صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 57

موضوع: ADSL مخابرات به PAP ها واگذار می شود .

نام حقيقي: amin.naderi

عضو غیر فعال
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    اقا جان من نمیدونم این سرویسی که شایعه کردن که 128 نامحدود مخابرات میده 9800 کجاست!!!!
    حالا نمیدونم شاید گرفته باشن ولی من که شخصا به پشتیبانی مخابرات اعتقاد ندارم ولی شما تعرفه و خدمات رو در تهران میتونی اینجا ببینی

تعرفه 128 نامحدود ارزونترین سرویسش 69000 تومن مفت!!!

روش سفارش

فهرست مراکز

اکثر isp ها 128 نامحدود رو با بهترین پشتیبانی تا مرز 20 تومن هم میدن.اونوقت مخابرات تجهیزات پهن کنه واسه 8000 تومن؟ اصلا منطقی نیست عزیزه من.جور در نمیاد.خرج برق ac یه پورتم نمیده چه برسه به بقیه ش.البته درسته که مخابرات دستش برای تجهیزات بازه ولی نه تا این حد مجانیتو کار دولت و مخابرات کی ارزونی بوده دوست گلم؟
    این حرفها فقط برای دل خوشیه
    شما هنوز نه دولت رو شناختی نه مخابرات وقتی یارو میاد چندین میلیارد تو مخابرات هزینه میکنه مطمئن باش دستش برسه سی دی خام هم میفروشه ، وقتی راه اندازی شد تمام ادارات رو مجبور میکنه از مخابرات بگیرن اونوقت شما با چندتا یوزر معمولی می خوای چکار کنی؟

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط microkord1 نمایش پست ها
    این حرفها فقط برای دل خوشیه
    شما هنوز نه دولت رو شناختی نه مخابرات وقتی یارو میاد چندین میلیارد تو مخابرات هزینه میکنه مطمئن باش دستش برسه سی دی خام هم میفروشه ، وقتی راه اندازی شد تمام ادارات رو مجبور میکنه از مخابرات بگیرن اونوقت شما با چندتا یوزر معمولی می خوای چکار کنی؟
    البته من که نه ولی شرکتهای شهرهای پر جمعیت و مراکز استانها اونم شاید.
    من چون از شهرستانم مطمئنم که مخابرات نمیاد تازه میخوام پورتهامو هم ارتقاء بدم.
    و اگه بیاد هم بازم کار میکنم چون بازم مطمئنم مشترک اگه بره بازم 100% برمیگرده جای اولش چون توی شهرهای کوچیک کسی نمیتونه مخابرات رو تر و خشک کنه.و پشتیبانی صفر.چیزی که الان اتفاق میفته و میرن یه جای دیگه که ارزونتره میگیرن به خاطر کیفیت و پشتیبانی بی حد و مرز رقیبه ما بازم سرشون به سنگ میخوره و برمیگردن پیش خودمون تازه کلی هاشونم من یه ذره نادونی میکنم و باهاشون لج میکنم میگم پورت نداریم همونجا کار کنید
    دنیای ما رو ببین تورو خدا با این ملت و دولت

نام حقيقي: MehrMedia

عضو غیر فعال
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    اقا جان من نمیدونم این سرویسی که شایعه کردن که 128 نامحدود مخابرات میده 9800 کجاست!!!!
    حالا نمیدونم شاید گرفته باشن ولی من که شخصا به پشتیبانی مخابرات اعتقاد ندارم ولی شما تعرفه و خدمات رو در تهران میتونی اینجا ببینی

تعرفه 128 نامحدود ارزونترین سرویسش 69000 تومن مفت!!!

روش سفارش

فهرست مراکز

اکثر isp ها 128 نامحدود رو با بهترین پشتیبانی تا مرز 20 تومن هم میدن.اونوقت مخابرات تجهیزات پهن کنه واسه 8000 تومن؟ اصلا منطقی نیست عزیزه من.جور در نمیاد.خرج برق ac یه پورتم نمیده چه برسه به بقیه ش.البته درسته که مخابرات دستش برای تجهیزات بازه ولی نه تا این حد مجانیتو کار دولت و مخابرات کی ارزونی بوده دوست گلم؟
    دقت کنید انتهای تعرفه ها تاریخ داره ...
    تاریخ: 83 ، این در زمانیه که مخابرات پورتی نصب نکرده.

ویرایش توسط meh802 : 2010-01-21 در ساعت 01:18 AM

نام حقيقي: حمید قنبریان

خواننده
    نوشته
    501
    سپاسگزاری شده
    522
    سپاسگزاری کرده
    203
    با درود فراوان
    1-مخابرات حدود دو سالی است که ADSL را به ادارات دولتی و متقاضیان حقوقی واگذار میکند .
    2-از ابتدای امسال تعرفه های خودش را تا 50 در صد کاهش داد (با اعلام قبلی و تعیین مهلت برای کاهش به شرکتهای PAP)
    3-از تابستان امسال به اشخاص حقیقی با درخواست شخص و موافقت مدیر کل واگذاری شروع شد .(بصورت آزمایشی)
    4-از آذر ماه انجام کلیه کارهای درخواست و راه اندازی از طریق امور مشترکین مخابرات و سه روزه صورت میگیرد .
    5-از 22 بهمن امسال بصورت فراخوان عمومی و با تعرفه های جدید (ارزان) به کلیه متقاضان واگزار میشود .
    6-تعداد چند صد هزار پورت تا چند ماه آینده به ظرفیت مناطق مخابراتی اضافه خواهد شد.
    7- سرویس اینترنت بیسیم مخابرات تا سال آینده و قیمتهای شگفن انگیز ارائه خواهد شد .
    8-سال آینده قرار است اپراتور خارجی هم اضافه شود .(هنوز معلوم نیست)
    9- ....

این هم لیست نعرفه های در حال حاضر :

KBps64 برابر 9٫2۰۰ ریال

KBps128 برابر99٫2۰۰ ریال

KBps256 برابر125٫6۰۰ ریال

512 KBps برابر204٫8۰۰ ریال

1 Mbps برابر383٫2۰۰ ریال

2 Mbps برابر 745٫6۰۰ ریال

عضو غیر فعال
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid khan نمایش پست ها
    با درود فراوان
    1-مخابرات حدود دو سالی است که ADSL را به ادارات دولتی و متقاضیان حقوقی واگذار میکند .
    2-از ابتدای امسال تعرفه های خودش را تا 50 در صد کاهش داد (با اعلام قبلی و تعیین مهلت برای کاهش به شرکتهای PAP)
    3-از تابستان امسال به اشخاص حقیقی با درخواست شخص و موافقت مدیر کل واگذاری شروع شد .(بصورت آزمایشی)
    4-از آذر ماه انجام کلیه کارهای درخواست و راه اندازی از طریق امور مشترکین مخابرات و سه روزه صورت میگیرد .
    5-از 22 بهمن امسال بصورت فراخوان عمومی و با تعرفه های جدید (ارزان) به کلیه متقاضان واگزار میشود .
    6-تعداد چند صد هزار پورت تا چند ماه آینده به ظرفیت مناطق مخابراتی اضافه خواهد شد.
    7- سرویس اینترنت بیسیم مخابرات تا سال آینده و قیمتهای شگفن انگیز ارائه خواهد شد .
    9- ....

KBps64 برابر 9٫2۰۰ ریال

KBps128 برابر99٫2۰۰ ریال

1 Mbps برابر383٫2۰۰ ریال

نگفتم همش برای دلخوشیه
    خوب اب پاکی ریختی رو دست همه
    البته گفتم تو این مملکت ثانیه ای تصمیمات عوض میشه
    تنها راه تشکیل ستاد بحران مخابرات از طرف شرکتهای خصوصی و متضرر هستش

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    با درود فراوان
    9- ....

KBps64 برابر 9٫2۰۰ ریال

KBps128 برابر99٫2۰۰ ریال

1 Mbps برابر383٫2۰۰ ریال

والا 920 تومن رو من به گدای سره کوچمونم اگه بدم دیگه جوابه سلامم نمیده.!!!
    ولی من بازم به کارکرد adsl مخابرات و موفقیتش اعتقاد ندارم.البته تو شهرهای بزرگ شاید بشه رو مخابرات حساب کرد.ولی تو شهرستانهای کوچیکی که مخابرات حتی نیرو برای کار و بار خودش هم نداره و رشته حقوق اومده بخش مرکز کار میکنه فکر نمیکنم روزی روزگاری مخابرات بتونه و یا اصلا براش بصرفه که این کار رو انجام بده.به نظر من مدیون isp هایی که تو شهرهایی که مد نظر خودم هست هم میشه برای توزیع اینترنت بین مردم
    ولی خداوکیلی اون موقع دیگه ارزش اینترنت میاد پایین برابر میشه با مواد غذایی مثلا یه پفک.920 تومن

نام حقيقي: ساسان ب

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    138
    سپاسگزاری کرده
    35
    آقا بده بیاد پایین ؟ تو سوئد خط 10 مگ ماهی 4 یورو که قطعا از قیمت یه همبرگر پایینتره بده ؟
    یه کم وسیع تر فکر کنم به فکر پیشرفت باشیم
    ارزش اینترنت به بالا بودن قیمتش نیست به همگانی بودنشه وگرنه اگر قرار بود گران باشه چین با اون وضعیتش چطور بیش از 1 میلیاد کاربر آنلاین داره
    من اشتراکم تموم شده این 22 روز هم که مونده تا افتتاح یه کاریش میکنم اما اونطور که دوستان گفتن درخواست رانژه رو الان میتونم بدم تا انجام بشه ؟!

نام حقيقي: حمید قنبریان

خواننده
    نوشته
    501
    سپاسگزاری شده
    522
    سپاسگزاری کرده
    203
    با درود فراوان

KBps64 برابر 59٫2۰۰ ریال

با عرض معذرت قیمت 64 کیلو اشتباه افتاده بود .

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط masterweb نمایش پست ها
    آقا بده بیاد پایین ؟ تو سوئد خط 10 مگ ماهی 4 یورو که قطعا از قیمت یه همبرگر پایینتره بده ؟
    یه کم وسیع تر فکر کنم به فکر پیشرفت باشیم
    ارزش اینترنت به بالا بودن قیمتش نیست به همگانی بودنشه وگرنه اگر قرار بود گران باشه چین با اون وضعیتش چطور بیش از 1 میلیاد کاربر آنلاین داره
    من اشتراکم تموم شده این 22 روز هم که مونده تا افتتاح یه کاریش میکنم اما اونطور که دوستان گفتن درخواست رانژه رو الان میتونم بدم تا انجام بشه ؟!
    اینترنت پر سرعت ADSL 9 یا 10 هزار تومانی شامل همه مراکز مخابراتی و متقاضیان نخواهد شد

نام حقيقي: ramak,m

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام
    قبل از شروع باید عرض کنم که بنده 4 سال است که دارم در آتش انواع محدودیت ها , بی مسئولیتی ها , قلدوری ها , و از همه مهمتر پشتیبانی ضعیف ISP ها ذوب میشم
    واژهء ذوب حقیقت شفاف و روشن وضعیت اینجانب در 4 سال گذشتس

خیلی از کاربران این انجمن بنده رو بواسطهء فعالیت های اینترنتیم میشناسن و میدونن که چندین ساله بطور مداوم در انجمن های مختلف حضور فعال داشتم
    حال با توجه به توضیحات بالا از Admin های عزیز که اقدام اخیر مخابرات رو با بریده شدن نان سفرشون موازی میدانند خواهش میکنم از عرایض بنده دلخور نشن
    این فقط درد و دل و مشکلات 4 سال اخیر بند و امثال بندست که لازم میدونم (شاید) به عنوان یک کاربر از هزاران کاربر اینترنت ایران در این جمع عنوانش کنم

طی 4 سال اخیر با چندین شرکت قرارداد بستم و بخاطر مشکلاتی که داشتم یک به یک قراردادم رو فسخ کردم در زیر چند نمونه از دلایل رو عنوان میکنم

1- آن زمان که خبری از محدودیت سرعت نبود و هر کاربری میتونست با توجه به جیبش سرعت دلخواهش رو انتخاب کنه مشکل من و امثال من نبود امکانات در مخابرات محل برای راه اندا ADSL بود بعد هم که یواش یواش تمدن به منطقهء ما رسید نبود کفیت در اتصال اینترنت بود بطوری که حد اقل در روز 1-2 ساعتی قطعی داشتیم و در 99.9% موارد این کاربرها بودن که بلد نبودن چطور روی دگمهء Connect کلیک کنن!! جالبه اون زمان وقتی به مسئول پشتیبانی میگفتی آقا/خانم من خودم تو راه اندازی شبکه دستی بر آتش دارم میگفت وضعیت سرور Stable و احتمالا مشکل از مخابراته! و جالبتر اینکه بعد از چند دقیقه مشکل رفع میشد!!!!

2- بعد از قانون هر ایرانی یک 128 من و امثال من که از پشت رنو5 (همون 512 خودمون) مجبور شدیم بشینیم پشت ژیان!! حالا مشکل عدم پشتیبانی کم بود! بالا رفتن تعداد یوزرها و متعاقبا بیشتر شدن اشکالات سرور ها هم بهش اضافه شد و ما موندیم و بوق اشغال تلفن پشتیبانی ISP ها!!

3- وضعیت یکم خوب شده بود و کم کم داشتیم به سرعت ژیانمون عادت میکردیم که یهو یکی خواب ناخوش دید و اومد گفت آقا دنیا داره میره سمت فیبر نوری!! ما عقبیم بدویید برید فیبر نوری بکشید!! با این حرکتشون کلی کاربر بدبخت رو بی خانمان کردن و ISP ها با دریافت مبلغ بیشتر مشکل فیبر نوری رو حل میکردن! حالا چطوری؟! (بماند)

4- بعد از کلی اعصاب خوردی و دربدری بالاخره یه ISP پیداشد که فقط محدودهء مخابراتی منطقهء مارو پشتیبانی میکرد و بخاطر خلوت بودنش ، هم کفیتش خوب بود و هم اینکه برای جلب مشتری همه جور سرعتی رو بدون درخواست شجره نامهء خانوادگی به کاربراش میداد
    روزی که باهاشون قرارداد بستم (17 فروردین 1386) اینترنت 512 بدون محدودیت (زمانی و حجمی) رو با قیمت 45 هزار تومان میفروخت
    بعد از 3 ماه قیمتش رو کرد 75 هزار تومان و با اینکه یهو 30 تومان گذاشته بود رو قیمتش برای منی که سرعت بیشتر از هر چیزی برام اهمیت داشت مهم نبود و خریدم! این قیمت ثابت بود تا 29 اسفند 1387 بنده برای تمدید مجدد به سایتشون مراجعه کردم و با کمال تعجب دیدم قیمت اشتراک 512 از 75 هزار تومان به 250 هزار تومان افزایش پیدا کرده! زنگ زدم گفتم خانم فلانی سایتتون مشکل داره قیمت ها رو اشتباه محاسبه میکنه! گفت نخیر اشتباهی درکار نیست نرخ جدیده!!!!!!!
    حالا وضعیت اعصاب و احوال من در اون زمان که گفت نرخ جدیده چی بود بماند!
    زمانی که 512 رو 75 هزار تومان میفروختن 256 رو 45 هزار تومان قیمت گذاشته بودن منم گفتم خب پس 256 میگیرم! اما باز هم با کمال تعجب دیدم قیمت از 45 تومان به 125 هزار تومان افزایش پیدا کرده!!!
    ناچار مجبور شدم به سرعت 128 راضی بشم ....
    تا 4 ماه پیش مشکلی نداشتم و باز داشتم با ژیان 12 اسب بخاریم (همون 12 کیلوبایت) کنار میومدم که آقایون باز خواب بد دیدن و اعلام کردن منبعد اشتراک کمتر از 3 ماهه فروخته نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
    ادمین شبکه در جواب به شکایت بنده اعلام فرمودن مدیریت این شرکت با منه و من تصمیم میگیرم چه قیمتی روی محصولاتم بذارم شما مشتری هستی و حق انتخاب داری اگر با شرایط ما نمیتونید کنار بیاید میتونید از جای دیگه اشتراک بگیرید!

Adminهای محترم و صاحبان ISP این مشکلاته یکی از هزاران کاربر اینترنت ایرانه

امروز من برام مهم نیست کی قراره فروشنده باشه تنها چیزی که برام مهمه اینه که کمتر هزینهء یه جنس بنجل دست چندم کنم
    یک روز صاحب ISP به من گفت قانون رو من تعیین میکنم و شما حق انتخاب داری میتونی از من بگیری میتونی از کس دیگه ای بخری
    امروز یکی قوی تر از شما پیدا شده میگه اگر به قلدریه من گردنم از همه کلفت تره

بنده با مخابرات صبح دیروز صحبت کردم سرعت 128 ماهیانه 10 هزار تومان بدون هیچ محدودیتی

من از مشهور ترین تا نا شناخته ترین ISP های ایران (از Diaup تا ADSL) نه Support درست و حسابی دیدم نه مسئولیت پذیری
    در مورد پشتیبانی هم که چیزی نگم سنگین ترم! باور کنید احساس میکنم صدای نوار ضبط شده به سوالم جواب میده!! کارت من تو مخابرات مشکل پیدا کرده! کابل تلفن از مودم من کنده شده و کارتم در مخابرات روشن مونده! بعد آقای پشتیبان میگن مودم رو 10 دقیقه از برق بکش بیرون دوباره وصل کن! میگن آقای محترم من مودمم حتی به سیم وصل نیست شما لطف کن پورت منو ریست کن میگه اگر من قراره شمارو راهنمایی کنم که میگم مودم رو خاموش کنید!!!!!!

در مورد کیفیت هم به همین نکته اشاره میکنم که بخاطر انتقال اینترنت از طریق وایرلس به مخابرات اینترنت اکثر کاربران با بارش برف و بارون پایین میاد!

قیمت هم که در قسمت 4 عرایضم گوشه ای از انصاف رو براتون باز نویسی کردم!

حالا شمای ISP دار قاضی
    بنده با توجه به تجربیاتم (که صد البته هزاران نفر مثل من از همین درد ها گله دارن) باید دل به دل شما بدم و بگم نـــــــه! آقای مخابرات این کار شما غیر انسانیه؟!
    دارید از قدرتتون استفاده میکنید یک مشت Admin و مدیر فلک زده که زار و زندگیشون رو گذاشتن پای ISPشون از کار بی کار میکنید؟!

نه دوستان گلم واقعا دردی که من و امثال من کشیدیم بیشتر از اینه که بیایم بگیم اخ اخ اخ مخابرات خیلی بدی!

ببخشید مطلب خیلی طولانی شد
    Ramak2pac

SADEGH65 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: A.G

خواننده شناسه تصویری adel28
    نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    مطالب تون جالب بود.
    در بعضی جاها حق به شما داده میشه و در بعضی جاها خیر.

ولی به شخصه دوست دارم 1 سال دیگه بیاید و همین جا این تاپیک رو بالا بیارید و بگید از مخابرات تو این 1 سال چی دید.همین!

ramak2pac و 3hsan سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط adel28 نمایش پست ها
    مطالب تون جالب بود.

ولی به شخصه دوست دارم 1 سال دیگه بیاید و همین جا این تاپیک رو بالا بیارید و بگید از مخابرات تو این 1 سال چی دید.همین!
    چه کله اون متنه بالایی و چه این جمله: ولی به شخصه دوست دارم 1 سال دیگه بیاید و همین جا این تاپیک رو بالا بیارید و بگید از مخابرات تو این 1 سال چی دید.

دوست عزیز راماک آقا شما مشکلات و محدودیتهای منطقه یا محل یا استان یا اون شرکتهای سرویس دهنده رو فراگیر نکن و 100 نفر رو فدای یک نفر نکن.من در مورد دیگران که نمیدونم ولی در مورد خودم اینو مطمئنم که کیفیتم برای مشترک عالی بوده تا آخرت

ramak2pac سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    11
    جناب ramak عزيز به قول قديمي ها اواز دهل شنيدن از دور خوشست . شما رو مخابرات زياد حساب نكن چون صدرصد اونهم صورت واقعيشو نشان ميدهد . دوما شما چون جاي admin شركتها نبودي كمي بي انصافي است اينجوري قضاوت كني وقتي شما هم مكافاتي كه اين شركتها از دست سازمان و مخابرات و چند جاي ديگه مي كشن، مي كشيدي اونوقت بهتر از اين برخورد نمي كردي . من هم چند سال پيش همين نظر شما رو داشتم ولي وقتي يه isp كوچلو راه اندازي كردم فهميدم جريان از چه قراره . كسي از سرعت زياد ، كيفيت بالا بدش نمياد چون طبيعتا ازدياد يوزر رو به همراه داره و مساوي با درامد بالا ، تنظيم مقررات ايران تو دنيا شاهكاره كه بايد در تاريخ نوشته بشه فقط همين ...

نام حقيقي: ramak,m

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط adel28 نمایش پست ها
    مطالب تون جالب بود.
    عادل عزیز من دوست دارم برام یکم شفافتر توضیح بدی...
    اگر منظورتون بخشهایی است که به محدودیت سرعت و مشکلات مخابراتی برمیگرده 2 نکته رو باید اینجا روشن کنم

1- من فکر میکنم ادم منطقیی هستم و همیشه سعی کردم یک تنه به قاضی نرم و بقول معروف همهء کاسه کوزها رو سر 1 نفر نشکونم
    بنده هم مثل شما داخل همین به اصطلاح مملکت دارم زندگی(!) میکنم و این اطمینان رو به شما و دوستان دیگه میدم که میدونم خیلی از مسائل و مشکلاتی که ما کاربرهای اینترنت داریم ازش گله و شکایت میکنیم دلیل های ریشه ای داره
    2- اما با علم به اینکه میدونم منشع مشکلات ما ISPها نیستن مواردی رو هم دیدم که شخص ISP باید پاسخگو میبود که با نهایت خونسردی از جواب دادن به اون سوالات سر باززده!
    شما که توقع ندارید اگر اینترنت من قطع شد زنگ بزنم به وزیر ارتباطات بهش بگم آقای فلانی چرا اینترنت من قطع شده؟!
    من بعنوان مشتری حق این رو ندارم بدونم چرا اینترنتم قطع شده و تا کی باید پشت خط بمونم؟! پاسخ این سوال از تکرار جملهء تکراری "مودم رو 10 دقیقه خاموش ار برق دربیار" سختتره؟!
    دوست عزیز راماک آقا شما مشکلات و محدودیتهای منطقه یا محل یا استان یا اون شرکتهای سرویس دهنده رو فراگیر نکن و 100 نفر رو فدای یک نفر نکن.من در مورد دیگران که نمیدونم ولی در مورد خودم اینو مطمئنم که کیفیتم برای مشترک عالی بوده تا آخرت
    داداش گلم شما میفرمایید مشکلات X و Y رو فراگیر نکنم و 100 نفر روز به یک نفر نفروشم
    بنده در پاسخ به این قسمت از فرمایشات شما با کمال احترام باید بگم متاسفانه این شمایید که دارید برای منافع خودتون چند میلیون کاربر رو کله پا میکنید! (منظور از "شما" شخص شما نیست مخاطب من کلیهء Admin ها هستن)
    دوست عزیز تعداد کله ISPهای ایران به اضافهء تمام نمایندگی هاشون از نصف تعداد کاربران اینترنت ایران هم کمتره
    یه سر به نظرسنجی هایی که تو همین وبلاگ ها و انجمنهای کامپیوتری گذاشته شده بزنید! ببین کی از وضعیت اینترنتش راضیه؟! اگر به مثل "مشت نمونهء خروار است" اعتقاد داشته باشید نتایج این نظر سنجی ها حقیقت رو لخت مادرزاد جلوتون به رقص در میاره

و این رو هم به خاطر داشته باشید اگر شما واقعا دارید در منطقهء کاریتون بهترین اینترنت رو به مشتریهاتون ارائه میکنید شما یک اقلیت کامل هستید این رو نه من Ramak2pac که آمارها و نظرسنجی های رسمی و غیر رسمی میگه!

و در اخر
    جسارتا اسم من "رامک" است (برداشت بد نشه فقط تلفظ صحیح رو متذکر شدم)
    نقل قول نوشته اصلی توسط microkord1 نمایش پست ها
    جناب ramak عزيز به قول قديمي ها اواز دهل شنيدن از دور خوشست . شما رو مخابرات زياد حساب نكن چون صدرصد اونهم صورت واقعيشو نشان ميدهد . دوما شما چون جاي admin شركتها نبودي كمي بي انصافي است اينجوري قضاوت كني وقتي شما هم مكافاتي كه اين شركتها از دست سازمان و مخابرات و چند جاي ديگه مي كشن، مي كشيدي اونوقت بهتر از اين برخورد نمي كردي . من هم چند سال پيش همين نظر شما رو داشتم ولي وقتي يه isp كوچلو راه اندازي كردم فهميدم جريان از چه قراره . كسي از سرعت زياد ، كيفيت بالا بدش نمياد چون طبيعتا ازدياد يوزر رو به همراه داره و مساوي با درامد بالا ، تنظيم مقررات ايران تو دنيا شاهكاره كه بايد در تاريخ نوشته بشه فقط همين ...
    امین عزیز برای زندانی مکان زندان "خیلی" مهم نیست
    چه حلبی آباد خودمون چه زیر زمین یکی از کلاب های لاس وگاس زندان زندانه
    من نتنها عاشق چشم و ابروی مخابرات نیستم بلکه بطور کلی چشم دیدنش رو هم ندارم چراکه منشع تمام مشکلات ما از همونجاست پس حتی 1% هم این احتمال رو ندید که مخابرات الان شده کعبهء آمال من و امثال من

این بازی برنده نداره یا اگر داره مطمئنا کاربر جماعت برندهء این بازی نیست
    منطق به من میگه اگر قراره تحت هر شرایطی ضرر کنی کاری رو انجام بده که کمتر ضرر کنی (بهش میگن فرار رو به جلو)
    در مورد اون قسمت قرمز رنگ...
    متاسفانه واقعا امکان این برام مقدور نیست که یک هفته بشم Admin یک ISP ولی بدون شک برای شما این امکان وجود داره که 1 ساعت از پشت میز بیاید کنار برید خونهء اقوام بشینید پشت میز کاربریش و از کیفیت اینترنتی که به اسم پر سرعت به مردم میدن لذت ببرید

=-=-=-=
    تعریف یک تجربهء شخصی برای نشون دادن عمق فاجعه:
    کشور فرانسه اینترنت 8 مگابیت رو به همراه 116 کانال تلویزیونی ماهی 25 یورو میفروشه!
    اما ما؟!!
    اینترنت 128 کیلوبیت رو با توهین به شعور مشتری و هزار کم و کاستی دیگه به اسم اینترنت پر سرعت(!) ماهی بین 20 تا 27 هزار تومان میفروشیم

Ramak2pac

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    رامک جان من به خاطر منافع خودم نیستم خدا شاهده اگه بخوام بشینم حساب کنم خالصه دریافتی در ماه به 300 تومنم نمیرسه.هر کی جای من بود جمع میکرد ولی این برام مهمه که مشترکهام بعد از من نگن طرف برای جیبش و منافعش سرویس رو روی مردم قطع کرد و هدفش فقط مادیات بوده و نه ارائه خدمات و خدمت.من الان دارم خدمت میکنم به مردم شهرم.خدمتی که مخابرات توی طول عمر بشریت نمیتونه انجام بده اینو مطمئنم.خدا میدونه که چقدر میدوییم براشون.ولی آخرشم به هیچی میرسیم.به هر حال اگه کیفیت خوب ببرای مشترک خوب باشه دلیلش مخابراته که isp رو از هر لحاظ تامین میکنه و اگه بد باشه بازم دلیلش مخابراته.ما شرکتها که پهنای باند و یا امکانات و بستر ها که جز میراث پدرمون نبوده که هر چی هست مخابرات میده و پشتیبانی میکنه.من موندم مخابراتی که 3 روزه یه بار روترش دچار مشکل میشه و هر روزی یه بهونه ای میاره برام و میگه اینجوریه فلانه چنانه و همیشه دیتاش قطعه چجوری میخواد پشتیبانیه عمیقی رو مشترک داشته باشه.اگه راست میگه ما رو پشتیبانی کنه که مزاحم وقتشونم نمیشیم نه مشترکی که حتی برای یاخت کانکشن adsl یک ساعت تلفنی وقته ما رو میگیره.
    مخابرات از این خدمات نداره یعنی نمیتونه در توانش نیست.این توان رو فقط شرکتهای خصوصی یعنی isp ها دارن.
    مملکت و مخابرات ما روزی بدبخت شد که تصویب کردند که 4 نفر به عنوان بخش خصوصی بیان سود مخابرات رو بخورن و ملتی که isp ها باشن و خدمت میکنن به مملکت رو براحتی کنار بذارن.البته کنار نمیرن چون همونطوری که مشترک هزینه براش مهمه دو برابر کیفیت و پشتیبانی براش مهمه.
    ببین من 128 نامحدود رو تو شهرستان میدم 30 تومن و رقیبم برای رقابت میده 24 یا 20 تومن.ولی استقبال از من بیشتره و پورته خالی هم ندارم و کوتاه هم نمیام که 29 تومن نامحدود بدم.اوشون هزینه نصب نمیذاره ولی من 7 تا 10 تومن گذاشتم.استقبال از من بیشتره و منو بیشتر قبول دارن حتی مشترکینه خودش که در پی پیوستن به ما هستند.
    میشه بگید دلیلش چیه؟ ماله من که گرونتره که!!! هزینه نصب هم که من دارم و اون یکی نداره!!! پس چرا؟؟

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

کیفیت adsl مخابرات

پشتیبانی ADSL

1

پشتیبانی adsl مخابرات

رقابت مخابرات adslهزینه ADSL مخابراتadsl مخابرات با پهنای باند نامحدودhttp://forum.persiannetworks.com/f73/t30798-4.htmladslمخابرات دارانمجوز papadsl-pap.comمشکلات adslپشتیبانی مخابرات ADSLنحوه محاسبه هزینهء adslواگذاری papشرايط واگزاري اينترنت512کرمانشاه تعرفه ADSLمخابراتپروکسی پورت 2012فروش IP Valid از طرف مخابراتثبت نام itsat باز شدوضعیت ISP مخابرات شهرستان گرمی adslشاتل گرميقیمتadsl مخابرات کرمانشاه پارس آنلاین داتک آسیا تک بهترین نظر سنجی

برچسب برای این موضوع