نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل با Outlook

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399

مشکل با Outlook

درود بر شما

حدود دو سالی بود ویندوز عوض نکرده بودم و تو این مدت میل های خودم رو با Outlook چک می کردم

الان ویندوز رو عوض کردم و از کل ایمیل هام Export گرفتم و تو outlook جدید import کردم و همه رو دارم

ولی مشکل اینه که وقتی به اینترنت وصل میشم و می خوام میل های جدید رو دریافت کنم

outlook دوباره داره کل inbox ,Sent item , ... رو از رو سرور واسم دانلود می کنه
    و حجم میل های من هم رو سرور خیلی زیاده حدود 500 مگ

راهی هست با این حالی کنم که بابا جون میل ها تو ی inbox هست دوباره از سرور دانلود نکن؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    یعنی هیش کی منو دوست نداره؟

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    من از روش Export/Import استفاده نکردم ! اگر شما هم از Outlook Express استفاده می کنید می تونید به این روش عمل کنید:
    ابتدا اگر به غیر از فولدرهای پیش فرض Outlook Express از دسته بندی دیگر و فولدرهای دیگری استفاده می کنید در Outlook Express جدید عینا" همان فولدرها رو بسازید. البته منظور از ابتدا در این مرحله قبل از انجام کپی است.
    در مرحله بعد Outlook Express باز کنید و از یکی از فولدرها Propeties بگیرید. با این روش آدرس ذخیره فولدر به دست آمده که با باز کردن آن آدرس قادر به کپی فولدرها به همراه کلیه محتویاتشان بروی Outlook Express جدید خواهید بود.
    با این روش نه تنها قادر به جابجائی کلیه میلها و فایلهای پیوست خواهید بود. مشکلی که مطرح کردید هم به وجود نخواهد آمد .

راه دیگری که به ذهنم رسید تغییر فولدر inbox بروی سرور هست. به این معنی که میلهای موجود بروی سرور را به فولدری به نام Archive انتقال بدید.

Alux سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل با outlook

ذخیره inbox در outlook 2007مشكل inport در outlookمشکل کپی کردن outlookimport در outlookخریدونصب outlookexport و import کردن در outlookنحوه ذخیره در outlookمشکل out look با ISAمشکل در import کردن outlookنام سرور براي اتصال outlookمشکل در ایزا با outlookمشكل 2006 isa با outlook -خريد -نصبexport outlook express استفاده ازoutlook در TMGروش export کردن در outlook 2003

برچسب برای این موضوع