نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: اداره امکان و ISP ها

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136

اداره امکان و ISP ها

سلام
    دوستان من بذارید جریان خودم براتون بگم تا بدونید به سر من چی اومده و جلوگیری بکنید که سر شما نیاد

در تاریخ 20/4 یه نامردی 12 وبلاگ با مضامین سیاسی و کاریکاتوری و تهدید سران دولتی به اسم روی نت اپلود کرد دو شب بعد از اینکه این وبلاگها روی نت اومدن پرینت این وبلاگها از طریق جاسوسان منطقه میرسه دست اطلاعات محل و میان بنده رو با تمام کامپیوتر های ISP و کافی نت و حتی سیستم حسابداری جمع میکنن و ما رو میبرن دادگاه اونجا قاضی دستور میده با قید ضمانت ازاد بشم ولی سیستم های من باید برن ارشاد و بعد اماکن بازبینی بشن اگه از مطالب وبلاگ چیزی داخلوشون نبود به من پس میدادن بعد از 12 روز معطلی و تایید اماکن و ارشاد سیستم ها رو به پس دادن ولی پرونده من بسته نشد و گیر میدادن که چرا مجوز از اماکن نداری باید بگیری گذشت این مدت تااینکه هفته پیش دوباره سرکله اماکن پیدا شد اما خیلی بدتر از اون موقع خودتون قضاوت کنید ادمی که علم از اینترنت نداره و نمیدونه محل صدور مجوز ISP کدام مرجع است چطوری باید حرف بزنه ؟؟؟؟؟!!! به نظر شما باید حرف بزنه یا منو بندازن بازداشت ؟؟؟
    خوب اومدن گفتن جواز کسب داری گفتم برای کافی نت دارم گفتن برای ISP چی گفتم مجوز دارم از سازمان
    میگه سازمان تنظیم مقررات چی هست ؟ بهش میگم مرجع صدور مجوز ها تنظیم مقررات است میگه اصلا این طور نیست این مخابرات هست که مجوز میده بهش میگم مخابرات دیگه متصدی امر نیست میگه اصلا این طور نیست برای یک هفته وقت دادکه مجوز بیارم یا ISP ما رو پلمپ میکنن
    رفتم مخابرات
    مسئول مخابرات میگه ما مجوز نداریم که بدیم باید از سازمان بگیری مجوز سازمان نشونش دادم گفت همینه بهش گفتم میدونم همینه ولی اماکن میگه قبول نیست یا از مخابرات بیار یا شرمنده شما میشم پلمپ !! اخرش قبول نکردن بدن برای همین رفتم سازمان تنظیم مقررات اهواز با رئیس اونجا اقای عطار صحبت کردم گفت نامه به شما میدیم شما نامه رو بده اماکن اونا قبول میکنن گفتم باشه
    امروز نامه رو بردم دادم اماکن بخونید اینجا جالب هست بعد از کلی کلنجار رفتن با مسئول اونجا برگشت به همکارش میگه اول براش تشکیل پرونده بده و مدارک ازش بگیر و بعدنامه بده تهران که این سازمان چطوری بدون اینکه از ما استعلام کنه مجوز میده بعد گفت برای همه ISP های اهواز دعوت نامه بفرستید که بیان تشکیل پرونده بدن و هر کی نیومد ظرف 20 روز اونجا رو پلمپ کنید .
    خدا رو شکر خر من از پل گذشت و اما شما دوستان من هر چه زودتر برید اداره اماکن محل خودتون هر چی مدرک از شما خواستن بهشون بدین تا مثل علکی به شما گیر ندن
    موفق باشد

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147

شهرستانای کوچیک اینطوریه.
    به هر حال خدا صبرت بده.
    به اونها هم شعور.

reza_b20 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    جناب شاهین عزیز از من گفتن بود که شما و باقی دوستان پیشگیری کنید

کلمات کلیدی در جستجوها:

اداره اماکن اهواز

آدرس اداره اماکن اهواز

isp های اهوازنحوه كسب مجوز ispسازمان اماکن اهوازجواز کسب برای ispاداره اماکن اهواز ادرسسایت اداره اماکن اهوازادارزه اماکن اهواز آدرس اداره اماکن اهوازفرم سازمان تنظیم مقررات برای کافی نتاداره ي اماكن اهوازادرس اداره اماکن اهوازispها در اهوازآدرس سازمان اماكن اهواز اداره اماکن اهوازمدارک جهت دریافت مجوز isb سازمان مقررات و تنظیمisp های اداراتمحل اداره اماکن اهوازhttp://forum.persiannetworks.com/f73/t22872.html isp های اهوازمرجع صدور مجوز ispاداره اماکن چطوری پلمپ میکنهاداره ی اماکن اهوازبدون مجوز isp

برچسب برای این موضوع