نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: مشکل در شیر کردن

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل در شیر کردن

سلام دوستان من
    من یه کمی سوادم نم کشیده
    ببینید من در یه شبکه Workstation در یک سیستم درایوی رو شیر می کنم اما سیستم های دیگه به غیر از Administrator نمی تونن استفاده کنن

البته سیستمی که درایو میزبان رو داره Vista نصبه با XP مشکلی ندارم

عضو غیر فعال شناسه تصویری amir1348
    نوشته
    90
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    6
    سلام بخاطر اینکه ایجاد تاپیک نکنم منم همنجا سئوالم رو میپرسم شبکه ما بدین شکل است که یککامپیوتر به عنوان سرور اینترنت میده ویک کامپیوتر دیگر خدمات مثل پرینت ورایت cdیوزرها به عنوان limtedتعریف شدن برای پرینت باید فایلها رو به سرور دوم ارسال کنند تا خدمات دریافت کنند حال گاهی از یوزرها فایلهای دیگران را پاک میکنند اگر به پوشه شر شده فقطدسترسی خواندن بدم خوب دیگر نمیتوانند فایل رو به پوشه انتقال بدن اگر از دوستان راه حلی دارند ممنون میشم بفرمایند در ضمن نمیشه ADهم کانفیگ کرد

نام حقيقي: JALAL KARIMI

عضو عادی
    نوشته
    72
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    17
    سلام -
    در ویستا در قسمت Network and Sharing Center میتونید گزینه های مختلفی در مورد به اشتراک گذاشتن ببینید .
    اونها رو که تنظیم کنید مشکلتون حل میشه .
    در مورد work group هم شما برای همه روی سرورتون یوزر تعریف کنید و فولدر بنام هر یوزر بسازید و دسترسی بدید .
    البته اگه یورزهاتون نباید فایلهای هم رو ببینن . اگه روی این دستگاه ویندوز 2003 نصب کنید میتونید از اپدیت Windows Server 2003 Access-based Enumeration استفاده کنید . که هر یوزر فقط فولدر خودش رو ببینه . اکتیو دایرکتوری هم نمیخواد .

نوشته
    90
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    6
    ممنون از پاسخ شما ولی مشکل من اینه یوزرهام زیاد هستند اگر بخوام برای هر نفر یک فولدر درست کنم ..... ویندوز اصلی که اینترنت میده سرور سرویس 2 هم داره ولی این که خدمات پرینتر ...XPاست

نام حقيقي: JALAL KARIMI

عضو عادی
    نوشته
    72
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    17
    یه سئوال
    شما چرا پرینتر رو رو شبکه به اشتراک نمیذارید ؟ حتی سی دی رایتر رو هم میتونید به اشتراک بذارید .
    مشکل امنیتی دارید ؟ (البته اگه کافی نت نباشه )
    در ضمن شما برای کنترل پرینت ( برای محدود کردن کاربرا و مانیتور کردنشون) میتونید از سری نرم افزار های cz استفاده کنید .
    امکانات کامل یه پرینت سرور رو میده .

نوشته
    90
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    6
    سلام اگر پرینتر را به اشتراک بزارم مدیریت کمی سخت میشه بخصوص که کاربرا شیطون هم زیاد دارم

20 تا pcکه مقالاتی از اینترنت میگرن نیاز به چاب دارند ویا cd w

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f73/t21350.html

اشتراک گذاری رایتربه اشتراک گذاشتن رایترشیر کردن پرینتشیر کردن فولدرنرم افزار شر کردن پرینترنمایش فولدر شیر شده در سون site:forum.persiannetworks.com مشکل در باز کردن share folder خودم در سونطریقه فعال کردن شیر ویندوز سرور 2003مشکل در شیر کردن فولدرشر کردن یک درایوفعال کردن چاپگر در کافی نتشیرکردن فایلنحوه شیر درایو در 7شیر نمودن فولدر در ویندوز سروراشکال شیر نشدن پرینترشير كردن پوشهshare کردن یک فولدر در سرور 2008شیر پرینتر در سرور 2003رفع مشکل share کردن پرینتر در ویندوز سرور 2008 مشکل xpشير كردن فايلهاشرکردن پرینترکافی نتshare کردن درایو در ویندوز ویستاطر یقه درست کردن ماقوتآموزش share کردن یک درایو

برچسب برای این موضوع