صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 38

موضوع: تورم 30 درصد و افزایش اجاره و افزایش همه هزینه های یک isp و.کاهش قیمت کارت اینترنت

نام حقيقي: علی

عضو غیر فعال
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    3

تورم 30 درصد و افزایش اجاره و افزایش همه هزینه های یک isp و.کاهش قیمت کارت اینترنت

با سلام به همه همکاران محترم ........ میخواستم نظر اساتید را در مورد بیماری اقتصاد کشور عزیزمون بپرسم و اینکه ایا ترکشهاش به اونهام رسیده یا فقط ما رو گرفته . من تو شهرمون یه کافی نت با 60 تا سیستم و یه isp با 3لینک ایوان و 20 خط معمولی و اینترنت بیسیم و بزودی adsl و فروش سیستم و خدمات حضوری دارم . یکی دو ساله که با وجود افزایش سرمایه و تلاش بیشتر نتنها درآمدم اضافه نشده که حتی حدود 20 تا 30 درصد کمتر شده که با احتساب تورم اعلام شده دولت ( 30 درصد ) حدود 60 درصد کمتر ه ................................. باور بفرمایید جدیدا افسردگی گرفتم . حتی بفکر زدن یه کار جدید غیر از اینترنت . بخاطر رقابت و بهتر بگم دشمنی که همکارن من تو شهرمون دارن نمیتونیم قیمت را بالا ببریم . قیمت هم هر روز کمتر از دیروز . جدیدا هم که با این طرح افتصادی احمدی نژادو برداشتن یارانه از روی اب و برق و گاز و ....... احتمالا ارزش پول ما هر روز کمتر شده و .....................

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    اگه جای زدن آی اس پی زمینهای قبرستون را هم خریده بودیم الان میلیاردر بودیم

خرید وفروش کاه هم بهتر از تولید و خدمات هست تو این مملکت

hrs
    hrs آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8
    ما هم چندماهی هست که تو فکر یه کار جدید هستیم کاری به نظرمون نرسید الا بساز بفروشی اونم که یه ماهی هست که مردم دیگه به فکر خرید خونه هم نیستن فقط فکر این هستن که برنج ،تاید،مرغ ،چایی،... بخرن .کم کم داریم دچار قحطی هم می شیم.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    تنها شما نیستید که مشکل دارید همه مشکل دارند و متاسفانه بیشترین مشکلات در صنعت ISP بروز کرده به خاطر اینکه خدماتی که ما و همکاران ما راائه می دهند به نوعی خدمات لوکس و تجملاتی هست و بنابر این اگر کسی پول اضافه داشته باشد خرج اینترنت می کند و هنوز دولت موفق نشده است که اینترنت را وارد سبد مصرفی خانوار ها بکند این هم مانند باقی خدمات الکترونیک دیگر است .

لطفاً با فشار بیشتر بر روی ترمز جلوگیری از سرمایه گذاری حرکت کنید و روند این امر رو تا جایی که ممکنه کند کنید و سعی کنید که سرمایه های خود را جمع و متمرکز کنید .

نام حقيقي: alireza

عضو عادی
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام.اوضاع ما هم همینطوره الان که isp اضافه میشه اینجا که بدتر من که از عید به این طرف اومدم تو یه کاره درست درمون 5 میلیون دادم شده 12 میلیون البته تو یه کار دیگه هم رفتم که اون خودش دنیایی هست ولی کمی تخصصی هست.تو isp به نظر من نباید خرج الکی کرد ولی هر چقدر هم بخواییم نکنیم نمیشه با ماهی 2 یا3 تومن که نمیشه isp چرخومد اخر سال 20 تومن در میاری مجبوری بری یه سرویس جدید بیاری که باید باز از اول شروع کرد.

نام حقيقي: sk

تازه وارد
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    9
    من نمی خواهم شایعه پراکنی کنم اما من شنیدم که قراره کد شهرستانها با استان ها یکی بشه این یعنی این که شما می تونید از مرکز استان اکانت خریداری کنید و با پول داخل شهری کانکت بششین !!!!

و این به ضرر آی اس پی هایی هست که کوچیکند و سری تو سر ها ندارند !!

اگه این جوری بشه که دیگه 99% از ای اس پی های ایران ورشکسته می شند

ویرایش توسط alone_ : 2008-06-27 در ساعت 07:29 PM

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    جناب کامرانفر به انجمن خوش اومدید. درسته. این اتفاق سال گذشته قرار بود بیفته و طرح سازمان جهانی مخابراته و مجبورن اجراش کنن. اما از اونجایی که تو این مملکت فاصله حرف تا عمل حدود 100 سال نوریه یکم طول میکشه !! اما امیدواریم که کد 971 E1 رو باز نزارن که باید در شرکتو گل بگیریم. تا ببینیم خدا چی میخواد ! در مورد تورم هم می توصیه می کنم که فکر خودتون رو مشغول روزمرگی ها نکنبد !! تعجب می کنم از دوستان که هنوز درگیر تورمن و به شرایط عادت نکردن !
    .
    توصیه به مشاغل کاذب نمیکنم و به شما هم میگم که تو کار زمین و ... نرید که همین فکر بیمارگونه ی ماست که تورم رو بالا میبره. هرچند سیاست های دولت خدمتگزار هم بی تاثیر نیست.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    یه چیزایی مثل ایوان رو احتمالش خیلی کمه که کدش رو باز کنن و احتمال خیلی زیاد مثل تلفن های 3 رقمی به صورت لوکال باقی میمونه
    که البته اگر اینطور نشه فاجعه میشه

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    چه فاجعه اي كوچيكترها ميرن پي بازيشون بزرگترا بزرگتر ميشن و كلفتر.

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    البته چون تو قسمت یکپارچه سازی کدها به مشکل فنی خوردن اون رو بی خیال شدن ولی یه خبر بهتر. دارن روی یکسان سازی تعرفه کار می کنن. یعنی شما کد رو می گیری ولی هزینه داخل شهری برای استان پرداخت می کنی.

این مصوبه رو خودم دیدم.. شاید بتونم کپی اون رو بگیرم و scan کنم.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    شغل ISP داری اگر شغل دوم نباشه ضرر هستش الان بنده خیلی از شرکت های ISP رو مطلع هستم که فقط خرج پهنای باند و پول برق و هرینه اینترانت و خرج های جاری رو دربیاره ازش انتظار دارن و شغل اصلیشون چیز دیگریست و سودش رو ازش می برن یا اینکه کارها و پروژه های شبکه بر میدارن و انجام میدن و میشه منبع درامد.و ISP هم با کلاس کاریش گلی به جمال خودشون میزنند.

ویرایش توسط wazet : 2008-06-30 در ساعت 04:58 PM
    arm_197 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    یه مشکل ISP تعداد زیادش هست.
    فکر میکنم تا چند سال آینده تعداد زیادی ورشکست کنن و به یه ثبات برسه.
    اوایل هم که مردم خدمات کامپیوتری میزدند همینجوری بود. بعد از یه مدت الان تقریبا درست شده و حرفه ای تر کار میکنند همه.

arm_197 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    شاهین عزیز مطلبت کاملا درسته ولی کسانی که شغلشون فقط ISP هست این وسط حقشون ضایع میشه و کسانی که ISP داری شغل دوم هست براشون روز به روز فربه تر می شن.به نظر بنده شدیدا باید با 2 شغله بودن برخورد بشه و کسی شرکتی ثبت می کنه یا پروانه ISP می گیره نباید شرکت دیگری یا مجوز فعالیت دیگری داشته باشه که هم خدمات کامپیوتری باشد هم مرکز تعمیرگاه باشد هم ISP هم داشته باشد.

البته الان دیگه اکثر دوستان ISP دار جز این حرفه سرگرم کارهای دیگری نیز هستند و دوستانی که فقط چشم به راه سود زحمت ISP موندن به نظر بنده باید دنبال شغل دیگری باشند.دیگه جایی مثل تهران 512k برازن 10 تومن خوب معلومه که این بابا جیبش از یک جای دیگه پر هستش اجاره پورتش ماهی 4 ، 5 تومن هستش حالا گیریم اصلا بدهد 24k چطور این میاد تبلیغ می کنه 512 رو 10 تومن؟
    پرواضح هستش که قضیه چیه و اینها دنبال فقط دخل و خرج جاری هستند و جیبشان از جای دیگری پر میشود.از سطح پایین سرمایه گذاری در ISP گرفته تا سطح بالا در زمینه فروش اینترنت مانند شرکت بزرگی مثل پ.ان که اگر دوستان مایل بودند صاحب و سرمایه گذار اصلی این شرکت رو در پیغام خصوصی خدمتشون معرفی می کنم.که این شخص 6 ماه داخل کشور هست و 6 ماه در سواحل اسپانیا.اصلا هم نیازی نداره به در امد شرکت عظیم پ.ان.

حکایت داره روز به روز تلخ تر میشه.

ویرایش توسط wazet : 2008-07-02 در ساعت 05:39 PM
    masood_y سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مسعود یارمحمدی

عضو غیر فعال شناسه تصویری masood_y
    نوشته
    909
    سپاسگزاری شده
    150
    سپاسگزاری کرده
    116
    شدیداً موافقم.
    الآن مشکل کار با *** هست که اینکار را صرفاً برای یک سری گند کاری راه انداختند!

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط masood_y نمایش پست ها
    شدیداً موافقم.
    الآن مشکل کار با یکمشت زبون نفم شکم گنده مفت خور هست که اینکار را صرفاً برای یک سری گند کاری راه انداختند!
    جناب یار محمدی من منظور شما رو از گند کاری متوجه نشدم
    ممکه توضیح بفرمایید
    هر چقدر فکر کردم نرسید به ذهنم که چطور میشه از آی اس پی سو استفاده کرد واسه فساد

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

فاميل كسكني

هیدودرم 30 درصد بهتر یا 60 درصد

آقای غروقی

درآمد و هزینه های isp

برچسب برای این موضوع