نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 7سپاس
  • 1 توسط Reza.D
  • 2 توسط mtbiirir
  • 1 توسط 3hsan
  • 2 توسط empire
  • 1 توسط vahsha1

موضوع: وارد کردن تجهیزات رایانه از چین به ایران

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223

وارد کردن تجهیزات رایانه از چین به ایران

خسته نباشید
    آقا ما کسی داریم که میره اونور و جنس میاره و سراسر قانونی.میخوام بدونم که اگه بخوام برام تجهیزاته رایانه بیاره برای فروش چه مشکلاتی تو ایران گریبان گیرمون میشه؟ از قبیل گارانتی و این چیزا.اصلآ چجوری میشه فروش کرد این قطعات رو؟ بحث گارانتی و بقیه مشکلات چی میشه؟
    کسی از دوستان تفاوت قیمت یه مادربرد مثلا ح45 تو ایران و چین رو داره؟ مثلا مادربردی که اینجا 150 تومن فروش داره اونجا حدودآ چقدر خریده همکارشه؟
    و برای فروش چه فکری برای گارانتیش میشه کرد؟
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    قطعاتی مثل مادربرد که عملا بدون گارانتی مفتش گرونه تازه گارانتی هم داشته باشه مشتری دنبال گارانتیه معتبر و اسم و رسم دار میگرده.

گفتید جنس میاره فکر کردم میخوای از لوازم جانبی و کابل و موس و ... اینها بگید.

دنبال جنسی باشید که مثل مادربرد قیمت بالا و دردسر زیاد نداشته باشه.از کابل،موس،کیبرد گرفته تا بعضی از همین تستر های شبکه و ابزار کار شبکه و هزار و یک چیز دیگه که استفاده میشه اما شاید به چشم نیاد.

اما خرید جنس از چین هم کار هرکسی نیست و تا چند بار نیشت نزنن یاد نمیگیری چه کار کنی!

patris1 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    سلام
    راستش من هم یه همچین امکانی رو دارم ولی هم چین و هم اروپا.
    اگه لطف کنید یه راه حلی برای فروشش هم بگید خوبه .
    در ضمن از همکاری تون هم به شدت استقبال می کنیم .

نام حقيقي: MAHDI TAKALLOU

عضو عادی . شناسه تصویری mtbiirir
    نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    جنس آوردن کاری نداره مهم بازاره فروشه
    اگه طلا هم تو دستت باشه ولی بازاره فروش نداشته باشی بقیمت آهن هم ازت نمی خره

mkm و ehsan653 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtbiirir نمایش پست ها
    جنس آوردن کاری نداره مهم بازاره فروشه
    اگه طلا هم تو دستت باشه ولی بازاره فروش نداشته باشی بقیمت آهن هم ازت نمی خره
    کاملا درسته .
    اما شاید با یه همکاری بشه این نقاط رو تبدیل به خط کرد

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    ببینید دوستان من خودم نمیخوام بیارم که حرفه ای باشم تو این کار.ما یه رفیقی داریم که تو کاره میز و مبل و این بساطه.ای بابا جنسا رو با تور میره چین سفارش میده و اونوقت خودش دسته خالی بر میگرده و براش میفرستن بندرعباس و میره اونجا تحویل میگیره.حالا منم گفتم که اگه راهی داشته باشه باهاش مشورت کنم یه همکاریی باهامون داشته باشه که برامون کالا بیاره و اینور با قیمته خیلی پایین میشه رقابت کرد دیگه.آخه قطعه اصلی یک سیستم مادربرده و اگه اونو نداشته باشی نمیشه کامپیوتر دسته مردم داد که.فقط مشکل ما الان بحثه گارانتیشه که نمیدونیم چجوری باهاش کنار بیایم.مثلا dslam corecess حدودآ 1 تومن ارزونتره.یا یه فلش 2 گیگ اینجا حداقل 14 تومنه و اونجا 50 تا یارو آورده یکی 500 تومن!!!!!!!!
    لپ تاپ که مفته.تجهیزاته شبکه ارزونترین کالاهاشونه بین قطعاته رایانه!!!
    تو این دوره زمونه هم نمیشه بدونه گارانتی به مردم کالا داد و جایی هم گیر نمیاد که برای گارانتی ساپورتت کنن.
    البته به نظره خودم که جنساشون اینقدر ارزونه که خودت میتونی گارانتیه خودت شی.یعنی اینکه اگه اینجا یه مادربرد رو میگیری 100 تومن اونجا با 100 تومن همون مدل رو 3تا شو میخری و خرابی همه مشتریهاتم که تو یه ساله گارانتی نیست که یا اینکه اصلآ خیلی بد پیش میاد که کامپیوتر خراب شه.من که هر چی دادم هنوز یه دونه هم برگشت نخورده.حتی تجهیزات شبکه یا یه مودم adsl حتی.
    فکر کنم بشه روش سرمایه گذاری کرد.چون امروزه مردمه ما با این وضعه اقتصادی فقط دنباله ارزونی هستند

mhzadeh سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Spongebob

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    آقا بیخیال . بازار اروپا و آمریکا رو ول کردید چسبیدید به جنسای بنجل چینی نکنید تو رو ب خدا این کار رو گناه داره جنس نامرغوب دسته ملت بدین به این رفیقتون بگو بره سمت اروپا و اونورا .

VHR و 3hsan سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83
    دوست من مادر برد با برند های معروف قیمت مشخصی داره و تلورانسش هم کمه و در بیشتر نقاط دنیا هم با یگ تلورانس کم قیمتاش بالا و پایین میشه.میخاد چین باشه یا میخواد هر جای دیگه باشه.برندهای متفرقه هم دوزار نمیارزه که بری سوراغش.
    dslam برند کرسز هم لعنت خدا نمیارزه و توصیه نمیکنم بری طرفش.الان جنسی که تو ایران خوب فروش داره و از چین میشه آورد و روش کار کرد انواع مودم dsl اعم از adsl و vdsl یا shdsl است که بازار خوبی داره و اگر تو بازار شناهته شده باشی و یا کاسب باشی میتونی سود خوبی داشته باشی.همکارانی دارن کار میکنن که خیلی هم راضی هستن.

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1 نمایش پست ها
    دوست من مادر برد با برند های معروف قیمت مشخصی داره و تلورانسش هم کمه و در بیشتر نقاط دنیا هم با یگ تلورانس کم قیمتاش بالا و پایین میشه.میخاد چین باشه یا میخواد هر جای دیگه باشه.برندهای متفرقه هم دوزار نمیارزه که بری سوراغش.
    dslam برند کرسز هم لعنت خدا نمیارزه و توصیه نمیکنم بری طرفش.الان جنسی که تو ایران خوب فروش داره و از چین میشه آورد و روش کار کرد انواع مودم dsl اعم از adsl و vdsl یا shdsl است که بازار خوبی داره و اگر تو بازار شناهته شده باشی و یا کاسب باشی میتونی سود خوبی داشته باشی.همکارانی دارن کار میکنن که خیلی هم راضی هستن.
    ok.بله اینم حرفیه برای خودش.و در جواب دوستمون که گفتند برید اروپا.اروپا رفتن و جنس آوردن که به همین راحتی ها که نیستش.و جنسهای چین هم همشون بنجل منجل که نیستند که.این باباهه کارش با چینه.من اطلاعی ندارم والا.میبینم میگه یارو ایرانیه میاد اونجا 200 تا مادربرد و 1000 تا مموری عمده میگیره مموری یکی 500 تومن.همونایی که یکی 14 تومن فروش داره تو ایران.مثل ترنسند 2 گیگ.
    پبه هر حال برای تجهیزات شبکه و مودم نمیشه هم isp باشی و هم سرمایه گذاره تجهیزاته شبکه.چون فکر مشغول میشه بیش از حد.معمولآ برای شرکتهایی خوبه که کارشون وارد کردن تجهیزات شبکه وو اینجور چیزا هست و فکرشون کلآ روی همین نقطه متمرکزه و با اینترنت کاری ندارن.ولی یک isp در ماه 10 تا کامپیوتر فروختن براش چیزی نیست دیگه.بازاره dsalam رو هم به قولن شرکت itas بدست گرفته با ارائه dslam های شلفی 16 اسلاته با قیمت های مناسب
    ممنون از نظرات دوستان

کلمات کلیدی در جستجوها:

از چین چی بیارم

نحوه وارد کردن جنس از چین

خرید جنس از چین

طریقه وارد کردن جنس از چین

اوردن جنس از چین

وارد کردن جنس از چین

واردکردن جنس از چین

روش جنس وارد کردن از چین به یران

آوردن جنس از چین

وارد کردن جنس از چین راه رسم

نحوه وارد كردن جنس از چين

وارد کردن از چینوارد کردن جنس ازچینﻧﺤﻮﻩ ﻭﺍﺭﺩ ﺍﺗﺠﻨﺲ ازچینجنس آوردن از چیننحوه جنس آوردن از چین طریقه وارد کردن جنسوارد کردن قطعات از چینمراحل وارد کردن جنس از چینوارد کردن وسایل از چینچه چیز خوبه برای وارد کردن از چینبهترین جنسی که ميشه از چین آورد ازچین چی بیارمروش وارد کردن جنس از چینکردن جنس از چین

برچسب برای این موضوع