صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 19

موضوع: شوخی با خودمان

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216

شوخی با خودمان

سلام
    بعد از مدتها نبودن در انجمن امروز مطلب زیر منو کشوند اینجا. به هر حال یه توفیق اجباری نصیبم شد. این مدت رو احساس می کنم از دنیای ارتباطات و از فناوری بسیار دور بودم.

درود بر همه ISP دارهای انجمن و بقیه دوستانی که وقت و انرژی زیادی برای ارایه تخصصشون به دیگران رو در این انجمن صرف می کنند.

masood_y، reza9، reza_b20 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    جالب بود ولی کمی قدیمی . اما حالا دیگه فکر نکنم هیچ جای ایران اینجور سرعتی وجود داشته باشه به
    لطف WIRELESS و ADSL

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi CP نمایش پست ها
    جالب بود ولی کمی قدیمی . اما حالا دیگه فکر نکنم هیچ جای ایران اینجور سرعتی وجود داشته باشه به
    لطف WIRELESS و ADSL
    کجایی برادر من؟ مثل اینکه ایران زندگی نمی کنی؟!!

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    شما مطمئن باشید هر جایی بجز ایران سرعتش بالاتره

reza_b20 و ghasr سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    بعضی از جاها سرعت واقعا افتضاح هست

نام حقيقي: MIDOSE

عضو غیر فعال شناسه تصویری MIDOSE
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    من تازه امروز دارم اولین حرفم را در این سایت می زنم

می خواستم بگم ایران که در زمینه ی شبکه حرف نداره دست همه ی کشور های دنیا رو از پشت بسته واقعن باید به این زیرساخت تبریک گفت من بالاخره پس از سال ها که با سرعت 26 کیلو بایت بالا می یومدم امروز شد 27 کیلو بایت البته الان ساعت 6 صبح است بالاخره بماند همین هم جایه بس امید است به امید ان روزی که سرعتش بشه 28 کیلو بایت (البته تا چند سال اینده)
    اما از شوخی گذشته واقعن زیر ساخت شبکه در ایران ضیف است الان جدی گفتم من با 26 میام بالا که جای تاسف بسیار دارد من موندم این دست اندر کاران چیکار می کنن یکی از دوستان می گفت سرعت اینترنت افغانستان از ایران هم بیشتر است(دروغ یا راست خدا داند).
    موفق باشید و درود بر همگی

نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    لطف WIRELESS و ADSL
    سلام

من هم حرفی ندارم که در این تصویر کمی اغراق شده اما طنز به کمی افراط جذاب نیاز داره. و گمان نمی کنم یوزر دایال آپ کشور زیر 70 درصد از کل باشه!

این فقط محض شوخی و تنوع بود. اما ای کاش این تصاویر طنز آمیز رو برای ADSL و مثلا تماشای یه ویدئوی آنلاین و یا دانلود یه فایل متوسط یا بزرگ می ساختن. کی به اون مرحله می رسیم که از ADSL 512 و 1 مگ خودمون بنالیم. کره ای ها که جزو پرسرعت ترین ها هستن خیلی هم از سرویسهاشون راضی نیستن. 100 مگابیت بر ثانیه واسشون کمه. ما خودمون رو سرگرم چی کردیم!!!

ویرایش توسط ghasr : 2009-01-02 در ساعت 10:44 AM

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    نقل قول نوشته اصلی توسط MIDOSE نمایش پست ها
    یکی از دوستان می گفت سرعت اینترنت افغانستان از ایران هم بیشتر است(دروغ یا راست خدا داند).
    کاملاً تائید می شود.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    دوستان راه دور نروید بدون ویزا و فقط داشتن پاسپورت از مرز بازرگان 6 هزار تومن خروجی بدین در اولین روستا از شهر obayazid
    و در و دهات arzrum ترکیه برید ببینید سرعت اینترنت به چی میگن.

SADEGH65 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط MIDOSE نمایش پست ها
    سلام
    من تازه امروز دارم اولین حرفم را در این سایت می زنم

می خواستم بگم ایران که در زمینه ی شبکه حرف نداره دست همه ی کشور های دنیا رو از پشت بسته واقعن باید به این زیرساخت تبریک گفت من بالاخره پس از سال ها که با سرعت 26 کیلو بایت بالا می یومدم امروز شد 27 کیلو بایت البته الان ساعت 6 صبح است بالاخره بماند همین هم جایه بس امید است به امید ان روزی که سرعتش بشه 28 کیلو بایت (البته تا چند سال اینده)
    اما از شوخی گذشته واقعن زیر ساخت شبکه در ایران ضیف است الان جدی گفتم من با 26 میام بالا که جای تاسف بسیار دارد من موندم این دست اندر کاران چیکار می کنن یکی از دوستان می گفت سرعت اینترنت افغانستان از ایران هم بیشتر است(دروغ یا راست خدا داند).
    موفق باشید و درود بر همگی

نخستین پست شما خجسته باد !
    اینکه شما می خوای با یه مودم 7-8 تومنی سرعت بالاتر از 26-27 وصل بشی خنده داره ...
    دیال آپ در آمریکا هم بیشتر از همین سرعت وصل نمی شه چون ساختارش اینجوریه ! و نمیشه گفت سرعت اینترنت ایران پایینه .
    شما یه خط وایرلس بگیر با پهنای باند خوب اونوقت می بینی ایران خیلی وقت سرعتش بیشتر از 26-27 شده !

شگفتم ازینکه برخی از دوستان اینترنت ایران رو با کشورهای عربی و مجاور ایران مقایسه می کنند !
    تمام پهنای باند کشوری مانند امارات که معمولا پهنای باند بالایی به کاربرا می ده به اندازه یه استان ایران نیست !!! ( نسبت به جمعیت)
    باید به پهناوری ایران و جمعیت اون هم اشاره کنیم که اینترنت پرسرعت برای همه افراد نیازمند هزینه های بسیاری خواهد بود
    اما باز هم اینها توجیه خوبی برای کمبود پهنای باند در کشور نیست البته باید مسائل تحریم و ... رو در نظر بگیریم . به امید پیشرفت ...

siamak_h_m سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: MAJID,PARMID

عضو عادی شناسه تصویری parmid
    نوشته
    227
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    112
    اینکه شما می خوای با یه مودم 7-8 تومنی سرعت بالاتر از 26-27 وصل بشی خنده داره ...
    دیال آپ در آمریکا هم بیشتر از همین سرعت وصل نمی شه چون ساختارش اینجوریه ! و نمیشه گفت سرعت اینترنت ایران پایینه .
    شما یه خط وایرلس بگیر با پهنای باند خوب اونوقت می بینی ایران خیلی وقت سرعتش بیشتر از 26-27 شده !

شگفتم ازینکه برخی از دوستان اینترنت ایران رو با کشورهای عربی و مجاور ایران مقایسه می کنند !
    تمام پهنای باند کشوری مانند امارات که معمولا پهنای باند بالایی به کاربرا می ده به اندازه یه استان ایران نیست !!! ( نسبت به جمعیت)
    باید به پهناوری ایران و جمعیت اون هم اشاره کنیم که اینترنت پرسرعت برای همه افراد نیازمند هزینه های بسیاری خواهد بود
    اما باز هم اینها توجیه خوبی برای کمبود پهنای باند در کشور نیست البته باید مسائل تحریم و ... رو در نظر بگیریم . به امید پیشرفت ...
    پیشرفت خیلی خنده دار بود دمت گرم کلی خندیدم
    دادش من کدوم پیشرفت ما که داریم به جایه پیشرفت حدود یک ماهه که پسرفت می کنیم کجای کاری به این میگن تکنولوژی روز ایران ( نمردیم و معنی پیشرفت و هم فهمیدیم )

عضو عادی
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    9

تایید میشود حرفاتون منطقی هستش

البته واسه بعضی از این ملت مفسد دایال اپ هم زیادیه

عضو عادی
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    9

تایید میشود حرفاتون منطقی هستش

البته واسه بعضی از این ملت مفسد دایال اپ هم زیادیه
    چون از اینترنت فقط دانلود فیلم های فلان و توزیع اون رو فهمیدن

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    البته زياد هم نگران نباشيد به زودي ديگه از همين هم خبري نيست و بايد به يادش شعر و سرود و متل و مثل ها ساخته شود . در دنياي روز دنيا نگران نباشيد آمريكا هم dial-up هنوز نمرده و هنوز نفس هاي عميق ميكشه ولي تنها تغيير در سيستم هاي تلفني استفاده از خدمات T1 است و اون هم مدولاسيون امريكايي كه در ابتداي برقراري ارتباط چيزي نزديك به 112 تا 115 متصل ميشن و اين واقعاً اوج سرعت دسترسي است و البته مانند بعضي شركت هاي گمراه در ايران اين سرعت تقلبي و دستكاري شده نيست و واقعاً اتصالي با همين سرعت ايجاد ميشه . با اين ترتيب مي بينيم شركت هاي اينترنتي هنوز اقدام به جمع آوري خطوط dial-up نكردن و مشتري هم حسابي واسه اين قضيه هست . يادم پارسال يه مقاله خوندم كه نوشته بود با تمام توسعه ساختار اينترنتي در امريكا تنها 38 % مردم از خدمات پهن باند استفاده مي كنند . جويا شدم ظاهراً AT&T* محترم و ديگر اپراتور هاي تلفن ثابت در امريكا زماني كه شما به تلفن هاي ISP ها متصل باشيد را محاسبه نمي كنند . خوب سرعت كانكشي 115000 باشه پول تلفن هم كه نميدي اين خود يك ADSL به حساب مي آيد . يكي از اقوام دوره بنده در امريكا زندگي ميكنه ايشون هم اين قضيه رو تائيد كرد . البته خود ايشون از ADSL 100MG استفاده مي كرد . ولي در جريان dial - up هم بود .

به اميد خدا و ياري شركت فناوري اطلاعات و مخابرات و اداره شريف ديتا بعد از گذشت 5000 سال ما تازه به اين تكنولوژي امروز امريكا خواهيم رسيد .

بزن اون دست قشنگه رو

SADEGH65 و reza_b20 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us نمایش پست ها
    البته زياد هم نگران نباشيد به زودي ديگه از همين هم خبري نيست و بايد به يادش شعر و سرود.......................................... .....................................خوب سرعت كانكشي 115000 باشه پول تلفن هم كه نميدي اين خود يك ADSL به حساب مي آيد . يكي از اقوام دوره بنده در امريكا زندگي ميكنه ايشون هم اين قضيه رو تائيد كرد . البته خود ايشون از ADSL 100MG استفاده مي كرد . ولي در جريان dial - up هم بود .

به اميد خدا و ياري شركت فناوري اطلاعات و مخابرات و اداره شريف ديتا بعد از گذشت 5000 سال ما تازه به اين تكنولوژي امروز امريكا خواهيم رسيد .

بزن اون دست قشنگه رو
    والا من که تا الان فکر می کردم ADSL 8 مگ بیشتر رسیو نمیده! شاید منظورتون نوع دیگری از DSL بوده. شاید هم من اشتباه می کردم.

در جواب آقای Mehdi CP باید بگم که اولا وایرلس همه جا در دسترس نیست و هزینه های سنگینی به یوزر تحمیل میکنه ! دوما هنوز که هنوزه 70 درصد دایال آپ دارن اونم با شرایط ناجور در بسیاری از نقاط. تو همین شهر خودمون 60 درصد تلفنها PCM هستن!
    و گمان نمی کنم قیمت مودم ربطی به سرعت اوون داشته باشه. مودمهای جدید همه حداقل V.92 دارن و خود من مودمهای دیتاشین رو رو سیستمها می بندم که 5.5 میخرم و 7 میفروشم. و خودم 52 کیلوبیت باهاش کانکت داشتم. گمون نمی کنم مودمی که شما میگی وجود داشته باشه!

ویرایش توسط ghasr : 2009-01-04 در ساعت 02:27 PM

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع