نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 4سپاس
  • 3 توسط Hakimi
  • 1 توسط M-r-r

موضوع: چگونه میشه سیستم رو خاموش کرد در حالتی که LogOff شده پس از زمان معین ؟؟

نام حقيقي: امیر

خواننده
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7

چگونه میشه سیستم رو خاموش کرد در حالتی که LogOff شده پس از زمان معین ؟؟

با سلام به همه دوستان
    من مسئول یک شبکه تو دانشگاه با حدود 300 دستگاه کامپیوتر هستم مشکلی که دارم اینه که اینجا دومین دارم و همه دانشجوها یوزر و پسورد دارن و به دومین لاگین می کنند و وقتی کارشون تموم میشه سیستم را دوباره لاگ آف می کنند و من نمی تونم تا آخر وقت بمونم و همه اونا رو خاموش کنم . برنامه های مختلفی هم که وجود داره در حالتی هستش که باید حتما یه یوزر به سیستم لاگین کرده باشه تا فعال بشن و بتونن سر زمان معین سیستم رو خاموش کنن یعنی برنامه به صورت یک سرویس ویندوز نیستش تا در زمان لاگ آف هم فعال باشه .
    حالا می خواستم بدونم کسی هست که برنامه ای به من معرفی کنه که بتونه مشکل منو حل کنه با توجه به این که یارانه ها رو اداره برق از مراکز دولتی برداشته و هزینه مصرفی برق سیستم های بدون استفاده هم خیلی زیاد میشه .
    منون از همگی

موضوعات مشابه:

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    Download Auto ShutDown 1.1 - A small software utility that will help you schedule system ShutDown for your computer - Softpedia
    این رو میتونی روی کلاینتهات نصب کنی و مثل تلویزیون ازش بخوای که سر یک ساعتی خاموش بشه. راه های زیادی هست که این کار را انجام دهید.این فقط یکی از آن راه ها است و البته ساده هم هست.و مجانی خوشبختانه.

موفق باشید

خواننده
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7
    علیرضا از جوابت ممنونم ولی این نرم افزار قابلیت اینو نداره که سیستم رو در حالت Log OFF خاموش کنه
    فکر میکنم متوجه منظور من نشدید .
    ببین تا زمانی که کاربری وارد سیستم نشه اون برنامه هایی که رو استارت آپ سیستم هستند اجرا نمیشن تا بخوان کارهای خودشونو
    انجام بدن این برنامه ای هم که شما معرفی کردی مثل بقیه برنامه های این رده کار میکنه و وقتی کاربری وارد سیستم بشه سر اون وقت معین شده سیستم رو خاموش میکنه ولی وقتی برنامه ای مثل یک سرویس ویندوز روی سیستم نصب بشه همیشه فعاله و
    داره کار میکنه مثل آنتی ویروس ها .
    من برنامه های زیادی رو برای این کارم امتحان کردم ولی بیشتر اونها این قابلیت رو ندارند به جز برنامه Pc Shutdown Professional که محصول شرکت aquariussoft است . (Aquarius Soft. Employee Time Clock and Attendance Tracking Software. Auto Shutdown. Computer Alarm Clock PC. System Lock Up. Checklist Software. Windows Keyboard Hotkeys. PDA Pocket PC Unit, Binary, Currency Converter and calculator.) .
    در ضمن من بیشتر دنبال این هستم که سیستم وقتی یه مدت زمان مشخصی بدون کار بود خودش خاموش بشه نه اینکه سر یه
    زمان مشخص خاموش بشه .

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    خودتون که مساله را حل کردید. یک سرچی بکنید ببینید چند سایت فارسی همین نرم افزار را برای دانلود قرار داده اند. کافی است بنوسید PC Shutdown Professional و بعد از آن بنویسید به فارسی دانلود.

خواننده
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7
    من سایتای فارسی که هیچ کلی سایت های انگلیسی رو هم گشتم ولی بازم مشکل وجود داره همه سایتها این برنامه رو برای دانلود قرار دادند ولی هیچکدوم کرک یا پچی برای غیر فعال کردن 14 روز استفاده اون ندادند یا اینکه ورژن های خیلی قدیمی از این برنامه رو با کرک ارائه کردند
    به هر حال شرمنده که وقتت رو گرفتم

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    برای این کار نیاز به نرم افزار جانبی ندارید.
    روی Windows نرم افزاری وجود دارد به نام Shutdown.exe
    با پارامترهایی که به این برنامه ارجاع می دهید، می توانید نوع خاموش شدن سیستم را کنترل کنید:

کد:
    Usage: shutdown [-i | -l | -s | -r | -a] [-f] [-m \\computername] [-t xx] [-c "comment"] [-d up:xx:yy]

No args                 Display this message (same as -?)
            -i                      Display GUI interface, must be the first option
            -l                      Log off (cannot be used with -m option)
            -s                      Shutdown the computer
            -r                      Shutdown and restart the computer
            -a                      Abort a system shutdown
            -m \\computername       Remote computer to shutdown/restart/abort
            -t xx                   Set timeout for shutdown to xx seconds
            -c "comment"            Shutdown comment (maximum of 127 characters)
            -f                      Forces running applications to close without warning
            -d [u][p]:xx:yy         The reason code for the shutdown
                                    u is the user code
                                    p is a planned shutdown code
                                    xx is the major reason code (positive integer less than 256)
                                    yy is the minor reason code (positive integer less than 65536)
    حالا برای خاموش کردن خودکار سیستم، کافیست با استفاده از Scheduled Tasks، یک Task جدید تعریف کنید تا در زمان مورد نظر اجرا شود و این برنامه را اجرا کند و در نتیجه سیستم خاموش شود.

همچنین با همین نرم افزار می توانید از راه دور سیستم های مورد نظر را خاموش کنید.

پیروز باشید.

ARM، hadi_PN و Avaa سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: zooya

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    جناب حکیمی . سوال ایشان دو پهلو بود. ایشان میخواهند در صورتی که سیستم به مدت مشخصی کاری انجام نداد خاموش شود. مثل همان حالتی که Standby می شود.با این تفاوت که به جای استندبای خاموش شود.
    نرم افزاری که انتخاب نموده هم نرم افزار بسیار خوبی است. فقط کرک آن را هنوز پیدا نکرده است.

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    با همون روشي كه آقاي حكيمي گفتند ميشه.نيازي به نرم افزار جداگانه نيست.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    در زمانی که سیستم دارای یک IP Address متفاوت از سیستم داشته باشه چطور ؟ من تست کردم جواب نداد ! (Shutdown)

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: hadi

عضو عادی
    نوشته
    404
    سپاسگزاری شده
    121
    سپاسگزاری کرده
    421
    من یه بچ فایلی درست کردم با استفاده از دستور Shutdown و اسم تمامی سیستمهای تو شبکه رو توش گذاشتم بعد سرساعت معینی ( مثلا 12 شب ) این بچ فایله شروع میکنه کار کردن و تمامی سیستمها رو خاموش میکنه .
    البته چند تا مورد داره
    1- اگه سیستمی خاموش باشه , نمی تونه اونو پیدا کنه تا بره خط بعدی یه چند لحظه ای وقت می بره .
    2-اگه نام سیستمی تو لیست نباشه دیگه اون سیستم خاموش نمیشه .
    3- 300 تا سیستم رو در حدود فکر کنم 2 ساعته بتونه تموم کنه . ( در صورتیکه تعدادی از سیستم ها خاموش باشن )

شما دوست عزیز هم میتونی , لیست اکتیودایرکتوریت رو Export کنی رو یه فایل متنی که دیگه مشکل تایپ هم نداشته باشی

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    برای مشکل شما قبلا جناب حکیمی یه جواب گذاشته بودن، که با پینگ کردن کلاینت، مشخص میکرد که در دسترس هست یا خیر و بعد از اون پیام شات دان رو براشون ارسال میکرد، جستجو کنید پیدا میشه .

hadi_PN سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

تفاوت log off با shut down

حالت log off

تفاوت log off با restart

فرق لاگ آف و شات دان

فرق log off با shut down

فرق log off lock به فارسى

چطوری میشه صدا Log On Shutdown Restart Log Off درست کرد؟

فرق شات دان با لاگ اف

وظایف شات دون در کامپیوتر

چطور log off را on کنیم

لوگ آف قبل از شات دان

چطور log off کنیم؟

تفاوت شات دان و

تحقيق log off

تفاوت شات دان و لوگ اف

تفاوت ری استارت با شات یوزرچطور در ويندوز لوگ آن رو لوگ آف كنم؟log off windos 7 farsiLogging offچگونه کامپیتر را از حالت روشن کردن از حالت شات داونچگونه لوگین تو ويندوز را خاموش كنيمچگونه کامپیوتر را شات دان کنیمچطوري ميشه سيستم log off نشهتفاوت log off با shutdownچگونه لوگ آف کامپیوتر رانتظیم کنیم

برچسب برای این موضوع