نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط reza_b20
  • 1 توسط llsaeidll
  • 1 توسط meysam22us

موضوع: مجلس هشتم

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136

مجلس هشتم

با سلام خدمت شما دوستان به نظر شما ایا مجلس هشتم که قراره اینترنت برگذار بشه موفق هست یا نه ؟؟؟
    میدونم که موضوع تکراری هست اما یه سوال برام پیش اومده با این اینترنت در پیتی که دارن ایا امکان پذیر هست ؟
    بچه های فرمانداری میگن که قراره برای روز انتخابات از همه شرکتها و ادارات کامپیوتر قرض بگیرن و ببرن برای حوزه های انتخابی ایا با عقل جور در میاد خبری دیگه که دارم این که میخوان همه شماره های e1 رو برای روز انتخابات تغییر بدن و ببرن برای کار خودشون یعنی هر حوزه با دایل اپ وصل بشه و اون روز فقط برای کار انتخابات باشه و کاربرای دیگه اجازه استفاده ندارن و از طریق vpn که به سایت وزارت کشور میزنن انجام بدن اما با این ترافیک که هست جطور با دایل اپ میخوان جواب گو باشن خدا میدونه
    یه چیز دیگه شنیدم که در روز انتخابات قراره پهنای باند همه isp ها تا 1mb افزایش بدن تا کاربرای خود حوزه ها راحت بتونن کار کنن ولی فکری برای ترافیک سایت وزارت کشور نکردن .!!!!!!
    نظر دوستان چی هست ؟؟؟

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    هر زمان همه ي اين شنيده ها،*يا يكي از اونها رو به عينه ديدين، اون وقت به خودتون زحمت باز كردن تاپيك و نوشتن بدين...
    از دوستان قديمي تر بيشتر از اين بايد توقع داشت !!!

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    فکر میکنم فقط برای تطبیق کد ملی افراد از یک دیتابیس استفاده یشه که از طریق اینترنت به مرکز ارسال میشه تا یک نفر دوجا رای نداده باشه
    این طور که من شنیدم تمام استفاده از اینترنت در انتخابات همینه

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    البته جناب آقای راستی از طرف فرمانداری شهرستان ما هم با ما تماس گرفته شد و درخواست اعلام لیست هزینه برقرار یک سرویس کامل به صورت 24 ساعت رو داشتند و اینطور که من در فرمانداری شنیدم شماره تلفن های E1 رو تغییر می دهند که البته با دریافت موافقت کتبی شرکت ها صورت می گیره .

افزایش پهنای هم شنیدم که در روز انتخابات از ساعت 12:01 بامداد پهنای باند شرکت هایی که این نیاز رو اعلام کنند رو افزایش می دهند که البته از شرکت بابت این کار هزینه ای دریافت نمیشه « منت گذاشتن سر ما » این رو هم من از یکی از مسئولان فنی در اداره دیتای استان شنیدم که میشه روی حرفش حساب کرد .

فکر کنم باید تیم فنی رو بایک ماشین و بیسیم بفرستیم توی شهر کانکشن درست کنن و کلاس متصل شدن به اینترنت و سایت بازکردن بزاریم .

ویرایش توسط meysam22us : 2008-02-18 در ساعت 07:22 PM علت: د
    reza_b20 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    استان فارس همچين چيزي كه ميفرمايين نيست، ضمن اينكه سازمان تنظيم با چنين كاري بطور قطع برخورد خواهد كرد و اجازه انجام چنين كاري را نخواهد داد...
    خداكنه همچين اتفاقي بيافته، يه كيلوبيت هم بره بالا، جاي شكرش باقيه...

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    دوست عزیز جناب راستی
    درسته که باید به عینه دید ولی وقتی که چیزی که شنیدم و دیدم ( مودم سیکو 878 بین تمام بخشداری های استان بخش کردن ) به مخابرات دیتا اهواز گفتن باید تمام بخشداریها و فرمانداریها و جالب استانداری باید لینک دیتا داشته باشند تا اخر هفته دیگه جالب اینجاست که تقاضای 100 mb برای اهواز کردن و جلسه هماهنگی برگزار شده با دیتا
    حتی قرار شده اونای که برای حوزه ها معرفی میشن اگه کامپیوتر شخصی خودشون رو بیارن یه هزینه بیشتری بهشون تعلق میگیره
    اداره مخابرات استان خوزستان رفته بودم چیزی که از یکی از مسئولان امر شنیدم این بود که قراره برای انتخاب شماره e1 رو تغییر بدن و فقط در اختیار شعب انتخاباتی باشه
    خیلی عجیبه فکر نکنم این طرح با موفقیت به اتمام برسه
    ولی چیزی که خیلی برام جالب بود فروش شرکت سیسکو است فکر در طول فعالیتش اینقدر مودم روتر نفروخته بود تو ...... که رفتم فکر چیزی نزدیک به 500 تا مودم روتر بود اونجا معلوم نبود مسئول خرید اونجا چقدر به جیب زده از خرید این همه روتر
    منتظر نظرات باقی دوستان هستم

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    نقل قول نوشته اصلی توسط llsaeidll نمایش پست ها
    فکر میکنم فقط برای تطبیق کد ملی افراد از یک دیتابیس استفاده یشه که از طریق اینترنت به مرکز ارسال میشه تا یک نفر دوجا رای نداده باشه
    این طور که من شنیدم تمام استفاده از اینترنت در انتخابات همینه

این سوال رو من هم از بچه های فرمانداری کردم
    جواب این بود برای اینکه کسی نتونه دوجا رای بده و دوم اینکه امار در هر لحضه برای وزارت کشور قابل روئیت باشد و
    دیگه دستکاری نشه
    فقط جالب میگن امار رای گیری امسال خیلی کمتر میشه چون دیگه کسی سه چهار جا رای نمیده و فقط یه جا رای میده ؟؟؟؟!!!!

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال شناسه تصویری Amir_sh
    نوشته
    165
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    33
    فکر نمی کنم اینکارهائی که فرمودین عملی بشه!!!

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    جسارت نباشه ها اما توی خوزستان که خیلی جدی گرفتند.
    من توی یه جلسه فرمانداریش بودم 4 تا isp دار به ظاهر پخمه بودند میگفتن بریم از پتروشیمی لینکهای وایرلسشون رو قرض بگیریم کل شهر رو وایرلس سرویس بدیم به حوضه ها. جالب اینجا بود که فرماندارشون هم میگفت باشه.
    ولی وزارت مخترم کشور 1 تومن هم خرج نمیکنه.
    یه سری لینک vpn دارند که اتوماسیون اداریشون هست. به isp ها هم یه پول کمی بابت همکاریشون و قطعی سرویس اونروزشون میدن. اگر isp پشتیبانی رو بگیره که توصیه میکنم نگیرید یه دستمزد میدن. که قطعا اینکار آموزش مقدماتی اینترنت خواهد بود.
    هر کس هم بره توی سایت majles8.ir ثبت نام کنه و اونروز همکاری کنه یه پولی به حسابش میریزن.
    تنها بیاد 20 تومن با کامچیوترش 40 تومن.
    هرجا هم که امکانات نیست رو بیخیال میشیم.
    خیلی جدی نگیرید. در کل سودی توش نیست.
    bw هم اضاف نکنید اینها چه میفهمن میزنن خطو down میکنن حالا پاشو بیا درستش کن.

نام حقيقي: A.G

خواننده شناسه تصویری adel28
    نوشته
    813
    سپاسگزاری شده
    180
    سپاسگزاری کرده
    192
    بچه ها بنظرتون میشه از این فرصت برای افزایش پهنای باند ISP اقدام کرد. (منظور برای همیشه نه فقط اون روز)

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع