نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12
سپاس ها 17سپاس
  • 1 توسط brellian
  • 1 توسط PersePolis
  • 1 توسط PersePolis
  • 14 توسط Bill Gates

موضوع: در خواست راهنمايي جهت نوشت نامه به ادارات

نام حقيقي: آيتن آذري

عضو غیر فعال
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    4

در خواست راهنمايي جهت نوشت نامه به ادارات

سلام
    يه درخاست راهنمايي از اساتيد محترم داشتم
    ما جديدا سرويس وايرلس و تو شهرستان مون راه اندازي كرده ايم و مي خوايم يه نامه به تك تك ادارات بديم كه بيان وايرلس بگيرند. حالا مونديم چي بنويسيم و چه جوري بنويسيم كه اينا بيان سمتمون
    اگه ميشه يكي از اقايون دس به قلم يه نامه واسه من بنويسه ممنون مي شم
    با تشكر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Reza

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    اینطوری بنویس:

بسم تعالی

سلام علیکم

جماعت؛ بیاد که حراجش کردیم. خونده دار و بچه دار، زمبیلو بردارو بیار. از همه رقم داریم؛ Wimax، RFID، ردایویی و الی ماشاء الله.

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    توی شهر شما ADSL کسی ارایه نمیده ؟
    شما تنها ارایه دهنده WIFI هستی ؟

جواب اینا در متن نامه موثره .

aytanazari سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: آيتن آذري

عضو غیر فعال
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط brellian نمایش پست ها
    توی شهر شما ADSL کسی ارایه نمیده ؟
    شما تنها ارایه دهنده WIFI هستی ؟

جواب اینا در متن نامه موثره .
    نه كسي adsl نداره
    من اوليشم كه wifi مي يارم

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    بنویس اینترنت پرسرعت، یه مشت تعریف هم بنویس که قبض نداره و از این حرفا، یه توضیح هم اضافه کن که اینقد باید پول بدین بابت تجهیزات....

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    بهترین راهش اینه بنویسی پول تلفن نمیاد ! و همینطور دسترسی تمام نقاط شهر به اینترنت بدون سیم

من خودم روزای اول که وایرلس گرفتم این آگهی رو خوندم :
    خدمات دسترسی به اینترنت پر سرعت بی سیم (wireless) امکان کارآمدی است که کاربران را قادر می سازد تنها با استفاده از, کامپیوتر و تجهیزات بی سیم شامل آنتن Parabolic , Bridge و Access point , بتوانند بدون نیاز به خط تلفن, به صورت دایم و با سرعت قابل ملاحظه ای به اینترنت متصل شوند.

شرکت توسعه صنعت ارتباطات و اطلاعات پویش سیرجان به عنوان اولین شرکت خصوصی ارایه کننده خدمات اینترنت پر سرعت بی سیم در سیرجان , با نصب دکل های متعدد و به کار گیری تجهیزات روز جهانی) به گونه ای که در سطح شهرستان سیرجان, تقریبا" کلیه مناطق, تحت پوشش خدمات Wireless پویش هستند) اتصال به اینترنت به صورت پهنای باند را برای کاربران محیا کرده است.

گفتني*ست، در حال حاضر، صدها نفر از كاربران خانگي و سازمان*ها و موسسات خصوصي و دولتي از خدمات اينترنت پرسرعت پویش استفاده مي*كنند و رضايت خاطر كاربران از كيفيت خدمات ارايه شده و پشتيباني مستمر و موثر پویش از اين خدمات، موجب گرديده تا روزانه شمار زيادي به جمع خانواده*ي مشتريان پویش در اين حوزه بپيوندند و پویش در اين بخش از بازار نيز سهم چشم*گيري به خود اختصاص دهد.

نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    استفاده از فناوري اينترنت پرسرعت بی سیم (Wireless) ويژگي*ها و مزايايي را براي كاربران و استفاده*كنندگان از آن به همراه مي*آورد كه برخي از آنها عبارت است از:
    • برقراري ارتباط پرسرعت با اينترنت به صورت پهنای باند
    • برقراري ارتباط پرسرعت با اينترنت بدون نياز به خط تلفن
    • برقراري ارتباط پرسرعت با اينترنت بدون هزينه مكالمه تلفن
    • برقراري ارتباط پرسرعت با اينترنت براي ايجاد شبكه مجازي خصوصي (VPN)
    • برقراري ارتباط پر سرعت با اينترنت براي بهره*گيري از امكانات ويديويي و صوتي در اينترنت و ويديو كنفرانس
    • برقراري ارتباط پرسرعت به صورت دايم و بدون قطع شدن ارتباط
    • نصب و راه*اندازي سريع و آسان

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    من اینجا رقیب دارم اصلا نامه یه چیزه الکیه.ادارات و اکثر .... نون کور هستند.البته ببخشید که من رک حرف میزنما چون سر و کار دارم اینو میگم.ما سرویس adsl میدیم یایرو اصلا هیچی حالیش نیست حتی کیفیتم نمیدونه چیه میره جائی که ارزونترین قیمت رو داشته باشه.به نظر من تنها راه ثبات توی دنیای اقتصاد امروز ای مملکت ارزون فروختنه.تا جائی که لب ترکیدن باشه بادکنک قیمت رو بکش پائین و تعداد یوزر رو ببر بالا تا جواب بده.فقط همین

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط aytanazari نمایش پست ها
    اگه ميشه يكي از اقايون دس به قلم يه نامه واسه من بنويسه ممنون مي شم
    با تشكر

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها .... که آی.اس.پی زدن آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها

به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و آنها که با خون خود درخت اسلام را آبیاری کردند نامه خود را آغاز می کنم. اگر تمام درختان جنگل آمازون قلم شوند و همه آب های اقیانوس آرام جوهر شوند از بیان تمام خوبی های اینترنت بیسیم عاجزند...

... و انت لا ادراک ما الوایرلس ؟! " و شما چه دانید که بیسیم چیست ؟ "

خطوطی بس پرسرعت که امواج آن با فرکانس اعجاب برانگیز 2.4 میلیارد هرتز در ثانیه منتشر می شوند و هیچ
    تنابنده ای را ( چه مخابرات و چه مزاحمان ) را دخل و خرجی بر آن نتوان بست. تبادل دیتا در آن به مانند اتوبان های 6 بانده آلمان روان و سریع و تجهیزات آن بدون نگهداری و هزینه های جانبی ست.

شرکت ما افتخار دارد که این سرویس بهشتی را تقدیم شما اداره محترم نماید و برای آزمایش نیز یکماه هزینه آن به عنوان هدیه از شما دریافت نمی شود....

سعدیا ISP خوب نمیرد هرگز .....

M-r-r، amin007110، resius92 و 11 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bill Gates نمایش پست ها
    الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها .... که آی.اس.پی زدن آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها

به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و آنها که با خون خود درخت اسلام را آبیاری کردند نامه خود را آغاز می کنم. اگر تمام درختان جنگل آمازون قلم شوند و همه آب های اقیانوس آرام جوهر شوند از بیان تمام خوبی های اینترنت بیسیم عاجزند...

خطوطی بس پرسرعت که امواج آن با فرکانس اعجاب برانگیز 2.4 میلیارد هرتز در ثانیه منتشر می شوند و هیچ
    تنابنده ای را ( چه مخابرات و چه مزاحمان ) را دخل و خرجی بر آن نتوان بست. تبادل دیتا در آن به مانند اتوبان های 6 بانده آلمان روان و سریع و تجهیزات آن بدون نگهداری و هزینه های جانبی ست.

شرکت ما افتخار دارد که این سرویس بهشتی را تقدیم شما اداره محترم نماید و برای آزمایش نیز یکماه هزینه آن به عنوان هدیه از شما دریافت نمی شود....

جون من این رو کسی پاکش نکنه ....

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    هنر تا چه حد !
    ایرانی یعنی هنرمند ...

نام حقيقي: Amin Nourmohammadi

خواننده شناسه تصویری amin007110
    نوشته
    175
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bill Gates نمایش پست ها

البته صنعت مبالغه در این نوشتلر فراوان است!

کلمات کلیدی در جستجوها:

متن نامه درخواست اینترنت پرسرعت

نمونه نامه درخواست اینترنت پرسرعت

نامه به اداره نامه درخواست اینترنتمتن نامه درخواست اینترنتنامه درخواست اینترنت پرسرعتنمونه نامه درخواست adsl از مخابراتنمونه نامه درخواست خط تلفننامه درخواست ADSLنمونه نامه برای اینترنت پر سرعتنامه برای درخواست اینترنت پرسرعتمتن نامه برای درخواست اینترنت پرسرعتنمونه نامه درخواست adslمتن نامه درخواست اینترنت پر سرعتنمونه نامه شركت براي اينترنتنامه درخواست تجهيزاتنمونه نامه شخص به ادارهنمونه نامه به اداره مخابرات متن نامه برای اینترنت پرسرعت نامه به ادارهنمونه نامه درخواست اینترنتمتن درخواست اینترنت پرسرعتنامه درخواست وسایلنامه برای اینترنت پرسرعتنمونه نامه جهت دريافت اينترنت پرسرعت

برچسب برای این موضوع