صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 35

موضوع: رهگيري اينترنت ماهواره اي

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    با توجه به اینکه شما نمیتونید سند رو با ماهواره داشته باشید....شاید با dnat این مشکل حل بشه

عضو عادی
    نوشته
    151
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahuray_mazdaa نمایش پست ها
    با توجه به اینکه شما نمیتونید سند رو با ماهواره داشته باشید....شاید با dnat این مشکل حل بشه
    با تشكر در صورت امكان كمي بيشتر توضيح دهيد

نام حقيقي: network-ir

عضو غیر فعال شناسه تصویری network_pr
    نوشته
    209
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    19

توضیح

با سلام
    جناب آقای HMN566 بنده منظورم این نبود که 400 تومان بابت گفتن موضوع میگیرم.بلکه منظور این است که با 400 تا 500 هزار هزینه میشود این کار رو انجام داد.
    اگه قرار به در آمد باشد لازم نمی بینم اینجا بیام به این شکل تبلیغات کنم.
    حالا دلایل:
    1- به دلیل سوء استفاده از این روش در پاره از موارد که بنده قبلا تجربه دارم این نکته را رعایت کردم-چون این امکان هم از طریق سیستم عامل لینوکس انجام پذیر می باشد و بنده هم قانون اوپن سورس را هم قبون دارم پس دلیلی بر عدم نگفتن نیست.

این جمله را که وای از آن روزی که علم به دست نا احلانش بیفتد را باید رعایت کرد.
    البته تمام کسانی که در این فروم هستند حتما جویای علم و دانش هستند و استفاده درست از آن خواهند کرد.

با تشکر و رعایت ادب و احترام به تمامی اعضاء این فروم

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به همه شما دوستان

ببینید به نظر من بهتر ماهواره رو بیخیال بشی این اولین توصیه است و این تنها به خاطر خودتونه . رهگیری هم مخصوص دیش های و تجهیزات سند و رسیو است و به هیچ وجه نمیشه برای رسیو تنها به کار برد زیرا رسیو تنها مانند یک آنتن تلویزیون است .

کنترل ترافیک از طریق تهران رو هم بیخیال شود زیرا در ایران تقریباً همه ISP ها دارن از پراکسی استفاده می کنند و تنها ترافیکشون رو با هر حجمی بر روی یک IP دارند انتقال می دهند و مخابرت هم نمیتونه با این دقت پالایش کنه .

خوب شما باید یکمی بیشتر از حد معمول هزینه کنی همون کاری که ICP ها می کنن در حجمی ارزونتر شما به یک روتر از خانواده 25XX نیاز داری . بعدش میری مخابرات میکی من CD سایت های فیلتر شده رو میخوام بهت میدون ماله 1 هفته قبل هست معمولاً میدی یک Access List خفن روی روتر میریزی حل میشه و دیگه دردسری نداری .
    یک نکته دیگه هم باید رعایت بشه چند تا سایت هستند که IP واقعی رو میتونن به سادگی معلوم کنند که باید دستی بگردی و فیلتر کنی .
    از کش اسکوئید هم قدرتمند تره . خوش باشی

ویرایش توسط meysam22us : 2007-05-08 در ساعت 04:14 PM علت: بی دلیل

نام حقيقي: Alireza HBB

عضو غیر فعال شناسه تصویری Alux
    نوشته
    1,492
    سپاسگزاری شده
    286
    سپاسگزاری کرده
    399
    رو لینوکس خیلی ساده میشه انجامش داد

فکر نکنم 400 یا 500 هم هزینه بشه

فقط سخت افزار قوی می خواد این ماله حالتیه که خودت عین مخابرات فیلترینگ راه بندازی

ولی اگه بخوای هم ماهواره باشه هم مخابرات که انگار حالت معمول همه چیز از مخابرات میگذره

اونم شدنی هست فقط کار اضافه تری باید انجام داد !

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    میشه با دوتا CacheXpress هم یه کار جالب انجام داد.!
    اینکه بیای و فقط یه سری از آبجکت ها رو مثل تصاویر و فایلهای صوتی تصویری و اجرایی و غیره رو انتقال داد به ماهواره!

نوشته
    209
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    19

satellite

با سلام
    دآقای آلکس و میلاد کاملا درست میگن.نرم افزاری هم به این صورت میشه ولی در پاره از موارد مثلا اگر سایتی کانتر داشته باشه ای پی ست رو نشون میده
    هزینه بابت دو سیستم کاملا معمولی بود جناب آلکس

نام حقيقي: Hooman

عضو عادی شناسه تصویری hmn566
    نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alux نمایش پست ها
    رو لینوکس خیلی ساده میشه انجامش داد

فکر نکنم 400 یا 500 هم هزینه بشه

فقط سخت افزار قوی می خواد این ماله حالتیه که خودت عین مخابرات فیلترینگ راه بندازی

ولی اگه بخوای هم ماهواره باشه هم مخابرات که انگار حالت معمول همه چیز از مخابرات میگذره

اونم شدنی هست فقط کار اضافه تری باید انجام داد !
    فیاترینگ رو راه انداختی.
    برای Traceroute و www.ip-address.com چیکار میکنی؟
    میدنی که Nat هم اگر بکنی اونوقت از پهنای باند مخابرات استفاده میشه نه ماهواره.
    اگر هم نکنی که IP تابلو هست.

نوشته
    209
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    19

satellite

جناب Hmn566
    هم tracert هم روتینگ رو هم میشه درست کرد.
    فقط مشکل در بعضی موارد کوچک هست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    من سر در نیاوردم چرا بعضی از اساتید بخوان چیزی یاد بدن علاقه مندان بحت رو مدتی تو پیاز می خوابونن و اخر سر هم یا خبری نمیشه یا یک پی ام زده میشه که فلانقدر خرجشه بریز به حساب در خدمتم
    به خدا تو فروم های خارجی مهربونترن ها

نوشته
    209
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    19

نتیجه

خوب نتیجه اخلاقی و منطقی اینه که
    -1 راههایی هست ولی نه خیلی راحت که بشه به راحتی استفاده کرد ولی نکاتی چون قیمیت زیاد سرویس ست-عدم پایداری نصبت به دیتا-غیر قانونی بودن و......باعت میشوند که دیتا را ترجیح بدیم.

البته من از کسایی که ریسک میکنن و دوست دارن دور بزنن خوشم میاد. به هر حال میشه ولی واقعا میگم یه دوره آموزشی لازم داره که مواقعی که ست از کار میفته یا هر دلیل دیگه ای بتونه طرف کار خوشو انجام بده

1000 مشکل امکان داره پیش بیاد که در 4 تا نکته نمی گنجه
    کاملا دوستانه و برادرانه بود دوستان.من در خدمت همه دوستان خودم در مورد این گونه مباحث هستم.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    با میکروتیک این کار شدنیست.
    اول باید اینترنت ماهواره ای رو باهاش nat کنیم (netmap). بعدش با proxy اون میشه هر چیزی که میخوایم رو هدایت کنیم به مخابرات مثل tracert یا یه سایتی مثل ipcatch.com یا ip-address.com .با surf هم که راحت transparent میشه فی ل ت. ر . کرد. نه هزینه ای داره نه چیزی. آدمهایی هم مثل من که خیلی اطلاعات از این فروم گرفتن اصلا قشنگ نیست که کلاس بزارن جلوی 4 تا بزرگتر و آدم با اطلاعات تر.

نام حقيقي: Hooman

عضو عادی شناسه تصویری hmn566
    نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    با میکروتیک این کار شدنیست.
    اول باید اینترنت ماهواره ای رو باهاش nat کنیم (netmap). بعدش با proxy اون میشه هر چیزی که میخوایم رو هدایت کنیم به مخابرات مثل tracert یا یه سایتی مثل ipcatch.com یا ip-address.com .با surf هم که راحت transparent میشه فی ل ت. ر . کرد. نه هزینه ای داره نه چیزی. آدمهایی هم مثل من که خیلی اطلاعات از این فروم گرفتن اصلا قشنگ نیست که کلاس بزارن جلوی 4 تا بزرگتر و آدم با اطلاعات تر.
    سلام.
    با جمله آخرت کاملا موافقم.
    شما توجه نکن ما به کار خودمون ادامه میدیم.
    حالا یک نکته، شما وقتی NAT میکنی روی یک IP مخابرات nat انجام میشه.غیر از این باشه باز هم IP ماهواره ای نشون داده میشه.در نتیجه برگشت اطلاعات روی همون IP خواهد بود یعنی از پهنای باند مخابرات استفاده میشه.

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    با توجه به اینکه بیشترین ترافیک مربوط به دانلود فایل و عکس براوزر هست
    ایا بهتر نیست همون هارو از ماهواره بگیریم و بقیه از همون خط زمینی بیاد
    ای خدا عجب بدبختی داریم ها به جای اینکه فکرمون رو برای حل مسائل درست و حسابی بگذاریم به خاطر گرونی دیتا چه کار ها که نمی کنیم

عضو عادی
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    2
    آخه هزينه اش اصلا ميصزفه كه مي خواهي از ديش استفاده كني.
    wireless كه بگيري بهتره. 1مگ دي دي كيت ماهواره در ميادش حدود 1,800,000 تومان ولي wireless از icp ها بگيري حدود 900 هزار تومان در ميادش اون هم دي دي كيتش.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

جرم اینترنت ماهواره ای

tdgjvdk

جرم داشتن اینترنت ماهواره ای

http://forum.persiannetworks.com/f73/t16095.htmlاینترنت ماهواره ای جرم استجرایم اینترنت ماهوارهایاینترنت ماهواره ای قابل ردیابی استرهگیری اینترنت ماهواره ایجرم اینترنت ماهوارهجرم اينترنت ماهواره ايفيلتر كردن اينترنت ماهوارهايtdgjvdk [ndnجرم استفاده از اینترنت ماهوارهجرائم اینترنت ماهواره ایجرایم استفاده از اینترنت ماهواره ایجرم اینترنت ماهوارهایتماشای ماهواره ازطریق اینترنت جرم استآیا اینترنت ماهواره ای قابل ردیابی استعدم ردگیری اینترنت ماهواره ایردگیری اینترنت ماهواره ایجرایم اینترنت ماهواره ایایا dvb قابل ردیابی است؟آیا امکان ردیابی اینترنت ماهواره ای هست؟اینترنت ماهواره ای ردیابی میشهآیا اینترنت ماهواره ای قابل ردیابی است؟

برچسب برای این موضوع