صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 34

موضوع: سرویس SMS Card

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706

سرویس SMS Card

بعد از کلی گشت و گذار در بین نماینده ها و فروشگاه ها و ارائه کنندگان خدمات پیامک ! در نظر گرفتیم با توجه به رشد روزافزون این پدیده نه چندان قدیمی ! ما هم شروع به سرویس دهی در این زمینه کنیم ،
    به همین دلیل با چندتا از شرکتایی که تو نمایشگاه و این گوشه و اون گوشه برای خودشون اسمک و رسمی داشتن و راجع به این موضوع تبلیغ کرده بودن، صحبت کردیم، اما همگی یه مشکل داشتن،
    سرویس دهی ما ، به نوعی زیر دست اونها بود، به این معنی که ما فقط یک Resseler بودیم و بس،
    به شخصه از اینکه برای فردی دیگه کار کنم خیلی تنفر دارم و دوست دارم اگه کاری انجام میدم برای خودم باشه (مادی) ، به همین دلیل در نظر دارم سرویس ارسال و دریافت پیامک رو با حداکثر استقلال راه اندازی کنم ،
    با شرکت هایی که تو این زمینه کار میکردن صحبت کردیم، منتها همگی به نوعی از وابسته کردن بقیه استقبال میکردند، چیزی که اصلا بدرد من نمیخوره،
    خواستم ببینم سایر دوستان، چنین سرویسی، با این مشخصات که خدمتتون عرض شد ارائه میکنند یا خیر،
    مشخصات ابزار ها و برنامه هایی که در حال استفاده از اون هستند رو بفرمان
    به اضافه هر مورد مهمی که در روند کار با اون ممکنه مواجه بشیم .

ممنونم.

موضوعات مشابه:
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    توصیه من استفاده از چند تا سیم کارت ایرانسل با مبدل gsmبگیر برات خیلی خوب در میاد نرم افزارش هم 50-60 تومن هست

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    اوضاع هزینه ها به چه شکل هست ؟ (در مورد GSM Converter)
    ضمن اینکه الآن اینجا هنوز ایرانسل دکل فعال نداره و عملا سیم کارت ایرانسل فعال نیست.
    یه نکته ی دیگه هم که هست اینه که میخوام تعرفه ها، ارزون تر از خود موبایل برام در بیاد. از یه شرکت شیرازی استعلام قیمت کردم، قیمتی که حاضره برامون روی 4 میلیون مسیج !!! حساب کنه چیزی در حدود 14.5 تومان هست ! به اضافه اینکه متن همه ی مسیج ها یکی هست، همه اونها رو خودشون ارسال میکنند، کل هزینه رو هم یکجا و پیش پرداخت دریافت میکنند !
    چیزی میخوام حداقل 3 الی 5 تومان از تعرفه ی موبایل معمولی ارزونتر باشه،
    اگه به یه نفر SMS ارسال شد، بر نداره همه جا رو بریزه بهم که ببینه این کی بوده که بهش پیامک! داده و خلاصه اینکه ماهیت شماره ارسالی به طرف بفهمونه که آقا این مسیج از یه سرویس دهنده ارسال شده نه یه موبایل شخصی...
    اینجا مردمش یخورده اینجور چیزا براشون جا افتاده نیست، بابت استفاده از موبایل معمولی تو این مورد هم هراس دارم و یجورایی اینجوری نمیخوام راه اندازی بشه

راستی تا یادم نرفته؛
    تاپیک یه جورایی پولکی هست، منتها هر چی بالا پایین کردم، دیدم راجع به نرم افزار و سخت افزار ها هم قراره صحبت بشه، به همین دلیل بخش عمومی رو انتخاب کردم که از مدیران محترم و اعضاء گرامی پوزش میخوام.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    از دوستان یعنی هیچکدوم همچین سرویسی راه اندازی نکردن !؟ یا خودشون در حال ارائه نیستن ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    میتونی طرح قرمز هم رو ایرانسل فعال کنی هر sms برات 8 تومن میوفته یعنی نصف قیمت موبایل

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    جسارت نباشه قربان :

نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    اوضاع هزینه ها به چه شکل هست ؟ (در مورد GSM Converter)
    ضمن اینکه الآن اینجا هنوز ایرانسل دکل فعال نداره و عملا سیم کارت ایرانسل فعال نیست.
    یه نکته ی دیگه هم که هست اینه که میخوام تعرفه ها، ارزون تر از خود موبایل برام در بیاد. از یه شرکت شیرازی استعلام قیمت کردم، قیمتی که حاضره برامون روی 4 میلیون مسیج !!! حساب کنه چیزی در حدود 14.5 تومان هست ! به اضافه اینکه متن همه ی مسیج ها یکی هست، همه اونها رو خودشون ارسال میکنند، کل هزینه رو هم یکجا و پیش پرداخت دریافت میکنند !
    چیزی میخوام حداقل 3 الی 5 تومان از تعرفه ی موبایل معمولی ارزونتر باشه،
    اگه به یه نفر SMS ارسال شد، بر نداره همه جا رو بریزه بهم که ببینه این کی بوده که بهش پیامک! داده و خلاصه اینکه ماهیت شماره ارسالی به طرف بفهمونه که آقا این مسیج از یه سرویس دهنده ارسال شده نه یه موبایل شخصی...
    اینجا مردمش یخورده اینجور چیزا براشون جا افتاده نیست، بابت استفاده از موبایل معمولی تو این مورد هم هراس دارم و یجورایی اینجوری نمیخوام راه اندازی بشه

راستی تا یادم نرفته؛
    تاپیک یه جورایی پولکی هست، منتها هر چی بالا پایین کردم، دیدم راجع به نرم افزار و سخت افزار ها هم قراره صحبت بشه، به همین دلیل بخش عمومی رو انتخاب کردم که از مدیران محترم و اعضاء گرامی پوزش میخوام.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Yaser

عضو غیر فعال شناسه تصویری y_yavari
    نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18
    چند راه دارید :
    1- می تونید از SMSBOX استفاده کنید که هزینه هر SMS هم روی 10 هزار تا میشه 14 تومان
    2- تنها راهی که بخواهید مستقل باشید استفاده از سیم کارت و GSM مودم هست که چند تا مشل داره:
    الف - ترافیک بالا رو نمی تونه هندل کنه . ما چند تا مشتری داشتیم که از GSM مودم استفاده می کردن ولی اومد SMSBOX خریدن جون کیفیتش خوب نیست.
    ب- هزینه راه اندازیش بالاست و امکانات سرویس های نرم افزاری (مثل دریافت SMS) رو نداره
    ج- هیچ راهی نیست که SMS براتون 5 تومن کمتر از مخابرات بیفته !

با SMSBOX همه کارها دست خودتونه و شما Reseller ما نیستید !!

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18
    ضمنا تا الان 70 تا ISP دارن از SMSBOX استفاده می کنند. اطلاعات بیشتر رو می تونید از www.AFE.ir دریافت کنید.

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نه بابا اونقدرام نمیخوام مستقل باشم که :دی
    از شوخی که بگذریم؛

جناب یاوری،
    در مورد SMSBox چندتا سوال برام بوجود اومد که با راهنمایی یکی از مشتریان شما (Rayantecco@Y!.com) برطرف شد،
    موضوع باقیمانده یکی هزینه ی اولیه اون هست که ممنون میشم بفرمایید به چه صورت هست؛ و دیگری اینکه میخواستم در صورت امکان پنل رو به همراه امکانات ببینم . (یه چیزی تو مایه های Test User و اینها / بدون اعتبار باشه هم خوبه، فقط میخوام امکانات و اختیارات مدیر و کاربر رو ببینم) . ممنون میشم اطلاع بدین.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    تجربه نشون داده که سرویس دادن sms برای ISP یه چیز بدرد نخوره.
    اولش خوب بود ما خودمون هم استفاده می کردیم. چون شماره طرف نمیافتاد. حالا باید بره active کنه اول به اینترنت هم متصل باشه یوزر. به همین دلیل یوزرها همینا که با موبایل استفاده میشه رو ترجیح میدند.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نه اتفاقا من با چند تا سرویس دهنده SMS شیرازی صحبت کردم، همچین ناراضی هم نبودن !!!
    بسته به استفاده یوزر داره، یکی استفاده داره میاد و میگیره ، یکی هم میخواد ... ترجیح میده از موبایل استفاده کنه... دندش کش، قبض سر ماه رو هم پرداخت میکنه،
    من خودم هر ماه حدود 150 تا 170 برام قبض میاد، حداقلش 60 تومنش رو پیامک! فرستادم.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18
    توی 70 تا ISP ما 5 یا 6 مورد داشتیم که راضی نبودند. که ظاهرا یکیش جناب غرقی هست. هزینه SMSBOX با 500 تا شماره اختصاصی و 1000 تا SMS تست 250 تومن هست. برای شارژ مجدد SMS هم دونه ای 14 تومن حساب میشه.
    برای دمو هم یک شماره تماس بدید تا باهاتون تماس بگیرم . می تونید پیغام خصوصی بزارید.

نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18
    ضمنا SMSBOX 3 هم داره حاضر میشه که امکانات جالبی داره، یکیش Notifaction بوسیله SMS هست یعنی قبل از اینکه اعتبار کاربر تمام بشه یک SMS براش ارسال می کنه و بهش اطلاع میده کارت داره تمام میشه

ghasr سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    البته من هم از SMSbox استفاده می کنم . ولی sms cart نزدم روی کارت های اینترنت شرکت اعتبار دادم به عنوان مثال با یک کارت 5 ساعته میشه 60 تا sms زد ولی این 60 تا که تمام شد کارت شما دیگه اعتبار نداره . بعد از طرح شماره گذاری یکی دو ماهی افت داشتیم ولی خوب دوباره راه افتاده . به هر حال هر کسی نخواد قبض بالا واشن بیاد این سرویس ها بهترین سرویس ها هستند . البته من یکمی گرون فروشی می کنم خوب هزینه SMSBOX باید تامین بشه . ولی در کل راضی هستم . سرویسش هم جذاب است بدون مشکل البته واسه من دیگران رو نمی دونم پشتیبانی هم خوبه .

نگید دارم تبلیغ می کنم هر چیز خوبی باید راجع بهش خوب صحبت بشه .

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    نقل قول نوشته اصلی توسط y_yavari نمایش پست ها
    ضمنا SMSBOX 3 هم داره حاضر میشه که امکانات جالبی داره، یکیش Notifaction بوسیله SMS هست یعنی قبل از اینکه اعتبار کاربر تمام بشه یک SMS براش ارسال می کنه و بهش اطلاع میده کارت داره تمام میشه
    .
    اول بگم خدمت دوستان که من هم از این برنامه راضی هستم. و باهاش تبلیغات هم انجام میدم. مثلا 2000 تا یک جا واسه یه شرکت یا هر محصول و کالا میفرستم به دو برابر قیمت (28 تومن) سایتی هم برای این برنامه را انداختم میتونید ببینید :
    .
    www.sms-sms.ir
    .
    دوم یه نکته ا هست که برای من پیش اومده جناب یاوری. اگر ممکن هست در برنامه جدید امکان مانور یوزرها رو بر روی اس ام اس های ارسالی و اس ام اس های دریافتی بیشتر کنید. یعنی : 1. یوزر بتونه اس ام اس دریافتیش رو ویرایش و ارسال کنه 2. امکان پس دادن شماره اختصاصی رو برای یوزر فراهم کنید 3. کادر نمایشی پیامک های ارسالی و دریافتی رو برای یوزر بهبود بدهید.

و یه نکته دیگه این که شماره ای که قراره برای شناسایی یوزر در پیامک ثبت بشه در انتهای پیام قرار بگیره که به اون حالت های خاص یک SMS آسیب نزنه. فکر نمی کنم که فرقی بکنه. پس توصیه من این هست که شماره رو در انتهای پیامک ها قرار بدید بهتره !
    .
    به این شکل :
    --------------------
    X X X X X X X X X
    X X X X X X X X X
    X X X X X X X X X
    X X X X X X X X X
    XXXX.
    09159070787
    --------------------
    .
    بی صبرانه منتظر نسخه جدید هستم. امیدوارم یه چیز متفاوت باشه !
    .

ویرایش توسط ghasr : 2007-12-18 در ساعت 11:37 PM

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

www.sms-card.ir

sms-card.irپیامک ghasr

برچسب برای این موضوع