نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط hraeissi
  • 1 توسط amir123123

موضوع: در خواست راهنمایی از اساتید محترم فروم

نام حقيقي: amir

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    30

در خواست راهنمایی از اساتید محترم فروم

با سلام
    اساتید و دوستان گرامی من می خوام شبکه را به صورت اصولی و پایه ای یاد بگیرم . برای این کار موسسه کهکشان را انتخاب کردم دوستان لطفا دوره هایی که بدردم می خوره را معرفی کنید . همچنین ایا شما هم این موسسه را بهترین انتخاب می دونید . این را هم بگم که من شهرستان هستم و برای گذراندن این دوره ها می خوام بیام تهران با این شرایط بازهم تاکیید می کنم این موسسه ایا می تونه نیازهای من را در مورد نصب و طراحی و همچنین امنیت شبکه بر طرف کنه . البته من زمان زیادی برای این کار ندارم لطفا بهترین دوره ها را معرفی کنید که من به ترتیب اولویت برای گذراندن بیام. این را هم بگم من بصور ت تجربی در حد رفع نباز با شبکه اشنا هستم.
    با تشکر فراوان.

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط amir123123 : 2008-08-26 در ساعت 10:29 PM

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    سلام دوست من

نمیدانم تجربه و اطلاعات شما در این مورد چه قدر است ولی این را میدانم که این موسسه پیش فرض را بر این می گذارد که شما تجربه خوبی داشته باشید .
    در خصوص سئوالات دیگر هم میتوانم بگویم که منم از این موسسه شروع کردم که در همان موقع نیز بچه های زیادی بودن که از شهرستان ( قم ، اصفهان ، یزد ) می آمدند
    این موسسه خوبیش در اینه که شما را برای امتحان آماده می کند
    در کل بگم خوبه ضرر نمی کنی

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: amir

عضو عادی
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    30
    ممنون . والا واقعیتش خودم هم نمی دونم اطلاعاتم در چه حدی هست . یکی از دوستان دوره +network را پیشنهاد کرد که از اون شروع کنم. در هر حال من منتظر نظر بقیه دوستان هستم . که دوره های لازم را معرفی کنند.

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir123123 نمایش پست ها
    ممنون . والا واقعیتش خودم هم نمی دونم اطلاعاتم در چه حدی هست . یکی از دوستان دوره +network را پیشنهاد کرد که از اون شروع کنم. در هر حال من منتظر نظر بقیه دوستان هستم . که دوره های لازم را معرفی کنند.
    خسته نباشید.این شرکت کهکشانی که میگید کدوم شهره؟ خوابگاه داره ؟ دوره ها چجوریه؟ مدرک میدن؟
    منی که مکانیک خودم و اطلاعات مختصری در این زمینه دارم به نظر شما میتونم پیشرفت داشته باشم بدون پیش زمینه قبلی؟

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    خسته نباشید.این شرکت کهکشانی که میگید کدوم شهره؟ خوابگاه داره ؟ دوره ها چجوریه؟ مدرک میدن؟
    منی که مکانیک خودم و اطلاعات مختصری در این زمینه دارم به نظر شما میتونم پیشرفت داشته باشم بدون پیش زمینه قبلی؟
    سلام دوست من

امکانش که هستش . بطور مثال من لیسانس کشاورزی دارم ولی با این شرایط در این رسته حرفه ای کار می کنم
    البته در حال گرفتن لیسانس it هم هستم

باید مطالعه آزاد خیلی زیاد داشته باشید
    در مورد سئوالتان هم باید بگویم این موسسه در خیابان یوسف آباد تهران است و خوابگاه هم ندارد و مدرک داخلی هم می دهد دوره هاهم کاملاً کارگاهی است

موفق باشید

کلمات کلیدی در جستجوها:

دوره network کدام موسسه

اساتید موسسه کهکشان

برچسب برای این موضوع