نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط Scrorooch
  • 1 توسط Ronin

موضوع: خواهشآ راهنمایی کنید::شما کدام روش رو تایید میکنید؟؟؟

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223

خواهشآ راهنمایی کنید::شما کدام روش رو تایید میکنید؟؟؟

من در حال حاضر 100 پورت فعال adsl دارم کلیه تجهیزات از خودمه و pap فقط داره به من پورت رو میده و به غیر از اجاره پورت سهمه دیگه ای نداره.ولی به دلایلی دارم نمایندگیمو عوض میکنم.و میخوام با دوتا شرکت دیگه قرارداد ببندم با 200 پورت.
    اول اینکه اگه تجهیزات از اون شرکت باشه و من بشم عامل فروش و در ماه یه درصدی هم بهش بدم اینجوری بهتره یا اینکه کلیه تجهیزات از خودم باشه و پورتها رو بهم بدن که فقط در قبالش اجارشونو پرداخت کنم؟
    خب اگه تجهیزات از خودم باشه بهتر نمیشه چون آینده مشترکها و خود امتیاز پوتها و مشترکین ماله خودمه

و دیگری اینکه من 200 پورت اگه بخوام با داده پردازی فن آوا قرار داد ببندم اساتیدی که تجربه adsl بالاتری دارن این رو تایید میکنن از همه لحاظ مثله آینده شرکت و سطح ارتقاء و همچنین پایدار بودن شرکت؟؟
    چون همانطوری که شما هم اطلاع دارید الان نمایندگی خودم هم مشکلاتی سره راهش از طرف مخابرات سبز شده که محدود شده و یعنی من محدود شدم و مجبورم نمایندگیمو عوض کنم.
    شما داده پردازی با شرایطش رو برای آینده تایید میکنید یا شرایطی مثله داتک و پیشگامان و ....
    البته در حالت دومی من چیزی از خودم ندارم و کلیه امتیاز پورتها ماله اون شرکته.و کیفیت داده پردازی در چه سطحه همچنین پشتیبانیش؟؟؟
    تشکر معذرت طولانی شد

موضوعات مشابه:

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    اینجا مثله یه جزیره متروکه میمونه کسی اینجا گیر نمیاد یه لطفی در حق ما بکنه!!!!!!!!!!!

خواننده شناسه تصویری Scrorooch
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام عزیز تازه نوشتی بزار دوستان وقت کنن جواب شما رو هم می دن البته بندهاز 4 ماه پیش خودم سر نزده بودم
    اما اگه فقط بخوای نماینده خالی باشی چیزی بهت نمی رسه من خودم از PAp پورت اجاره کردم اجاره فضای مخابرات می دم و هزینه اجاره پورت همین تجهیزات مال خودم پهنای باند هم همچنین قیمت خودم میدم کم و زیاد سدش مال خودمه .اما نمایندگی نهایت از فروش 10 20 شاید 30 درصد بیشتر فکر نکنم بهت برسه تازه باید کلی دردسر هم بابت پشتیبانی بکشی خوب چه کاریه خودت آقای خودت باش یه خرده هم به مخابرات و pap باج بده
    تازه اجاره پورت هم حدود 1000 تومن هر پورتی در میاد در ماه با 200 پورت

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: KurD BoY

عضو غیر فعال شناسه تصویری Ronin
    نوشته
    112
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    5
    صلاح مملکت خویش را خسروان دانند

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط Scrorooch نمایش پست ها
    سلام عزیز تازه نوشتی بزار دوستان وقت کنن جواب شما رو هم می دن البته بندهاز 4 ماه پیش خودم سر نزده بودم
    اما اگه فقط بخوای نماینده خالی باشی چیزی بهت نمی رسه من خودم از PAp پورت اجاره کردم اجاره فضای مخابرات می دم و هزینه اجاره پورت همین تجهیزات مال خودم پهنای باند هم همچنین قیمت خودم میدم کم و زیاد سدش مال خودمه .اما نمایندگی نهایت از فروش 10 20 شاید 30 درصد بیشتر فکر نکنم بهت برسه تازه باید کلی دردسر هم بابت پشتیبانی بکشی خوب چه کاریه خودت آقای خودت باش یه خرده هم به مخابرات و pap باج بده
    تازه اجاره پورت هم حدود 1000 تومن هر پورتی در میاد در ماه با 200 پورت
    ممنون از عنایت شما.این عجله به خاطر اینه که فردا هر چه سریعتر باید انتخاب کنم شرایط رو و بگم که با کدوم شرکت میخوام کار کنم که عقب نیفته و با 100 پورت کارم نمیشه.و در این مورد با شما موافقم و تا الان هم همینطور کار میکردم ولی یهویی زد به سرم که نماینده فروش بشممنظور جناب عالی از اینکه برای پشتیبانی باید دردسر بکشم چی هست؟ و سوال اصلی بنده نظر شما درباره کیفیت و آینده کار با داده پردازی فن آوا بود که دریافت ننمودم..ممنون از توجهتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ronin نمایش پست ها
    صلاح مملکت خویش را خسروان دانند
    ممنون از نظر جناب رونین ولی اگه نظر تخصصی میدادین بهتر بود.دیگه ما تو این سایت میخ کوبوندیم زمین که از تجربیات شما اساتید استفاده کنیم.ما که فعلا سیکلیم

کلمات کلیدی در جستجوها:

هزینه اجاره پورت

هزینه اجاره پورت از مخابرات

اجاره پورت مخابرات

اجاره پورت pap

داتک اجاره پورت

برچسب برای این موضوع