نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: پروفایل اجباری

خواننده شناسه تصویری araratnet
    نوشته
    100
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon14 پروفایل اجباری

آیا کسی میتونه آموزش ایجاد پروفایل اجباری (Mandatory) در ویندوز سرور 2003 رو بطور کامل در اینجا قرار بده؟
    و اصلا پروفایل چه نقش و کاربردی دارد ایا فقط در ویندوز 2003 کاربرد دارد یا در بیقه ی سیستم عامل های دیگه نقش و کاربرد دارد ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    ----------------
    آرارات نت
    کوه با نخستین سنگ ها آغاز می شودن و انسان با نخستین درد

نوشته
    100
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    سال هاست تجربه کردم و این مسیر را همچنان دارم طی می کنم
    انقد خسته ام از جواب سوالاتی که همیشه تکراری هستن و هیچ وقت به ان درک و فهم نرسیدم که من این مسیر را طی کردم کسانی که تازه میان هنوز اول مسیرم هستن از تجره هایم غرور دامان گیرم است که بتوانم سختی ها و مشکلاتی که کشیدم را راحت در میان بگزارم
    چقد سخت است بتوانیم دست یکی را در این مسیر بگیریم و صد معبر هایی که ما داشتیم نگزاریم اون هم از همان مسیر صد عبور کنن
    ترسم از آن است روزی به این تجربیات و تخصصیات برسم و غرور و تکبر و پول انسانیتم را فرش زیر پای انسان ها بگذارد و نتوانم دست کسی را بگیرم که بتواند راحت با مسیری که عبور کردم طی کند
    ----------------------------------------------------------
    می بخشی یعنی سوالم این قد پیچیده بود که کسی جوابشو نداد یا نه همه از سال های تجربه خسته شدن
    -------------
    آرارات نت
    کوه با نخستین سنگ ها آغاز می شود و انسان با نخستین درد

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    ببخشید قربان که بعد از چهار روز هیچ کس یا نمیدونسته مشکل شما چیه، یا نیومده و جواب نداده...
    من از طرف همه ی دوستان از شما عذر خواهی میکنم .
    امیدوارم شما روزی به تجربه های چند ساله رسیده، دست دیگران را بگیرید . انشاالله !

اما دور از انصاف نیست، سری به نوشته ها و پرسش های پیشینتان زده و کمی هم،،، گاه و ناگاه،،، نیم نگاهی به 19 سوال دیگرتان کنید که بیدرنگ پاسخ های متعددی گرفته اند.... http://forum.persiannetworks.com/sea...earchid=358383

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    100
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام اقای راستی
    والله تا انجایی که یادم باشه سوالاتی که پرسیدم همیشه و اغلب اوقات بهشون سر زدم
    http://forum.persiannetworks.com/sea...earchid=358383 این لینکی که محبت کردی اینجا گذاشتی پیغامش اینه
    پیام سیستم
    متاسفانه نتیجه ای یافت نشد. لطفا با شرایط دیگر تلاش نمایید.

بعدش جواب سوالمو که نگرفتم البته خدا نکنه روزی به تجربه ها رسیدم خودم و از یاد ببرم
    موفق باشید
    -------
    آرارات نت
    کوه با نخستین سنگ ها آغاز می شود و انسان با نخسیتن درد

نوشته
    100
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    آیا کسی میتونه آموزش ایجاد پروفایل اجباری (Mandatory) در ویندوز سرور 2003 رو بطور کامل در اینجا قرار بده؟

نام حقيقي: mostafa

خواننده
    نوشته
    93
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    36
    من دارم ولی چطور قراربدم ضمنا یکی از فیلمهای آموزشی در این مورد درسایت پایین است

www.modir-shabakeh.com

RKH
    RKH آنلاین نیست.
    نام حقيقي: R

خواننده
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    برای mandatory کردن profile تغییراتی را روی یک پروفایل اعمال می کنیم و آن را کپی کرده و بقیه پروفایلها را از روی آن می سازیم.
    یک فولدر share را در یکی از درایو های DC می سازیم و اسم آن را Mandatory می گذاریم. ( دسترسی به همه می دهیم )
    از قسمت user profile در تب advance در property , my computer یوزر مورد نظر را copy کرده و در فولدر mandatory قرار می دهیم. حال آدرس این فولدر را در profile path هر user که می خواهیم قرار می دهیم. برای جلوگیری از تغییر profile فایل ntuser.dat را که در فولدر mandatory وجود دارد را به ntuser.man تغییر دهید.

از طریق group policy هم امکان پذیر است.

ویرایش توسط RKH : 2011-12-31 در ساعت 01:16 AM

کلمات کلیدی در جستجوها:

پروفایل mandatory

ساخت پروفایل mandatory

پروفایل اجباری

ساخت پروفايل در ويندوز سرور 2003 ؟

نحوه ساخت پروفایل mandatory در ویندوز سرور

mandatory profile اموزش

پروفایل اجباری mandatory profile

طرز ایجاد user profile در ویندوز سرور 2003

پروفایل اجباری (Mandatory)

آموزش انواع پروفایل ها در server 2008پروفایل اجباری در ویندوز7طریقه ایجاد پروفایل اجباری در server 2008پروفایل اجباری برای ویندوز هفت mandatoryپروفایل ویندوز mandatoryپروفایل اجباری برای ویندوز هفتساختن پروفایل mandatory profile ویندوز 7 آموزش پروفایل اجباری mandatoryطریقه ایجاد پروفایل mandatoryپروفایل کاربر در ویندوز سرور 2003طریقه ایجاد پروفایل mandatory در سرورطریقه ی ساختن mandatoryاموزش mandatory profileآموزش کامل و تصویری ساخت پروفایل اجباری در ویندوز سرور 2003تب profile در ویندوز سرور 2003روش ایجاد یک پروفایل اجباری در ویندوز سون

برچسب برای این موضوع