صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 33

موضوع: خبر بد برای isp داران

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    جناب اریا گوهر
    شما تو جو اهواز نیستی ببنی چطوری شده
    شرکتهای کوچیک واقعا کارشون تمومه
    چون چهار شرکت اینترنتی که غول اهواز حساب میشن تو این کار کل سود رو میکنن و باقی بدبخت میشن

نام حقيقي: س. عزت پور

عضو غیر فعال شناسه تصویری shnov
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156
    قربان اون چهار شرکت رو ندیده بگیر!
    هزینه IN واسه یوزر بالاست، واسه مواقع ضروری بدرد میخوره! همین که یه مدت ازش استفاده کنند خودشون براورد میکنند.
    راه اندازی IN که مشکل نیست شما هم میتونی استارت بزنی.

نام حقيقي: محمد

عضو غیر فعال شناسه تصویری deltapars
    نوشته
    89
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    5
    تقریبا 2 تا 3 ماه جواب میده بعدشم که قبض اومد نتیجه مشخص میشه.علاوه بر ساعتی محاسبه کردن جالب توجه اینجاست که مالیات و غیره هم اضافه میشه.طرفم که خبر نداره چی به چی جام میکنه. دیگه ار این سرویس استفاده نمیکنه.
    البته ناگفته نمونه بزارین یه چیزی هم گیره مخابرات بیاد.درامد نداره بدبخت

نام حقيقي: A.G

خواننده شناسه تصویری adel28
    نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    نقل قول نوشته اصلی توسط deltapars نمایش پست ها
    البته ناگفته نمونه بزارین یه چیزی هم گیره مخابرات بیاد.درامد نداره بدبخت

اینو خوب اومدی

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    شما که توی خود اهواز نیستید آقا رضا به شما نباید ضرری بزنه

reza_b20 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    سلام
    حرف دوستان درست ولی ما هم ترس داریم
    جناب اقای احمدی زاده عزیز کم کم به من هم میرسه

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    قربان حدود 2 ماه گذشت از خبرتون، ظاهرا که اتفاقی نیافتاده، بیخود نگران هستید... به مسائل مهمتر برسین قربان وقت غنیمته

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال شناسه تصویری amir1348
    نوشته
    90
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    6
    حالا تکلیف ما چی هست که کارتم شارژ داشت یهو قطع شد بعد هم یک SMSامد اینترنت هوشمند از همانISPکه با اداره قرار داد داشت دیگه کارت نمیفروشه با این اوصاف برام نمیصرفه ساعتی 420 !!

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    جناب اقای راستی
    مثل اینکه مطلب رو کامل نخوندید
    من میگم اتفاقی که ازش میترسیدم افتاد و طبق گفته مدیرعامل مخابرات اتفاق افتاد
    حالا شما نگران نباشید
    شما حتما میدونید isp چقدر خرج داره و اگر کسی بیاد و بخواد برای شما خطر ساز باشه چقدر به شما میتونه ضربه بزنه

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    چرا عزیز، خبر رو خیلی هم خوب و کامل خوندم، گویا شما خوب و کامل نخوندین ؛ توجهتون رو به بخشی از اون جلب میکنم :

کل متن خبر :
    تاريخ :9/9/1387
    عنوان خبر :اينترنت آسان درا هواز راه ا ندازي گرديد
    توضيحات بيشتر :
    با استعا نت ازايزدمنان و تلاش همكاران مخابراتي اينترنت آسان درا هواز راه ا ندازي گرديد
    متن خبر بدين شرح است :
    مسئول روابط عمومي مخابرات استان گفت :
    شركت مخابرات استان درراستاي ارائه خدمات پيشرفته و دسترسي مردم به امكانات جديد و آسان اقدام به بسترسازي اينترنت آسان نمود و با پيگيري و تلاشهايي كه بوسيله مديريت و همكاران محترم مخابرات استان صورت گرفت اينترنت آسان دراهوازفعال شد.
    محمدرضا ايزدي گفت : مردم شريف اهواز ازاين به بعد كارت اينترنت خريداري نكنند و تنها با گرفتن كد 9723101-9722100 9723001-9723405-9723400-9725000 به اينترنت و صل شوند .
    براي استفاده ازاينترنت آسان نيازبه وارد كردن پسورد و يوزرنيم و گرفتن شماره تلفن نيست و تنها با كدي كه گرفته مي شود به آسا ني مي توان به اينترنت وصل شد.
    ايزدي درادامه اظهارداشت : پهناي با ندي كه دراختيار مشترك و استفاده كننده قرارمي گيردحدود 64كيلو است كه با 6 شركت ISP قرارداد بسته ايم و تمام مشتركين تلفن ثا بت درا هوازمي تو انند به گرفتن كدهاي فوق به يكي از6 شماره وصل گردند و ازاينترنت به صورت شبا نه روزي و 24 ساعته استفاده كنند . و هيچگونه محدوديتي درپهناي با ند نداريم و هرمقداركه شركتها تقاضاي پهناي با ند نمايند دراختيارآنها قرارمي دهيم .
    مسئول روابط عمومي مخا برات استان درخصوص تعرفه وهزينه آن اعلام نمو د هزينه استفاده ازاينترنت به صورت ثا نيه اي محا سبه مي گردد و با بت استفاده ازاينترنت درهر60 ثا نيه 50 ريال محا سبه و به قبوض تلفن اضافه مي گردد.
    مثلا" اگرمشتركي 1 دقيقه و 6 ثا نيه استفاده ازاينترنت داشته باشد مبلغ 55 ريال براي او محاسبه مي گرددكه اين مبلغ علاوه بركاركرد طبيعي تلفن مي با شد.
    اينترنت آسان براي آن دسته ازعزيزاني كه مي خواهند به آسا ني به اينترنت وصل شوند بسيارمفيد است هرچندكه با قرارداد بستن متقاضي با شركتهاي PAP با گرفتن ADSL و خريد مودم ونصب دركامپيوتر مي توانند كماكان ازاينترنت استفاده كنند امااينترنت آسان ضمن آسان بودن و دسترسي به آن ازتردد اضافه وكا هش هزينه رفت و آمد مردم كم مي كند و به همين نسبت بارترافيك شهري كاهش مي دهد .
    ايزدي درمورد علت تأخيردرفعال شدن اينترنت آسان گفت مديرعامل مخابرات درمصاحبه مطبوعاتي اعلام داشت كه اول آبان سال جاري اينترنت آسان فعال مي شود كه اينچنين شد و اول آبان ماه مسئله فني آن حل و آماده بهره برداري بود اما درانعقاد قرارداد ، برخي شركتهاي ISP با وقفه اقدام به قرارداد نمودند كه منجربه اين تأخيرگرديد.
    ايزدي درادامه گفت : اميدوارم تمام سازما نها و شركتها امكا ناتي دراختيارمردم قراردهند كه براي هركاري ازخا نه خارج نشوند درحال حاضرمردم مي توانند ازطريق تلفن – نما بر- عا بر با نك و تلفن همراه تمام قبوض آب و برق و گازو تلفن خود را پرداخت نموده و پرينت تأ ئيديه را نيزدريافت و درسوابق خود بايگا ني نمايند.
    مخابرات بسترسازي سيستم بانك الكترونيك رابه منظوركا هش تردد مردم انجام داده و ازمابقي بانكها درخواست مي كنيم با استفاده ازاين بستر ، مجهزبه سيستم پيشرفته شده و هرگونه خدماتي را كه درجهت جلوگيري ازترددمردم به بانك و كاهش ترافيك و همچنين آسان نمودن كارمردم مي شود، انجام دهند .
    محمدرضا ايزدي درانتها اظهارداشت اگر شركتهاي دولتي – سازما نها و نهادها مايل به استفاده ازاينترنت آسان نيستند مي توانند برخي و يا كليه تلفنهاي خودرا طي نامه اي كتبي به اين شركت اعلام نمايند تا نسبت به مسدود نمودن استفاده ازاينترنت اقدام گردد . ضمن اينكه اين گونه خدمات مي تواند درجهت بستري سازي پيشرفت و توسعه استان بسيارمؤثربا شد .
    اما قسمتی که اهمیت بیشتری داره :

ايزدي درادامه اظهارداشت : پهناي با ندي كه دراختيار مشترك و استفاده كننده قرارمي گيردحدود 64كيلو است كه با 6 شركت ISP قرارداد بسته ايم و تمام مشتركين تلفن ثا بت درا هوازمي تو انند به گرفتن كدهاي فوق به يكي از6 شماره وصل گردند و ازاينترنت به صورت شبا نه روزي و 24 ساعته استفاده كنند . و هيچگونه محدوديتي درپهناي با ند نداريم و هرمقداركه شركتها تقاضاي پهناي با ند نمايند دراختيارآنها قرارمي دهيم .

مسئول روابط عمومي مخا برات استان درخصوص تعرفه وهزينه آن اعلام نمو د هزينه استفاده ازاينترنت به صورت ثا نيه اي محا سبه مي گردد و با بت استفاده ازاينترنت درهر60 ثا نيه 50 ريال محا سبه و به قبوض تلفن اضافه مي گردد.

ايزدي درمورد علت تأخيردرفعال شدن اينترنت آسان گفت مديرعامل مخابرات درمصاحبه مطبوعاتي اعلام داشت كه اول آبان سال جاري اينترنت آسان فعال مي شود كه اينچنين شد و اول آبان ماه مسئله فني آن حل و آماده بهره برداري بود اما درانعقاد قرارداد ، برخي شركتهاي ISP با وقفه اقدام به قرارداد نمودند كه منجربه اين تأخيرگرديد.

1- شماره تماس هایی که در نامه فوق قید شده اند؛ همگی طبق گفته مسول شرکت مخابرات، متعلق به شرکت های خصوصی حاضر و فعال در شهر اهواز میباشد
    2- از شرکت های سرویس دهنده درخواست شده که در راه اندازی و ارائه این سرویس با شرکت مخابرات وارد قرار داد شوند . برخی وارد شده و برخی خیر.
    3- هزینه واصله در این نوع سرویس دهی، پس از کسر حق العمل شرکت مخابرات، به سرویس دهنده تحویل خواهد شد.
    4-و نکته آخر اینکه هزینه 10 ساعت استفاده از اینترنت در سرویس اینترنت آسان (هوشمند) 300 تومان + 6% هزینه مالیات و عوارض + هزینه 10ساعت استفاده از خط تلفن است . در صورتی که مشترک با خرید یک کارت 10 ساعته، حتی اگر با احتساب ساعتی 300 تومان هم هزینه پرداخت نماید، باز هم 6% هزینه کمتری پرداخت میکند .
    5- خود من به عنوان یک مصرف کننده، ترجیح میدم مصرف اینترنتم رو خورد خورد پرداخت کنم، تا اینکه سر ماه یه دفعه قبض 100 هزارتومان اینترنت برام بیاد. حساب باقی مشترکین و مصرف کننده ها رو بکنین .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    در واقع سرویس دهنده، شرکت های خصوصی هستند نه آن غولی که شما برای خود ساخته و از چیزی که هیچ وجود خارجی ای ندارد، هراسانید .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

خواننده شناسه تصویری araratnet
    نوشته
    100
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    تا آنجایی که من بدانم خدا رزق و روزی هیچ کس را نگرفته که ین قد ترس دارید
    مردم معمولا به دنبال کیفیت و سرعت دهی می باشن خصوصا با امتیاز هایی که شرکت برای کارت ها می گذارد
    از روش هایی که سود شمارا بالا می بری استفاده کنید مثلا کارت اینترنتی که می فروشی هر ماه برای یوزرهات جایزه ای در نظر بگیر و قرعه کشی کن. ......
    ضمنا یه نکته هم بدون خود شما مشتری مخابرات هستی و برای مخابرات سود دارید پس مخابرات هیچ وقت کاری هم نمی کنه که به ضرر ISP هاش تموم بشه.
    مخابرات اگه می تونست مشکلات داخلی خودش را رفع می کرد و همیشه برای رفع مشکل از پینگ تایم نمی گفت.
    دوست عزیز ترسی نداشته باش
    در هر تاریکی نقطه ی روشنایی موجود است بگرد اون نقطه روشنایی را پیدا کن
    مثلا سرویس ای اس پی ت را به روز کن و ترسی هم نداشته باش
    باورم هم نمی کنم هیچ کدوم از این بچه ها در سرویس های ای اس پی به اندازه من ضرر کرده باشن و به مشکل بر خورده باشن
    از مجوز گرفته تا سرویس دهی چندتایی از این بچه هام با خبر هستن نیازی نیست بشینم براتون بگم که هر سال چقد ضرر می کنم و بدونه پشتیبان هستم ولی با این وجود که هنوز آنالوگم در بین سه سرویسE1 با پهنا باند بالا و یه سرویس Adsl. امید دارم که روزی این مشکل برام رفع میشه رفع هم نشد تنم سلامت دنیا این قد ارزش نداری سلامتی خودم را به خطر بندازم کی از گشنگی مردی تا منم دومی باشم.
    موفق باشید

ویرایش توسط araratnet : 2008-12-02 در ساعت 06:42 PM
    herus_deus، reza_b20 و shnov سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    فرمایش دوستان متین
    اما مشکل من این است این چهار شرکتی که الان تو این طرح هستن واقعا از قبل کل بازار نگم در اختیار داشتن حداقل 80 % بازار در اختیارشون بوده
    و الان با اینکار تقریبا میشه گفت که کل بازار در اختیار اوناست
    اما اقای راستی عزیز شاید شما اینکار رو نکید و کارت تهیه کنید اما خیلی ها هستن که این کار براشون به صرفه تر از این هست که بیان کارت بخرن و وصل شن
    اما خدا رو شکر کسی از کشنگی نمرده ولی من تا حالا 28 میلیون تومان بدهی بالا اوردم و از اینکه همچین وضعی رو دارم میبینم دیگه تحمل ندارم
    خدا رو شکر منی که الان اینقدر چونه میزنم و نگران هستم خودم بیرون اهواز هستم و این مسئله هنوز اینجا اتفاق نیافتاده ولی خوب ادم میترسه که این بلا سرش بیاد .
    در هر صورت ممنون از پاسخهای دوستان

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    ما 7 ساله داریم کار میکنیم، بدهی چندان زیادی نداریم، حدود 5 تا 6 میلیون اون هم به حمدلله بانک و وام؛
    اما بحران های بدتری رو پشت سر گذاشتیم، بحران هایی مثل حضور رقیبی گردن کلفت به اسم دانشگاه آزاد اسلامی، رقیبی به اسم آموزش و پرورش، رقیبی به اسم البرز، اون هم در ابتدای کار، زمانی که هنوز هزینه های راه اندازی رو هم پرداخت نکرده بودیم، ...
    هنوز هم در حال جدا با وضعیت پیش امده که جدیدترین رقیب برامون ایجاد کرده هستیم، ...

روزی دست من و شما نیست؛ اونی که اون بالا نشسته میدونه چیکار کنه؛ اما زمانی به کاسه ی خالی من نگاه میکنه که من کاسه ام رو تکونی داده باشم؛
    فکر میکنم سوءتفاهم پیش اومده و به نوعی گفته ها و نوشته های من، ضرب المثل مرگ خوبه اما برای همسایه رو برای شما تداعی کرده باشه؛ اما نه، شرکت ما هم در خطر چنین تهدید هایی هست؛ این ما هستیم که باید در مقابله با چنین مشکلات و بحران هایی، باید بدانیم چگونه تصمیم گیری و چگونه حرکت کنیم .
    زمانی در مقابل دانشگاه آزاد مجبور شدیم به پا بایستیم، رودررو مقابله و جنگ کنیم، زمانی هم در مقابل رقیب فعلی، مصلحت بر این شد که سکوت کنیم و نشسته جنگی خموش را ادامه بدهیم؛ گاه در مقابل ابرغول هایی چون البرز، باید متحد شد، دوستان استان فارسی اگر سه سال پیش عضو انجمن امور صنفی بودن، حتما بحران البرز رو در ذهن و خاطر دارن که چه تکانی به همه داد...

سخت نگیرید... دو روزه ی عمر کوتاه تر از اینهاست....

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    آقا جان نگران چی هستی خوب نکته روشن نداره این دیگه مثل روز روشنه مخابرات نتونسته مجوز بگیره در صطلاح خالی بستن نگرفته حالا اومدن این کار رو کردن نکته ای که روشنه اینه که توی باقی شهر ها هم نمیتونن خودشون اجرا کنند از isp ها دعوت می کنند در مناقصه شرکت کنند و واسه انکه بتونن به همه مردم جواب بدن مجبور میشن از همه شرکت های شهرستانی بخوان در این کار کمکشون کنند .

پس نگران نباش و اگر خواستی isp رو بفروشی به خودت بفروش چون مخابرات نمیتونه بدون isp ها کاری بکنه .

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

isp داران

اخباردیشب2030

خرید isp

اخباردیشب 2030

اسا می قرعه کشی مخا برات

اخباردیشب

برچسب برای این موضوع