صفحه 2 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 56

موضوع: جدا سازي كافي نت زنانه مردانه كردن

نام حقيقي: tolouee

عضو غیر فعال شناسه تصویری toloue
    نوشته
    149
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزيز براي زدن كافي نت شرط سن 30 سال و ازدواج كردن رو داشته ام و با اينكه خودم جاي خوبي در زيرزمين مغازه داشتم گفتند حتما بايد هم كف باشد انرا هم كرايه كردم پرده نبايد ميزديم كه نزدم و قسمت خانومها را از اقايان جدا كرديم . ولي دادستان گير داد كه اصلا بايد كافي نت ها زنانه و مردانه شوند و علاوه بر اون كافي نت مردانه منشي خانم نداشته باشه و كار سرچ رو هم براي خانومها انجام نده . ديگه موندم چكار كنم واقعا اگر isp نداشتم قيد كار رو مي زدم ولي كلي خرج براي اين شركت كردم كسي هم پيدا نمي شه اونو از من بخره خلاص شم .
    به هر حال من در ممالك محروسه ايران ملك بجنورد زندگي مي كنم . جايي كه قوانيين كشوري جاري نيست .

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    هر دم از این باغ گلی میرسد

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    نقل قول نوشته اصلی توسط naserturk نمایش پست ها
    من که حالم از این کشور داره به هم می خوره
    درامد که در حد صفره تفریح نداریم کسی هم برای کار مون ارزش قائل نیست و سخت ترین شغل رو داریم
    همیشه باید بخونی و همیشه هم از دنیا عقبی و همه هم به ادم گیر میدن
    فدات بچسبم زیاد از کشور حالت به هم بخوره !
    به خودمون نگاه کن ، نتورک کارای جوان کشور که هنوز از 10% امکانات دستگاه های 15 سال پیش امریکایی نمیتونن استفاده کنن و متوسط مطالعشون روزی 30 دقیقه هم نیست وگرنه الان وضع این نبود !
    یه سیخ بزن به خودت یه جوال دوز به .... !
    کشور از ماها تشکیل شده عزیز جون !

KgbCia، y_yavari، Alux و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    منشی خانم که از سرور برای ای اس پی واجب تره !!!
    خداییش چند تا از دوستان پیش من درد دل میکردند که اگه منشیشون نبود تا حالا 100 دفعه جمع میکردند

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    دوست من isp که مراجعه کننده کمتر هستش تا کافی نت کسانی هم که isp میرن دیگه چشمشون از این منشی ها بیرون سیر شده دیگه نیازی نیست که توی isp هم ببینن مراجعه کننده به isp برای سرویس و سرعت میاد تا منشی خواهشا دوستان ابهت و منزلت isp رو با کافی نت مقایسه نکنن.

نوشته
    149
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    بابا اين حرفها چيه مي زنيد . اين خانومهايي كه با ما همكارند بهترين كار رو دارند انجام مي دند خواهش مي كنم در مورد خانومها با اين لحن و تفكر حرف نزنيد . كدوم پسري مي تونه مثل خانومها نصبت به كار متعهد باشه و با اين حقوق كم بسازه . تازه مشكل پسرها اينه كه خدا رو هم بنده نيستند و حرف بزني مي رند خودشون كافي نت مي زنند . خواهش مي كنم در مورد اين طبقه زحمت كش مثل ادمهاي چاله ميدون حرف نزنيد . من كه خودم در مورد نجابت همكارم بسيار متعصب هستم و اجازه نمي دم كه كسي فقط به عنوان جنس مونث در مورد ش فكر كند .

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    با حرف جناب طلوعی کاملا موافقم.
    و خانوم ها همیشه نظمشون و انجام کارهای روتینشون از مردها بهتره. و صبرشون باعث میشه تا مثل مردها از این شاخه به اون شاخه نپرن.
    کمتر مردی پیدا میشه که بتونه دو سال تو یه کافی نت به عنوان منشی کار کنه.

عضو غیر فعال
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    مولوی:
    هر کسی از ظن خود شد یار من از درون من نجست اسرار من
    دوست عزیز milad22 toloue wazet اگر منظورتتون پست من هستش بنده هیچ نکته بدی نصبت به هیچ یک از اقشار جامعه نکردم و نظر شخصی خودم رو بیان کردم اگه کسی مایل هستش نتیجه گیری خاصی بکنه مقصر تفکر خودش هستش والله من پست خودم رو چند بار مطالعه کردم چیز خاصی توش که مخالف منافی عفت و اصول شغلی و روابط کاری باشه توش ندیدم اگه شما برداشت خاصی از این پست دارید مشکل از من نیست
    این هم اصل پست من که هیچ ویرایشی توش نیست مجددا بررسی کنید
    خداییش چند تا از دوستان پیش من درد دل میکردند که اگه منشیشون نبود تا حالا 100 دفعه جمع میکردند
    حداقل باید یک فرقی بین ما ودادستان خراسان شمالی باشه

نوشته
    149
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوستان منظور من كلي بود و مي خواستم بگم كه ما هم نبايد مثل بعضي از اقايان همچون دادستان محترم در مورد خانومها و يا منشي هايي كه در حال كاركردن در كافي نت و يا شركتي هستند فكر كنيم. منظورم هم حامد خان شما نبوديد .

عضو غیر فعال
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط toloue نمایش پست ها
    دوستان منظور من كلي بود و مي خواستم بگم كه ما هم نبايد مثل بعضي از اقايان همچون دادستان محترم در مورد خانومها و يا منشي هايي كه در حال كاركردن در كافي نت و يا شركتي هستند فكر كنيم. منظورم هم حامد خان شما نبوديد .
    خواهش میکنم
    فکر کنم فقط یک سوء تفاهم بود

عضو عادی شناسه تصویری webmaster
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    5
    بايد به يك نكته دقت كرد.در تمامي مشاغل و حتي هر كاري كه روزمره انجام مي شود وجود زنان باعث رونق مي شود.مثلا استاديوم ها اگر يك بازي از خانم ها برگزار بشه.......استاديوم از شلوغي ميتركه يا فكرش را بكنيد اگر زنها نباشد مردها هيچ كدام از خونه بيرون نمياند.من از فردا طرح زوج و فرد بودن كافي نت را اجرا مي كنم جوابش را بهتون مي دم.

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhamed نمایش پست ها
    راست میگه .. مگه تا حالا نرفتین توی اتاق دیتای مخخابرات استان خودتون ... اونجا تعداد خانم ها از تعداد
    راک های سرور بیشتره !

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon2 انصاف هم خوب چیزیه

نقل قول نوشته اصلی توسط aka نمایش پست ها
    فدات بچسبم زیاد از کشور حالت به هم بخوره !
    به خودمون نگاه کن ، نتورک کارای جوان کشور که هنوز از 10% امکانات دستگاه های 15 سال پیش امریکایی نمیتونن استفاده کنن و متوسط مطالعشون روزی 30 دقیقه هم نیست وگرنه الان وضع این نبود !
    یه سیخ بزن به خودت یه جوال دوز به .... !
    کشور از ماها تشکیل شده عزیز جون !
    با تشکر اولا فرمایش شما متین
    دوما راستش من معنی جمله اول رو شیر فهم نشدم

اخه دوست عزیز چرا برای بردن اینترنت به یک خراب شده دور افتاده که دفتر خدمات دولت الکترونیک هم نداره و دولت خودش بایت فکری بکنه من بیچاره بعد کلی پول خرج کردن برای پهنای باند و انتقال و تجهیزات اجباری تلبس که چندین برابر تجهیزات معمولی لیزد مثل پتون یا کامترند و ...
    باید هزار تا بدبختی هم بکشم در صورتی که اگه سند و رسیو مجاز بود با ماهی 400 تومن یه خط 1024 512 میاوردم اونجا و اینقدر بدبختی نداشتم حالا شما بگین مطالعه ندارین
    منی که تو دانشگاه بعد پاس کردن درس شبکه تازه فهمیدم که به 1 درصدش رو هم یاد ندادن و کلا باید از اول اطلاعات رو تو کلم پر کنم تقصیرم چیه

تقصیر من چیه که به جای چاپیدن مردم مثل بعضی از این بازاری ها رفتم مثل دیونه ها پی علم و الان باید جورش رو پس بدم ولی ببین تو امریکا اینطوریه ؟

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط naserturk نمایش پست ها
    با تشکر اولا فرمایش شما متین
    دوما راستش من معنی جمله اول رو شیر فهم نشدم

اخه دوست عزیز چرا برای بردن اینترنت به یک خراب شده دور افتاده که دفتر خدمات دولت الکترونیک هم نداره و دولت خودش بایت فکری بکنه من بیچاره بعد کلی پول خرج کردن برای پهنای باند و انتقال و تجهیزات اجباری تلبس که چندین برابر تجهیزات معمولی لیزد مثل پتون یا کامترند و ...
    باید هزار تا بدبختی هم بکشم در صورتی که اگه سند و رسیو مجاز بود با ماهی 400 تومن یه خط 1024 512 میاوردم اونجا و اینقدر بدبختی نداشتم حالا شما بگین مطالعه ندارین
    منی که تو دانشگاه بعد پاس کردن درس شبکه تازه فهمیدم که به 1 درصدش رو هم یاد ندادن و کلا باید از اول اطلاعات رو تو کلم پر کنم تقصیرم چیه

تقصیر من چیه که به جای چاپیدن مردم مثل بعضی از این بازاری ها رفتم مثل دیونه ها پی علم و الان باید جورش رو پس بدم ولی ببین تو امریکا اینطوریه ؟
    سراغ داری همچین سرویسی؟ میتونی مشخصات بدی؟!

عضو غیر فعال
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    احتمالا سرویس شیر هستش ddkرو نمیشه با این قیمت گیر اوردبحث داره علمی میشه

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

مجوز کافی نت

http://forum.persiannetworks.com/f73/t16159.html

شرایط دریافت کارت مباشر کافی نت

مراحل گرفتن کارت مباشرت برای کار در کافینت

مراحل گرفتن مجوز گیم نت

کارت مباشرت برای کافی نتصنف کافی نت های شهرستان تالششرایط گرفتن جواز کسب کافی نت برای خانم هاmozakar vamoanasمراحل صدور کارت مباشرت برای کافی نتجدا کننده کافی نت صدور مجوز تاسیس كافی نتجملات کافی نتینصیری تالش wazetشرایط کارت مباشرت تاکسیرانی نیشابورنمایندگی هایی که روی جوازکافی نت می دن نمونه جواز کسب کافی نت در شیرازنحوه گرفتن مباشرت كافي نتشرط 30سال برای کافی نتجواز کافی نت site:forum.persiannetworks.comسن مباشر برای کافی نتمباشرکافی نت قوانین کافی نت مباشر شرایط مباشر برای کافی نتمکان کسب پروانه کسب کافی نت در شیرازشبکه سازی کافی نت

برچسب برای این موضوع