صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 25 از مجموع 25

موضوع: پرسش در مورد هزینه Leased Line

تازه وارد شناسه تصویری DaNgErOuSHaCkEr
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14

سلام .
    یک کار خانه ای هست می خواد از یک دوربین داخل کار خانه اش نصب کنه و بتونه از 150km -200 دورتر از کار خانه ، کارخانه رو کنترل کنه !!!
    حالا سوال این که شما چه را ه حلی را پیشنهاد می کنید !!!!!!
    به نظر من Leased Line خيلي بهتره!!!! به غير از Leased Line چيز بهتري در نظرتون هست ؟

يك در خواستي داشتم اگه امكان داره شرايط و همچنين هزينه خطوط Leased Line رو بگيد. (به صورت كامل و خيلي ريز)
    ممنون
    يا حق

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    IP Camera
    .
    من یه دونه دارم. البته اینترنت پر سرعت داشته باشید بهتره. اینترنت هر دو سمت رو هم میتونید از سرویسهای ارزون قیمت ماهواره ای استفاده کنید و مجوز و کاغذ بازی و ........ هم نداره ! مال ما FlexWATCH هست. از هر کجای دنیا هم میتونید بی دردسر کنترک بفرمایید دستگاه رو. امکان ظبط تصاویر و چرخوندن دوربین و .. رو هم داره.

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    150 كيلومتر. روي ليزد لاين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

دوست خوب من بيشترين مسافتي كه فيبر نوري بدون تقويت شدن مي تونه انتقال داده انجام بده 120 كيلومتر هست.

مي دونم الان يكي مي كه ندونستن عيب نيست نپرسيدن عيب هست. بله من هم اين. قبول دارم.

ولي الحمدلله تمام دوستان حداقل يك مدرك كارشناسي دارن. الحمدلله همه هم كه انگليسيشون خوبه. اين بدبدخت wikipedia هم كه هر چي بخواي توش پيدا ميشه حتي به فارسي.

حال كه متوجه شدي كه با ليزد لاين نميشه. برو سراغ سرويس هاي مخابراتي. VPN و يا اينترانت
    زبونم لال اگه يكي اينجور سوالات رو تو انجمن تخصصي شبكه ببينه به خدا واسه اينجا افت داره.

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    جسارتا آقا رضا من میگم سراغ مخابرات و این کاغذ بازیاش و .. نره و IP Camera کارش رو را میندازه. فقط یه کمی پول خرج کنه.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    مخابرات هم یا فیبر داره یا ماکرو ویو. شما VPN مخابراتی بگیر هم کم خرج هم استیبل.

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    من در مورد دوربین هیچ نظری ندادم.

من در مورد انتقال صحبت کردم عزیزم.

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط naserturk نمایش پست ها
    تا جايي كه سواد من قد ميده خط ليزد همون سيم خصوصي خودمونه كه هر طرفش يه مودم مثلا پتون يا كامترند يا تلبس ( البته تلبس به ندرت چون خيلي گرونه ) نصب مي كرديم و اگه خيلي خوش شانس بوديم و فاصله از 5 يا 6 كيلومتر بيشتر نبود يك ارتباط 2 مگا بين دو نقطه فراهم مي شد
    اين سيم ها هم همون سيم هاي تلفن بود كه مخابرات 2 سيم رو از بوق تخليه مي كرد و تو داخل مركز مخابراتي سر اين دو تا رو به هم وصل مي كرد و تمام
    ولي دوستمون فرمودن بايد به نسبت پهنا ابونه بدي .....
    حالا اگه بنده اشتباه متوجه شدم راهنمايي بفرماييد و اگه لطف كنين هزينه هاي خطي رو كه بنده به عنوان ليزد ميشناسم رو بفرماييد ممنون ميشم و همينطور از كجا بايد اقدام كرد منظورم كدوم قسمت مخابرات
    و مودم هاشو هم با هم هم از نظر كيفيت و هم از نظر قيمت يه مقايسه بفرماييد ممنون ميشم
    كسي نيست جواب اين سوال من رو بده

خواننده شناسه تصویری araratnet
    نوشته
    100
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    من لیز دارم و الانم رویه این لیز کار می کنم
    لازم می باشه بهتون بگم یا من از شبکه چیزی نمی دونم یا نه خط لیز را رو خط تلفن واسم کشیدن مخابرات بهم گفته یه مودم روتر سیسکو مدل c828 بگیرم
    خوشبختانه یا بدبختانه رو سویچ الکاتل می باشم که خود سویچ از مرکز تا اینجا مشکل داره
    بنظرمن هزینه کردن برای لیزلاین مانند اینه که پول زیادی را بدست اورده باشی و همینطوری بریزی به رودخانه یا پولو دود کنی
    عرض به حضور گرامیتون نزدیک 400 و خورده ویدعه دادم نزدیک 100 و خورده ای بابات نصب مودم و تحویل خط به مخابرات دادم که شما رنگ ناظر فنیشونو دید ولی متاسفانه ما زیارتش نکردیم
    لازم به ذکر می باشه مودم روتر c828 خودم خریدم و خوشبختانه جاتون خالی اینجا نیستی از پر سرعت بودن این خط کاملا لذت
    ببرید خط 128 کیلو بالاترین کیلوبایتش 8 یا 10 کیلو می باشه اونم تا میلی باز می کنه ادم جانشو از دست می ده
    هر وقت هم به مخابرات مراجعه می کنیم یا نامه می دیم مخابرات میگه تلنتو باز کن میاد پینگ می کنه از پینگ تایم سرعت و مشخص می کنه هر قوت هم بهانه ای گیر میارن خود به خود می گند مشکل از چی و فلان و خیلی چیزا
    بنابه تجربه ای که دارم کسی که می خواد شبکه راه اندازی کنه در ئرجه اول بره شبکه یاد بگیره تا براش دردسر نشه
    صبر و تحمل و خلاصه هزینه کردن وقت و مادیات و خیلی چیزا
    بنده که بندبال پراونه کسب بودم از سال 84 بود ولی بدبختانه نزدیک 1 سال و خورده ای خط را تحویلم دادن اونم رو سویچ مخابرات اگه ماهانه هزینه این اینترنت و ندی فورا قطع می کنند خلاصه بگم نزدیک چند سالی می باشه ای اس پی دارم هیچ که هزینه خودش را در نیاورده تازه از جیب خودم دارم می ریزم با همه بدبختی هایی که روسرم اومده به علت اگاه نبودن در شبکه باید خط و امکانات ای اس پی را عوض بکنم اونم خودش یه ریسک بزرگه
    3.5 ملیون برای ودیعه خط E1 می باشه بنظرم اگه اشتباه نکردم جدا از این مقدار پول باید پول بهنا باند را هم بدی
    خلاصه از ما گفتن بود یا هزینه نکنید یا اگه می کنید در فکر یه خط به درد بخوری باشید
    بنظرم خط لیز مخابراتم رو سویچ الکاتل می باشه اگه رو این سویچ بود هیچ وقت تحویلش نگیرید چون کاملا افتضاح می باشه و حالا حالاهم این سویچ مشکلش حل نمیشه
    موفق باشی دوستان

ویرایش توسط araratnet : 2008-05-11 در ساعت 07:50 PM علت: جاماندن چند کلمه

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    توی هر کاری باید کار رو با کاردان بسپارید و قبل از انجام با شرکهای معتبر مشاوره کنید.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    توی هر کاری باید کار رو با کاردان بسپارید و قبل از انجام با شرکهای معتبر مشاوره کنید.
    التاییدو و لا غیر
    مخصوصا کاری که با مخابرات سر و کار داره چرا که نباید انتظار ک.چکترین کمکی از طرف مهندسین مخابرات داشت
    همشون فکر می کنن شاخ غول می شکنن اونجا و تا یکی یک چیز مختصر بلد باشه همشون احساس پرفسور بودن و غرور بهشون دست میده

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

leased line هزینه

هزینه خط لیز لاین

قیمت leased line

مخابرات آذربایجان غرقی- شاهین د

هزینه Leased Line

leased line قیمت

هزینه خط لیزلاین

lease line in iran

مقاله درباره leased line

LEASED LINE به طور کامل

نرخ خط هاي ليز لاين مخابرات

نحوه دریافت leased line

مقاله در مورد لیز لاین

leased line مخابرات قیمت

leased line

خطوط لیزدتلفن

http://forum.persiannetworks.com/f73/t20167-2.html

مقاله در مورد خطوط leased lineقیمت مدم leased lineقیمت خطوط leased line مخابراتقيمت مودم براي ليزلاينمقاله کامل در مورد خطوط استیجاریمقاله درموردمدم لیزلایندرباره خطوط استيجاري Leased Lineleased line مقاله فارسی

برچسب برای این موضوع