نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12
سپاس ها 25سپاس
  • 2 توسط alijooybar
  • 3 توسط SADEGH65
  • 5 توسط yeganeh_p
  • 6 توسط mohsen545
  • 1 توسط nikwell
  • 1 توسط princesi
  • 1 توسط ghobar
  • 1 توسط darvish
  • 1 توسط compi
  • 2 توسط hajir2k
  • 2 توسط mameli22

موضوع: فرمت نشدن فلش مموری و پیغام ...

نام حقيقي: علی جویبار

مسدود شده
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1

فرمت نشدن فلش مموری و پیغام ...

سلام

1. فلش مموری trancend 2g دارم که مدتی نمی شه هیچ اطلاعاتی رو داخلش کپی کرد و یا نمی شه فرمت کرد و در موقع انجام فرمت یا نوشتن اطلاعات داخلش با پیغام write protect مواجه میشم اما نمی شه فایل را ازش خوند و یا اطلاعات رو از فلش به جایی دیگه کپی کرد ؟؟راه حل این مشکل چیه ؟؟

موضوعات مشابه:
    arash3400 و hamiodx23 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    گارانتی.
    این نوع فلش _ کل این برند ) دچار مشککل در زمینه IC حافظه میشوند.

ARM، nikwell و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    احتمال داره از registery ويندوزت lock شده باشه روي يك سيستم ديگه تست كن ولي اگه روي اون همerror داد با اين نرم افزار

format كن مشکل فرمت نشدن و باز نشدن فلش مموری

sam4390، afshin_dks، nikwell و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محسن ایوب زاده

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط alijooybar نمایش پست ها
    سلام

1. فلش مموری trancend 2g دارم که مدتی نمی شه هیچ اطلاعاتی رو داخلش کپی کرد و یا نمی شه فرمت کرد و در موقع انجام فرمت یا نوشتن اطلاعات داخلش با پیغام write protect مواجه میشم اما نمی شه فایل را ازش خوند و یا اطلاعات رو از فلش به جایی دیگه کپی کرد ؟؟راه حل این مشکل چیه ؟؟
    دوست عزیز، احتمالاً سکتور 0 فلش مموری شما توسط ویروس کد شده (در صورتی که سیستم قادر به شناسایی آن بعنوان درایو میباشد اما اجازه فرمت ، خواندن و یا نوشتن اطلاعات روی فلش نمیدهد) به سایت سازنده (Transcend) با آدرس:
    JetFlash Online Recovery
    رفته و متناسب با سیستم عامل خود نرم افزار مربوطه را دانلود و نصب کنید.
    در مرحله بعد پس از وصل کردن فلش مموری به کامپیوتر و شناسایی شدن آن، نرم افزار را اجرا کنید (در زمان اجرا باید به اینترنت وصل باشید زیرا نرم افزار On line عمل میکند. همچنین در صورت استفاده از ویندوز ویستا ، حتما بایستی دسترسی Administrator را با کلیک راست موس انتخاب کنید)
    در صورت شناسایی فلش توسط نرم افزار ، بلافاصله ضمن اعلام ظرفیت فلش امکان فرمت کامل و یا بازیابی اطلاعات در اختیار شما خواهد بود و در صورت عدم تشخیص ظرفیت فلش ، شخصاً بایستی ظرفیت آنرا بطور دستی انتخاب کنید.
    لازم به ذکر است که صبور بودن در اتمام فعالیت نرم افزار در هر مرحله ، رمز موفقیت است.
    موفق باشید.

afshin_dks، reza1364، nikwell و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Strange

عضو غیر فعال
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    521
    این نرم افزارم به دردت خواهد خورد
    LLFsetup.2.36.1181 ( همون Low Level Format خودمون هست )
    یه سرچ تو گوگل بزنی گیر میاری رفیق

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: esmaeel gholami

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط alijooybar نمایش پست ها
    سلام

دورود.
    بعد از وصل کردن مموری به سیستم، shift رو نگه دار تا اتورانش اجرا نشه؛ احتمالا بتونی بعدش فرمتش کنی.

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    تما م دوستان راه حلهای جامعه ای در اخطیار شما گذاشتن من هم یک فلش Kingston داشتم که به همین مشکل بر خورده بود که با اسکن با آنتی ویروسهای مختلف مشکل بر طرف شد .

نام حقيقي: mehran

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen545 نمایش پست ها
    دوست عزیز، احتمالاً سکتور 0 فلش مموری شما توسط ویروس کد شده (در صورتی که سیستم قادر به شناسایی آن بعنوان درایو میباشد اما اجازه فرمت ، خواندن و یا نوشتن اطلاعات روی فلش نمیدهد) به سایت سازنده (Transcend) با آدرس:
    JetFlash Online Recovery
    در مرحله بعد پس از وصل کردن فلش مموری به کامپیوتر و شناسایی شدن آن، نرم افزار را اجرا کنید (در زمان اجرا باید به اینترنت وصل باشید زیرا نرم افزار On line عمل میکند. همچنین در صورت استفاده از ویندوز ویستا ، حتما بایستی دسترسی Administrator را با کلیک راست موس انتخاب کنید)
    در صورت شناسایی فلش توسط نرم افزار ، بلافاصله ضمن اعلام ظرفیت فلش امکان فرمت کامل و یا بازیابی اطلاعات در اختیار شما خواهد بود و در صورت عدم تشخیص ظرفیت فلش ، شخصاً بایستی ظرفیت آنرا بطور دستی انتخاب کنید.
    لازم به ذکر است که صبور بودن در اتمام فعالیت نرم افزار در هر مرحله ، رمز موفقیت است.
    موفق باشید.

عالی بود ممنون استاد

نام حقيقي: نصیر

خواننده شناسه تصویری compi
    نوشته
    72
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    123
    با درود به همه دوستان
    فلش مموری من 4 گیگ سیلیکون هست
    با تمام نرم افزار هایی که گفتید امتحان کردم بعضی اوقات فرمت میشه ولی بعد از اون روی یه سیستم دیگه که میزارم باز دوباره نمیشناسه
    هر کار کردم نمیشه که نمیشه بصورت یه درایو میشناسه ولی اجازه دسترسی نمیده و پیغام pleas insert disk میده

نام حقيقي: هژیر کریمی

عضو عادی شناسه تصویری hajir2k
    نوشته
    93
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    29
    دوست عزیز وقتی پیغام insert disk رو دریافت میکنید و فقط روی بعضی سیستمها کار میکنه و یا بعد از کلی کلنجار رفتن جواب میده بهتر اینه که اطلاعات فلش رو حتی المکان جای دیگه کپی کرده و به فکر استفاده از یک فلش مموری دیگه باشید.
    البته اگه گارانتی داره که میتونید از خدماتش استفاده کنید و تعویضش کنید.

compi و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: نصیر

خواننده شناسه تصویری compi
    نوشته
    72
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    123
    با سپاس از شما
    متاسفانه اطلاعات فلش مموری رو چند بار بعد از این مشکل فرمت کردم ولی هر لحظه یه حالتی داره

نام حقيقي: mamad

خواننده
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen545 نمایش پست ها
    JetFlash Online Recovery
    موفق باشید.
    با سلام دوست عزیز این راهنماییتون واقعا کاره من رو راه انداخت . من خودم شاخ کامپیوترم ولی خوب بعضی وقتا آدم خودشم هنگ میکنه که چیکار کنه !!! جدی میگم من فقط و فقط به خاطر تشکر از شما وقت گذاشتم که تو سایت persiannetwork ثبت نام کردم که بشه پیغام تشکر گذاشت . به عنوان ی دوست دمت گرم با کمکت ....

reza1364 و compi سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نرم افزار فرمت فلش

فرمت فلش

فرمت فلش مموری

فلش فرمت نمی شود

علت فرمت نشدن فلش

فرمت فلش transcend

مشکل فرمت نشدن فلش مموری

علت فرمت نشدن فلش مموری

مشکل فرمت نشدن فلش

نرم افزار فرمت فلش مموری

دانلود نرم افزار فرمت فلش مموریفرمت فلاشفلش فرمت نمیشهفلش فرمت نمیشودفرمت کامل فلشفلش مموری فرمت نمیشودنرم افزار فرمت کردن فلش مموریفرمت کردن فلشی که فرمت نمی شودفلش مموری فرمت نمیشهفرمت فلش kingstonفرمت فلش مموريفلش مموری فرمت نمی شودبرنامه فرمت فلش مموریفرمت نشدن فلش مموریفرمت نشدن فلش transcend

برچسب برای این موضوع