صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 از مجموع 33

موضوع: خبر بد برای isp داران

نام حقيقي: س. عزت پور

عضو غیر فعال شناسه تصویری shnov
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156
    و در ادامه و تائید نظر دوستان، تو هر حرفه و شغلی که رقابت نباشه! پیشرفتی حاصل نمیگردد.

خواننده شناسه تصویری araratnet
    نوشته
    100
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    چرا می خوای واسه خودت مشکل ذهنی و فکری درست کنی و مشکلاتت واینقدا بزرگش کردی؟
    کی بدونه مشکلات در این دنیا زندگی کردی هر انسانی برای خودش گرفتاریهایی بخصوصی داری.
    بنظر من هر انسانی خواهان هر کاری باشه و در کارش هیچ دریغی نکند مطمئن باش به نتیجه می رسد
    شما که این قد بدهی بالا آوردی چرا در اویل بدیهی هات کارتو ول نکردی. می تونستی به اینجا نکشانی --حالاهم که بالا اومده در فکر چاره ای باش نه اینکه بشینی و همه چیز و بزرگ کنید روز به روز بدیهی هات بالاتر برن.
    جناب من با خط انالوگ در بین 4 isp ایوان و adsl که همشون به قول شما 90 درصد بازار را گرفتن دارم کار می کنم هر کدوم پهنابندشون سه برابر یا 4 برابر من می باشند 10 تا یوزر خانگی دارم
    قرار باشه مثله شما فکر کنم باید در شرکتمو ببندم و جمش کنم چون رقبا از من قویترن.
    قرار باشه با خودم مدارا کنم و به خودم یقین داشته باشم پله به پله شروع کردم و دارم می کنم و اگر روزی ببینم بدهی هام دارن روز به روز بالاتر می رن قطعا ادامه نمی دم در فکر چیزی دیگه می باشم.
    پیشنهادی که من به شما می کنم اینکه بجای اینکه این مشکلات و واسه خودت درس می کنی و بزرگش می کنی در فکر چاره ای بهتر باش که هم روح و هم جسمت در آرامش قرار بگیرن و مرحله به مرحله مشکلاتتو رفع کنید.
    پول چیزی نیست ادم بخاطرش جسم و روح و افکارش و پریشون و در خطر بندازی.
    هر چیزی واسه خودش راه حلی دارد دست روی دست گذاشتن و فکر و خیال کردن هیچی و درست نمی کنه و کاری به شرکت هایی دیگه نداشته باش که به قول خودتون 80 درصد بازار را گرفتن کاری به خودت و تجهیزاتت داشته باش که چی ارائه می دی و جدا از این کارت چه چیزی دیگه به تو توسعه و پیشرفت می دهد.
    یقیا شما به کار و حرفه ی خودتان اطمینان نداری و همیشه احساس ترس می کنید و مشکلات را بزرگ و برای خودت دردسر روحی و جسمی فراهم می کنی بجای این همه چیز ،در فکر چاره ای باش که به نفعت می باشه ی.
    هر فردایی که بلند می شی از اول داری شروع می کنی پس بسم الله . توکلت به خدا باشه ی.
    امیداورم که همه چیز حل بشی. زندگی چرخش اینطوریه هر کاری داشته باشی در ان سختی ها و مشکلات خودشو داری
    مهم اینکه چطوری از پس این مشکلات بر بیای و در مقابلش ایستادگی کنی و نزارید کمرتو خورد کنند.
    موفق باشید.

ویرایش توسط araratnet : 2008-12-02 در ساعت 10:13 PM
    M-r-r، hosam و shnov سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    خدا بزرگه
    سعی میکنم که به پول فکر نکنم

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3