نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: کمک و راهنمایی در مورد ip phone

نام حقيقي: kamran azizi

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    14

کمک و راهنمایی در مورد ip phone

چند سوال دارم
    1- ایا دستگاه ipphone با اینترنت ماهواره ای کار میکند

2- ایا می توان همزمان با اینترنت کار کرد و از ip phone استفاده کرد همزمان با هم در یک وقت

3- ایا می توان با یک خط اینترنت فقط یک خط نه بیشتر با چند دستگاه ip phone صحبت کرد آن هم همزمان با هم به چند جای مختلف زنگ زد مثل سیستم کافی نت که از یک سرور و یک خط اینترنت بقیه یوزر ها هم میتوان از اینترنت استفاده کرد

4- کدام یک از دستگاها ip phone برای کارهای که من در بالا گفتم خوب و عالی می باشد و قیمت ان
    از دوستان که اطلاع کافی دارند میخواهم منو راهنمایی کنند

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: kamran azizi

خواننده
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    14
    کسی پیدا نمیشه در این زمینه کمکی بکنه

نام حقيقي: مرتضی نکویی

عضو عادی شناسه تصویری offers2you
    نوشته
    268
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    83
    با سلام
    1 . سئوال کاملا نامفهوم است . چرا که به استفاده شما و گستردگی استفاده از سرویس و همچنین Public بودن یا نبودن پروایدر شما بستگی دارد ... از IP Phone هم میتوانید برای شبکه لن استفاده کنید و هم اینترنت و هم PSTN و هم هر سه !
    2 . بله میتوانید ...
    3 . لازم است در مورد سرویس VoIP اطلاعاتی هر چند محدود بدست آورید تا دچار سردرگمی نشوید ...
    جواب سئوال شما هم بله و هم نه ! مییاشد , با توجه به شرایط مختلف موجود برای استفاده از IP Phone و همچنین بستگی مستقیم به پروایدر شما دارد ! ...
    4. بنا به تجربه IP Phone های Linksys / Cisco را پیشنهاد میکنم . با بازدهی بسیار بالا و قابلیت echo cancelation در خود دستگاه
    موفق باشید ...

کلمات کلیدی در جستجوها:

درباره IP phone

در مورد ip phone

IP phone قیمت

تحقیق ip phone

مقاله ip phone

ip phone قيمت

اطلاعاتی در مورد تلفن آی پی

قیمت IP Phone Ciscoتحقیق در مورد دستگاهip phoneتحقیق در مورد ip iptelephonمقاله راجع به در مورد ip telephony voipدر مورد گوشی ip phonephone IP تحقیقتوضیحاتی در مورد ip phoneمقاله در مورد آپی تلفنی IP telephonyپوروژه در مورد ip phoneip phone در اصفهانip phone مقالهipphoneدر مورد ip phone serviceتحقیق راجع به ip phoneip phone دربارهدرموردip phoneدرمورد IP PHONE

برچسب برای این موضوع