صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 32

موضوع: استفاده از مجوز شرکتهای pap برای راه اندازی adsl توسط isp ها

نام حقيقي: ali

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط comiser نمایش پست ها
    علی جان

شرکتهای خدمات کامپیوتری با مجوز PAPها و ISP های دیگه کار می کنند . من با چند تا از این شرکتهای PAP صحبت می کردم اونا ترجیح میدن با ISP ها کار کنند . ببین من نظرم اینه که اول با چند شرکتی که ADSL ارائه میدن مشورت کنی بعد تصمیم بگیر . بیشترین درصدی که من تا حالا دیدم 15% بوده ، بنظر من خیلی بده ، چون بازاریابی و کلی کار رو تو انجام میدی و این درصد برسه بهت ناجوانمردانه هست .

من که تصمیم دارم برم سراغ وایرلس ، چون وایرلس همه چیزش دسته خودته و حتی می تونی به مشتریانت اینترنت به صورت Sharing بدی . دیگه نه مخابراتی هست نه PAP . خودتی و مشتریانت .

در این زمینه با اساتیدی مثل رضا آریا گوهر و شاهین غرقی مشورت کن .
    با سپاس فراوان
    چون من تازه امروز عضو سايت شدم متاسفانه آقا آريا گوهر و شاهين غقي رو نمي شناسم تا با اونها مشورت كنم
    يه سوال ديگه اينكه آيا شركتي كه اين خدمات رو به ما مي ده پهناي باند رو خودش متقبل مي شه و يا من بايد پهناي باند رو تهيه كنم و اگر خودشون پهناي باند رو تامين مي كنند آيا به پهناي باندي كه (مثلا من براي isp دارم 512 هستش ) اضافه مي شه اگر اونها مثلا يه پهناي باند 1 مگ در اختيار مشتريان adsl در نظر مي گيرند به پهناي باند من اضافه مي شه و پهناي باند من ميشه 512/1 يا نه اصلا ربطي به پهناي باندي كه از مخابرات گرفتم نداره ؟

نام حقيقي: shahram

عضو عادی شناسه تصویری comiser
    نوشته
    160
    سپاسگزاری شده
    93
    سپاسگزاری کرده
    16
    سلام

Persian Networks - نمایش مشخصات: webgard3 این ادرس پروفایل شاهین غرقی هست که تا جای که من می دونم در زمینه لینوکس دانش خیلی زیادی داره و با شرکت کارمین ارتباط که تو شیراز هست کار کرده .

Persian Networks - نمایش مشخصات: aryagohar این هم ادرس پروفایل آقا رضا گل هست که ما ارادت خاصی به ایشون داریم و شرکتشون ISDP هست و با پارس آنلاین کار می کنند .

تا جای که من می دونم شرکت کارمین ارتباط که شیراز هست اجازه میده با لایسنسش فعالیت کنی . بقیه PAP ها لایسنس بهت نمیدن . اکثر PAP ها پهنای باند رو خودشون بهت میدن ، اما کارامین بهت مجوز استفاده از خدمات ADSL رو میده که واسه خیلی ها خوبه .

در مورد کارامین از شاهین سوال بپرس بیشتر می تونه کمکت کنه . چون از نزدیک با این شرکت در تماس بوده و کار کرده .

newworld سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط comiser نمایش پست ها
    سلام دوستان

شرکت ما هم بدنبال این بود که خدمات ADSL در شهرستان ارائه بده ، بنظر من ADSL درآمدی برای ما نداره فقط یه مزیت رقابتی محسوب میشه .

من با پارس آنلاین ، شاتل و پیشگامان صحبت کردم . شرایط شاتل بهتر از بقیه بود . جدیداً شرکت مخابرات به شرکتهای PAP فضا نمیده و اونا باید کانکس بخرن و تجهیزاتشون رو به خارج از ساختمان مخابرات منتقل کنند .

تا جایی که من خبر دارم مخابرات یا فضا به PAP ها نمیده یا اگه داده داره پس مگیره و این خیلی بده .چون اکثر PAP ها میگن که ما باید کانکس بخریم .

من توصیه ام به دوستان اینه که اگه قصد دارین نمایندگی یکی از این PAP ها باشین . قدری صبر کنید چون بزودی شرکت مخابرات داره خصوصی میشه و خودش بعلت عملکرد بد بعضی از PAP ها داره وارد این بازار میشه و اگر هم بیاد نمیشه باهاش رقابت کرد .

دوستان مخابراتی به ما گفتن چند ماهی صبر کنیم . ( مخابرات پورتهای زیادی در سطح کشور خریده و تا اخر این سال تکلیف خصوصی شدندش مشخص میشه ) .
    دوست عزیز این طرح خصوصی کردن و adsl و این حرفها برای همه جا باید عملی بشه یا هر جائی که نیاز داشت؟
    مثلآ شهرستانهای کوچکی که مشترکها بدون مشکل دارن با isp ها کار میکنند هم باید از طرحهای مزخرف مخابرات استفاده کنند؟
    و در مورد این تاپیک اینکه تجهیزات از خودتون باشه بهتره منم همین کار رو کردم الان چند ماهه که دارم کار میکنم ولی یه مشکل!!!
    همه شرایط خوبه و لی pap ها پهنای باند رو دقیقآ دارن میندازن تو این مملکت.اگه مخابرات یه 512 رو بده 200 تومن pap به شما میده 450 تومن.من چاره اجاره و هر بدبختی دیگش رو میکنم ولی چاره پول پهنای باند نمایندگیم رو نمیکنم.البته مشکل من اینه که مجوزم نیومده هنوز و از مجوز pap برای پهنا استفاده میکنم.و مجبورم و اونا هم دل بی رحم.اگه اینجوری باشه ما فلج میشیم و اگه مخابرات بخواد وارد صحنه بشه دیگه....
    مرسی

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    شرکت نماینده از این نظر که باید پهنای باند بفروشه حتما لازمه isp باشه و بدون مجوز کسی پهنای باند در اختیارش نمیگذاره (حتی isdp فقط مجاز به فروش پهنای باند به شرکتهای دارای مجوز هستند)

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    جدیدا من با پارس انلاین در مورد نمایندگی برا شهر خودمون کردم گفتن پهنای باند با خودمون است و شما اونجا فقط برای مسئول فروش هستی و یک سری کار دیگه

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_b20 نمایش پست ها
    جدیدا من با پارس انلاین در مورد نمایندگی برا شهر خودمون کردم گفتن پهنای باند با خودمون است و شما اونجا فقط برای مسئول فروش هستی و یک سری کار دیگه
    يعني شما isp نداري يا اينكه داري ولي مي خواي نمايند اونها بشي

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    isp دارم ولی میخوام نمایندگی adsl پارس انلاین هم باشم

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    اگه مي شه يه اطاعاتي در مورد شرايط دادن نمايندگي به isp ها بگير ببينم من هم مي تونم adsl بگيرم يا نه و كلا شرايطشون چطوريه

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    زنگ بزنید به خود پارس انلاین و بگید وصل کنن قسمت adsl برای شهرستان و با اقای شبگرد صحبت کنید مسئول شهرستان ایشان هستند

نام حقيقي: shahram

عضو عادی شناسه تصویری comiser
    نوشته
    160
    سپاسگزاری شده
    93
    سپاسگزاری کرده
    16
    احسان عزیز

در مورد طرح مخابرات که می خواد بیاد تو این وادی ، خدمت شما دوست عزیز عرض کنم مخابرات بیاد تو در همه جا فعالیتش رو شروع می کنه . چون تمام مراکز مخابراتی مال خودشه و از الان به بعد به PAP ها فضا نمیده . یه جواری رقابت کردن باهاش خیلی سخت میشه .

علی جان
    شما هم می تونید به سایت PAP ها مراجعه کنید و شماره تماس فروش استانها و مسول مربوطه رو از اونجا بگیر و از خودشون راهنمایی بگیرید .

من خودم با پارس انلاین ، شاتل و پیشگامان حضوراً صحبت کردم .
    در مورد خدمات و شرایط این شرکتها صحبت نمی کنم تا نگن که داری تبلیغ کسی رو می کنی . اما شرایط یکی از سه شرکت وحشتناک بود .

reza_b20 و newworld سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    قضیه این تعرفه سازمان که تو اطلاعیه هست چی شد؟
    بعضی از این شرکتهای pap بابت لایسنس این پول را میخوان یعنی نماینده باید هزینه پهنای باند و اجاره فضا و برق و .... را از جیب بزاره روش؟

Electronic Archive=

نام حقيقي: ff

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام ما در يک شهرستان با حدود40 هزار نفر جمعيت زندگي ميکنيم که در مرکز شهرستان حدود 10هزار نفر مستقر هستند.اما شهر هم به دوقسمت تقسيم شده که فاصله اين دو شهر که مرکز شهرستان را ميسازند حدود5کيومتر است وکلا10کيلومترباتوجه به اينکه شنيدم برد اي دي اس ال 5کيلومتر است اياراه اندازي اي دس اس ال مقرون به صرف هست وايا بقيه جاهاي با توجه به مسافت شهرستان هم ميتونن ازش استفاده کنن؟اينکه کلا هزينه نصب راه اندازي ان چقدر است؟

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط megh نمایش پست ها
    سلام ما در يک شهرستان با حدود40 هزار نفر جمعيت زندگي ميکنيم که در مرکز شهرستان حدود 10هزار نفر مستقر هستند.اما شهر هم به دوقسمت تقسيم شده که فاصله اين دو شهر که مرکز شهرستان را ميسازند حدود5کيومتر است وکلا10کيلومترباتوجه به اينکه شنيدم برد اي دي اس ال 5کيلومتر است اياراه اندازي اي دس اس ال مقرون به صرف هست وايا بقيه جاهاي با توجه به مسافت شهرستان هم ميتونن ازش استفاده کنن؟اينکه کلا هزينه نصب راه اندازي ان چقدر است؟
    اگه بخوای از مجوز شرکت pap استفاده کنی و پهنای باندتون از مجوز اونا باشه نه اصلآ نمیصرفه و شاید ورشکست همکنی اونم با این جمعیتی که شما دارید.و لی اگه خودتون isp باشید میشه یه کاریش کرد.یعنی طرف حسابت برای دیتا فقط مخابرت باشه

نام حقيقي: ff

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    منظورتون همين اينترنتايه معموليه؟باسرعت پايين؟از اينا كه يكي هست اينجا

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    در مورد ديتا بايد بگم بنده شنديم در استان خوزستان و مركز استان يعني شهرستان اهواز امكانت 6000 پورت تهيه شده و مخابرات احتمالاً از اواخر برج 10 شروع ميكنه واسه نصب و فروش .
    خوب و اما گروني اينترنت شركت هاي pap بنده از پيشگامان گرفتم 1مگ رو فروختن 550 تومن كه مخابرات حدود 980 تومن ميفروشه ولي در حال حاضر سنگ اندازي ها توي استان شروع شده و مخابرات ديگه به هيچ يك از شركت هاي pap پورت اينترانت واگذار نميكنه و واسه همين حسابي همه شون رو به درد سر انداخته .

دوست من به نظر من بهتر قبل از اينكه وارد بحث نمايندگي بشه از شركت بخواهي كه يك فرم از قرارداد نهايي رو واسط فكس كنه بعد حسابي بخونش بعضي از اين شركت ها حسابي حرفه اي شدن در بستن قرار داد . تو يه مدت كار ميكني بعد توي سال بعد ديگه با شما قرار داد رو تمديد نمي كنه و خودشون مي يان اونجا توسط نماينده مركزي كه دارند فعاليت مي كنند . واسه اينترنت از isdp ها استفاده كن بد نيست .

reza_b20 سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

pap چیست

مجوز pap چیست

مجوز pap

تفاوت pap و isp

تفاوت isp و pap

ISDP چیست

شرکت pap چیست؟

فرق pap با isppapچیستhttp://forum.persiannetworks.com/f73/t20674.htmlشرکت های PAP چیست؟شرکت pap چیستpap چیست؟papچیست؟تفاوت pap با isppap چيستشرکت های PAP چیسترضا آریاگوهرشركت pap چيستراه اندازی شرکت papتفاوت pap ispفرق isp و papفرق شرکت pap با isppap چيست؟تفاوت PAP و ISDP

برچسب برای این موضوع