نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 3سپاس
  • 2 توسط Reza.D
  • 1 توسط Reza.D

موضوع: certificate های شبکه بصورت تضمینی!

نام حقيقي: ف.زاهدی

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

certificate های شبکه بصورت تضمینی!

سلام.
    این اولین پست من تو این فروم هستش و امیدوارم دوستان بنده رو راهنمایی بفرماین.
    بنده از 1 سال پیش در کلاس های مربوط به MCSA تو شهر تبریز شرکت میکنم و از نظر علمی یا تجربه کاری هم مشکلی به اون صورت ندارم.
    مدتی هست که تصمیم گرفتم تو آزمون های مربوط به کورس های MCSA شرکت کنم اما..!
    متاسفانه اونقدر حرفای ضد و نقیض در مورد موسسات برگزار کننده این آزمون های بصورت remote و...! شنیدم که واقعا گیج و سردرگم شدم!
    یکسری از افراد یا شرکت ها هم هستن که در مورد مدارک تضمینی خیلی تبلیغ میکنن که گویا به گفته خودشون کس دیگه ای رو به جای ما می فرستن سر جلسه امتحان و وقتی فرد مورد نظر امتحان رو پاس میکنه و قبول میشه در مقابل مبلغی که از ما گرفتن تمامی پروسه رو در کاملا به شکل طبیعی طی میکنن و مثلا بعد از 70-290 هم پروفایلی به اسم مثلا بنده تو سایت مایکروسافت تشکیل میشه و هم اطلاعات بنده تو سایت Prometric رجیستر میشه.
    کاری به اخلاقی یا غیر اخلاقی بودن کار ندارم، چقدر به چنین موسسات و افرادی میشه اعتماد کرد؟ و چقدر احتمال لو رفتن از این طریق وجود داره؟ و آیا واقعا کس دیگه ای رو بجای ما سر امتحان میفرستن و دستشون با تست سنترهای اون ور آب تو یه کاسه ست؟! جالبیش اینه که یکسری این کار رو با هزینه های تقریبا پایینی هم انجام میدن!
    متاسفانه بنده دانشجو هستم و مشمول هستم و امکان خروج از کشور رو برای امتحان دادن ندارم و یا باید از طریق remote تو یکی از این موسسات امتحان بدم و یا اینکه همین متدی که بالا عرض کردم!
    موردی که همیشه ذهن منو به خودش مشغول کرده اینه که آخر سر نفهمیدم این برگزاری امتحان بصورت remote صورت قانونی داره یا خیر؟ چون خیلی از موسسات سعی دارن این کار رو بصورت کاملا قانونی جلوه بدن!
    و اینکه فرض بگیریم دو سال بعد تو یکی از کشورهای خارجی تقاضای کار دادم و به کارفرما گفتم که به دلیل تحریم تو یکی از تست سنترهای خارج از کشور (مثلا دبی) امتحان دادم، چقدر احتمال داره که تحقیق کنن و متوجه بشن که تاریخ و مهر خروج از کشوری تو پاسپورت به خاطر امتحان و خروج از ایران وجود نداره و باقی قضایا! و اصلا در اون تاریخ بخصوص پاسپورتی در کار نبوده..!
    ممنون و متشکر.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    سلام

به این جمع خوش اومدی دوست عزیز.

خوبی شما اینه که عملا از روال کار این موسسات آگاهی.

امتحان دادن در ایران به هر شکلی و از هر طریقی غیر قانونیه.مخصوصا اگر به این فکر هستید که خارج از کشور هم از مدرکتون استفاده کنید.چون اونقدر این مساله پیش اومده که دوستان من که رفتن میگن پاسپورتی که در بازه امتحانات مهر خروج داشته باشه یا حتی کارنامه امتحان که مهر برجسته تست سنتر رو داشته باشه از شما میخوان البته هستند کسانی که در ایران امتحان دادن اون ور هم رفتن ومشکلی هم نداشتن اما بهتره استثنائات رو در نظر نگیرین و رو این مسائل ریسک نکنید.

در مورد خروج از کشور هم من خودم دانشجو بودم که با مراجعه به نظام وظیفه مرکز و گذاشتن وثیقه لازم خروج از کشور رو گرفتم و بدون مشکل سفرم انجام شد.تازه الان مبلغ وثیقه یک سوم شده تا اونجا که من میدونم.

در این انجمن قبلا هم در مورد این مساله بحث شده:

مجتمع فنی یوزر و پسورد من رو توی سایت Prometric بهم نداده

مدارک مایکروسافت

کمک برای امتحان Microsoft در ایران

مشورت برای گرفتن مدرک MCSE ویادگرفتن شبکه

اینها بعضی از نمونه هاش بود.باز هم جستجو کنید نتایج دیگری هم خواهید یافت.

موفق باشد

patris1 و Black Swan سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    خیلی ممنونم آقا رضا بخاطر کمکی که کردید،
    باید اول خوب سرچ میکردم و بعد تاپیک میزدم...
    این تاپیک هارو که خوندم کلا از امتحان دادن پشیمون شدم مخصوصا با توضیحات دوست عزیزمون آقای سام، حداقل تا زمانی که بتونم یه پولی جور کنم و برم خارج امتحان بدم.
    در مورد وثیقه، و طی مراحل تا جایی که میدونم باید از دانشگاهم (آزاد) اشتغال به تحصیل بگریم و ببرمش سازمان مرکزی (تهران) و بعد هم نظام وظیفه مرکز که اشتباه نکنم میدون سپاهه و...
    برای شما چقدر دردسر و دوندگی داشت؟ و مبلغ وثیقه ای که باید گذاشت چقدره؟
    در ضمن میتونم بپرسم کدوم کشور امتحان دادید و اینکه موقع امتحان گرفتن بعنوان یک ایرانی چقدر اذیت شدید؟ یه دوستی داشتم که 1.5 سال پیش برای امتحان CCNA رفت ترکیه، (زمانی که سیاست سیسکو در قبال ایرانیها مثل زمان فعلی خصمانه نشده بود که از بیخ و بن شرکت هر فردی با ملیت ایرانی رو تو امتحاناتش و هر کجای دنیا قدغن کنه) متاسفانه هیچ کدوم از تست سنتر ها حاضر نشدن ازش امتحان بگیرن و دست از پا درازتر برگشت ایران!

این قضیه برام جالبتر شد که وقتی گفته میشه همه تست سنتر های Prometric مجهز به دوربین مدار بسته هستن این موسساتی که یه کس دیگه رو بجای امتحان دهنده میفرستن سر جلسه چجوری اینکارو انجام میدن! یا تست سنتر خیلی تعطیل تشریف داره یا اینکه از نظارت Prometric معافه!! در واقع با این اوصاف همه موسسات ایرانی که دارن تو ایران امتحان میگیرن + تست سنترهایی که دستشون با اینا تو یه کاسه ست باید اسمشون تو لیست سیاه مایکروسافت و پرومتریک قرار بگیره و افسوس برای دوستانی که خواسته یا نا خواسته باید برای همیشه قید شرکت در امتحانات مایکروسافت رو بزنن و برای همیشه حسرت بخورن...

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    من اینجا کل روال رو میگم امیدوارم همه دوستانی که دانشجو هستند ازش استفاده کنند

شما از دانشگاه خودتون یک نامه میگیرید که در اون شماره معا فیت تحصیلی شما و بازه زمانی که میخواین خارج از کشور باشید ذکر شده باشه بعد اول میبرید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد(یا وزارت علوم اگر دانشگاه شما زیر مجموعه اونجاست) در تهران که خاطرم نیست کجا بود و اونجا نامه رو تایید میکنن.

بعد از این کار میرید نظام و ظیفه.زمان ما 15 میلیون میگرفتن.یه قسمت(مثلا 5 تومن) نقد و الباقی چک یا تضمین بانک.تشخیص اینکه چقدر نقد و ...با یک نفر از دوستان نظام و ظیفه است.اما الان مبلغ وثیقه 5 میلیون شده طبق آخرین اخبار.

مبلغ که مشخص شد میرین شهر خودتون کاراش رو انجام میدیدن میبرید نظام و ظیفه تحویل حسابداری میدین و به شما میگن"فردا 9 صبح به بعد اداره گذرنامه -شهرآرا باش".تشریف میبرید اداره گذرنامه نامه رو میدن بهتون اگر اهل تهران نیستید حتما بگین میخوام نامه رو ببرم فلان شهر تا یه سری کار دیگه هم داره براتون انجام بدن.نامه ای که از اداره گذرنامه میگیرید رو میبرین شهر خودتون رئیس اداره گذرنامه نیرو* انت ظا می تائید کنه بعد هم دفتر پلیس+10 و گذرنامه تو دست شماست.همین

دوندگی داره اما اگر طالب باشی میری دنبالش.شاید به خاطر همین دوندگی ها باشه که یک سری از افراد قید امتحان خارج از کشور رو میزنن.

من خودم دبی امتحان دادم.در Dubai Training Institute Courses UAE Training Course Institutes Dubai و جالب بود هیچ اذیتی نداشت و اولین تست سنتری بود که رفتیم.با دوستم بودیم گفتیم ما ایرانی هستیم،کارت اعتباری نداریم و اینجا هم زندگی نمیکنیم امتحان هم میخوایم بدیم گفت پاسپورتتون رو بدین و برای روز بعد امتحان رو رزرو کرد.جدیدا غیر از پاسپورت گویا یک مدرک شناسایی بین المللی دیگه مثل گواهینامه بین المللی(که گرفتنش کمتر از 24 ساعت کار داره) هم میخوان.البته فراموش نکنید که یه آدرس خارج از کشور داشته باشید همراه خودتون.مالهدوستی آشنایی که بتونید اون رو به عنوان آدرس خودتون ارائه بدین.

در مورد CCNA در همون زمان دوستان من در دبی و هند امتحان دادن.حتی امتحان هایی مثل CCNP,CCDP,CEH رو در هند بدون مشکل دادن.دبی کمی سخت تره (عربها باید آخرش نشون بدن که آبشون با ایرانی جماعت تو یه جوب نمیره) اما در هند راحت تر امتحان میگیرن.در دبی باید 8-7 تست سنتر بری شاید یکشون امتحان گرفت ازت اما در هند نهایتا سومی امتحان رو میگیره.

در مورد تست سنتر دوست عزیز در همین مشهد جایی هست امتحان میگیره کنار دست شما استاد و کتاب و هر منبع دیگه ای که بخوای پیدا میشه پس دنبال دوربین مدار بسته نباش.

Black Swan سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dj Pashmak نمایش پست ها
    من اینجا کل روال رو میگم امیدوارم همه دوستانی که دانشجو هستند ازش استفاده کنند

شما از دانشگاه خودتون یک نامه میگیرید که در اون شماره معا فیت تحصیلی شما و بازه زمانی که میخواین خارج از کشور باشید ذکر شده باشه بعد اول میبرید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد(یا وزارت علوم اگر دانشگاه شما زیر مجموعه اونجاست) در تهران که خاطرم نیست کجا بود و اونجا نامه رو تایید میکنن.

بعد از این کار میرید نظام و ظیفه.زمان ما 15 میلیون میگرفتن.یه قسمت(مثلا 5 تومن) نقد و الباقی چک یا تضمین بانک.تشخیص اینکه چقدر نقد و ...با یک نفر از دوستان نظام و ظیفه است.اما الان مبلغ وثیقه 5 میلیون شده طبق آخرین اخبار.

مبلغ که مشخص شد میرین شهر خودتون کاراش رو انجام میدیدن میبرید نظام و ظیفه تحویل حسابداری میدین و به شما میگن"فردا 9 صبح به بعد اداره گذرنامه -شهرآرا باش".تشریف میبرید اداره گذرنامه نامه رو میدن بهتون اگر اهل تهران نیستید حتما بگین میخوام نامه رو ببرم فلان شهر تا یه سری کار دیگه هم داره براتون انجام بدن.نامه ای که از اداره گذرنامه میگیرید رو میبرین شهر خودتون رئیس اداره گذرنامه نیرو* انت ظا می تائید کنه بعد هم دفتر پلیس+10 و گذرنامه تو دست شماست.همین

دوندگی داره اما اگر طالب باشی میری دنبالش.شاید به خاطر همین دوندگی ها باشه که یک سری از افراد قید امتحان خارج از کشور رو میزنن.

من خودم دبی امتحان دادم.در Dubai Training Institute Courses UAE Training Course Institutes Dubai و جالب بود هیچ اذیتی نداشت و اولین تست سنتری بود که رفتیم.با دوستم بودیم گفتیم ما ایرانی هستیم،کارت اعتباری نداریم و اینجا هم زندگی نمیکنیم امتحان هم میخوایم بدیم گفت پاسپورتتون رو بدین و برای روز بعد امتحان رو رزرو کرد.جدیدا غیر از پاسپورت گویا یک مدرک شناسایی بین المللی دیگه مثل گواهینامه بین المللی(که گرفتنش کمتر از 24 ساعت کار داره) هم میخوان.البته فراموش نکنید که یه آدرس خارج از کشور داشته باشید همراه خودتون.مالهدوستی آشنایی که بتونید اون رو به عنوان آدرس خودتون ارائه بدین.

در مورد CCNA در همون زمان دوستان من در دبی و هند امتحان دادن.حتی امتحان هایی مثل CCNP,CCDP,CEH رو در هند بدون مشکل دادن.دبی کمی سخت تره (عربها باید آخرش نشون بدن که آبشون با ایرانی جماعت تو یه جوب نمیره) اما در هند راحت تر امتحان میگیرن.در دبی باید 8-7 تست سنتر بری شاید یکشون امتحان گرفت ازت اما در هند نهایتا سومی امتحان رو میگیره.

در مورد تست سنتر دوست عزیز در همین مشهد جایی هست امتحان میگیره کنار دست شما استاد و کتاب و هر منبع دیگه ای که بخوای پیدا میشه پس دنبال دوربین مدار بسته نباش.
    واقعا ممنون

کلمات کلیدی در جستجوها:

متحان CCNA

تست سنتر در ترکیه برای شبکه

آدرس تست سنتر های مایکروسافت

تست سنتر در ایران

تست سنتر برای امتحانات شبکه

تضمینی certificate

certificate شبکه

ترکیه سیسکو

آدرس اداره گذرنامه شهر تبریز

ایران certificate