صفحه 7 از 8 اولیناولین ... 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 105 از مجموع 119

موضوع: بحران در ارتباطات و خدمات اینترنتی کشور

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    ICP دیگه وجود نداره و شده همون ISDP که توزیع کننده اینترنت هستند به شرکتهای ISP و PAP مثل خود مخابرات
    پهنای باند را از شرکت زیر ساخت عمده خرید میکنند و خرد میفروشند

PAP به شرکتهای عرضه خدمات اینترنت پرسرعت مثل ADSL و WiMax و .. می گویند
    ISP به شرکتهای عرضه خدمات اینترنت میگویند

البته اینها عامیانه هستند و ممکنه توضیح دقیق نباشند
    برای اطلاعات بیشتر به سایت اداره تنظیم مقررات رادیویی مراجعه کنید

نام حقيقي: شهاب شاهین پوریان

عضو غیر فعال شناسه تصویری resius92
    نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi CP نمایش پست ها
    در شبکه دیتا youtube هیج وقت فیلتر نبوده و نیست 1
    ممکن ISP های شما به خاطر کمبود پهنای باند اینو بستن . شایدم برای پروندن 30-40 % مشتریاشون
    اعتماد به نفستون جهت رد این موضوع قابل تحسینه ولی من به عنوان کسی که در دو ISP بزرگ کار کرده ام و همچنین در دانشگاه تهران و شاتل به عنوان کاربر، چیزی که میبینم خلاف گفته های شماست!

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    مطمئن باشید زیر سر ISP هاتونه !
    من از روزی که با اینترنت کار میکنم هنوز نشده به یوتیوب برم و پیغام فیلتر بودن رو ببینم !
    فیلتر کردن یوتیوب مانند دیگر سایت ها به آسانی نیست !!! مسئله حقوق بشر در میانه ... به حال اون مرکز مخابراتی
    و isp که یوتیوب رو فیلتر کرده باید گریه کرد

و اما درباره ارتباطات کشوری باید بگم که من مشکل شگفت انگیزی دارم اونم اینه که پینگ عالی دارم اما نوسان زیاد داره خیلیم وسط کار
    دیتا 0 می شه و رو خیلی از سایت ها گیر میده ...

تصویر پینگ یاهو که واقعا فوق العادس ..... اما همانطور که میبینید سایت سازمان سنجش رو باز نمیکنه !

ویرایش توسط PersePolis : 2008-12-24 در ساعت 12:37 PM

نام حقيقي: شهاب شاهین پوریان

عضو غیر فعال شناسه تصویری resius92
    نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    خیر، زیر سر ISPها نیست، به خاطر مخابراته و فعلا دانشگاه تهران و شاتل و آسیاتک و تراشه، Youtube فیلتره.
    اگر منظورتون از حقوق بشر، آزادی نشر اطلاعاته که در مورد هزاران سایت دیگه که با دلیل و بی دلیل فیلتر شده اند هم صادقه و مربوط به یوتیوب نمیشه.

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    دلیلش اینه که Ping شما مستقیم به سایت سازمان سنجش که در ایران است میرسد و نمایش داده میشود
    درحالی که شما دارید از یک گیت خارجی Surf میکنید
    یعنی یک بار با مشکل به سایت پروکسی وصل میشید و یک بار اون سایت با مشکل به گیت سنجش در ایران متصل میشه و دوباره یکبار گیت سنجش با مشکل اطلاعات را برای سایت پروکسی میفرسته و دوباره سایت پروکسی با مشکل برای شما مطلب را ارسال میکنه

این است مسیر گردش بیهوده که به خاطر استفاده از این فیلتر شکنها پیش میاد

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    فرمایش شما متین !
    اما پینگی که در تصویر می بینید مال سایت YAHOO ست
    و سایت سنجش چون به صورت عادی باز نمی شه با پراکسی باز کردم
    روی هم رفته پراکسی چیز بیخودیه

امیدوارم این مشکلات اینترنت کم کم حل بشه که ما رو دست به دومن این پراکسیا نکنه

نام حقيقي: sy

عضو عادی
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    51
    سپاسگزاری کرده
    27
    مشکل اینتر نت ما هنوز حل نشده.
    مال بقیه هم همین طوره؟

نام حقيقي: MAJID,PARMID

عضو عادی شناسه تصویری parmid
    نوشته
    227
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    112
    با سلام
    مشکل ما هم حل نشده احتمالاً بعد از ژانویه حل بشه ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!!؟!؟!؟! ؟!؟!؟!؟!؟

نام حقيقي: Omid Khalili

عضو غیر فعال
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    6
    بنده هم مشکل سرعت دیگه ندارم اما پینگم هنوز با پر سرعت ترین سرورها هم روی 400 تا 500 هستش! من از اوراکل سرویس میگیرم و زنگ هم میزنم که بگم با ایم پینگ به یه سرور خارجی هم تو Xbox Live نمیتونم برای Game وصل شم میگن مشکل کامل حل شده و سرویس شما رو هم از اینجا چک کردیم مشکلی نداره!
    پس من چیکار کنم باز باید اینترنت عوض کنم و 2 ماه تو نوبت یه پورت خالی تو منطقه مخابراتی سلمان فارسی بمونم؟ اگه عوضم کنم کدوم سرویسی اینترنت نا محدود 768 کیلو بیت دریافت و 384 کیلوبیت ارسال رو ماهیانه 98,400 تومان میده؟ (قبلا شاتل داشتم که قیمتاش بالا بود و همچین پینگ بهتری هم نداشتم). جالبه ایرانی های دیگه نوی لایو حتی پینگاشون از قبل هم بهتره ولی من...

ویرایش توسط omid_1985 : 2008-12-28 در ساعت 07:36 PM

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116

كابل*هاي قطع شده ادامه دارد، عمليات رفع مشكل تا پايان سال طول می كشد

تلاش براي تعمير كابل*هاي قطع شده در روز جمعه، همچنان ادامه دارد. سه كابل زير دريا كه ارتباط اينترنتي بين اروپا، خاورميانه و آسيا برقرار مي*كنند، از روز جمعه آسيب ديده*اند و متخصصان همواره مشغول برطرف ساختن اين مشكل هستند.

زيردريايي كه توسط شركت مخابرات فرانسه به محل وقوع حادثه ارسال شده بود، به مقصد رسيده است. به گزارش بي بي سي، نيروهاي فرانسوي دو كابل* را به سطح آب آورده و مشغول بر طرف ساختن مشكل آنها هستند. خبرگزاري رويترز نيز اعلام كرده است كه كشتي ديگري از هندوستان حركت كرده تا در تعمير سومين كابل شركت كند.

به نظر مي*رسد عمليات رفع مشكل موجود چندان كار ساده*يي نبوده و به ادعاي برخي از كارشناسان شايد تا پايان سال طول بكشد. بنابراين در برخي از مناطق خاورميانه و جنوب آسيا ممكن است وضعيت اينترنت چندان خوب و ثابت نباشد.

زيردريايي فرانسوي با نام هكتور مشغول كار كردن بر روي كابل*هاي SeaMeWe-3 و SeaMeWe-4 است.
    اين كابل*ها با فاصله*ي چند دقيقه قطع شده*اند. گفته مي*شود كه تور ماهيگيري يا لنگر كشتي هر سه كابل را دچار مشكل كرده است.

شركت*هاي اينترنتي همين مناطق در ماه ژانويه نيز مشكل مشابهي را تجربه كرده*اند، در آن هنگام 4 كابل زيردريا به شدت آسيب ديده بود و برطرف ساختن آن مشكل نيز يك هفته طول كشيد.
    كارشناسان با توجه به شرايط و كم عمق بودن مكان حادثه، اين رويداد را چندان عجيب نمي*دانند.

در حال حاضر، برخي از شركت*هاي ارايه دهنده*ي خدمات اينترنت و تلفن از كشورهاي ديگر استفاده مي*كنند و ارتباط را از مسيرهاي ديگري انجام مي*دهند. به عنوان مثال براي برقراري برخي از ارتباط*ها ميان اروپا و آسيا يا اروپا و خاور ميانه از ايالات متحده استفاده مي*شود.

شركت*هاي مخابرات قصد دارند چهار كابل جديد در اين منطقه راه اندازي كنند كه احتمال دارد اين كابل*ها از 9 تا 18 ماه ديگر فعاليت خود را آغاز كنند. تا آن زمان، ممكن است بازهم آسيبي به كابل*هاي كنوني وارد شود و مشكلاتي را در برقراري ارتباط ايجاد كند.

omid_1985 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1022
    سپاسگزاری کرده
    30
    اگر دوستان یک گزارش دقیق از کیفیت سرویسشون بدند یعنی یک فایل زیپ شده از پینگ با سرور های خوب
    پهنای باند تست شده با سرورهای خوب و بقیه پارامترها رو بدند با مشخصات سرویس خودشون اعم از شهرستان نوع سرویس پهنای باند و بقیه چیز ها
    یک گزارش جهت روزنامه می تونم تهیه کنم تا شاید دلی به درد بیاد

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط almas455 نمایش پست ها
    اگر دوستان یک گزارش دقیق از کیفیت سرویسشون بدند یعنی یک فایل زیپ شده از پینگ با سرور های خوب
    پهنای باند تست شده با سرورهای خوب و بقیه پارامترها رو بدند با مشخصات سرویس خودشون اعم از شهرستان نوع سرویس پهنای باند و بقیه چیز ها
    یک گزارش جهت روزنامه می تونم تهیه کنم تا شاید دلی به درد بیاد
    من نمونه پینگمو میزارم.پینگ به خارج از ایران بالا رفته .پینگ به داخل ایران هیچ تغییری نداشته.

اینم واسه تست سالم بودن لینک پینگ به داخل ایران.

خیلی پینگ تایم به خارج از کشور بالا رفته چون همه ترافیک افتاده روی گتوی ترک تله کام و این مسیر این همه بار رو نمیتونه پاسخ بده.این وضعیت منه .

SADEGH65 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Omid Khalili

عضو غیر فعال
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1 نمایش پست ها
    خیلی پینگ تایم به خارج از کشور بالا رفته چون همه ترافیک افتاده روی گتوی ترک تله کام و این مسیر این همه بار رو نمیتونه پاسخ بده.این وضعیت منه .
    خوش به حالتون که به این پینگ ها میگید بالا. پینگ های من با بهترین سرورها 400 تا 600 میلی ثانیه هستش.

با همین 4.2.2.4 که شما 100 و خرده ای میگیرید من روی 300 و خرده ای هستم.که بهترین پینگم با سرورهای خارجیه

نام حقيقي: Alex

عضو غیر فعال
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    8
    من که فکر میکنم مشکل اینترنت مربوط به تحریم هست و یه اتفاقاتی داره میوفته.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    دوستان میدونید ما هر وقت پینگمون با 4.2.2.4 میاد میرسه به 400تا 500 تا جشن تولد براش میگیریم و از از خوشحالی اینترنت رایگان میدیم تا 1 هفته....

صفحه 7 از 8 اولیناولین ... 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

چه طورویندوزایکس پی نصب کنیم

seabone

بهینه کردن سرعت اینترنت در شبکه های بزرگ site:forum.persiannetworks.comدیال آپ شیراز20سنجش پینگ برای xbox live

برچسب برای این موضوع