صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 34

موضوع: سرویس SMS Card

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    البته با نکته اشاره شده توسط دوستمون مبنی بر انتقال شناسه ارسال کننده به انتهای پیام ارسالی موافق هستم . این طوری جلوه بیشتری پیدا میکنه .

نام حقيقي: Yaser

عضو غیر فعال شناسه تصویری y_yavari
    نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18
    باشه ، پشنهادات Ghasr جالب بود ! مخصوصا امکان ویرایش و ارسال مجدد پیامهای دریافتی. بابت شناسه پیام هم باید عرض کنم نامه مخابرات صریحا گفته بود ابتدای SMS باید درج بشه ! ولی سعی می کنیم برای اون هم یک فکری بکنیم

امان از دست این مخابرات !

نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18
    قابلیت پاسخگوئی تصادفی و پاسخگوئی خودکار هم به SMSBOX 3 اضافه شده یعنی به راحتی امکان ارائه سرویسهای زیر فراهم است:
    انواع فال (از حافظ بگیرید تا ازدواج و فال چینی)
    استخاره
    دیکشنری
    نرخ ارز ، سکه و طلا و ...
    اخبار روز ، ورزشی ، نتایج مسابقات
    جوک ، دانستنیها ، حدیث و..

ضمنا ارسال پیام به Yahoo و ارسال ایمیل هم اضافه شده !

تاریخ Release هم فعلا 20 دی هست اگر تاخیری پیش نیاد

نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18
    خوشحال می شم اگر سایر دوستان هم نظرات و پیشنهادات خودشون رو اعلام کنند مخصوصا کسانی که در حال حاضر از SMSBOX استفاده می کنند.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    خوب، خدا رو شکر همه دوستان راضی از آب در اومدن، ، ،
    در مورد قیمت SMSBox ، یه مقدار بالاست، اما خوب، ارزشش رو داره . در این بین چند تا سوال جدید پیش اومده،

الآن سایر شرکت هایی که دارن سرویس پیامک! میدن، آیا همگی به یوزر شماره اختصاصی میدن ؟ یعنی نمیشه من بدون استفاده از شماره اختصاصی سرویس بدم ؟
    برای پیگیری و ردیابی کاربر، به غیر از شماره اختصاصی (که فقط بدرد مواقع شکایت و اینطور چیزا میخوره) آیا راهکار دیگه ای هم وجود داره ؟
    جایی تو برنامه تعبیه شده که بشه با استفاده از اون پیامک های ارسالی هر کاربر (یا حداقل همه ی کاربر ها) رو دید ؟ یه چیزی شبیه به Log ؟

فعلا همینا

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    در مورد قیمت SMSBox ، یه مقدار بالاست، اما خوب، ارزشش رو داره . در این بین چند تا سوال جدید پیش اومده،

الآن سایر شرکت هایی که دارن سرویس پیامک! میدن، آیا همگی به یوزر شماره اختصاصی میدن ؟ یعنی نمیشه من بدون استفاده از شماره اختصاصی سرویس بدم ؟
    برای پیگیری و ردیابی کاربر، به غیر از شماره اختصاصی (که فقط بدرد مواقع شکایت و اینطور چیزا میخوره) آیا راهکار دیگه ای هم وجود داره ؟
    جایی تو برنامه تعبیه شده که بشه با استفاده از اون پیامک های ارسالی هر کاربر (یا حداقل همه ی کاربر ها) رو دید ؟ یه چیزی شبیه به Log ؟

فعلا همینا
    .
    با اجازه آقای یاوری ! ام آر آر عزیز میشه یه شماره عمومی برای تمام یوزرها داشته باشی. یوزر ها هم هنگام ورود به سایت با کارت اینترنت شما ابتدا باید اشتراک استفاده از اس ام اس رو فعال کنن به این ترتیب که شماره موبایل بدن تا کد فعال سازی براشون ارسال بشه. همن شماره اول اس ام اس هاشون میاد و برای شناساییشون هست.

نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    نقل قول نوشته اصلی توسط y_yavari نمایش پست ها
    باشه ، پشنهادات Ghasr جالب بود ! مخصوصا امکان ویرایش و ارسال مجدد پیامهای دریافتی. بابت شناسه پیام هم باید عرض کنم نامه مخابرات صریحا گفته بود ابتدای SMS باید درج بشه ! ولی سعی می کنیم برای اون هم یک فکری بکنیم

امان از دست این مخابرات !
    .
    اگه نشد لا اقل یه خط (یه اینتر) برید پایین که شماره در خط اول اس ام اس باشه و نوشته ها از خط بعدی شروع بشن. اینجوری که الان به هم چسبیدن یه جوریه !
    .

نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18

فعلا همینا
    1- با یک جستجوی ساده توی اینترنت می تونید متوجه بشید که الان خیلی از سایت ها دارن شماره اختصاصی می فروشن حداقل قیمتی که من تا الان دیدم 2000 تومان بوده. SMSBOX روی خودش 500 تا شماره اختصاصی داره + 1000 تا SMS ضمن اینکه خود برنامه هم واقعا امکانات زیادی داره !

2- شماره اختصاصی یک شماره 14 رقمی است که کاربردش برای ارسال و دریافت پیام کوتاه هست نه پیگیری شکایت . یعنی وقتی کاربر یک شماره 14 رقمی بگیره می تونه اون شماره رو به همه بده تا براش SMS ارسال کنند و می تونه از اون شماره هم SMS ارسال کنه. اگر شما بخواهید از یک شماره اختصاصی برای همه کاربرها استفاده کنید امکان دریافت SMS رو ندارید یعنی یک SMS که دریافت میشه طبیعتا برنامه نمی تونه تشخیص بده این مال کدوم کاربر هست

3- برنامه یک LOG قوی از SMS های ارسالی و دریافتی با قابلیت Search پیشرفته داخلش داره

امیدوارم کامل توضیح داده باشم.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    پس در مورد شکایات و این مسائل اوضاع چطوریه ؟

در مورد سوال دوم، بالاحره پیام میاد دیگه ؟ خوب این رو مدیر بخونه، موردی داره ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18
    1- موقعی که کاربر وارد SMSBOX میشه باید یک شماره موبایل وارد برنامه کنه که SMSBOX به اون شماره یک کد فعالسازی می فرسته بعد کاربر باید اون کد رو توی برنامه وارد کنه . از این به بعد این شماره موبایل برای این کاربر در نظر گرفته میشه یعنی اگر کاربر SMS ای بفرسته و ایجاد مزاحمت کنه متوجه میشیم شماره موبایلش چیه و پیگیری می کنیم.

2- بابت خواند پیامهای دریافتی توسط مدیر هم مشکلی نیست .مدیر می تونه اونها رو بخونه و کاربران نه ! البته در حالتی که از یک شماره اختصاصی استفاده کنید.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    تو قسمت یک؛ منظور همون شماره ای هست که یوزر خودش به عنوان دریافت کننده کد فعال سازی وارد کرده دیگه ؟ (آخه با اون موضوع اختصاص شماره یه مقدار قاطی کردم )
    ممنون. ایشالله واسه سفارش مزاحم خواهیم شد .
    ایشالله این بخش ادامه داشته باشه و دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنند .
    جناب یاوری از پاسخ های صبورانه شما متشکرم .
    به امید موفقیت .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghasr نمایش پست ها
    .
    اول بگم خدمت دوستان که من هم از این برنامه راضی هستم. و باهاش تبلیغات هم انجام میدم. مثلا 2000 تا یک جا واسه یه شرکت یا هر محصول و کالا میفرستم به دو برابر قیمت (28 تومن) سایتی هم برای این برنامه را انداختم میتونید ببینید :
    .
    www.sms-sms.ir
    .
    دوم یه نکته ا هست که برای من پیش اومده جناب یاوری. اگر ممکن هست در برنامه جدید امکان مانور یوزرها رو بر روی اس ام اس های ارسالی و اس ام اس های دریافتی بیشتر کنید. یعنی : 1. یوزر بتونه اس ام اس دریافتیش رو ویرایش و ارسال کنه 2. امکان پس دادن شماره اختصاصی رو برای یوزر فراهم کنید 3. کادر نمایشی پیامک های ارسالی و دریافتی رو برای یوزر بهبود بدهید.

و یه نکته دیگه این که شماره ای که قراره برای شناسایی یوزر در پیامک ثبت بشه در انتهای پیام قرار بگیره که به اون حالت های خاص یک SMS آسیب نزنه. فکر نمی کنم که فرقی بکنه. پس توصیه من این هست که شماره رو در انتهای پیامک ها قرار بدید بهتره !
    .
    به این شکل :
    --------------------
    X X X X X X X X X
    X X X X X X X X X
    X X X X X X X X X
    X X X X X X X X X
    XXXX.
    09159070787
    --------------------
    .
    بی صبرانه منتظر نسخه جدید هستم. امیدوارم یه چیز متفاوت باشه !
    .
    .
    یادم اومد بگم که اگر بتونید یک صفحه ارسال اس ام اس تبلیغاتی در قسمت ادمین برنامه قرار بدید خیلی عالی میشه. به شکلی که Administrator بتونه علاوه بر شماره های کاربرانی که ثبت نام کردن یه دیتابیس جدید داشته باشه که بتونه شماره هایی از یک Range رو با عناوین مختلف در اون ذخیره کنه و اس ام اس تبلیغاتی براشون ارسال کنه. یجور سامانه تبلیغات اس ام اسی.
    هر چند که این موضوع میتونه تحت یک برنامه جداگانه و خاص انجام بشه. اما اگه بتونید تو اس ام اس باکس بگنجونیدش برای مدیران ISP ها توجیح پذیری بیشتری داره و خیلی هم میتونه کاربرد و البته سود داشته باشه !
    .

نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    ای ول نداره ؟ یکی بگیره مارو با اینهمه نظرات سازنده !
    .

ویرایش توسط ghasr : 2007-12-20 در ساعت 07:41 PM علت: i

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    با اجازه آقای یاوری منم یه دونه برای فروش دارم.
    یعنی از آقای یاوری سرویس گرفتم.
    کسی خواست pm بده صلاح بریم.
    ببخشید بابت تبلیغات.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    میشه همینجا بفرمایین ؟
    کلا تاپیک برای سرویس SMS راه اندازی شده، نه خرید یا فروش یک محصول که نوشته ی یک موسسه خاص باشد.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

www.sms-card.ir

sms-card.irپیامک ghasr

برچسب برای این موضوع