صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: چه خبر از كاهش قيمت اينترنت

نام حقيقي: سعید

عضو عادی شناسه تصویری Firebirds
    نوشته
    253
    سپاسگزاری شده
    105
    سپاسگزاری کرده
    137
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bill Gates نمایش پست ها
    اگر من جای ISP داران خراسان بودم ( شهرهای مرزی ) یه دکل بلند می زدم تو افعانستان و اینترنت اونجا رو به صورت wireless می فرستادم این ور .
    البته اگر قاچاق دیتا محسوب نشه !
    .....

[

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    آقا از همفکریتون ممنونم مثله خودم به فکر آینده این فناوری هستید.فایده ای نداره باید برخیزیم دیگه.من که صبرم تموم شده.اگه آماده ای بزنیم تو کار قاچاق اینترنت با برادرای افخانی...
    راهشم بهت میگم.حتی وایمکس ایرانسل هم .... میشه.
    نظرت چیه؟
    اینترنت میشه از افغانستان آورد به مخابرات مگی 20 هزارتومن فروخت و بعد بده به ملت مگی 1 میلیون تومن.خیلی خوبه ها

Bill Gates سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    قبض این دوره ما که از طرف شرکت ISDP طرف قراردادمون اومده طبق همون تعرفه سابق حساب کرده و خبری از تخفیف 20 درصدی نیست !!

تماس گرفتیم گفتن که درسته مخابرات نرخ STM رو کاهش داده اما همزمان تعرفه اینترانت بین شهری رو هم بالا برده و این یعنی اینترنت باز با همون قیمت قبلی به دست شما می رسه . اگر این صحت داشته باشه باید مدال طلای حقه بازی رو به شرکت مخابرات داد که اینطور ملت رو گذاشته سر کار .

دوستان کسی اطلاع دیگه ای نداره ؟

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bill Gates نمایش پست ها
    قبض این دوره ما که از طرف شرکت ISDP طرف قراردادمون اومده طبق همون تعرفه سابق حساب کرده و خبری از تخفیف 20 درصدی نیست !!

تماس گرفتیم گفتن که درسته مخابرات نرخ STM رو کاهش داده اما همزمان تعرفه اینترانت بین شهری رو هم بالا برده و این یعنی اینترنت باز با همون قیمت قبلی به دست شما می رسه . اگر این صحت داشته باشه باید مدال طلای حقه بازی رو به شرکت مخابرات داد که اینطور ملت رو گذاشته سر کار .

دوستان کسی اطلاع دیگه ای نداره ؟
    سلام بیل جان خوبی ماکروسافت چه خبر
    اطلاعات میخوای بدونی؟
    20 تا 30 درصد هزینه پاور و فضا هم بالا رفته حالا اطرافه شما رو نمیدونم.باز 20 تا 30 درصد اینترانت هم بالا کشیده.و دیگه اینکه زیر ساخت هم یه قانونی گذاشته بود که حریم بین مخابرات و شرکتهای خصوصی حفظ بشه با این طرح که مخابرات فقط در مراکز مخابراتی دور افتاده و یا pcm و یا فیبر نوری و غیر حق ارائه سرویس داره که با ... تمام 600 پورت کنار من بخت برگشته راه اندازی کرده و بازار رو میخواد درو کنه.من نمیدونم این خبر ها رو میسازن که خودنمایی کنن که بگن ما هم فعالیم یا زورشون به مخابرات نمیرسه یا واقعا به قول شما حقه بازی حرفهایه.خبر های بهتری دارم که نگم بهتره چون اگه بگم از خوشحالی از حال میری.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع