک بهترین نظر سنجی

برچسب برای این موضوع