نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: ایرانسل , و یک مشکل فنی غیر قابل حل!!!

نام حقيقي: wolF

عضو عادی شناسه تصویری hashem_wol
    نوشته
    265
    سپاسگزاری شده
    102
    سپاسگزاری کرده
    59

Icon13 ایرانسل , و یک مشکل فنی غیر قابل حل!!!

متن ایملی که به ایرانسل زدم در مورد رفتن انتن و بدون بازگشت!!!
    موبایل=============>>>

سلام من یک سیم کارت با هدیه خریدم! سیم کارت ها تا چند روز پیش بدون مشکل کار میکردند هر 2 هم ثبت شدند و اعتبار دارند!!! اما هز چند روز پیش
    سیم کارت هدیه من به شماره 0935######
    دیگه اصلا انتن نداره!!!! فکر کردم مشکل از گوشی هست! رو 10 مدل گوشی حد اقل تست کردم هیچ کدوم انتن نداد!!! فکر کردم سیم کارتم سوخته! تست کردم از پورتال یک توزیع کننده و خدمات مشترکین در رشت دیدم نه فعال هست-اعتبار هم داره ولی فقط و فقط انتن نداره@! اپراتور خدمات مشترکین گفت امور فنی گفته یک سری سیم کارت ها انتنشون قطع شده و به طور خود کار خودش درست میشه! و نیازی به تعویض سیم کارت نیست!

اگر این امر وقیعت داشته باشه بی مسئولیت ترین نوع خدمات رو دارید میدید! و اینکه چه کسی این ضرر چند روزه که این گوشی انتن نداد! رو باید تاوان بده!! مگه میشه یک اپراتور چند روز متوالی تقریبا یک هفته پوشش انتن نداشته باشه!! ا پس دیگه باید تعریف از خدمات ایرانسل رو کنار گذاشت!!!!!!! و واقیعت ها رو مطرح کرد! به زودی این مطلب رو در پر ببینده ترین وب سایت های خودم که روزی 10هزار تا 25هزار hitروزانه دارم قرار میدم!!! تا نظر همه عوض شه نسبت به خدمات ایرانسل!
    منتظر امدن انتن هستم!!!

-----------------------------------ایمیل بدون جواب ماند----------------------->>
    زنگ زدم اپرانور میگه مشکل شبکه هست باید یک سیم کارت دیگه بخرید! دیگه انتن اون ها نمیاد! سیم بازگشت بخرید توش واستون 8900
    شارژ میگذاریم! ولی تهران 8900 هست!!! شهرستان هستی باید 10 000 بخری! باز 8900 فقط میذیم! اون پولی هم که تو سیم کارت بود سوخت میشه!!!

این اتفاق واسه هر کدوم از سیم کارت ها ممکنه از این به بعدم پیدا بشه!!!
    جالب اینه که خودشون میگن نمیتونیممشکل رو پیدا کنیم
    · نوشته شده توسطhashem_wolf

موضوعات مشابه:

GLC
    GLC آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali

عضو غیر فعال
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    هر مشکلی که باشه بالاخره یه راه واسه درست کردنش پیدا میشه

ایرانسل هم که از مریخ نیومده

یکی یکی مشکلاتش شناخته میشه

نام حقيقي: نويد

عضو عادی
    نوشته
    536
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    13
    باز ایران سل با این توصیف خیلی بهتر از همراه اوله لااقل توی زمینه قیمت که ارزونتره

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    کاملا درسته. بازم گلی به گوشه جمال ایرانسل. مخابرات و ... رو که نباید ازشون انتظاری داشت. البته ایرانسل تا اونجایی که من میدونم و چند باری با اپراتورها هم صحبت کردم خوب جوابگو هستند و ویژگی های مشتری مداری رو هم دارند.
    .
    من معتقدم کمی تحمل بفرمایید آقا هاشم عزیز و بعد دست به تبلیغات سوئ بزنید. خدا رو هم خوش نمیاد. به خاطر یه سیمکارت سابقه نسبتا خوب ایرانسل رو در خدمات و حالی که تو همین مدت کوتاه کاریش به ملت داده رو زیر سوال ببرید.
    .
    اپراتوری موبایلی که قیمت ها رو در این مدت کوتاه کاریش شکسته و این همه خدمات خوب به مشتری هاش داده و برای اولین بار در ایران کاربران طعم استفاده از تمام جنبه های امکاناتی موبایل رو چشیدند لایق این خشم فعلی شما نیست !
    .
    .
    امیدوارم مشکلات شما هم زودتر حل بشه.
    .

ویرایش توسط ghasr : 2008-01-17 در ساعت 02:46 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

رفتن آنتن ایرانسل

خطای 536 ایرانسل

error 536 ایرانسل

خطاي ٥٣٦ ايرانسل

ارور 536 ایرانسل

رفع ارور 536 ایرانسل

ارور536ایرانسل خطای 536رفتن انتن ایرانسلارور 536 ایرانسل چیست ؟خدمات خوب ایرانسلخطای536ایرانسلارور 536 در ایرانسلخطای 536در ایرانسل ارور536رفع خطای 536 ایرانسلhttp:forum.persiannetworks.comf73t19217.htmlمشکل 536 ایرانسلخطای 536 در ایرانسلعلت ارور 536در ایرانسلارور 536 چیستارور 536ایرانسل چیستحل خطای536ایرانسلپیغام (Error occurred (536 در ایرانسل چیست؟error eccoured 536 در ایرانسل

برچسب برای این موضوع