صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 19

موضوع: فیبر نوری و adsl

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

فیبر نوری و adsl

با سلام خدمت دوستان
    سوالی در مورد داشتتم ایا امکان خدمات adsl ب روی فیبر نوری هست یا خیر
    چون مخابرات منطقه ما نمی دونم چی شد یک دفعه یاد فیبر نوری افتاد تقریبا بیشتر مناطق مربوط به خودش را فیبر نوی کرد و از کافو جدیدن هم سیم کشی جدید و ......
    خلاصه دیگر روی این سیستم adsl جواب نمی دهد ایا راهی هست برای این کار چون از نشود باید هزینه زیادی پرداخت کنم بابت قراردادی که داشتم کسی از دوستان تا حالا با این مشکل بر خورد کرده راه حلی .احتمالا باید در کافو دستگاهی قرار گیرد که فرکانسهای بالای مودم را به پکت نوری تبدیل کند و امان از دست این مخابرات منطقه با تشکر .

موضوعات مشابه:

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    نه متاسفانه

عضو غیر فعال شناسه تصویری cpuman
    نوشته
    264
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    66
    من يه همچين مشكلي داشتم تو يكي از شعبات محل كارم تو شهر اصفهان ، اما با پيگيري و سيريش شدن خيلي زياد و نامه نگاري با بازرسي مخابرات تونستم مشكل رو حل كنم.

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

اگه پيگيري کنيد کابلهايي را موسوم به 50 زوج در کنار فيبر برای شما می کشند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام خدمت دوستان و ممنون به خاطر وقتی که گذارشتید .
    راستش خط 50 زوج اینها که فکر کنم باید قیدش رو زد این مرکز وضعیت افتضاح هست . تقریبا 70 درصد مشترکان بر روی فیبر نوری رفته اند بقیه منطقه هم همین طور . این مرکز اینقدر وضعش خراب بود که تقریا یه زوج سیم جدا بدون پی سی ام برای خط adsl پیدا نمی شود .
    واقعا درد اور هست این وضعیت ..

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

اين به کيفيت مرکز مربوط نميشه اونها موظف هستند که امکانات را برای ارائه ADSL فراهم کنند در صورتی که تلاش شما در مرکز نتيجه نداد از مراتب بالاتر مانند مرکز استان اقدام نماييد. در ضمن شرکت PAP را هم از اين جريان مطلع سازيد.
    موفق باشيد

نام حقيقي: Aria

عضو عادی شناسه تصویری nvidia
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    23

سلام

من یه جا خوندم نوشته بود که اگه تو کافو نوری محلتون dslam* بزارن امکان برقراری با سرویس adsl*فراهم میشه!

درسته این؟!

راستی من جریان رو نمیدونستم دادم خطم رو رانژه کردن
    خط تلفونمون بوق اشغالی میکشه ولی از طرفای دیگه میتونن بهمون زنگ بزنن !!!
    جریان چیه؟!

خوب فیبر نوری از مخابرات به خاطر فاصله زیاد تا محل به یک کافو نوری فرستاده میشه و از اونجا مثلا تقسیم میشه به 400 خط و با کابل مسی میری به خونه ها

حالا این کابل 50 رشته ای جریانش چیه؟
    چطوری و کجا وصلش میکنن

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط jacob نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و ممنون به خاطر وقتی که گذارشتید .
    راستش خط 50 زوج اینها که فکر کنم باید قیدش رو زد این مرکز وضعیت افتضاح هست . تقریبا 70 درصد مشترکان بر روی فیبر نوری رفته اند بقیه منطقه هم همین طور . این مرکز اینقدر وضعش خراب بود که تقریا یه زوج سیم جدا بدون پی سی ام برای خط adsl پیدا نمی شود .
    واقعا درد اور هست این وضعیت ..
    دوست عزیز همه جای کشور سر و تهش همین جوریه.یعنی وضعش بدتر از مرکز ما هست؟ کلی pcm و نوری داریم.تجهیزاتی هم که لازمه که فیبر نوری جواب بده تو مرکز مخابراتی نصب نشده.خب چه مخابراتی پکیده تر از این دیگه!!!
    تجربه ثابت کرده که مرکزی که ریاستش قوی باشه امکاناتشم ok هست.ما هم فعلآ تو این مرکز مخابراتی با کلی مشترک pcm و فیبر نوری آویزونیم

نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

صبح با خیر.تاریخ رو یه نگاه می نداختید.
    ولی دور از شوخی راه حل داره.و این مشکل تقریبا رفع شده.روی بستر فیبر نوری و با قرار داشتن کافو نوری هم میشه به مشترک ADSL داد.توضیح بیشتر رو خودتون جستجو کنید.

نام حقيقي: Aria

عضو عادی شناسه تصویری nvidia
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1 نمایش پست ها
    صبح با خیر.تاریخ رو یه نگاه می نداختید.
    ولی دور از شوخی راه حل داره.و این مشکل تقریبا رفع شده.روی بستر فیبر نوری و با قرار داشتن کافو نوری هم میشه به مشترک ADSL داد.توضیح بیشتر رو خودتون جستجو کنید.
    من 2 روزه تو اینترنت جستجو میکنم واسه یه راه حل به جایی نرسیدم هنوز

ممنون میشم توضیح بدید

چه راه هایی وجود داره؟

نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

دوست عزیز
    در این مورد به خصوص اگه بحث تبلیغاتی به حساب نیارنش میتونم برای راه اندازی این سیستم کسی رو بهت معرفی کنم.هر جا هم که راه اندازی شده و من دیدم ایشون نصب کرده .اگه تو نت به نتیجه رسیدی بزار برای همه استفاده کنن.من تو پولوژی رو دیدم و اصولش رو درک کردم ولی متاسفانه اجازه توضیح بیشتر ندارم.خوشحال هم میشیم دوستان در این مورد اگر تجربیاتی دارن مطرح کنن.

نام حقيقي: amir,jan

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز
    در این مورد به خصوص اگه بحث تبلیغاتی به حساب نیارنش میتونم برای راه اندازی این سیستم کسی رو بهت معرفی کنم.هر جا هم که راه اندازی شده و من دیدم ایشون نصب کرده .اگه تو نت به نتیجه رسیدی بزار برای همه استفاده کنن.من تو پولوژی رو دیدم و اصولش رو درک کردم ولی متاسفانه اجازه توضیح بیشتر ندارم.خوشحال هم میشیم دوستان در این مورد اگر تجربیاتی دارن مطرح کنن.
    سلام دوست عزيز من اصفهان هستم و مشكل dlc دارم پيش شمارم 264 هست اينم بگم كه فقط محله ما اينطور هست و بقيه 264 ها اينطور نيست 500 متر بالاتر از ما اين مشكل روندارند اگه ميشه منو راهنمايي كنين هزينش هم اصلا واسم مهم نيست adsl خيلي برام واجبه جبران مي كنم

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط jacob نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    سوالی در مورد داشتتم ایا امکان خدمات adsl ب روی فیبر نوری هست یا خیر
    چون مخابرات منطقه ما نمی دونم چی شد یک دفعه یاد فیبر نوری افتاد تقریبا بیشتر مناطق مربوط به خودش را فیبر نوی کرد و از کافو جدیدن هم سیم کشی جدید و ......
    خلاصه دیگر روی این سیستم adsl جواب نمی دهد ایا راهی هست برای این کار چون از نشود باید هزینه زیادی پرداخت کنم بابت قراردادی که داشتم کسی از دوستان تا حالا با این مشکل بر خورد کرده راه حلی .احتمالا باید در کافو دستگاهی قرار گیرد که فرکانسهای بالای مودم را به پکت نوری تبدیل کند و امان از دست این مخابرات منطقه با تشکر .
    دوست عزیز تو ایران تجهیزات لازم برای فیبر نوری رو فقط یه شرکت نصب میکنه و اونو هم فراموش کردم که بعدن بهت میگم.شما یه کارت adsl 4 نیاز دارید حدود 600تومنه که تو مخابرات نصب میشه و برای هر 4 مشترک هم به یه کارت etc نیاز دارید که اینم حدود 500 تا 600 تومنه.در ضمن هزینه تجهیزات و راه اندازیش به عهده شرکت هستش و مخابرات با تمام ... حاضر نیست که مشکل ارتباطیه خودش رو برای کاربران اینترنتی کشور حل کنه.منم توی همین هفته دارم نصب میکنم.اگه بخوای یه 15 تا مشترک رو راه بندازی حداقل 2تومن هزینه میندازه.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    دوست عزیز
    ممکنه توضیح بیشتر بفرمایید ؟ Public OR Private . . .

یه چیز جالب؛
    دقت کنید :

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    در خصوص اون کابل 50 زوج از مرکز MDF تا کافوی نوری، آیا مصوبه یا دستور رسمی ای وجود داره ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

adsl فیبر نوری

کافوی نوری

فیبر نوری adsl

http://forum.persiannetworks.com/f73/t17501.html

adsl فيبرنوري

adsl برای مناطق فیبر نوریdlc فیبر نوریadsl مخابرات اصفهانadslفیبر نوری adsl مخابرات روی فیبر نوری pcmADSL فیبرadsl مناطق فیبر نوریفیبر نوری و DLCکافو فیبر نوری فیبر نوری adslفیبر نوریخلاص از خطوط کافو نوری و pcmروی سیهای مسی وفیبر نوری adsl فیبر نوری و adsladsl برای فیبر نوریمقالات مخابرات mdf کافو نوری فيبر نوري و adsladsl مخابرات اهواز روی فیبر نوری‏ ‏راهنمای‏adslبرای‏ ‏فیبر‏ ‏نوریadsl برای مناطق فیبر

برچسب برای این موضوع