صفحه 4 از 7 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 60 از مجموع 92

موضوع: زنان در قلب دنیای انفورماتیک جایگاهی ندارن

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    من بعنوان باز کننده تاپیک متاسفم که بحث به اینجا کشید
    فکر کنم مشکل اینجاست که یه عده به شوخی نظر میدیم و یه عده خیلی جدی که این در یک بحث نمی گنجه
    اصلا قصد جسارت به هیچ قشر و جنسیت نیست...یه خورده عقاید و زبان با هم فرق داره که اونم نشانه پویایی حامعه هست و نباید باعث ناراحتی بشه

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Saba N. A.

عضو غیر فعال
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقاي بهروز دست مريزاد. صد در صد موافقم

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    خوب از این به بعد یاد میگیرد که من هم می تونم با یک لحن جدی باهاتون شوخی کنم

خوب من تمام حرفهایی که زدم جدی هست ولی ظاهراً غرقی جان یکمی جای ماهی تابه نخوردی توی سرش یک مرتبه حسابی درد گرفت و یاد روز خواستگاری افتاد و با خودش گفت ای داد و بی داد که اگه طرف مربوطه توی همین فروم باشه و از بد حادثه این تاپیک رو هم خونده باشه .................................................. .........

نترس بابا یک بار که خورد توی سرت عادی میشه عزیزکم

نام حقيقي: میثم معظمی گودرزی

خواننده شناسه تصویری dammkon
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام دوستان - فکر میکنم ی خورده دیر رسیدم به بحث جالب شما
    ولی کل بحث ها رو خوندم و خیلی جالب بود برام که بعضی ها چقدر میتونن در مورد یک موضوع که زیاد مهم هم نیست جدی باشن و از همه مهمتر دیدم یک عضو یک باره چقدر سریع و فکر میکنم خیلی احساسی جواب داده و باعث ناراحتی شده و صورت مساله این تاپیک گم شده .
    به نظر من ای موضوع که خانم ها کمتر دیده میشن اینه که این کار کلا این شغل ها و یا بهتر بگم این تکنولوژی افراد داخل این گود همه جوان هستند و اکثر ما ها که اینجا دور هم جمع شدیم یک واحد صنفی داریم و یا یک شرکت کوچیک و بعضی از اساتید هم شرکت های بزرگتر و کمتر از اعضای این فروم تا اونجا که من میشناسم کارمند هستند و یا برای یک شرکت خیلی بزرگ کار میکنند و این کوچیک بودن شرکت ها و کارها ایجاب نمیکنه که کارمند های زیادی داشته باشه و بیشتر این رو طلب میکنه که کار انجام بشه حالا این کار هرچی که باشه من خودم رو میگم گاهی اوقات میرم و بازار یابی می کنم و کارت های شرکت خودم رو میفروشم ، بعضی وقتها هم نشستم و یک کار فنی انجام میدم . توی شهر ما دفتر های فنی و یا شرکت های همکار من هم همینجور هستند و شاید اگه این نمونه کوچیک رو یک براورد نا اریب برای کل جامعه در نظر بگیریم بقیه جامعه هم رفتاری شبیه همین نمونه داشته باشه ( در آخر هیچوقت اشتباه های محاسبه رو نمیشه از یاد برد و همیشه مثال های نقض وجود داره )

milad22 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: HAMID ATAEI

عضو غیر فعال شناسه تصویری ataei
    نوشته
    295
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    4
    دوست دارم یه نتیجه گیری کنم حداقل برای خودم
    دلیل اینکه تو این تاپیک خیلی از دوستان مطالبی را نوشتند (چه شوخی چه جدی) اینه که خانمها و دختران برای آقایان وهمه مهم است
    موفق باشید

ahuray_mazdaa سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    »ن جملتون رو کامل می کنم
    دلیل اینکه تو این تاپیک خیلی از دوستان مطالبی را نوشتند (چه شوخی چه جدی) اینه که نقش و وجود خانمها و دختران برای آقایان وهمه مهم است

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    به قول جناب حکیمی ! البته با اینکه کمی دیر رسیدم ! :
    دوستان کمی دوستانه !

راستی کجا تشریف دارن ؟ من این چند روزه مشکل داشتم نتونستم بیام تو این پست ها هم منتظر پیام های ایشون بودم که متاسفانه چیزی ندیدم...

اما راجع به کل نظرات و صحبت هایی که شد؛
    کل نظراتی که تو پست های قبلی داده بودم، همگی از روحیه مزاح طلبی من بود و صددرصد نوشته هام برای خنده و تفریح بود که البته همونطور که دوستان میتونن ببین نظرم فقط به سمت جناب بهروزی بود و حتی قشر خاصی (چه مرد و چه زن) مورد نظر نبود ...
    اما این نظر رو به عنوان یه عضو انجمن و البته بصورت کاملا جدی میخوام بنویسم، امیدوارم به مزاج دوستان بد نیاد و دوست و عزیزی مضمون اون رو به خودش نگیره و موجبات دلخوری براش فراهم نشه... روی سخنم با دوستانیه که همیشه به جنسیت خودشون، به قول جناب پور هاشمی، مرد بودن افتخار میکردن، صرفا به این دلیل که در شناسنامه جنسشون مذکر مشخص شده .
    بگذریم؛ خواستم عرض کرده باشم که روی سخنم بیشتر دوستانی هست که ...

در مورد اینکه بانوان، خواهران و قشر زنان، در محیط های کاری، چه در زمینه IT و چه سایر زمینه ها، اینقدر کمرنگ هست، باید عرض کنم که مقصر اون خود ما جنس مذکر ها هستیم .
    بله، شاید گهگاهی بهتر باشه در محیطی که یک شخص مجرد در حال فعالیت هست، یک خانم فعالیت نداشته باشه، اما دلیل نمیشه بگیم مشکل از سمت خانم هست و زیر سر آقا بلند میشه و ... ؛ نمونه ی اون همسر خودم هست، که با توجه به اینکه در زمینه برنامه نویسی، تبحر خاصی داره، اما تا حالا اجازه کار در هیچ کجایی بهش ندادم، علتش هم واضح هست، اولا اینکه من اردواج نکردم تا مامانم بشه دوتا، یکی برام بپزه و بشوره یکی برام پول در بیاره و منم بریزم و بپاشم، دلیل دومم که شبیه به بعضی از دوستان و همکاران هست، اینه که نمیخوام آقایی (کم ظرفیت، بی ظرفیت، .... !!! ) بخواد اون رو ببینه یا حالا هر چیز دیگه ای که بهتر میدونید .
    خوب، با تعصباتی که من دارم، نباید هم این قشر بتونه جایی برای خودش در بازار کار باز کنه، اما اگه به بعد دیگه ی این موضوع دقت کنید، میبینید که زندگی محکم تری خواهیم داشت . دوستان، شاید اگر همسر من وارد بازار کار بشه، حداقل یک سوم از بار مالی از روی دوش من برداشته بشه و از نظر درآمد وضعیت بهبود پیدا کنه، اما از بعد غیر مالی هم آیا واقعا این صحیح خواهد بود ؟
    نظری داشته باشید به مولی علی (ع)،
    تقریبا همه دوستان این روایت رو که به عینه، بار ها و بارها در کتب مختلف قید شده رو خوندین، که مولا با همسرشون، حضرت فاطمه، در مورد کار و امور زندگیشون، تصمیم میگرین فعالیت های درون منزل بر عهده حضرت فاطمه باشه و فعالیت های خارج از منزل بر عهده مولای علی(ع)، خوب، این معنیش چی میتونه باشه ؟
    کار برای زنان و این قشر عار نیست، چیزی هم نیست که بتونیم به خودمون اجازه بدیم که بگیم نه زن نمیتونه کار کنه، ضعیفه ، نادونه، عاقل نیست، فلانه و چنانه، نه، نمونه های بسیاریش رو همگی هر روز و هر ساعت میبینیم، از مدیر روزنامه و تحریریه شدن تا ریاست داتشگاه و از رانندگی تا نماینده یک شهر واقعا بزرگ ! شدن رو همگی در این قشر دیدیم،
    پس دوستان، اجازه بدین تفکری شبیه به جناب پور هاشمی داشته باشیم،
    اگر تا به امروز زنان در بازار کار جای قابل اهمیتی ندارند، دلیلش چیزی دیگه هست، موضوعی غیر از ناتوانی، زن بودن و ...

خلاصه اینکه، خودتون رو جای یک زن بزارید، بعد فکر کنید که شما، ضعیف و ناتوانید، از پس هیچ کاری بر نمیآیید، در بازار کار جایی ندارید، اجازه هیچ فعالیت اقتصادی که منجر به داشتن درآمد باشد ندارید و علاوه بر همه اینها همسری .... دارید ! ؛
    به قول یکی از دوستان، اینجاست که باید بگم : پیدا کنید پوست پرتغال فروش را .

شاد پیروز و سربلند و موفق باشید .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    خوب این و نمیشه انکار کرد که نظرات افراد مجرد با متاهل کاملا فرق داره...چون اگه مجردها هم همینطور فکر می کردند دیگه مجرد نبودند!
    راستی امروز روز دختر ختنم ها بود که من فراموش کردم تبریک بگم , ولی با کمی تاخیر :
    دختر ها روزتون مبارک

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    هر چی می کشیم از دست این آقای بهروزیه ! آقای حکیمی، قربان قدت بیا ختم کن این قائله را اگر عزیزی لطف کند و اصرار این همه VPN معکوس زدن از قلب US به ایران را توضیح و تفسیر کند شاید 2 ریالی کج ما هم بیافتد !

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    تفسیر
    یعنی وقتی اونجا اینطوریه دیگه وای به حال اینجا
    تکبیر

اصولا این تاپیک یه هدف دیگه هم دنبال می کند...هر کس تونست حدس بزنه یه جایزه پیش من داره
    به 3 نفر , 3 اکانت openvpn یک ماهه تقدیم میشه

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    خیلی سادست، کیا متاهلن، کدوماشون زن ذلیلن :دی

جایزه جایزه . . .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    به حد نصاب که رسید برنده ها بهراه جواب درست رو اعلام می کنم...البته فقط امروز می تونن جواب بدن

ویرایش توسط ahuray_mazdaa : 2007-11-12 در ساعت 09:51 AM

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    هدف مشت محکمی بر دهان استکبار...

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    رضا جون بیخیال.تا کسی یه تیکه بهت ننداخته ول کن.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    البته بنده در باب تفسیر و بحث قرار شد که در این تاپیک پستی نزنم ولی بابت این جواب سوال جناب بهروزی هدف این بود که خانم های این انجمن شناخته بشن !

صفحه 4 از 7 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

نیکول بیگارت

نصب مكروتيك روي كامپيوتر

برچسب برای این موضوع