نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 3سپاس
  • 2 توسط mostafaa
  • 1 توسط alimohamadi

موضوع: پیام Access is Denied روی درایو های کامپیوتر

نام حقيقي: یاسر

عضو عادی شناسه تصویری yaser_a
    نوشته
    187
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    26

Icon14 پیام Access is Denied روی درایو های کامپیوتر

با سلام خدمت دوستان

به مشکلی برخوردم که به کمک شما نیاز است

یک سیستم با ویندوز XP دارم که ویروسی شد و من توسط ویروس کش مک کافی ویروس کشی کردم .
    بعد از اتمام Scane توسط آنتی ویروس به هیچ یک از درایوهای هارد دسترسی ندارم بجز درایو C که سیستمی هست .

اطلاعات هم برای من خیلی مهم هستش .
    آنتی ویروس رو هم Uninstall کردم و حتی ویندوز رو هم مجددا نصب کردم . ولی هنوز دسترسی به هارد ندارم

لطفا راهنمایی فرمایید .

با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    روی پارتیشنهایی که دسترسی نداری Properties بگیر و از تب Security ببین داخل ACL چه یوزهایی هست و یا احتمالا کسی هست ؟ اگر یوزری نبود گروه Administrators رو اضافه کن .

نام حقيقي: Iman Mansouri

عضو غیر فعال شناسه تصویری shabake_karan
    نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    شما روی درایو ها right-click کن و بعد properties بگیر ، بعد به tab مربوط به security برو ، بعد هم در premission ها user خود تو add و full permission بده و هم در tab مربوط به owner ، خودتو به عنوان owner معرفی کن

نام حقيقي: ایمان ادریسیان

عضو عادی شناسه تصویری mostafaa
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    178
    سپاسگزاری کرده
    37
    سلام دوست عزیز
    این مشکل شما به احتمال زیاد بر میگرده به یه نوع ورم که تازگیها من توی سیستمها ی زیادی دیدمش . و طرز کارش هم به این صورت هستش که یه فایل با نام autorun.inf توی تمام درایوها ایجاد میکنه توی ایون تعریف شده که زمانی که بر روی درایو دابل کلیک میکنی ویروس اجرا بشه . توی بعضی از ورژنهاش هم از منوی راست کلیک بر روی درایو گزینه های open و explor یا پاک میکنه یا با یه کاراکتر نامفهوم عوض میکنه.
    شما زمانی که ویندوزت رو هم عوض میکنی به محض دابل کلیلک بر روی یکی از درایوهات فایل autorun.inf اجرا شده و ویروس دوباره اجرایی میشه.
    حالا چرا بعد اینکه ویروس از بین رفت ارور اکسس دنید میده خوب معلومه چون آنتی ویروسها فایل autorun.inf رو که در واقع یه فایل تکست هستش را به عنوان ویروس نمیشناسن و فقط خود ویروس رو پاک میکنن ، زمانی که بر روی درایو بعد از ویروس کشی دابل کلیک میکنی و فایل autorun رو اجرا میکنی چون ویروس پاک شده و ویندوز نمیتونه فایل مربوط به اونرو اجرا کنه ارور میده.
    حالا راه حل
    خیلی ساده فایل autorun.inf رو که توی هر درایو یکی هست رو پاک کنی و سیستم رو ریست کنی مشکل حل میشه.
    راستی این فایل توی درایوها hide شده و اگه ویروس از قبل توی سیستم اجرا شده باشه گزینه folder option از روی ویندوز حذف میشه.
    و شما نمیتونی فایل رو پیدا کنی تا پاکش کنی ، راه حل این هم اینکه اگه داس بلد نیست یه acdsee نصب کنی که تمامی فایلهای توی درایوها رو بهت نشون میده و میتونی اونا رو دلت کنی.
    یا علی

judon3t و aydin20 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: یاسر

عضو عادی شناسه تصویری yaser_a
    نوشته
    187
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    26
    سلام

از اینکه پاسخ دادید ممنون

در بخش Security همه کار کردم ولی نتیجه نگرفتم . ولی راهنمایی دوست عزیزمون Mostafaa خیلی کمک کرد ولی یک مشکل پیش اومد و اینکه در هنگام انجام آن کارها مشکل حل شد ولی پس از ریست کردن دستگاه دوباره دچار مشکل می شد .
    ولی در رایت کلیک گزینه open ظاهر شد و من تونستم یک بک آپ بگیرم و بعد توسط فرمت کردن هارد مشکل برطرف شد .
    ولی هنوز مشخص نشد که پس از ریست چرا فایل های مذکور دوباره ساخته می شد .!!!

بازم ممنون از راهنمایی همه دوستان مخصوصا Mostafaa

نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    178
    سپاسگزاری کرده
    37
    خوب اینم معلومه دوست من
    دلیلش اینه که آنتی ویروست اون ویروس رو پاک نکرده وو دوباره اون اجرا شده.
    به نظر من یه nod 32 نصب کن آپدیت کن ، حتما همه ویروسها رو پاک میکنه.

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    اینطور موقع ها start-up هم چک کنید...بهتره با فایل هایی کهدر حالت عادی اجرا میشن آشنا باشین تا در این زمان ها فایل مشکوک رو شناسایی کنید

نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    178
    سپاسگزاری کرده
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahuray_mazdaa نمایش پست ها
    اینطور موقع ها start-up هم چک کنید...بهتره با فایل هایی کهدر حالت عادی اجرا میشن آشنا باشین تا در این زمان ها فایل مشکوک رو شناسایی کنید
    اینو هستم .

bbc
    bbc آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امين

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaser_a نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

به مشکلی برخوردم که به کمک شما نیاز است

یک سیستم با ویندوز XP دارم که ویروسی شد و من توسط ویروس کش مک کافی ویروس کشی کردم .
    بعد از اتمام Scane توسط آنتی ویروس به هیچ یک از درایوهای هارد دسترسی ندارم بجز درایو C که سیستمی هست .

اطلاعات هم برای من خیلی مهم هستش .
    آنتی ویروس رو هم Uninstall کردم و حتی ویندوز رو هم مجددا نصب کردم . ولی هنوز دسترسی به هارد ندارم

لطفا راهنمایی فرمایید .

با تشکر
    بچه ها لطفا به منم كمك كنيد....
    من هروقت ميخوام در حالت عادي ويندوز ويروس كش nod32 رو آپديت كنم(در واقع آپديتها رو تو پوشه اصلي كپي كنم)...ارور
    Access is Denied رو ميده ولي در حالت safe mode براحتي ميتونم اينكارو بكنم و ويروس كش رو آپديت كنم!!! به نظر شما مشكل چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نام حقيقي: Ehsan Alimohamadi

عضو عادی شناسه تصویری alimohamadi
    نوشته
    436
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    79
    نوشته های وبلاگ
    13
    من خودم همین مشکلو داشتم
    با آنتی ویروس کسپر اسکن کردم مشکلم برطرف شد

MAHDI_A_H سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    نقل قول نوشته اصلی توسط bbc نمایش پست ها
    بچه ها لطفا به منم كمك كنيد....
    من هروقت ميخوام در حالت عادي ويندوز ويروس كش nod32 رو آپديت كنم(در واقع آپديتها رو تو پوشه اصلي كپي كنم)...ارور
    Access is Denied رو ميده ولي در حالت safe mode براحتي ميتونم اينكارو بكنم و ويروس كش رو آپديت كنم!!! به نظر شما مشكل چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خب دوست عزیز معلومه که access is denied میده . چون اون فایلی رو میخواهید جایگزین کنید (یا سرویس )در حال حاضر داره استفاده میشه و شما اجازه دسترسی به اون رو ندارید . تو safe mode دیگه اون فایل آزاده و سرویسی از اون استفاده نمیکنه و میتونید به راحتی جایگزینش کنید .

کلمات کلیدی در جستجوها:

access is denied

ارور access is denied

ارور access denied

پیغام access deniedرفع مشکل access is deniedحل مشکل access deniedپیغام access is deniedمشکل access is deniedپیام ACCESS IS DENIEDرفع پیغام access is deniedرفع مشکل access deniedمشکل access deniedaccess is denied مشکلرفع خطای access is deniedارورaccess is deniedaccess is denied پیغاممشکل ارور access is deniedویروس access is deniedویروس access deniedرفع پیغام access deniedمشكل Access deniedرفع ارورaccess deniedپیغام خطای access is deniedرفع ارور access deniedدرایو access is denied

برچسب برای این موضوع