نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط san_felip
  • 1 توسط meysam22us
  • 1 توسط vahsha1

موضوع: گرفتن نمايندگی ADSL برای شهرستان

نام حقيقي: Absolute ZerO

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

گرفتن نمايندگی ADSL برای شهرستان

از دوستان کسی ميتونه يه راهنمايی به من بکنه که شرايط گرفتن نمايندگی يه شرکت ای دی اس ال برای شهرستان جا به چه صورت هستش و چه شرايطی ميخواد؟؟!!!

موضوعات مشابه:
    3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط san_felip نمایش پست ها
    از دوستان کسی ميتونه يه راهنمايی به من بکنه که شرايط گرفتن نمايندگی يه شرکت ای دی اس ال برای شهرستان جا به چه صورت هستش و چه شرايطی ميخواد؟؟!!!
    خب بستگی به این داره که کدوم استان و شهرستان میخوای نمایندگی بگیری..
    و مهمتراز همه اینکه خودتون ispهستین یا اینکه میخواین از شرکتهای pap استفاده کنید؟
    به نظر من استان و شهرستان و شرکتیکه میخواید باهاش همکاری کنید خیلیمهمه.آخه نمایندگی همه شرکتها توی همه استانها پشتیبانیشونقوی نیست.من ضربشو خوردم..در ضمن چنتا شرکت adsl الان تو شهرستان فعال هستند؟
    جمعیت ؟

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال شناسه تصویری Amir_sh
    نوشته
    165
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    33
    در صورتی که تنها ISP شهر باشی و هنوز ADSL نیومده باشه چطوری میشه نمایندگی گرفت؟

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    چند تا شرط داره

اولی و مهمترین این شرایط اینه که شرکت مورد نظر به اداره دیتای استانتون بدهکار نباشه
    دومین شرط اینه که بتونه خوب و سریع کار رو راه بندازه و دست تون را توی پست گردو نزار
    سومین شرط اینه که اینترنت رو هم خوشون ارائه بدن چون دیتای تو بعضی استان ها نمیزاره از دیتای خودتون استفاده کنید مثل استان خوزستان
    چهارمین شرط اینه که یک شرکت پیدا کنی که بخواد توی شهرستان شما ADSL کار کنه که این دیگه کار خودتون هست .

موفق باشید

عضو غیر فعال
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگه isp هستی
    دیتا هم تو مخابرات شما فعال هست
    به من خبر بده 1 ماهه قرارداد dsl را باهات ببندم
    شرایط هم روز به روز داره سخت تر می شه

نام حقيقي: Absolute ZerO

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    والا نه , ISP نيستم.از همدان هم هستم , که 2 3 تا شرکت اينجا ADSL ميداند که همه جوره از پشتيبانی گرفته تا پهنای باندشون تعطيل تشريف دارند... مشترک هم بسيار زياد هستش.نمونش لايزر که به گفته خودشون 500 تا مشترک دارند و فقط و فقط 5 مگ پهنای باندشونه.و بيش از 70 در صد هم ناراضی هستند

دوستان ميشه يه توضيح راجع به شرايط و باقی چيز ها بهم بدند.بسيار ممنون ميشم

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط san_felip نمایش پست ها
    والا نه , ISP نيستم.از همدان هم هستم , که 2 3 تا شرکت اينجا ADSL ميداند که همه جوره از پشتيبانی گرفته تا پهنای باندشون تعطيل تشريف دارند... مشترک هم بسيار زياد هستش.نمونش لايزر که به گفته خودشون 500 تا مشترک دارند و فقط و فقط 5 مگ پهنای باندشونه.و بيش از 70 در صد هم ناراضی هستند

دوستان ميشه يه توضيح راجع به شرايط و باقی چيز ها بهم بدند.بسيار ممنون ميشم
    شما بايد ببينيد که چه شرکت هاي PAP اي در شهر شما نماينده ندارند و در مرحله اول با آنها وارد مذاکره شويد و شرايط را ازآنها جويا شويد. شرايط هرکدام از PAPها را در اينجا ذکر کنيد تا راهنمايي هاي لازمه انجام شود.
    لازم به ذکر است که شرکتهای PAP با ISP ها زودتر به توافق می رسند اما با شرکتها به تنهايي هم وارد مذاکره ميشودند.
    موفق باشيد

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1 نمایش پست ها
    شما بايد ببينيد که چه شرکت هاي PAP اي در شهر شما نماينده ندارند و در مرحله اول با آنها وارد مذاکره شويد و شرايط را ازآنها جويا شويد. شرايط هرکدام از PAPها را در اينجا ذکر کنيد تا راهنمايي هاي لازمه انجام شود.
    لازم به ذکر است که شرکتهای PAP با ISP ها زودتر به توافق می رسند اما با شرکتها به تنهايي هم وارد مذاکره ميشودند.
    موفق باشيد
    به هر حال تنها چیزیروکه باید حواستون جمع باشه اینه که تجهیزات رو بهتون گرون ندن وسرموقع تحویل بدن و سرموقع هم بیان برای نصب.درضمن نصبشونمok باشه.مهمتراز همه که از نون شب واجب تره پشتیبانیه.چیزی که من دارم به خاطرش زجرمیکشم و هنوزم ضرر میدم.تنها نمایندگی adsl توی شهرستانم ولی به خاطر پشتیبانیه ضعیف شرکتی که باهاش قرارداد دارم کلی ضرر کردم و الانم هنوز هیچی نشده داره برام رقیب درست میشه.فقط به خاطر اینکه شرکت papطرف حسابم کند و ضعیف بوده.پس حواستون به پشتیبانیه شرکته باشه٪٪٪

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1 نمایش پست ها
    موفق باشيد
    به نظر من که تا وقتی توی شهرستان تنها باشه آدم خوب سرویسشم بالا میگیره.ولی وقتی رقیب داره براش پیدا میشه قبل ازاینکه مشترکاش جذب شرکت جدید بشن سرویس شبانهروروشون رایگان کنه.کاری که من الان کردم والان هم تنهای تنهام.رقیب ندارم.و تنها مشکلم پهنای بانده.صفرصفرم

کلمات کلیدی در جستجوها:

نمایندگی ای دی اس ال

اخذ نمایندگی adsl

گرفتن نمایندگی

نمايندگي adsl

شرایط گرفتن نمایندگی adsl

شرایط نمایندگی adsl

گرفتن نمایندگی adsl

اعطای نمایندگی Adsl

adsl نمایندگی

گرفتن نمایندگی ای دی اس ال

اخذ نمایندگی ای دی اس ال

نحوه دریافت نمایندگی adsl

گرفتن نمایندگی isp

گرفتن نمايندگي adslشرایط اخذ نمایندگی adslhttp://forum.persiannetworks.com/f73/t21868.htmlنمایندگی adsl مخابراتگرفتن نمايندگينمایندگی ispواگذاری نمایندگی adslاخذ نمايندگي adslدریافت نمایندگی ای دی اس ال پذیرش نمایندگی adslاخذ نمایندگی isp isp شرایط لازم برای اخذمجوز

برچسب برای این موضوع