صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 26 از مجموع 26

موضوع: مشورت در مورد ISP

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    سعی کن به جای شکستن قیمت با رههای دیگه مشتری جذب کنی مثل جایزه و کارت شانسی و اینجور چیزا . دیگه بستگی به خلاقیت خودت داره

نام حقيقي: Amir bordbar

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    حالا سوال دوم

من چه مقدار کارت میتونم چاپ کنم...؟ تعداد کارتها و ساعت هاشو میشه بهم بدید...؟ حالا ما اگه بخوایم ساعتی 400 تومان بدیم.

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

حقیقتاً

بزارید حقیقتاً یه چیزی رو بگم ...

میدونید... من از اینکه می خوام ISP بزنم دلیلش فقط اینه که بخوام قیمت اینترنت این شهر رو واقعاً بشکنم.. من واقعاً تصمیم گرفتم که اینترنت اینجارو تا ساعتی 300 بیارم پایین . اصلاً تهش 100 تومان هم برام بمونه کافیه...! آخه همه دارن به مردم ظلم می کنن چرا وقتی با برجی 1.350.000 تومان در ماه من میتونم اینترنت به مردم بدم و فرهنگ سازی ارزان تر شدن اینترنت رو رواج بدم... بیام با این محدودیتهایی که دولت برای اینترنت به وجود آورده به اونا من هم ظلم کنم...؟ اینجوری منم میشم مثل اونا...

حالا نمی خوام برم بالای منبر...

بگذریم .
    آقا من با براوردی که کردم یه فورمول برا کار ساختم بهم بگید درسته یا غلط .

من یک E1 دارم و یک پهنای باند 256
    اگه هر کودوم از خط های E1 در روز فقط 5 ساعت کار کنه در یک ماه 150 ساعت کار کرده به عبارتی دیگر 30 کارت 5 ساعته در یک ماه من فروختم .اگه من اینترنت رو ساعتی 300 حساب کنم جمعاً میشه...45.000 در ماه....
    حالا E1 من 30 خط جداگونه داره به عبارتی 30*45000 که میشه 1.350.000 تومان در ماه و به عبارت دیگه من در ماه 900 عدد کارت 5 ساعته فروختم .
    حساب مخابرات 540.000 در ماه
    چاپ کارت 100.000 در ماه
    ----------------------------- -
    710.000 باقی مانده ...
    البته هزینه محل شرکت و حقوق و ... هم هست ولی بازم تهش 100 تومان برام بندازه راضیم به رضای خدا

حالا شما چی پیشنهادی به من میدید...؟ برا اینکه بتونم بهتر خدمات بدم چی کار کنم.....!

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    بابا فرهنگ ساز. بابا خیر. خدا کنه امثال شنا نزدیکهای ما پیدا نشه. مرد حسابی میخوای کار کنی 2 قرون کاسبی کنی. کار فرهنگی و عام المنفعه میخوای انجام بدی برو راحت یه مدرسه ای مسجدی کتابخونه ای چیزی بزن.

عضو غیر فعال
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    بابا فرهنگ ساز. بابا خیر. خدا کنه امثال شنا نزدیکهای ما پیدا نشه. مرد حسابی میخوای کار کنی 2 قرون کاسبی کنی. کار فرهنگی و عام المنفعه میخوای انجام بدی برو راحت یه مدرسه ای مسجدی کتابخونه ای چیزی بزن.
    کاسبی آره ولی نه اینکه پای خودم ساعتی 25 بیفته بدم ساعتی 500... آخه آدم خیلی زورش میگیره .
    ارزون تر میدیم کیفیت رو بالا میبریم تا طعم اینترنت رو مردم بشناسند و روند استفاده از فناوری اطلاعات در کشور از مصرف کنندگی به سمت استفاده از این فناوری در سطوح خدماتی و عملیاتی و اداری کشور از جمله طرح دولت الکترونیک , تجارت الکترونیک , آموزش الکترونیکی و دیگر سرویسهای الکترونیکی تغییر یابد... درضمن من از شما نظر میخوام که سرویس بهتری بدم . نه اینکه متلک بارم کنید.

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    هیچ کسی با دایال آپ طعم اینترنت رو نخواهد چشید!!
    بستر کار مشکل داره.
    بستر این کار هم درست بشه طعم اینترنت رو با این فییلترینگ محترم نمیشه چشید!

خواننده
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    15
    سلام
    متاسفانه تو ایران وقتی يکيو راهنمايی ميکنی فکر ميکنه حسوديت ميشه نميدونه که همه این
    راهو که به ترکستان رفتنه تجربه کردن که همش ميگن نکن

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به شما دوستان

ظاهراً فرمول محاسبه بنده یکمی دوچار سوء تفاهم کرده این دوست خوبمون رو که میخواهند ISP راه بندازن .
    دوست من شما باید درست محاسبه کنید قیمت 25 تومن در هر ساعت زمانی درست می شود که شما دست کم هر خط از سرویس تان 6 تا 8 ساعت فعال باشد و این دامنه در هر ساعت معدل 15 تا 20 خط رو در بر داشته باشه . حالا اگر شما در هر ساعت 5 تا 10 خط انلاین داشته باشید نحوه محاسبه کاملاً برعکس شده و در واقع شما شروع به پرداخت بیهوده می شوید و در واقع بازنده بازار خواهید بود .

خوب و اما در رقابت باید یک نکته در نظر گرفته شود که همکاران شما زودتر از شما در این بازار آمده اند و این برای شما یک برگ متاسفانه بازنده است که دست به شکستن قیمت بزنید زیرا آنها نیز قیمت خودشتان را پائین تر از قیمت شما می آورنده و به خاطر حسن شهرت و عمر بیشتر و همچنین پرداخت کلیه هزینه های ابتدایی این شما هستید که بازنده خواهید شد .

به نظر من در سال اول بهتر قیمت را تغییر نداده و معدل قیمتی همکارن خود فروش کنید ولی جذابیت ها را بیشتر کنید SMS و افرزودن مقدار زمانی بیشتر از زمان کارت به عنوان هدیه و انتخاب برنده از میان خریداران کارت های شما اول کسب محبوبیت و بازار فروش کنید و در سال بعد در صورتی که مصالح شما ایجاب می کرد قیمت را پائین بیاورید ولی این کار باید با رعایت جوانب احتیاط انجام شود زیرا به سادگی می تواد منابع مالی شرکت را به شدت مورد تهدید قرار دهد .

بعد از محاسبه قیمت ها و با توجه به اقدامات اخیر دولت در سهمیه بندی بنزین و همچنین حضور کم مردم در مراکز خرید و فروش قیمتی قیمتی که من بدست آورده ام رقمی بین 200 تا 220 تومان تمام شده خواهد بود در استان خوزستان تقریباً 60% همکارن ما و یا دست کم آنهایی که من میشناسم قیمت ها را افزایش داده اند .

موفق باشید

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    نمیدونم چرا اینترنت تنها چیزیه که ارزون میشه!

نام حقيقي: نويد

عضو عادی
    نوشته
    536
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    13

Icon6

نقل قول نوشته اصلی توسط sr-amir نمایش پست ها
    بزارید حقیقتاً یه چیزی رو بگم ...

میدونید... من از اینکه می خوام ISP بزنم دلیلش فقط اینه که بخوام قیمت اینترنت این شهر رو واقعاً بشکنم.. من واقعاً تصمیم گرفتم که اینترنت اینجارو تا ساعتی 300 بیارم پایین . اصلاً تهش 100 تومان هم برام بمونه کافیه...! آخه همه دارن به مردم ظلم می کنن چرا وقتی با برجی 1.350.000 تومان در ماه من میتونم اینترنت به مردم بدم و فرهنگ سازی ارزان تر شدن اینترنت رو رواج بدم... بیام با این محدودیتهایی که دولت برای اینترنت به وجود آورده به اونا من هم ظلم کنم...؟ اینجوری منم میشم مثل اونا...

حالا نمی خوام برم بالای منبر...

بگذریم .
    آقا من با براوردی که کردم یه فورمول برا کار ساختم بهم بگید درسته یا غلط .

من یک E1 دارم و یک پهنای باند 256
    اگه هر کودوم از خط های E1 در روز فقط 5 ساعت کار کنه در یک ماه 150 ساعت کار کرده به عبارتی دیگر 30 کارت 5 ساعته در یک ماه من فروختم .اگه من اینترنت رو ساعتی 300 حساب کنم جمعاً میشه...45.000 در ماه....
    حالا E1 من 30 خط جداگونه داره به عبارتی 30*45000 که میشه 1.350.000 تومان در ماه و به عبارت دیگه من در ماه 900 عدد کارت 5 ساعته فروختم .
    حساب مخابرات 540.000 در ماه
    چاپ کارت 100.000 در ماه
    ----------------------------- -
    710.000 باقی مانده ...
    البته هزینه محل شرکت و حقوق و ... هم هست ولی بازم تهش 100 تومان برام بندازه راضیم به رضای خدا

حالا شما چی پیشنهادی به من میدید...؟ برا اینکه بتونم بهتر خدمات بدم چی کار کنم.....!

اگه با این مشخصات بخوای شروع کنی و از طرفی قیمت هم میخوای بشکونی من از همین جا بهت قول میدم که صد درصد نابود میشی. راه بازه امتحان کن و خوشم میاد قیافتو سال دیگه ببینم!

نام حقيقي: a_ahmadi

عضو عادی
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    50
    وجود دو آي اس پي در يك شهر براي حفظ كيفيت خدمات اينترنت كار ضروري است اما نه به قيمت ضرر زدن به خود و ديگران

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

تحقیق در مورد isp

اطلاعات در مورد isp

lمعلومات در باره تاریخچه isp

در مورد ISP

تاریخچهispتوضیحاتی ispمعلومات درباره ISPمعلومات در باره ispمطالبی درمورد ispمطلب در مورد ispکنفرانس درمورد ispمعلو مات در بارهISP در مورد isp درمعلوماتe1یعنی چه؟استراتژی درمورد ispمشاوره در مورد ISpispنحوه نگهداري عکس درمورد ispتقسیم در ispe1يعني چهاطلاعات در مورد قیمت ispمحاسبه پهنای باند ispدر مورد وظایف ispتقسیم خط تلفن برای ای اس پی ISPISP نحوه محاسبه قيمت اينترنت براي

برچسب برای این موضوع