نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 15
سپاس ها 6سپاس
  • 1 توسط ghasempouri
  • 1 توسط hamed1399
  • 1 توسط ghasempouri
  • 1 توسط ghasempouri
  • 1 توسط masood_y
  • 1 توسط masood_y

موضوع: راهنمایی برای خرید هاست برای ایجاد یک فروم مشابه که زیر مجموعه صفحه شخصی باشد

نام حقيقي: hamed

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3

راهنمایی برای خرید هاست برای ایجاد یک فروم مشابه که زیر مجموعه صفحه شخصی باشد

باعرض سلام خدمت اساتید و اهل فن
    و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما
    بنده دو روز بیشتر نیست که توسط یکی ازدوستان عزیزم در جریان فروم شما قرار گرفته ام. اما در همین دو روز برخی از خصوصیات و ویژگی های بسیار جالب این فروم، ذهن من را به خودش مشغول کرده و این سوال در ذهنم شکل گرفته که آیا بنده نیز می توانم چنین فرومی را درست کنم.
    شغل بنده مدرس فیزیک می باشد و در کلاسهای خود تاکنون سعی داشتم تا از طریق وبلاگ شخصی بخشی از اطلاعیه ها و تکالیف و نکات درسی و نمونه سوالات را اعلام دارم اما با دیدن فروم شما و همچنین عضویت در فروم های دیگر و تمایل به درگیر کردن دانشجویان و ایجاد بحث و گفتگو، و جلوگیری از ناشناس ماندن نظرات دانشجویانم در مورد مطلبی خاص، تصمیم گرفتم تا با ارتقای آن از سطح وبلاگ خارج شوم. اینک از شما دوستان عزیزم خواهشمندم تا در صورت امکان بنده را در رفع مشکلات و حل سوالات پیش آمده یاری فرمایید.
    موجودی: 2 تا دومین بلا استفاده یکی با آی آر و دیگری با کام در اختیار دارم.
    نیازها: مبنای تعداد لاگین های روزانه را برای کل دانشجویانم که در یک ترم 250 تا بطور میانگین هستند، 50 بار بگذاریم و اینکه افراد به جز بنده قابلیت آپلود عکس نداشته باشند و نمی خواهم دانشجویان با تایپ آدرس سایت،
    مستقیما وارد انجمن شوند (مثل اینجا)، بلکه ابتدا وارد یک صفحه اصلی شوند که انجمن یکی از چند لینک موجود در صفحه باشد. وسایت اصلی هم یک نوع میز کار اصلی من باشد، برای معرفی فعالیتهای گروه تحقیقاتی و مقالات و .... و درسایت هم ، حدودا 20 تصویربا حجم 500 کیلو بایت باشد و سایت و انجمن آن هم کاملا به زبان انگلیسی باشند، آنگاه :
    سوالات بنده:
    1- نمی دانم که چه اطلاعاتی از آن دومین ها بایستی از شرکت مربوطه بگیرم، البته درمورد آی آر داخل سایت مرکز ثبت دامنه آی آر یک یوزر دارم که از طریق اوون فعالش کردم.
    2- آیا اصلا امکان داشتن انجمن در زیر مجموعه سایت را دارم؟ اگر دارم چندتا انجمن می توانم داشته باشم. هدف من این است که مثلا برای هر درس یک انجمن داشته باشم.
    3- با این شرایطی که عرض کردم چه مقدار فضا برای هاست و چه پهنای باندی پیشنهاد می کنید؟
    4-اصلا اهمیت این پهنای باند و فضای اختصاص یافته را نمی دانم. آیا با کم کردن حجم عکسها حجم فضای مورد نیاز هم کم می شود و یا اینکه در مقدار مورد نیازبرای پهنای باند چه عواملی دخیل هستند؟
    5- قیمتهای بازار بسیار متنوع هستند و من مقداری گیج شدم که چرا با یک مشخصه یکسان قیمتها زمین تا آسمان با هم فرق دارند؟
    6- آیا برای ساختن سایت با توجه به اینکه اصلا تجربه ای ندارم نیاز به سایت ساز دارم؟ اگر دارم چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا به موارد مورد نیاز من پاسخ دهد؟
    7- آیا نرم افزار سازنده این انجمن نسخه قابل دانلود دارد؟
    درپایان آیا امکان لینک کردن فیلمهای آموزشی دانشگاهای معتبر دنیا که از کلاسهای خود فیلمبرداری کردند را دارم. مثلا مانند سایت یو تیوب آنها را پخش کنم. در این صورت فضای مورد نیاز باید بیشتر شود؟
    قبلا از کمک و راهنمایی ارزنده شما کمال تشکر و قدردانی را دارم

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط hamed1399 : 2008-09-05 در ساعت 08:27 PM

عضو عادی شناسه تصویری ghasempouri
    نوشته
    176
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    23

سلام دوست قدیمی

سلام حامد خان
    (فرض بفرمایید بنده پسرخاله شما هستم )
    خیلی خوش آمدید. اولین پست تان مبارک باشد
    انشالله صد پستی و صد ساله شوید - آمین
    همانطوریکه می دانید Package بکار رفته در این سایت vBulletin (وی بولتین - vi boletin) است که توسط گروه نرم افزاری آن با دو لایسنس 1 ساله و دائمی ارائه می شود. ابزار آن برای فروم کامل است و کار کردن با ماژولهای آماده آن چندان سخت نیست.
    تا جاییکه می دانم اگر نسخه قفل شکسته از آنرا با فارسی سازهای موجود در اینترنت فارسی کنید نمی توانید در یک هاست اروپایی - آمریکایی یا کانادایی نگهداری نمایید چون با اولین شکایت مسدود می شود اما برای سرورهای چینی، روسی و از همه بهتر ایرانی مشکلی نیست. شما باید در قرارداد تان تاکید کنید که با توجه به استفاده از نوع قفل شکسته vBulletin حتماً در سرور داخلی برای تان نگهداری کنند وگرنه به محض لو رفتن بلوکه می شود. اصلا می توانید نصب و فارسی کردن را از خودشان بخواهید تا در اینصورت مطمئن باشید روی هاست داخلی برای تان نصب می کنند. هر مشکلی هم که پیش آمد پای خودشان خواهد بود.
    دیگر اینکه برای یک فروم دانشگاهی یک 100 مگا با 3 گیگا بایت ترافیک ماهانه کافی است. هر وقت کم آمد می توانید اضافه کنید. اما اگر فایلهایی را باید مستقیم در سایت قرار دهید این فضا خیلی کم است.
    برای فیلم ها توصیه می کنم از یک هاست محلی استفاده کنید و به این لینک بدهید. در اینصورت سرعت رویت فیلم در محل افزایش چشمگیری خواهد داشت.

هر دری که بسته می شود در دیگری از رحمت باز می شود. از اینکه پس از مدتی شما را اینجا زیارت کردم خرسند و خوشحالم. مثال من مثال این شعر است:

هزار جهد بکردم که سر عشق بپوشم
    نبود بر سر آتش میسرم که نجوشم

چند تا گل داوردی تقدیم شما

ویرایش توسط ghasempouri : 2008-09-05 در ساعت 09:48 PM
    hamed1399 سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    یا الله
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت سرور عزیزم
    و پسر خاله مهربانم . خدا را شکر که دیدار ها تازه شد
    خوب حال و احوالتان چطور است ... همه خوبند انشا الله؟ خاله جان خوبند؟
    از راهنمایی شما بسیار متشکرم و ممنون از وقت که صرف نمودید انشا الله جبران نمایم
    گل داوودی!!!! باور نکردنیه! چندی بود ازشون خبری نبود!
    آقا این کلیک تشکر کجاست تا بزنم؟ تا چندتا میشه کلیک تشکر را فشار داد؟ فقط یکی؟
    ما دربست مخلص شما هستیم اوامری باشد اطاعت می کنیم برادر عزیز و گرانقدرم

ویرایش توسط hamed1399 : 2008-09-05 در ساعت 10:09 PM
    ghasempouri سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    176
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    23
    راستی حامد خان
    یک موضوعی یادم آمد
    اغلب عرضه کنندگان هاستهای داخلی اشاره دارند که سرعت بارگذاری صفحات در داخل ایران سریعتر از حالت استفاده از هاست خارجی است. البته اگر سرور داخلی دچار قطعی اینترنت، برق، آب، گاز، نفت و ... سایر ملزومات نشود
    اگر بینندگان شما داخلی و در سطح کاربران ایرانی داخل کشور هستند نباید مشکل سرعت وجود داشته باشد. برای ذخیره کردن فیلم های آمورشی هم می شود از سرورهای محلی استفاده کرد. در دانشگاهها معمولا انواعی از سرورها وجود دارند که می شود با هماهنگی با مسئولان سایت فایلهای مورد نظر را درون آنها قرار داد. من می دانم برخی اساتید جزوات خود را روی این سرورها گذاشته و لینک آنرا در صفحه شخصی خود روی وب قرار می دهند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    برادر گرامی و عزیزم
    از راهنمایی شما بسیار ممنونم
    اگر نخواهم فارسی باشه می تونم روی هاست خارجی نگه دارم؟ و آیا می تونم از نسخه کرک شده آن استفاده کنم؟
    حالا من خودم باید این وی بولتن را بخرم یا به همون شرکت بگم که برام نصب کنه؟
    و اینکه با یکبار نصب آن من می تونم چندتا انجمن با نامهای مجزا داشته باشم؟
    و آیا من به نرم افزار سایت ساز احتیاج دارم ؟ یا همون کنترل پنل موجود کفایت می کند؟
    از شما بابت پاسخ های دقیق و فنی تان بسیار سپاسگزارم.
    حامد

نوشته
    176
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    23
    سلام دوباره
    همانطورکه می دانید زبان vBulletin اهمیتی ندارد. برای نگهداری روی یک سرور خارجی لایسنس vBulletin اهمیت دارد. در term of service تمامی هاستهای اروپا-امریکایی بر رعایت کپی رایت هر نرم افزاری که در سایت قرار داده می شود یا بکمک آن سایت ساخته می شود تاکید شده. اگر قصد شما نصب این نرم افزار بر روی یک سرور معتبر در خارجه است علاوه بر هزینه های Host و Domain و Traffic برای زمان مشخص، باید 180 دلار هزینه برای خرید لایسنس دائمی آن بکنید. لایسنس های غیر معتبر و قفل شکسته آن در Rapidshare و سایت کرک دات ام اس هست.
    بنظرم شما خودتان بتوانید با مطالعه سایتها آنرا نصب و تنظیم کنید ولی اگر عجله دارید می توانید آنرا به شرکت مورد نظرتان بسپارید.
    اگر منظورتان از داشتن انجمن های مختلف بصورت sub domain است بله. چون شما برای هر انجمن خودتان یک sub domain تعریف کنید. فرض کنید این site map شما:

به انجمن ABD خوش آمدید

- قوانین انجمن علمی ABC

__ انجمن A (نشانی: www.sub-domainA.domain.com)
    ________
    ________
    ________

__ انجمن B (نشانی: www.sub-domainB.domain.com)
    ________
    ________
    ________

__ انجمن C (نشانی: www.sub-domainC.domain.com)
    ________
    ________
    ________

فکر کنم علاوه بر آن اعضا بتوانند گروه های خود را بصورت vip رویت کنند
    بطوریکه نیاز نباشد تا يك عضو لینک گروههای دیگر را كه نيازي به آن ندارد در صفحه Home رویت کند
    برای هر لینک انجمن (هر زیر انجمن) هم می توان یک دامین مستقل ثبت کرد
    در یک هاست هم می توان چند بسته لایسنس دار مستقل ازهم قرار داد
    و طراحی متفاوت برای هر سایت و دامین مستقل ...
    سواد من تا همین اندازه بود
    دوستان حتما و حتما بهتر از من می توانند کمک کنند
    موفق باشید

ویرایش توسط ghasempouri : 2008-09-06 در ساعت 10:08 AM

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    از دوستان کسی مشابه وی بولتن را نداره ؟ حتی با امکانات خیلی کمتر که اپن سورس باشه

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    چرا، SMF جایگزین مناسبی برای VB است و هزینه ای هم ندارد.

llsaeidll سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: س. عزت پور

عضو غیر فعال شناسه تصویری shnov
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156
    رایگان بودن دلیل بر جایگزینی بهتر نمی باشد.

نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    چه ربطی داره؟ یعنی وقتی بابت چیزی هزینه میدیم پس بهترینه؟
    پس از لینوکس استفاده نکنید! چون حتماً ویندوز بهتره و ...
    بهتر چنین مواقعی با دلایل فنی برتری را نشان دهیم.

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    SMF را از کجا میشه تهیه کرد؟

نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    llsaeidll سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156
    نقل قول نوشته اصلی توسط masood_y نمایش پست ها
    چه ربطی داره؟ یعنی وقتی بابت چیزی هزینه میدیم پس بهترینه؟
    نمونش تو خیلی از نرم افزار ها که الان تو کشور است(انتی ویروس و ... )
    تولید کنندگان یه مدت رو نسخه های Free کار میکنند بقیشو رو نسخه های کریت ادامه میدن.بعد او دیگه مثه یه Demo عمل میکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط masood_y نمایش پست ها
    پس از لینوکس استفاده نکنید! چون حتماً ویندوز بهتره و ...
    بهتر چنین مواقعی با دلایل فنی برتری را نشان دهیم.
    اول اینکه منکر کار لینوکس نیستم! اون هم توزیع های سرورش.
    دوما" لینوکس با این همه تلاش و دادن نسخه Free و حتی ارسال رایگان هنوز هم نتونسته است جای نسخه های ویندوز رو بگیره(حالا از محیط سیستم عامل گرفته تا پکیچاش).
    مثلا" خود شما چرا از توزیع های غیر سرور مثل ubuntu و Kbunt و edubu و.. به جای ویندوز استفاده نمی کنید؟

نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156
    ظاهرا"

نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156
    ?

کلمات کلیدی در جستجوها:

فروم هاستینگ

فروم هاست

خرید فروم

خريد هاست

خريد هاست براى ساخت انجمن

نکاتی در مورد خرید هاست

راهنمای خرید هاست

خرید هاست

نمونه های موضوعات مختلف در سطح متوسط برای بحث در کلاس زبان انگلیسی به زبان انگلیسیراهنمايي در مورد هاست resellerclubنکاتی در مورد هاستبحث هاستینگ فرومبحث در مورد خرید هاستمشاوره خرید هاستینگ برای مبتدیانهاست مورد نیاز برای ساخت انجمنخرید و ساخت فرومنكاتي در مورد خريد هاستراهنمایی هاستخرید هاست برای ایجاد انجمنhttp://forum.persiannetworks.com/f73/t21941.htmlخريد هاست براي‎ ساخت froumخرید هاست برای ایجاد فروممشاوره خرید هاست برای ساخت انجمنراهنمایی در مورد خرید فضاایجاد بحث

برچسب برای این موضوع