صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 26

موضوع: مشورت در مورد ISP

نام حقيقي: Amir bordbar

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشورت در مورد ISP

سلام
    من تو شهر بندر لنگه یه شرکت ثبت کردم , تقاضای خطوط E1 دادم بهم گفتن باید مجوز ISP داشته باشی. تو گیر و قوس مجوز هستم و دارم هی می دوم .
    یه سوالاتی برام پیش اومده که می خوام از شما خواهش کنم بهم جواب بدید.
    1- اگه من بخوام یه خط E1 بگیرم باید چقدر پهنای باند از مخابرات بگیرم . یه جا خوندم که اگه 256 بگیرم و یه کش خوب مشکلی ایجاد نمیشه...! یهنی همه یوزرهایی که به شبکه وصل میشن با سرعت کامل وصل میشن یا کمتر...؟
    2- پهنای باند 256 تو تعرفه های تامین ارتباطات 540.000 تومان است . من یه فورمول توش ساختم میخوام ببینم این فورمول درسته یا غلط .
    540.000 ماهیانه باید پرداخت بشه به عبارتی مثل یه کارت 30 روزه میمونه که برابر ساعتی 750 تومان هست . یهنی من باید اینترنت رو ساعتی 750 بفروشم..؟ اینکه فقط پول پهنای بانده...! تازه...اینجا یه شرکت هست که داره ساعتی 500 میفروشه.....!؟
    3- یه طرح خوب بهم بگید تا من نوعی بتونم خودمو نشون بدم و پله های بعدی رو بالاتر برم .
    4- وقتی میگیم ما یه خط ایوان داریم و یک پهنای باند 256 یعنی چه....؟ چند تا یوزر داریم...؟ با این قیمت فروش قیمت کارتا چند باشه...؟ ما چه تعداد و چند ساعت کارت برا اینکه مشکلی پیش نیاد تو بازار بفرستیم..؟تازه واردیم دیگه...تحمل بفرمایید./

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    سلام دوست من

کاملاً درست هست محاسبه در مورد پهنای باند دریافتی ولی محاسبه هزینه کاملاً اشتباه . شما باید هزینه روزانه مخابرات رو به این شکل حساب کنی که 540000 تومن رو تقسیم بر 30 روز کنید و بعد عدد بدست آمده رو بر 30 تقسیم کنید تا متوجه بشید که بدست بیاد هزینه نگهداری اینترنت روی هر خط از 30 خط ایوان . حالا هزینه بدست آمده رو باید به 24 تقسیم کنید تا هزینه ساعتی نگهداری اینترنت روی هر خط بدست می آید
    25=24÷600=30÷18000=30÷540000
    خوب حالا شما میدونید که این هزینه بدست آمده هزینه تنها نگهداری اینترنت بر روی هر خط از 30 خط E1 شماست یعنی شما باید بابت هر ساعت 25 تومن بابت نگهداری اینترنت روی هر خط از 30 خط E1 به مخابرات پول بدهید .
    خو ب حالا برای محاسبه قیمت تمام شده برای شما فرمول زیر نیاز است
    هزینه اینترنت + هزینه اجاره محل + هزینه برق و آب و گاز و تلفن های پاسخگویی + هزینه حقوق و دستمزد + هزینه نگهداری خط E1 + هزینه های سالانه بایت نگهداری وسایل + هزینه تبلیغات + هزینه چاپ کارت + هزینه خرید تجهیزات ( تنها در سال اول )
    تنها با قرار دادن قیمت های بدست آمده توسط شما در فرمول بالا قیمت تمام شده اینترنت برای شما بدست می آید ( البته باید هزینه گران شدن بنزین و همچنین سهمیه بندی رو هم محاسبه کنید )

امیدوارم که بدرد تون بخوره .

herus_deus، offers2you، milad22 و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهران رحیمیان

خواننده شناسه تصویری ParsE1
    نوشته
    388
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    1
    از من میشنوی ایرانسل بفروشی بهتره از آی اس پی !
    دردسرش هم کمتره !

البته فقط در 1 صورت ISP بهت حال میده که اونجا ISP دیگه نباشه !

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط ParsE1 نمایش پست ها
    از من میشنوی ایرانسل بفروشی بهتره از آی اس پی !
    دردسرش هم کمتره !

البته فقط در 1 صورت ISP بهت حال میده که اونجا ISP دیگه نباشه !
    کاملا درسته!
    ضمن اینکه ISP دور نمای نزدیک پشیمون هست!!!
    سرمایه داران بزرگ تو این کار میان و کوچیک ها رو زیر پا میذارن. حتی اگه رقیب هم نداشته باشی مطمئن باش در کمتر از یه سال دیگه یه نفر پیدا میشه که بیاد تو رو از تنهایی در بیاره!!

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    اگه اینترنت رو ساعتی 500 تومن میفروشن که خوبه
    به شرطی که با هم توافق کنید و قیمت رو بالا نگه دارید

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    فکر نکنم بتونی با امواج طلایی رقابت کنی

عضو غیر فعال شناسه تصویری blue.Boy
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    isp خوبه ولی سعی کن شغل دومت باشه

عضو غیر فعال
    نوشته
    82
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

با من تماس بگیر تا کامل راهنمائی کنم

09131361929

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1980 نمایش پست ها
    09131361929
    دوست گرامی ایشون تاپیک زدن که در اینجا راهنمایی و مشورت بشه وگر نه بنده و سایر دوستان نفری چند خط تلفن مستقیم داریم .

Alux سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    فکر میکنم سوالهاتون رو یکی یکی و دقیقتر بگید بهتر راهنمایی میشید

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من از همتون واقعاً ممنونم ... خیلی کمکم کردید... دست بوسییم

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    یعنی با این وجود رو هر 1خط ایوان میشه ساعتی 25 فروخت ...؟ پس با این وجود اگه خرج و مخارج حقوق و اجاره و .... رو کنار بزاری پول پهنای باندشو میشه در آورد...؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon2

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us نمایش پست ها
    سلام دوست من

کاملاً درست هست محاسبه در مورد پهنای باند دریافتی ولی محاسبه هزینه کاملاً اشتباه . شما باید هزینه روزانه مخابرات رو به این شکل حساب کنی که 540000 تومن رو تقسیم بر 30 روز کنید و بعد عدد بدست آمده رو بر 30 تقسیم کنید تا متوجه بشید که بدست بیاد هزینه نگهداری اینترنت روی هر خط از 30 خط ایوان . حالا هزینه بدست آمده رو باید به 24 تقسیم کنید تا هزینه ساعتی نگهداری اینترنت روی هر خط بدست می آید
    25=24÷600=30÷18000=30÷540000
    خوب حالا شما میدونید که این هزینه بدست آمده هزینه تنها نگهداری اینترنت بر روی هر خط از 30 خط E1 شماست یعنی شما باید بابت هر ساعت 25 تومن بابت نگهداری اینترنت روی هر خط از 30 خط E1 به مخابرات پول بدهید .
    خو ب حالا برای محاسبه قیمت تمام شده برای شما فرمول زیر نیاز است
    هزینه اینترنت + هزینه اجاره محل + هزینه برق و آب و گاز و تلفن های پاسخگویی + هزینه حقوق و دستمزد + هزینه نگهداری خط E1 + هزینه های سالانه بایت نگهداری وسایل + هزینه تبلیغات + هزینه چاپ کارت + هزینه خرید تجهیزات ( تنها در سال اول )
    تنها با قرار دادن قیمت های بدست آمده توسط شما در فرمول بالا قیمت تمام شده اینترنت برای شما بدست می آید ( البته باید هزینه گران شدن بنزین و همچنین سهمیه بندی رو هم محاسبه کنید )

امیدوارم که بدرد تون بخوره .
    میشه با مثال دقیق تر محاسبه کنید...؟
    به فرض مثال اگه شما بودید با چه قیمتهایی می دادید....؟ اصلا ریسک می کردید...؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

بزارید سوالاتمو یکی یکی بپرسم

1- ببینید آقایون مهندس من میدونم که هر خط E1 یعنی برابر است با 30 خط تلفن .
    من میخوام این رو بفهمم که مثلاً اگه من بیام یه پهنای باند 256 اجاره کنم برابر با اینه که من تو شرکت هر ماه باید به مخابرات 540.000 تومان پرداخت کنم .
    اگه به فرض مثال من بخوام با E1 فقط پول هزینه پهنای باند رو پرداخت کنم باید یک کارت 2 ساعته رو چند بفروشم...5 ساعته چند 10 ساعته چند و ....
    با توجه به اینکه یه شرکت غووول داره اینجا 2 ساعتش رو 1000 تومان میفروشه لطفا قیمت پیشنهادی و فورمول اقتصادیش رو بهم بدید.... ممنون

خواننده
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon6

سلام دوست عزیز
    ببین اگه شما ساعتی 300 هم بدی شاید تو سال اول نتونی خرج خودتو در بیاری ولی قبض مخابرات رو می تونی بدی ولی هیچوقت قیمت رو تو شهرتون نشکن اگه ساعتی 500 می دن شما همون 500 بده ولی کیفیتت رو بهتر کن اگه قیمت رو بشکنی اون شرکت دیگه هم قیمت رو پایین میاره بعدش جفت isp ضرر می کنید به جای اینکه قیمت رو ارزون کنی خرج هدایای تبلیغاتی کن مشتری هارو جمع کن برای محاسبه شما 30 تا خط داری برای سال اول هر خط در شبانه روز 5 ساعت کار کنه میشه 20ساعت این دیگه پایین ترین سطح استفاده تو یک شهره شما که 2 تا isp بیشتر نیستید خیلی بیشتر از اینا هست اگه ساعتی 300 باشه میشه 36000 تومان در روز و میشه 1080000تومان در ماه اگه ساعتی 500 بدی میشه 1800000 در ماه که اگه پورسانت بازاریاب و تبلیغات و ... رو کم کنی در حالت اول 200000 تومان برا خودت میندازه در حالت دوم حدود 700 تا 800 تومان حالا خودت تصمیم بگیر چند بفروشی ولی اگه کلا بی خیال isp بشی بهتره چون شغل کم درامد و پر دردسری هستش

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

تحقیق در مورد isp

اطلاعات در مورد isp

lمعلومات در باره تاریخچه isp

در مورد ISP

تاریخچهispتوضیحاتی ispمعلومات درباره ISPمعلومات در باره ispمطالبی درمورد ispمطلب در مورد ispکنفرانس درمورد ispمعلو مات در بارهISP در مورد isp درمعلوماتe1یعنی چه؟استراتژی درمورد ispمشاوره در مورد ISpispنحوه نگهداري عکس درمورد ispتقسیم در ispe1يعني چهاطلاعات در مورد قیمت ispمحاسبه پهنای باند ispدر مورد وظایف ispتقسیم خط تلفن برای ای اس پی ISPISP نحوه محاسبه قيمت اينترنت براي

برچسب برای این موضوع