صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 56

موضوع: جدا سازي كافي نت زنانه مردانه كردن

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    بله شیر هست و میتونین تو سایت www.broadsat.com با لینک http://broadsat.com/d-star/products/ipaccess/ پیداش کنین به خدا همین شیرشم برای من کافی هست ولی امان از .......

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    جناب naserturk لطفا در مورد کشورمون بد صحبت نکنید هر چقدر هم که وضع توش خراب باشه یکی مثل من اینجا به دنیا اومدم و توی این کشور بزرگ شدم از بچگی تا حالا هم خیلی برام هزینه داده و زحمتمو کشیده خیلی هم روش تعصب دارم. نمیگم اوضاعش خوبه ولی اگه بده تقصیر تک تک مردمشه. اونایی که این مملکتو میگردونن و زور میگن به ما 1% جمعیت رو هم تشکیل نمیدن.
    و اما در مورد زنانه و مردانه توی شهرستانی که من isp دارم یه مدت به کافی نت هاش گیر سفت دادن حتی چند تا رو هم بستن اما دو هفته بعد ول شد. شما هم زیاد جدی نگیرید. اینجا کافی نت اصلا مجوز و پروانه کسب نمیخواد.

عضو عادی شناسه تصویری arash_dot_com
    نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    12

Icon13

متاسفانه دیر این پست رو دیدم چون مدت زیادی بود که سر نزده بودم. روی صحبت من بیشتر با آقای WASET هستش که انشائ و نظراتشون همیشه بنده رو در حیرت فرو برده، در پست شماره 10 فرمودند "خدمت دوستان عرض کنم که تا شکایتی نشه دادستانی نمیاد دخالت کنه و رای صادر کنه حتما از یک یا چندین کافی نت در شهر شما شکایت شده"
    جناب آقای نصیری بنده تصور میکنم شما از سوئیس تشریف آوردین اینجا. وقتی دارین تو خیابون راه میرین یه دفعه یکی با میاد با بیسیم و لباس فرم و کارت شناسایی معتبر موبایلتونو از دستتون میگیره توش همه عکسهای خواهر و مادرتون رو چک میکنه بعدم اگه چیز نا مناسبی (البته به تشخیص ایشون!) توش دیده بشه حسابتون با کرام الکاتبینه، حالا فکر میکنین گیر دادن به 4 تا کافینت اونم تو یه شهر کوچک که امیدوارم با محیطش آشنا باشین نیاز به شاکی داره؟ حالا به فرض هم که داشته باشه، مگه شاکی کم پیدا میشه؟
    در آخر همین پست شماره 10 میفرمائید "نمونه این محدودیت ها زیاده که ما در کافی شاپ ها هم میبینیم که از وب کم استفاده میشه و... در یک کشور اسلامی ایجاد این محدودیت ها عقلانی هستش" هرچند که شما حق دارین عقاید خودتون رو داشته باشین ماهم طبق اصول آزادی بیان باید بهش احترام بزاریم، اما شنیدن این حرفها، اون هم "عقلانی!" دانستن آنها شاید از دهان یه شخص عامی اینقدر تعجب برانگیز نباشه که از زبان شمایی که سوادی دارید و جایگاهی در ساختار IT این مملکت که با تمام محدودیتهای موجود هنوز هم سنگر مقاومیه در برابر تحجر و کج فکری های موجود در جامعه.
    من مشکلات فرهنگی تو کافینتها و جامعه رو انکار نمیکنم نمیگمم که شغل ما شغل انبیاست اما جدا کردن زن و مرد در هر محیطی خواه کافینت خواه اتوبوس یا هر جای دیگه یعنی بی احترامی به شعور انسانها، یعنی بی احترامی به روابط معقول انسانی و خلاصه کردن اهداف تمامی روابط اجتماعی به موضوعاتی که محیط اینجا اجازه بحث در موردش رو نمیده. چیزی که از دید شما "محدودیتهای عقلانی" هستند.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    مثل اینکه دوستان گرامی از پست من برداشت خوبی نکردن جناب arash- dot -com اولا که حساب کاربری بنده wazet هستش نه waset دوما بنده کجای این دو پست که زدم طرفداری کردم از ایجاد محدودیت لطف کنید اگر این نوشته من رو دیدین همین جا کپی بزارید . در مورد بقیه مطالب شما بنده نظرم اینه که مربوط به این تاپیک نیست و به حاشیه کشیده شده بنده هم نمی خوام بیام مطلب بنویسم و بعضی ها جبهه گیری کنن و کاملا از راه راست به نا کجا اباد کشیده بشه این تاپیک. اگر ابهامی در نوشته های بنده وجود داره لطف کنید پیغام شخصی بزارید تا بنده دفاع کنم . در مورد اینکه نوشته های ناقص بنده که برگرفته از سواد ناچیز بنده هستش رو دنبال و تعقیب می کنید از شما تشکر می کنم . جناب غرقی هم الحق مطلبی نوشتن که باید بهشون دست مریزاد گفت چون وطنش رو جایی که درش احساس غرور می کنه رو به حاشیه نمیده واقعا جای بسی تشکر از این همه غیرت و تعصب هستش.

ویرایش توسط wazet : 2007-05-09 در ساعت 11:11 PM

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    136
    قراره تو کشور دیوار چین درست کن از شمال تا جنوب
    اقایان در یک سمت
    خانمها در یک سمت
    متاهلین روی دیوار و حالت ادمین دارن
    و به همه دسترسی دارن
    با این شرایط باید همه متاهل بشیم
    تا بتونیم به همه چیز دسترسی داشته باشیم
    موفق باشید

Alux سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز کشور شما برای من یکی هزینه خاصی نداده و همش رو پدرم با هزار تا جونکندن فراهم کرده و من فقط در برابر اون شرمندم که حق بزرگی بر گردنم داره

اون یک درصدی که شما می فرمایید در اصل بالای 50 درصد تشریف دارن میگی نه یک بار با چشم باز به اطرافت نگاه کن

خلایق هرچه لایق و امیدوارم نسل بعد اگه از دست این مخدرات مختلف که روز به روز با شکل شمایل جدیدتری وارد بازار میشن جون سالم به در بردن و گوشه نشین خلوت بنگ نشدن حد اقل بفهمند که رفتار پدرانشون مناسب نبوده و کمی تعدیلش کنن

نام حقيقي: فريد

عضو غیر فعال شناسه تصویری F_Cisco
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    7
    كشور رو سه قسمت كنند راحت تره
    يك قسمت آقايان
    يك قسمت بانوان
    يك قسمتم خالي بمونه براي روزه مبادا لازم ميشه

نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    12
    جناب WAZET از بابت تایپ نادرست اکانتتون باید من رو ببخشید اما مطالبی که من نوشته بودم بر طبق نوشته های خودتون بود که کپیش رو به طور مشخص توی متن پیامم گذاشتم، برداشتی که من از فرمایشات شما کردم مطالبی بود که گفتم. اگر من درست مقصود شما رو نگرفتم دوستان دیگه لطف کنن برداشتشون رو از این مطالبی که فرموده بودید بگن تا رفغ سوء تفاهم بشه. انشاالله که مشخص بشه من اشتباه کرده بودم و نظر شما چیزی غیر از اونی بوده که من بهش اشاره کردم.

ویرایش توسط arash_dot_com : 2007-05-10 در ساعت 10:55 AM

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    نقل قول نوشته اصلی توسط naserturk نمایش پست ها
    دوست عزیز کشور شما برای من یکی هزینه خاصی نداده و همش رو پدرم با هزار تا جونکندن فراهم کرده و من فقط در برابر اون شرمندم که حق بزرگی بر گردنم داره

اون یک درصدی که شما می فرمایید در اصل بالای 50 درصد تشریف دارن میگی نه یک بار با چشم باز به اطرافت نگاه کن

خلایق هرچه لایق و امیدوارم نسل بعد اگه از دست این مخدرات مختلف که روز به روز با شکل شمایل جدیدتری وارد بازار میشن جون سالم به در بردن و گوشه نشین خلوت بنگ نشدن حد اقل بفهمند که رفتار پدرانشون مناسب نبوده و کمی تعدیلش کنن
    دوست عزیز برای شما زیاد هزینه شده خودت خبر نداری. از زمان تولد که توی بیمارستان بودید و تا حالا که پشت کامپیوتر تشریف دارید سوبسید ها و هزینه های گزافی براتون پرداخت شده اما چون وضع مملکت بده شما همه رو به یه چشم میبینید. شما هزینه بیمارستانت با سوبسید بوده اولین نونی رو که خوردی با سوبسید دولت گندمش رشد کرده و آرد شده و پخته شده. اصلا اونها هیچ. شما اصلا میدونی برقی که داری ازش استفاده میکنی میشینی پشت کامپیوتر چند سوبسید میخوره؟ شما یک بیستم اونو هم پرداخت نمیکنی به دولت. شما نفس که دیگه کشیدی چندین ساله؟ این هوا هم مال این کشور که شما داری مصرفش میکنی و بد و بیراه بهش میگی. واقعا آدم باید افسوس بخوره وقتی میبینه یه جوان میگه ایران به درد نمیخوره و باید برم خارج از ایران. تا وقتی همچین آدمهایی توی این کشورند وضعش همینطور باقی خواهد ماند. در ضمن این کشور هنوز یه نیمچه دموکراسی توش هست. وقتی توی یه شهری مثل شیراز مردمش یه دختر 23 ساله دانشجو رو به عنوان نفر اول شورای شهر انتخاب میکنن همینه.

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    ......... وقتی توی یه شهری مثل شیراز مردمش یه دختر 23 ساله دانشجو رو به عنوان نفر اول شورای شهر انتخاب میکنن همینه.
    حتما دختر خوب و با شخصیتی بوده!!

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    خدا کنه کارتون گیر نکنه به بعضی ادارات مخصوصا ......... و گرنه مثل من تصمیم میگیرید برید و پشت سرتونم نگاه نکنید

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز اگه به جای گند زدن به اقتصاد مملکت و ریختن نفت کشور تو جیب سوریه و بر و بچ به فکر حفظ اقتصاد زمان شاه به قول خودش دزد بودن الان لازم نبود برای هر چیزی سوبسید بدن تا صدای بعضی ها در نیاد
    اینقدر هم سنگ سوبسید اینها رو به سینه نزن که یکی ندونه فکر میکنه همه جای دنیا قیمت ها 20 برابر اینجاست
    تو خارج از کشور شما دستمزد کارت رو درست میگیری و برای امکانات درست و بی نقص هم پولی به نسبت کمتر از چیزی که در ایران پرداخت می کردی پرداخت می کنی

ایا این درسته که تو با حقوق ماهی 500 تومان برای یک زندگی واقعا دانشجوی بالای 400 هزینه کنی ولی برای همین شغل در خارج ماهی 6000 دلار بدن و تو با خرج کردن 2000 دلار کیف دنیا و اخرت رو بکنی
    خوب حالا کدوم ور کارش درست تره

زندگی بخور نمیر کوپنی این ور یا زندگی اونور
    بله خیلی از اونای که به مفت خوری این ور عادت کردن و جونشون واسه کار کردن در میاد خیلی هم از این وضع راضی تشریف دارن ولی بنده نخیر

اقا تو اداره یه کتابدار داریم روزی 1 ساعت سر کارش نیست میگیره 400
    منم بااین همه جونکندن و شب ور دل سرور ها کشیک دادن از این اداره ماهی 500 اسم میمونه بگذریم که شرکتم مثل ساعت داره برام کار می کنه و جبران خصارت می کنه ولی چنتا تون میتونین به این شرایط برسین و تا کی میشه به این ترتیب دوام اورد ؟ وقت پیری چه باید کرد
    یک سری به باز نشسته های فک و فامیل بزنی می فهمی که در چه فلاکتی هستن

ویرایش توسط naserturk : 2007-05-11 در ساعت 02:48 AM

نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    12
    آقا مگه شما سهام عدالت و پول نفت نگرفتین؟ میگن تا آخر امسال هم قراره به هر خانواده واسه مصرف برقشون یه باطری هسته ای بدن که 10 سال عمر مفید داره، برای رفع آلودگی هوا و مشکل سوخت هم میخوان کیت هسته ای سوز بزارن رو ماشینا. قراره یه سری جزوه هم توزیع بشه در خونه ها با نام "چگونه در خانه انرژی هسته ای تولید کنیم" نا شکری نکنین عزیزان تو مملکت خوبی داریم زندگی میکنیم!

webgard3 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    من نه طرفداری از این چیزایی که شما فرمودید نکردم.
    من میگم جمهوری اسلامی با کشور ما ایران خیلی تفاوت داره. شما اگه دوست داری بد و بیراه بگی به ایران نگو .

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    برای آدم با سوات همیشه کار هست و یکی از مزایایکار پوله !
    تو یه مدینه فاضله ای مثل آمریکا شما 8 ساعت کار میکنی چه شغلت مستراح کلینینگ باشه ، چه مدیر ارشد AOL باشی ! و کار رو به آدم expert میدن !!!!
    در صورتی که اینجا شما با حداقل اطلاعات و تجربه شغل مرتبط داری و داری پول در میاری ، از اونایی که سنشون به زمان سروری اعلا حضرت همایونی میرسه بپرس ، کسایی که وضعشون تازه خوب بود چه زندگی داشتن و الان چه طوره ؟! 30 سال گذشته ولی چقدر رفاه بیشتر شده !
    تعداد کسانی که خونشون حموم داشتن تو یه محل انگشت شمار بود ، تلویزیون که هر محل یه نفر !
    الان هر بچه ای یه ماشین و مبایل ، وضع در آمد و خورد و خوراک هم از هیکل برادران و خواهران معلومه !
    تازه الان حد اقل پول نفت رو ایرانی بالا میکشه ، نه اینکه اجنبی باهاش کاباره بسازه ! دانشگاه رفتن هم که دیگه تعارفی شده از بس سادست !
    بقیش دست من شماست داداش گلم !
    این جایی که شما داری نمکش رو میخوری و فوحششم میدی یه مزیت دیگه هم داره ، اونم این میدونی خواهر مادرت تا سر کوچه بی دقدقه و بی دردسر میرن و بر میگردن !

secure_krnl سپاسگزاری کرده است.

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

مجوز کافی نت

http://forum.persiannetworks.com/f73/t16159.html

شرایط دریافت کارت مباشر کافی نت

مراحل گرفتن کارت مباشرت برای کار در کافینت

مراحل گرفتن مجوز گیم نت

کارت مباشرت برای کافی نتصنف کافی نت های شهرستان تالششرایط گرفتن جواز کسب کافی نت برای خانم هاmozakar vamoanasمراحل صدور کارت مباشرت برای کافی نتجدا کننده کافی نت صدور مجوز تاسیس كافی نتجملات کافی نتینصیری تالش wazetشرایط کارت مباشرت تاکسیرانی نیشابورنمایندگی هایی که روی جوازکافی نت می دن نمونه جواز کسب کافی نت در شیرازنحوه گرفتن مباشرت كافي نتشرط 30سال برای کافی نتجواز کافی نت site:forum.persiannetworks.comسن مباشر برای کافی نتمباشرکافی نت قوانین کافی نت مباشر شرایط مباشر برای کافی نتمکان کسب پروانه کسب کافی نت در شیرازشبکه سازی کافی نت

برچسب برای این موضوع