نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط y_yavari
  • 1 توسط wazet
  • 1 توسط wazet
  • 1 توسط wazet

موضوع: همكاري و راهنمايي براي سرعت اينترنت از خارج كشور

نام حقيقي: kamran azizi

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    14

همكاري و راهنمايي براي سرعت اينترنت از خارج كشور

دوستان ، من دوستي دارم خارج كشور كه سرعت اينترنتش 25 مگ هستش كمي با هم حرف زديم 1 جرقه به مغزم كوچك ما خطور كرد كه ايا ميشود كاري كرد كه من با بعضي چيزها مثلا وي پي ان و ماهواره و ... هرچي هست به سرعتش اون دسترسي پيدا كنم و بتونم با سرعت اون اينجا كار كنم و يك چيز ديگه اون بهم اعتماد داره و اي پي سيستم و اي پي اتصال به اينترنت رو بهم ميده ايا راهي هست ؟؟؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Yaser

عضو غیر فعال شناسه تصویری y_yavari
    نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18
    راه هست ولی باید به اندازه یک پهنای باند 25 مگ هزینه کنی

mardin007 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    اون طرف هرچقدر پهنای باند داشته باشی باید این طرف به همان مقدار هزینه کنی برای بستر انتقال.
    بی خیال شو .

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط wazet نمایش پست ها
    اون طرف هرچقدر پهنای باند داشته باشی باید این طرف به همان مقدار هزینه کنی برای بستر انتقال.
    بی خیال شو .

دوستان از راهنمايتون ممنون ولي شما فقط نوشتيد هزينه كني منم فكر كنم هيچ چيز بدون هزينه نيست مخصوصا اينترنت و .... راه كاره رو ميخوام و تقربا هزينه با تشكر

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    خوب وقتی هزینه بستر برای کشیدن این پهنا به داخل چندین برابر قیمت خود پهنا در داخل کشور هستش،ایا عاقلانه به نظر میرسه این کار شما ؟
    البته اگر هر دو نقطه لب مرز بود بله یه لینک وایرلس بی سر وصدا میشد زد .مثل همین آستارا که دو شهر درست در نقطه 0 مرزی واقع شده از این طرف به اون طرف یا بالعکس یه لینک وایرلس بزن پهنا انتقال بده آب از آب تکون نخوره.ولی حکایت شما فرق می کنه برادر من.البته چندی پیش بنده با یکی از دوستان طرح انتقال پهنا از آستارا به اون طرف جهت راه اندازی یک کافی نت رو داشتیم که متاسفانه آدم قابل اعتماد و مطمئن و کاربلد که بتونه اونجا رو بچرخونه نداشتیم و قضیه منتفی شد.

ویرایش توسط wazet : 2008-05-19 در ساعت 04:43 PM

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    14
    خوب وقتی هزینه بستر برای کشیدن این پهنا به داخل چندین برابر قیمت خود پهنا در داخل کشور هستش،ایا عاقلانه به نظر میرسه این کار شما ؟
    البته اگر هر دو نقطه لب مرز بود بله یه لینک وایرلس بی سر وصدا میشد زد .مثل همین آستارا که دو شهر درست در نقطه 0 مرزی واقع شده از این طرف به اون طرف یا بالعکس یه لینک وایرلس بزن پهنا انتقال بده آب از آب تکون نخوره.ولی حکایت شما فرق می کنه برادر من.

دوست عزيز از راهنمايي شما هم ممنون ولي حرف از عقل اين چيزها نيست يادگيري اين چيز ها برام مهمه و همچنين عمل كردنش ... ببخشيد اين رو ميگم ولي ما فقط ايراني ها ياد گرفتيم جواب رو كه اصلا به سوالي مربوط نيست بديم حرفم با روي گل شما نسيت عزيزان اگه ميدونيد چه تجهيزاتي و چه هزينه بگيد لطف پند و اندرز زو خيلي شنيدم فقط اين دو چيز مي خوام هزينه ها و تجهيزات

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    عجب حکایتی
    خوب شما نقاط رو مشخص کن کدام شهر کدام کشور مبدا کجاست مقصد کجاست.دوستانی که سند و ریسیود ماهواره سرویس میدن 25 مگ ریسیود فکر کنم مگی 100 هزار تومن باشه هزینه ماهیانه انتقالش
    در مورد اینکه گفتی برای یادگیری و عمل کردن خدمت شما عارض بشم که برادر من فرض بر اینکه شما این کار رو خواستی انجام بدی نصاب هم امد تجهیزات نصب کرد و تنظیم کرد و خلاصه راه افتاد اگر برات کلاس اموزشی گذاشت منم خبر کن بیام یاد بگیرم.اخه عزیز من کدام ادمی میاد این کار رو برات انجام بده و بهت یاد بده البته شاید شما موقع انجام ازش نگاه کنی چه می کنه چه نمی کنه ولی با یک گل بهار نمیشه.
    به هرحال موفق باشی دوستان بیان نظر بدن شما رو راهنمایی کنن بنده همین چیزا از دستم برمیومد که گفتم.
    خدا حافظ.

ویرایش توسط wazet : 2008-05-19 در ساعت 05:04 PM

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    14
    عجب حکایتی
    خوب شما نقاط رو مشخص کن کدام شهر کدام کشور مبدا کجاست مقصد کجاست.دوستانی که سند و ریسیود ماهواره سرویس میدن 25 مگ ریسیود فکر کنم مگی 100 هزار تومن باشه هزینه ماهیانه انتقالش
    در مورد اینکه گفتی برای یادگیری و عمل کردن خدمت شما عارض بشم که برادر من فرض بر اینکه شما این کار رو خواستی انجام بدی نصاب هم اماد تجهیزات نصب کرد و تنظیم کرد و خلاصه راه افتاد اگر برات کلاس اموزشی گذاشت منم خبر کن بیام یاد بگیرم.اخه عزیز من کدام ادمی میاد این کار رو برات انجام بده و بهت یاد بده البته شاید شما موقع انجام ازش نگاه کنی چه می کنی چه نمی کنه ولی با یک گل بهار نمیشه.
    به هرحال موفق باشی دوستان بیان نظر بدن شما رو راهنمایی کنن بنده همین چیزا از دستم برمیومد که گفتم.
    خدا حافظ.

دوست عزيز من من گلي هستم كه همشه بهار با خودم ميارم مبدا كه دوستم هست و 25 مگ داره سوئد و به شهر ما مهاباد در اذربايجان غربي راستي از خود تعريف نباشه من خودم نصاب بعضي چيزها هستم ....

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    بهترین کار این هست که اونجا یک pc بدرد بخور بگذاری و بکنیش یک سرور
    هم vpn بفروش هم هاست بده هم vps بفروش
    ولی بخوای اون رو بیاری ایران دیگه چاکرتیم

نام حقيقي: نويد

عضو عادی
    نوشته
    536
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    13
    به طور یقین راهی نداری! شک نکن
    مثلاٌ شما پهنای باندت 2 مگه پس بیشتر از دو مگ نمیتونی دیتا وارد سرورت کنی. حالا اگه طرف مقابل هم 100 مگ داشته باشه شما فقط 2 مگ اونو میتونید استفاده کنید

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    14
    تو اين بحث يكي جواب درست حسابي به ما نداد خوبه همه استاد اين كارند

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    ببینید دوست عزیز، با یه مثال ساده میتونید کل بحث رو درک کنید.

اداره آب تقریبا در همه ی شهر ها، یک منبع عظیم آب داره که حجم بسیار زیادی آب درون اون وجود داره . اما در منازل ما فقط مقدار محدودی آب در هر بازه ی زمانی خاص (مثلا یک لیتر در عرض 30 ثانیه) قابل دریافت هست . در کنار ما، مصرف کنندگان دیگری هم هستند که حجم بیشتری آب دریافت میکنند .
    برای مثال آبی که در پارک ها و فضای سبز وجود دارد . (صرف نظر از قابل شرب بودن یا نبودن آن) ؛ (مثلا 100 لیتر در عرض 30 ثانیه)

بنابراین بزرگ بودن منبع، فقط یک ضمانت برای وجود آب (یا هر چیز دیگری که در حال استفاده از آن هستید) میباشد نه بیشتر . بالطبع هرچه شما در صدد بزرگتر کردن منبع باشید، هیچ تاثیری در مقدار دریافتی نخواهید دید .
    تنها راه حل شما، حذف محدودیت بوجود آمده است،
    بنابراین میبایست کانال ارتباطی خود را که دریافت از طریق آن انجام میشود را افزایش و گسترده تر کنید .

در مورد اینترنت و بطور کلی شبکه نیز وضعیت به همین صورت است،
    همانطور که مطلعید سرعت ارتباطی اینترنت کل کشور، چیزی در حد گیگابایتی است، اما در مراکز سرویس دهنده سرعت خیلی پایین تر و در منازل باز هم پایین تر از محدوده بالاست که همه ی این موارد به همان محدودیت برگشت میخورند .

اما در مورد شما؛
    دوست شما اگر چه به اینترنت 25 مگابیتی دسترسی دارد، اما مادامی که از یک پهنای باند ضعیف استفاده میکنید، نهایت دریافتی که میتوانید داشته باشید، در حد همان اتصال ضعیف خودتان است . مگر اینکه کانال ارتباطی خود را عریض تر کنید .
    برای عریض تر کردن این کانال هم مجبورید از یک سرویس ارتباطی استفاده کنید که هم شما و هم دوستتان به آن دسترسی داشته باشید .

متاسفانه هزینه مصرفی بیش از آن است که استفاده از این سرویس مقرون به صرفه باشد.

امیدوارم متوجه موضوع و پاسختون شده باشید.
    موفق باشید/.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    اگه 2 مگ اینترنت داری یه سیستم بزار اونجا بستگی به استفادت لینوکس یا ویندوز.
    ریموت بشین کار کن.
    من خودم یه دونه VPS گرفتم برای بازیم.
    یه سرویسی چیزی میخوام تست کنم روی اون راه میندازم. دقیقه ای 1 بار میشه روش os عوض کرد. یه package هم میخواد بگیره از اینترنت سه سوت دانلود شده.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع