صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 44

موضوع: چرا blogfa*باز نميشود

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    من خودم هم مشکلی ندارم، اما خیلی جاها پرسیدم مشکل داشتن، گوشه گوشه ی کشور !

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

خواننده شناسه تصویری hosein_612
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    9
    من هم این مشکل رو داشتم.dns 4.2.2.4 بود. باز نمیکرد ولی وقتی عوضش کردم درست شد..

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    dns بهترینش open dns هست

خواننده شناسه تصویری hosein_612
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    9
    اقا مهدی منظورتون رو متوجه نشدم. open dns چی هست؟
    البته الان سرچ کردم . یه سری مطالب رو پیدا کردم که زیاد توضیح نداده بود . میشه یه کم درباره این opendns توضیح بدی که کارش به چه صورتی هست؟

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi CP نمایش پست ها
    dns بهترینش open dns هست
    درست متوجه منظورتان نشدم؛
    اما فکر میکنم منظورتون DNS Server داخلی بود، متاسفانه در دوتا از سایت ها، DNS Server داخلی و حرفه ای داریم؛ اما باز هم چنین مشکلی وجود داره !

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    آخه دوستان dns سرور هایی که ما راه میندازم متاثر از dns هایی است که برای فوروارد کردن بهشون می دیم و خوب خاصیت های اون ها رو به سادگی به خودشون میگیره فرقی ندارد که با لینوکس باشه یا ویندوز اصل قضیه فرقی ندارد .

من خودم با وبندوز راه اندازی کردم تنها 3 روز خوب کار کرد بعد از کار افتاد مرتب باید ریست می شد احتمالاً کار من خوب نبوده ولی خوب به هر حال همون زمان یهم که درست کار می کرد تاثیر چندانی نداشت روی کارکرد شبکه و به سادگی از تغییرات dns های ایران و شرکت سان 4.2.2.4 تاثیر می گرفت و مشکل ایجاد می کرد .

باید فکر اساسی کرد و راه حل کلی رو پیدا کرد .

ویرایش توسط meysam22us : 2009-04-27 در ساعت 05:04 PM علت: 1

نام حقيقي: Reza

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    استفاده از DNS سرورهایی مانند 4.2.2.4 و امثالهم، اگر چه ممکنه سرعت resolve کردن رو بالا ببره، اما به دلایل مختلف از جمله مشکلات امنیتی که ممکنه تولید کنه، پیشنهاد میشه از همون root hint ها استفاده بشه.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us نمایش پست ها
    آخه دوستان dns سرور هایی که ما راه میندازم متاثر از dns هایی است که برای فوروارد کردن بهشون می دیم و خوب خاصیت های اون ها رو به سادگی به خودشون میگیره فرقی ندارد که با لینوکس باشه یا ویندوز اصل قضیه فرقی ندارد .

من خودم با وبندوز راه اندازی کردم تنها 3 روز خوب کار کرد بعد از کار افتاد مرتب باید ریست می شد احتمالاً کار من خوب نبوده ولی خوب به هر حال همون زمان یهم که درست کار می کرد تاثیر چندانی نداشت روی کارکرد شبکه و به سادگی از تغییرات dns های ایران و شرکت سان 4.2.2.4 تاثیر می گرفت و مشکل ایجاد می کرد .

باید فکر اساسی کرد و راه حل کلی رو پیدا کرد .
    احتمالا مشکل از DNS Server شما بوده،
    در خصوص متاثر بودن، زمانی که DNS Server شما قابلیت Caching داشته باشه، این تاثیر پذیری به حداقل ممکن میرسه .
    منتها مشکلی که هست ظاهرا از تغییرات پشت سر هم و پیاپی بلاگفا هست؛
    DNS Server هم به نظر من، لینوکسی پایداری خیلی بیشتر و بهتری داره، هرچند در اصل، در صورتی که درست کار شده باشه، نباید تفاوتی وجود داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط 802.1x نمایش پست ها
    استفاده از DNS سرورهایی مانند 4.2.2.4 و امثالهم، اگر چه ممکنه سرعت resolve کردن رو بالا ببره، اما به دلایل مختلف از جمله مشکلات امنیتی که ممکنه تولید کنه، پیشنهاد میشه از همون root hint ها استفاده بشه.
    متوجه منظورتون از مشکلات امنیتی نشدم!؟
    بهمچنین root hint ?؟

در کل من خیلی خیلی با DNS Server ها مشکل داشتم، از زمان راه اندازی DNS Server بر روی یکی از سرور های داخلی ( Linux) مشکل به کلی برطرف شده، اما گاهی بعضی جاها با بلاگفا مشکل داریم...

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    فرض کنید سروری که به عنوان DNS سرور انتخاب کردید هک بشه و رکوردهای موجود در اون به سایت های مشکل دار هدایت بشه (بقیه جریان رو هم که دیگه همه می دونن چه اتفاقی خواهد افتاد)

اما در خصوص سوال دوم؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر می تونید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.ucertify.com/article/what...oot-hints.html

ویرایش توسط 802.1x : 2009-04-27 در ساعت 07:57 PM

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    چقدر به امنیت اعتقاد دارید ؟
    اگر قرار باشه اینقدر احساس نا امنی کنیم که باید تعطیل کنیم بریم رو به قبله دراز بکشیم که !!!
    اونقدرام کشکی نیست که یکی بیاد سرور رو هک کنه، بعد اون همه رکورد رو هدایت کنه به یه سمت ناجور، اصلا چرا باید همچین کاری رو اناجم بده ؟ چی عایدش میشه ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    چقدر به امنیت اعتقاد دارید ؟
    اگر قرار باشه اینقدر احساس نا امنی کنیم که باید تعطیل کنیم بریم رو به قبله دراز بکشیم که !!!
    اونقدرام کشکی نیست که یکی بیاد سرور رو هک کنه، بعد اون همه رکورد رو هدایت کنه به یه سمت ناجور، اصلا چرا باید همچین کاری رو اناجم بده ؟ چی عایدش میشه ؟
    شما چقدر به امنیت اعتقاد دارید؟

فرض کنید که شما به عنوان یک کاربر تایپ می کنید www.microsoft.com و به خیال خودتون DNS سرور انتخابی، آدرس IP سایت مورد نظرتون رو درست به شما اعلام می کنه و این در حالیه که browser شما به محلی هدایت میشه که در اون کدهای مخرب وجود داشته و ...

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    متاسفانه یا خوشبختانه، به امنیت شبکه هایی که تا حالا کار کردم، فوق العاده زیاد اعتقاد دارم . خوشبختانه از سرویس دهنده هایی استفاده میکنم که هرگز چنین مشکلی براشون پیش نمیاد، حداقل در کارنامه شون، چنین اتفاقاتی رو نداشته باشند .

در خصوص کاربر بودن،
    معمولا در شبکه ها، مدیران باید از DNS ها و بطور کلی، سرویس های امن و قابل اطمینان استفاده کنند، تا من کاربر، دچار مشکل نشوم .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    متاسفانه یا خوشبختانه، به امنیت شبکه هایی که تا حالا کار کردم، فوق العاده زیاد اعتقاد دارم . خوشبختانه از سرویس دهنده هایی استفاده میکنم که هرگز چنین مشکلی براشون پیش نمیاد، حداقل در کارنامه شون، چنین اتفاقاتی رو نداشته باشند .

در خصوص کاربر بودن،
    معمولا در شبکه ها، مدیران باید از DNS ها و بطور کلی، سرویس های امن و قابل اطمینان استفاده کنند، تا من کاربر، دچار مشکل نشوم .
    من بالاخره متوجه نشدم که آیا شما مطلبی رو که خدمتتون عرض کردم رو قبول دارید یا خیر؟!

ایا این مطلب که فرمودید "از سرویس دهنده هایی استفاده می کنم که هرگز چنین مشکلی براشون پیش نمیاد" ساده انگاری و یا سهل انگاری در مباحث امنیتی نیست؟؟

ویرایش توسط 802.1x : 2009-04-27 در ساعت 08:48 PM

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    خیر، با عرض پوزش من شدیدا با فرمایش شما مخالف هستم.

نه، ساده انگاری نیست؛ شما برای شبکه از چه ابزاری استفاده میکنید ؟ خود ابزار اختراع میکنید که از ابزار هایی استفاده میکنید که کیفیت داشته، مرغوب هستند و امتحان خود را به دفعات پس داده اند ؟
    آیا انتخاب چنین ابزار هایی ساده انگاری و سهل انگاریست ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

در اتتظار تایید
    نوشته
    500
    سپاسگزاری شده
    100
    سپاسگزاری کرده
    7
    خیر، با عرض پوزش من شدیدا با فرمایش شما مخالف هستم.

نه، ساده انگاری نیست؛ شما برای شبکه از چه ابزاری استفاده میکنید ؟ خود ابزار اختراع میکنید که از ابزار هایی استفاده میکنید که کیفیت داشته، مرغوب هستند و امتحان خود را به دفعات پس داده اند ؟
    آیا انتخاب چنین ابزار هایی ساده انگاری و سهل انگاریست ؟
    میشه دلیل مخالفت خودتون رو بفرمایید؟

من در شبکه -همانطور که شما هم فرمودید- از ابزارهای مرغوب و امتحان پس داده استفاده می کنم، اما این به این دلیل نیست که به اونها صد در صد اطمینان داشته باشم. در این خصوص هم کاربران و مدیران شبکه رو توجیح نموده و از گذاشتن مطالب با امنیت متوسط به بالا رو برای اونها مجاز نمی دونم.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

چرا بلاگفا باز نمی شود

چرا بلاگفا باز نمیشودچرا بلاگفا باز نمیشود؟چرا بلاگفا باز نمی شود؟چرا وبلاگم باز نمی شودچرا بلاگفا باز نمیشه چرا وبلاگ های بلاگفا باز نمی شودچرا بلاگفا باز نمي شودچرا بلاگفا باز نمیشه؟چرا صفحه بلاگفا باز نمی شود؟چرا بلاگفا ازدیروز باز نمیشه ؟چرا وبلاگ باز نمیشود؟مشکل در باز شدن بلاگفاچرا وبلاگم باز نمیشهچرا وبلاگ باز نميشود؟چرا بلاگفا و وب های بلاگفا باز نمی شود؟بلاگفا چرا باز نمی شودبلاگفا باز نمیشهچرا وبلاگم باز نمیشودچرا صفحه نخست بلاگفا باز نمی شود؟چرا بلاگفا باز نمی کندچرا بلاگفا صفحات وب را باز نمیکند؟چرا سایت بلاگفا باز نمی شودسایت بلاگفا برای من باز نمی شودچرا بلوگفا باز نمی شود؟

برچسب برای این موضوع