صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 25 از مجموع 25

موضوع: adsl مخابرات تهران در مراكز مخابراتي

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط khatib نمایش پست ها
    تا اونجایی که بنده خبر داشته باشم یه تاپیک دیگه وجود داره که مشتریا اونجا با هم بحث می کنند و اینجا فقط کسانی که برای یادگیری مباحث شبکه و ای اس پی داران با هم به بحث می پردازند!!!!!!!!!!
    و نکته بعدی اینکه من در حال حاظر 200 تا مشترک دارم و با اینکه یک مرکز خصوصی هستیم نمی تونم به صورت کامل جوابگوی این 200 نفر باشم.حالا به نظر شما کسی که داره برای دولت کار میکنه می تونه مثل ما با مشتری مدارا کنه و کاراشونو راه بندازه؟!!
    و نکته سوم این هست که ایا می تونن 200 هزار پورت(فقط در تهران) رو پشتیبانی کنن؟!!! عملآ نشدنی هست و نیاز به حداقل 2000 نفر برای پشتیبانی داره که مخابرات الان برای 4 تا نیرو اضافه کردن توی MDF داره لنگ میزنه!!!
    در ضمن چطور مخابرات 256 رو به ای اس پی ها میده 330 هزار تومان اما به مشترک میده 17500 تومان؟!!!
    پس اون وقت مام میریم یه خط 2 مگ میگیریم واسه ای اس پی و ماهی 77 هزار تومان میدیم و اون اون موقع جا داره که سرویس رو بدیم ماهی 2000 تومان!!!!

دوستان عزیز اونها نمیتونن با ما رقابت کنن شک نکنید که بزودی کارشون متوقف میشه چون نمیتونن جوابگو باشن.
    درضمن شرکت های PAP به رییس جمهور !!! نامه نوشتن و فک کنم الان جناب رییس گیر داده به این کار مخابرات و گفته مواظب اصل 44 قانون اساسی باشید!
    دوست عزیز ADSL هیچ وقت چیزی نمی تونه جایگزینش بشه!
    من با یکی از شرکت ها صحبت کردم برای وای مکس. می گفتن که هزینه تجهیزات واسه مشترک حدود 130 هزار تومان هست و سرویس 128 ماهیانه 60 هزار تومان!
    وای مکس فقط برای شهرک های صنعتی جوابگو هست.
    ما الان داریم مودم ADSL رو میدیم سی تومان و سرویس 128 شش گیگ رو میدیم پانزده تومان اما به مشترک زور داره که این هزینه ناچیز رو بده!!
    ایرانسل شاید برای گرفتن بازار قیمت هارو پایین بیاره و یا کلآ مدتی به صورت کامل وای مکس رو رایگان عرضه کنه اما نمی تونه دوام بیاره و مثل الان که تعرفه های همراه ایرانسل خیلی بالا هست اونو هم بالا میبره و مشترکا مجبور به بازگشت به همین خطوط ADSL میشن.
    پس بازم نگرانی وجود نداره!
    خب دیگه چیزی نموند که من بگم.اونایی که مد نظر من بود شما زحمتش رو کشیدید.اصله کلام رو دوستان توی این تاپیک باید از زبونه شما بشنون.مخابرات شهره ما و کازرون حتی نیرو برای mdf خودش استخدام نمیکنه که این دونفر بیچاره ای که تو mdf هستند فشار بهشون نیاد.به خدا تا من میرم اونجا کارشونو میبینم که خودشون با یه شهرستان طرفن و نمیدونن جوابه کی رو بدن دلم به حالشون میسوزه میخوام کمکشون تلفن جواب بدم.بعضی وقتا دیگه روانی میشن جواب نمیدن.ولی توی هر بخش 50 تا دختر گذاشتن واسه آدامس جوییدن که بیکارم هستند دیگه نیرو و پشتیبانیه adsl پیشکش
    نقل قول نوشته اصلی توسط masterweb نمایش پست ها
    شما مرکز خصوصی هستی ، 200 مشتری داری و نمیتونی جوابگو باشی !

دقیقا همون نکته ای که در بالا اشاره کردم ، یکسری مراکز پرت ندارن ، شما مجبوری بری با یه شرکت قرارداد ببندی که اونها قدرت ساپورت و پشتیبانی ندارند و از طرفی هم میدونند شما مجبوری از اونها سرویس بگیری چون همه پرتها اشغاله ... پس میشه چی ؟ همینی که هست !

پس عزیزم این شمایی که به زودی باید جمع کنی به جای تحلیل آینده ی مخابرات به فکر رقابت و جوابگو بودن اون 200 نفر باش که اگر مخابرات اومد به شما لطمه نخوره . چون من با همین شرکتی که بیش از 3 ساله قرارداد دارم و دومین ISP معتبر تهرانه به خاطر همین رفتاره که تصمیم دارم در اسرع وقت تعویض کنم .
    جنابه مستر خان شما معلوم نیست از کجا تیغ خوردی یا دلت از کی و چی پره نمیخواد بیای تو انجمن خودت رو تخلیه کنی جانم.ما شرکتها اگه لازم بشه مخابراتم جمع میکنیم گل پسر
    میدونی دوسته من ، من فکر میکنم شما از اون مشترکینی هستی که من بعضی وقتا به پستم میخوره و اذیت میکنن و پوله مورچه رو میدن ولی توقع فیل دارن و من با احترامه کامل از شرکت انتقالشون میدن به کره مریخ.
    به نظره من لایق همچین مشترکینی isp های زحمت کش و کسانی که وقت خودشونو میزارن روی پشتیبانی مشترک نیست.لایق چنین افرادی همون مخابراته با 2مگ ماهی 70 تومنه و پشتیبانیه 25 ساعته هست
    شما 100% موفق باشید گلم

khatib سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: tak_speed

عضو غیر فعال
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    39
    جناب sky_star2 من هم همچین مشترکانی داشتم و پیش اومده خودم از یک شرکت دیگه توی شهرستان سرویس 3 ماهه واسش گرفتم و پول سرویس رو هم خودم پرداخت کردم و کل مبلغی رو که بهم داده بهش برگردوندم. فقط واسه اینکه صدای اینچنین مشترکان اماتور و بی سواد و ....رو نشنوم!!!

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    جناب sky_star2 من هم همچین مشترکانی داشتم و پیش اومده خودم از یک شرکت دیگه توی شهرستان سرویس 3 ماهه واسش گرفتم و پول سرویس رو هم خودم پرداخت کردم و کل مبلغی رو که بهم داده بهش برگردوندم. فقط واسه اینکه صدای اینچنین مشترکان اماتور و بی سواد و ....رو نشنوم!!!
    فقط واسه اینکه صدای اینچنین مشترکان اماتور و بی سواد و ....رو نشنوم!!!
    از اینا میخوای کارتن کارتن با پست قرارداد ببندم واست بفرستم؟

نام حقيقي: افشين افشاري

عضو غیر فعال
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    24
    سپاسگزاری کرده
    54
    اميدوارم اين سرويسهاي مخابرات توي شهرستان ها هم راه بيوفته .....
    هر چي باشه كل پهناي باند ورودي كشور دست خود همين مخابراتي هاست و هر مشكلي هم كه داشته باشن ، مشكل پهناي باند رو ندارند!!!
    سه ماهه كه دارم زنگ ميزنم ISP ميگم شما كه به من 512 دادي، چرا 25 كيلو هم به من نميده!!! طرف فكر ميكنه با يه ^%$$ طرفه .. چرت و پرت جواب ميده!!! كلي كه باهاش بحث ميكني و متقاعد ميشه كه مشكل از طرف اوناست تازه ميگه "آره مثل اينكه حق با شماست .. الآن كه چك كردم كل پهناي باند تا سقف داره استفاده ميشه!!! قراره توي همين چند روزه پهناي باند جديد اضافه كنيم تا مشكل برطرف بشه!!!" .. يعني سه ماهه كه دارن پهناي باند اضافه ميكنن!!!
    حضوري هم كه ميرم اونجا پيش رئيسشون، جواب بدتر ميشنوم : "عزيز من 200 هزار تومن كه پول ندادي، 17 تومن پول دادي توقع همچين سرعتايي هم داري؟! شما اگر سرعت تضميني ميخواي 200 پولشه"

من ترجيح مميدم پشتيباني نداشته باشم، و هيچ كس بهم پاسخگو نباشه ... تا اين جواب هاي چرت و پرت رو نشنوم!!!

hashemie و ehsan653 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    39
    دوست عزیز آقای افشاری
    ما که زیر مجموعه مخابرات هستیم و ماهیانه خدا تومان بهشون پول میدیم وقتی زنگ میزنیم بهشون اصلا جواب نمیدن حالا می خواین جواب شمارو بدن که ماهی 10 تومان میدی بهشون؟!
    درضمن مقصر اون شرکت نیست .....!!! ما هم الان از تاریخ 1/11/1387 درخواست افزایش پهنای باند رو به مخابرات دادیم و هر روز هم باهاشون تماس میگیریم و مراجعه میکنیم و اونا میگن که ما امکانات نداریم فعلآ!!!!!!!!!!!!! و خبر دارم که توی 85 درصد استان ها هم همین وضعیت هست..!!!
    باور نکردنیه نه؟!!!! مخابراتی که برای 4 مگ اینترنت امکانات نداره می خواد ADSL بفروشه!! خیلی جالبه

hashemie سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    39
    درضمن بهتره که یوزر ها برن توی سایت زیر و اینجا وارد بحث اساتید نشن!

بررسی مشکلات ADSL - سخت افزاری - نرم افزاری - Page 482 - PersianTools Forums

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_dks نمایش پست ها
    اميدوارم اين سرويسهاي مخابرات توي شهرستان ها هم راه بيوفته .....
    هر چي باشه كل پهناي باند ورودي كشور دست خود همين مخابراتي هاست و هر مشكلي هم كه داشته باشن ، مشكل پهناي باند رو ندارند!!!
    سه ماهه كه دارم زنگ ميزنم ISP ميگم شما كه به من 512 دادي، چرا 25 كيلو هم به من نميده!!! طرف فكر ميكنه با يه ^%$$ طرفه .. چرت و پرت جواب ميده!!! كلي كه باهاش بحث ميكني و متقاعد ميشه كه مشكل از طرف اوناست تازه ميگه "آره مثل اينكه حق با شماست .. الآن كه چك كردم كل پهناي باند تا سقف داره استفاده ميشه!!! قراره توي همين چند روزه پهناي باند جديد اضافه كنيم تا مشكل برطرف بشه!!!" .. يعني سه ماهه كه دارن پهناي باند اضافه ميكنن!!!
    حضوري هم كه ميرم اونجا پيش رئيسشون، جواب بدتر ميشنوم : "عزيز من 200 هزار تومن كه پول ندادي، 17 تومن پول دادي توقع همچين سرعتايي هم داري؟! شما اگر سرعت تضميني ميخواي 200 پولشه"

من ترجيح مميدم پشتيباني نداشته باشم، و هيچ كس بهم پاسخگو نباشه ... تا اين جواب هاي چرت و پرت رو نشنوم!!!
    دوست من
    سرویس دهنده ای که شما میفرمایید مخابرات های استانی هستند که پهنای باند خودشون رو از شرکت زیرساخت تهیه میکنن و پهنای باند ورودی کشور هم دستشون نیست. و اتفاقا تو بیشتر استانها این شرکتهای استانی مشکل پهنای باند دارن شدید.
    اون شرکت ISP بدبخت واسه افزایش پهنای باند باید هفت خان رستم رو رد کنه.
    1- باید اول بره سازمان تنظیم و واسه افزایش جدید تقاضا بده
    2- دوباره ضمانت نامه بانکی بگیره و ببره سازمان
    3 تو سیکل چند ماه دیتا ها استانی که خودشون داستانی هستند قرار بگیره تا بتونه افزایش بده تازه اگر امکانات داشته باشن.

من به شخصه آینده رو تو وایمکس میبینم.بی صبرانه و مشتاقانه منتظرم.
    ولی یه مطلبی زیاد به سرویس فعلی ADSL مخابراتهای استانی دل نبندید.این سرویسها تا چند وقت دیگه به دست همین شرکتهایی می افته که شما امروز باهاش مشکل داذی چون مطمئن باش اونها از پسش بر نمیان.مخابرات داره به سمت واسطه گری پیش میره که با خصوصی تر شدنش د ل و دزی یه عده عمیق تر هم میشه.شرکت هایی مثل ما دارن مستقیم میرن از زیرساخت سرویس بگیرن و بستر های انتقال خودشون رو هم از بستر های داغون مخابرات استانی خارج کنن.STM های ارتباطی یه شهر با خارج از شهر تو یکی از استانها خوابیده بود و از پنجشنبه تا شنبه ارتباط تلفنی و اینترنت یک شهر به خاط پریدن فیوز یک دستگاه به خاطر خرابی فیوز قطع بود و دوستان مخابراتی علیرغم تلفنهای زیاد ما ککشون نگزید و فرمودن ما روز تعطیل کار نمیکنیم. و یک شهر 60000 نفری با چنین نشکلی 2 روز مواجه بود.
    حالا سرویسهای ADSL مخابرات هم توی بازه چند ساله خودشو نشون میده.

khatib و ehsan653 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1 نمایش پست ها
    دوست من
    سرویس دهنده ای که شما میفرمایید مخابرات های استانی هستند که پهنای باند خودشون رو از شرکت زیرساخت تهیه میکنن و پهنای باند ورودی کشور هم دستشون نیست. و اتفاقا تو بیشتر استانها این شرکتهای استانی مشکل پهنای باند دارن شدید.
    اون شرکت ISP بدبخت واسه افزایش پهنای باند باید هفت خان رستم رو رد کنه.
    1- باید اول بره سازمان تنظیم و واسه افزایش جدید تقاضا بده
    2- دوباره ضمانت نامه بانکی بگیره و ببره سازمان
    3 تو سیکل چند ماه دیتا ها استانی که خودشون داستانی هستند قرار بگیره تا بتونه افزایش بده تازه اگر امکانات داشته باشن.

من به شخصه آینده رو تو وایمکس میبینم.بی صبرانه و مشتاقانه منتظرم.
    ولی یه مطلبی زیاد به سرویس فعلی ADSL مخابراتهای استانی دل نبندید.این سرویسها تا چند وقت دیگه به دست همین شرکتهایی می افته که شما امروز باهاش مشکل داذی چون مطمئن باش اونها از پسش بر نمیان.مخابرات داره به سمت واسطه گری پیش میره که با خصوصی تر شدنش د ل و دزی یه عده عمیق تر هم میشه.شرکت هایی مثل ما دارن مستقیم میرن از زیرساخت سرویس بگیرن و بستر های انتقال خودشون رو هم از بستر های داغون مخابرات استانی خارج کنن.STM های ارتباطی یه شهر با خارج از شهر تو یکی از استانها خوابیده بود و از پنجشنبه تا شنبه ارتباط تلفنی و اینترنت یک شهر به خاط پریدن فیوز یک دستگاه به خاطر خرابی فیوز قطع بود و دوستان مخابراتی علیرغم تلفنهای زیاد ما ککشون نگزید و فرمودن ما روز تعطیل کار نمیکنیم. و یک شهر 60000 نفری با چنین نشکلی 2 روز مواجه بود.
    حالا سرویسهای ADSL مخابرات هم توی بازه چند ساله خودشو نشون میده.
    والا منم 2سال درخواست دادم (فارس) بعد از 2 سال بازم میگفتند که مشکل امکانات برای انتقال دیتا از استان به شهرستان داریم که به هر حال من کوتا نیومدم و با بدبختی 1.5 رو بعد از 2سال گرفتم ولی 1.5 رو به کی بدیم خدا میدونه.این وضعیته مخابرات با امکاناته فعلیشه.
    و در مورد وایمکس چجوری شما آینده رو در وایمکس میبینید؟ وایمکسی که یه سرویس دهنده باید جون بکنه تا مخابرات 2مگ دیتا بهش بده!!!
    ما فقط adsl میدیم دیتا بهمون نمیدن چه برسه که روزی روزگاری بخوایم وایمکس هم بدیم!!! با 2مگ دیتا ارائه adsl dialup wimax جالبه!!! مخابرات خودش بیشتر از همه مشکل داره چون مشترکینش که isp ها هستند الان غرق در مشکلاتی هستند که باعث و بانیش مخابراته

khatib سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    39
    هزینه های وایمکس خیلی بالاست و اصلان با ADSL قابل مقایسه نیست!

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83
    اگه منظورتون cpe هست میشه فعلا رو 100 تومن فروش کرد. البته بسته به موقعیت مشترک داره

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

قیمت adsl مخابرات

لیست قیمت adsl مخابرات

لیست قیمت adsl مخابرات تهران

http://forum.persiannetworks.com/f73/t30486.html

adslمخابرات تهران

ثبت نام adsl مخابرات تهران

مراکز مخابراتی تهران

adsl تهران

نرخ adsl مخابراتمراکز adsl تهرانهزینه adslمخابراتقیمت adslمخابرات adsl مخابرات تهرانهزينه adsl مخابراتلیست قیمت های adsl مخابراتتعرفه adsl مخابرات البرزمخا برات adslقیمت adsl تهرانمراکز isp تهرانقیمت مخابرات adslمراکز مخابرات ADSLوضعیت adsl مخابراتمراكز مخابراتي تهرانمناطق مخابراتی تهرانقیمت adsl در تهران

برچسب برای این موضوع