صفحه 2 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 57

موضوع: ADSL مخابرات به PAP ها واگذار می شود .

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط microkord1 نمایش پست ها
    منطق رو والا ما خیلی گشتیم ولی نبود که نبود شما هم به خودت زحمت نده نگرد نیست
    اولاً به قول بچه ها اول کار نباید به هر محلی ای یه مجوز می دادن و اینجوری تمام ایران رو به گند بکشن حالا هم که کردن، مخابرات رو کردن رقیب که طبق نظر منطق ناعادلانه است اما دولت محترم می فرمایند اون هم یه شرکتهو باید سرامد کسب کنه الان هم به قول خدشون شده خصوصی که اونم شده قوض بالا قوض
    شما تصورشو بکن اگه مخابرات بخواد کوچکترین حرکتی بکنه رو تمام ایران تاثیر میزاره حالا کی توان رقابت با این غول بی شاخ و دم داره
    پس منظوره شما اینه که من ارتقا ندم؟ و همینجوری بمونم؟ مشترکینی هستند میان اسم مینویسن برای پورت ولی گیرشون نمیاد.آخه اگه اینجوری باشه اصلا سود نمیده.و سود دهی هم توی افزایش پورته.و ما هم والا موندیم دیگه.بعضیا میگن که مخابرات فقط خودش رو روی شهرهایی مثله تهران و شیراز و اصفهان و مشهد متمرکز میکنه و شهرستانها توی برنامه کاریش نیست.بعضیا میگن.تو روستاها هم میان!! به خدا موندیم با کار و بار این مملکت دیگه.ولی یکی از کارمندانه مخابراته شهرستانمون رو که بهش میگم نظرت چیه آیا مخابرات هم جایی مثله شهر خودمون میاد سرویس بده یا نه خندش میگیره و میگه مگه الکیه مخابرات بخواد بیاد تو شهرستان adsl بده!! مگه بیکاره!!!مخابرات جایی تجهیزات پهن میکنه که براش منفعت داشته باشه نه یه جایی مثله شهرستان.ما هم موندیم به خدا نمیدونیم با کدوم ساز برقصیم دیگه.الان 1 ساله که نتونستیم ارتقا بدیم فقط به خاطر همین کلام.یکی میگه ریسکه یکی میگه عالیه

saeed25 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83
    زیاد به مخابرات هم فقط فکر نکنید
    دیروز یکی از شرکتهای محترم pap که به تازگی توسط یکی از دوستان خریداری شده 80 تا نماینده خودشو که براش 50 هزار پورت فعال کرده بودند رو محترمانه فراخواند و توی جلسه به همشون محترمانه و خلی نرم گفت قراردادهاتون رو دیگه تمدید نمیکنم . اونهایی هم که قراردادهایشون تموم شده خوب تموم شده.1.5 میلیون پورت dslam به صورت indor و outdor خرید کرده و قبل از عید 500 هزار پورتش میرسه ایران.و برنامه ریزی داره تمام مراکز مخابراتی ایران رو نصب کنه.تامین پهنای باندش رو هم از اتصالات هر stm1 به قیمت 4000 دلار بسته.فروش سرویس رو به دفاتر خدمات ارتباطی داره واگذار میکنه و تو شهر ها بسته به وسعتش مسئول نصب سرویس در نظر میگیره.قیمت سرویس 128 نامحدود با پهنای باند تضمین شده اش هم تقریبا حدود 6 هزار تومان به یوزر نهایی میرسه.و نماینده فروش حذف شده یا اگر نماینده بخواد باید همون 6 هزار تومان بخره و هر چی دوست داره بفروشه.
    با شناختی هم که من مدیر این شرکت دارم کمتر از 5 ماه دیگه تو کل ایران نصب میکنه و سرویس با کیفیت خیلی عالی هم میده.من که خیلی جدی تز از مخابرات اینو خطر میدونم

نام حقيقي: amin.naderi

عضو غیر فعال
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1 نمایش پست ها
    زیاد به مخابرات هم فقط فکر نکنید
    دیروز یکی از شرکتهای محترم pap که به تازگی توسط یکی از دوستان خریداری شده 80 تا نماینده خودشو که براش 50 هزار پورت فعال کرده بودند رو محترمانه فراخواند و توی جلسه به همشون محترمانه و خلی نرم گفت قراردادهاتون رو دیگه تمدید نمیکنم . اونهایی هم که قراردادهایشون تموم شده خوب تموم شده.1.5 میلیون پورت dslam به صورت indor و outdor خرید کرده و قبل از عید 500 هزار پورتش میرسه ایران.و برنامه ریزی داره تمام مراکز مخابراتی ایران رو نصب کنه.تامین پهنای باندش رو هم از اتصالات هر stm1 به قیمت 4000 دلار بسته.فروش سرویس رو به دفاتر خدمات ارتباطی داره واگذار میکنه و تو شهر ها بسته به وسعتش مسئول نصب سرویس در نظر میگیره.قیمت سرویس 128 نامحدود با پهنای باند تضمین شده اش هم تقریبا حدود 6 هزار تومان به یوزر نهایی میرسه.و نماینده فروش حذف شده یا اگر نماینده بخواد باید همون 6 هزار تومان بخره و هر چی دوست داره بفروشه.
    با شناختی هم که من مدیر این شرکت دارم کمتر از 5 ماه دیگه تو کل ایران نصب میکنه و سرویس با کیفیت خیلی عالی هم میده.من که خیلی جدی تز از مخابرات اینو خطر میدونم
    اینی که شما میگید مثل بقیه شایعه است
    تو این مملکت ما تصمیمیات ثانیه ای عوض میشه
    من خبر موثق داشتم که سه تا شرکت pap با هم ترکیب میشن و مقابل مخابرات می ایستن اما بعدا تصمیمشون عوض شد و گفتن با مخابرات قرارداد میبندیم حالا هم که معلوم نیست . نه برای سازمان مهمه نه مخابرات و نه هیچ جایه دیگه که سرنوشت 1300 isp و 200 isdp و 11 pap چی میشه تو شهر من 2 تا pap نمایندگی دارن که خودم یکیشونم با بچه ها مخابرات هم کاملا اخت هستم رفتم اونجا خودم با چشمهای خودم تجهیزات و دیدم و گفتن بلا استثنا سر سال اینده راه اندازی شده و شما هم دیگه خودتون می دونید

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    مثله اینکه ما باید بار و بندیلمون رو کم کم ببندیم طبق فرمایشات دوستان.ولی اینی که میگید یه شرکت pap میخواد کل ایران این کار ها رو بکنه جز آرزوهای محاله و دست نیافتنی هستش.خیلی از شرکتهای گردن کلفت pap تو این مملکت شاید چند سال پیش همچین افکاری داشتند ولی توی این مملکت کهخ این چیزا الکی نیستش که.
    ما isp ها بریم به درد دله خودمون بنالیم حالا pap و سرویس دهیش تو کل ایران رو بی خیال بشیم تا بعدن.
    مرسی

نام حقيقي: mohamad

عضو عادی شناسه تصویری metal7001
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    8
    برنده شدن یه شرکت چینی تو مناقصه خرید تجهیزات adsl مخابرات راسته یا شایعه؟!!!!!

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    سلام
    درسته که پست من به این تاپیک مربوط نمیشه اما...

این خبر رو تو سایت خود مخابرات خوندم
    ارائه اينترنت پرسرعت در تمام مناطق مخابراتي تا پايان ماه جاري

از یه طرف خوشحالم که در این مملکت ما که اینترنت اوضاع بسیار خرابی داره و اصلا کیفیت مناسبی نداره داره اقداماتی انجام میشه...
    و از طرفی بسیار ناراحتم که یه قشر از جامعه سرمایه اشون داره از دست میره...

عضو غیر فعال
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar49 نمایش پست ها
    سلام

از یه طرف خوشحالم که در این مملکت ما که اینترنت اوضاع بسیار خرابی داره و اصلا کیفیت مناسبی نداره داره اقداماتی انجام میشه...
    شما يا خيلي دلت خودشه يا تو جريان تنظيم مقررات نيستيد
    وقتي شوراي عالي به ظاهر فرهنگي ميگه حق استفاده بيش از 128 نداري شما بگو زير ساخت شبكه از حد ترابايت هم بگذره

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    سلام

یعنی به نظر شما کیفیت و پشتیبانی یک شرکت خصوصی مثل isp پایینتر از مخابراته؟

نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    یعنی به نظر شما کیفیت و پشتیبانی یک شرکت خصوصی مثل isp پایینتر از مخابراته؟
    من هنوز پشتیبانی مخابرات رو ندیدم و نمی تونم نظر بدم...
    اما isp ها که واقعا افتضاح هست.
    تجربه ی آسیاتک ، فن آوا ، صبانت ، جام جم رو دارم که میگم...

ویرایش توسط mahyar49 : 2010-01-19 در ساعت 08:47 PM

نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط microkord1 نمایش پست ها
    شما يا خيلي دلت خودشه يا تو جريان تنظيم مقررات نيستيد
    وقتي شوراي عالي به ظاهر فرهنگي ميگه حق استفاده بيش از 128 نداري شما بگو زير ساخت شبكه از حد ترابايت هم بگذره
    بحث سر سرعت نیست
    بحث سر قیمته
    البته کیفیت حرف اول رو میزنه اما چون هنوز اینترنت مخابرات فراگیر نشده نمی توان در مورد کیفیتش نظر داد
    اما من خودم تو این فروم خوندم دوستانی که داشتند راضی بودند...

به نظر شما رسوندن قیمت ماهیانه 28000 تومان به 8000 تومان پیشرفت نیست؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    11
    بحث سر سرعت نیست
    بحث سر قیمته
    البته کیفیت حرف اول رو میزنه اما چون هنوز اینترنت مخابرات فراگیر نشده نمی توان در مورد کیفیتش نظر داد

بحث نه سر قيمته نه سر سرعت
    بحث سر اينه كه مخابرات مي خواد به قول خودش رقابت كنه حالا اين رقابت مثل اينكه تيم بارسلون بياد با تيم محلي افغانستان بازي كنه شما به وضعيت و امكانات بارسلون و مشكلات محلي تيم افغانستان توجه كنيد .

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    بحث سر سرعت نیست
    بحث سر قیمته

نه عزیزم این پیشرفت نیست بلکه پسرفت isp ها و شرکتها هست و پیشرفت برای خرید.خب این مخابراته که ایجاب میکنه که شرکت مجبور بشه 28 تومن بده و به نظر من یه 128 نامحدود 28تومن خیلی هم کمه برای یه شرکت با این همه هزینه ها و مخارجی که مخابرات و pap و isdp بر دوش یک isp میزارن.جلوی منی که isp هستم رو باز بذارن امکانات بهم بدن نگن پورت نیست و همه رو انبار کنن برای مخابرات و نگن اینترتنت و دیتا نیست و هر 1 مگ رو ندن حوار تومن من شخصا 128 نامحدود رو میدن 5000 تومن.دولت یا مخابرات کارشو بلده عزیزه من.از اون ور بالا میکشه که ملت نتونن کار کنن(isp) و از این ور خودش موش میدوونه.ولی اینجوری که شنیدم دیگه گسترده شدن ارائه پورت مخابرات متوقف شد.و مجوز و یا حد کاریشون فقط در استانهای فارس و تهران و مشهد و اصفهان فکر کنم تبریز هم باشه.
    و مابقی شهر ها و شهرستانها به عهده pap ها و نمایندگیهاشون هست(isp)

نام حقيقي: ساسان ب

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    138
    سپاسگزاری کرده
    35
    آقا من میتونم یک سوال بپرسم ؟
    من نفهمیدم در حال حاضر مخابرات خدمات ADSL میده یا نه ؟! یعنی من الان برم امور مشترکین منظقه به من ADSL میدن ؟!
    کسی این سرویس رو گرفته اطلاعی در مورد قیمت داره ؟!
    یکی به سوالات من پاسخ بده واقعا به من کمک کرده !

عضو غیر فعال
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط masterweb نمایش پست ها
    من نفهمیدم در حال حاضر مخابرات خدمات ADSL میده یا نه ؟! یعنی من الان برم امور مشترکین منظقه به من ADSL میدن ؟!
    الان که نمیده چیزی که گفتن از بهمن شروع میشه
    به شرکت مخابرات منطقه بستگی داره
    فعلا کرمانشاه برای فروردین قطعی شده (خبر کاملا موثق)

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط masterweb نمایش پست ها
    اقا جان من نمیدونم این سرویسی که شایعه کردن که 128 نامحدود مخابرات میده 9800 کجاست!!!!
    حالا نمیدونم شاید گرفته باشن ولی من که شخصا به پشتیبانی مخابرات اعتقاد ندارم ولی شما تعرفه و خدمات رو در تهران میتونی اینجا ببینی

تعرفه 128 نامحدود ارزونترین سرویسش 69000 تومن مفت!!!

روش سفارش

فهرست مراکز

اکثر isp ها 128 نامحدود رو با بهترین پشتیبانی تا مرز 20 تومن هم میدن.اونوقت مخابرات تجهیزات پهن کنه واسه 8000 تومن؟ اصلا منطقی نیست عزیزه من.جور در نمیاد.خرج برق ac یه پورتم نمیده چه برسه به بقیه ش.البته درسته که مخابرات دستش برای تجهیزات بازه ولی نه تا این حد مجانیتو کار دولت و مخابرات کی ارزونی بوده دوست گلم؟

ویرایش توسط 3hsan : 2010-01-20 در ساعت 10:18 PM

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

کیفیت adsl مخابرات

پشتیبانی ADSL

1

پشتیبانی adsl مخابرات

رقابت مخابرات adslهزینه ADSL مخابراتadsl مخابرات با پهنای باند نامحدودhttp://forum.persiannetworks.com/f73/t30798-4.htmladslمخابرات دارانمجوز papadsl-pap.comمشکلات adslپشتیبانی مخابرات ADSLنحوه محاسبه هزینهء adslواگذاری papشرايط واگزاري اينترنت512کرمانشاه تعرفه ADSLمخابراتپروکسی پورت 2012فروش IP Valid از طرف مخابراتثبت نام itsat باز شدوضعیت ISP مخابرات شهرستان گرمی adslشاتل گرميقیمتadsl مخابرات کرمانشاه پارس آنلاین داتک آسیا تک بهترین نظر سنجی

برچسب برای این موضوع