صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 27

موضوع: اعتراض به حذف كد بين شهري در داخل استانها

عضو عادی
    نوشته
    151
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7

اعتراض به حذف كد بين شهري در داخل استانها

با توجه به طرح دولت و تصويب مجلس قرار است كد بين شهري در داخل هر استان حذف شود (اين طرح قرار است درشش ماهه اول سال 86 اجرا شود) كه در اين صورت كليه isp هاي شهرستانها ورشكست ميشوند چون با حذف كد كاربران در داخل شهرستان نشسته وبا كارت مركز استان كه هم ارزان بوده و هم داراي پهناي باند بيشتري ميباشند كانكت ميشوند و ديگر كسي از كارتهاي شهرستاني استفاده نميكند واين يعني فاجعه براي isp هاي شهرستاني.

بنابراين از كليه مديران isp هاي شهرستانها درخواست ميشود با اعتراض به اين طرح جلوي ورشكستگي خود را بگيرند از يكي از عزيزان درخواست ميشود اعتراضيه اي نوشته و لينكش را در اين تاپيك قرار دهد تا به امضاي همگي برسد .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    یه جا شنیدم که 971 هر شهرستان رو میبندن یعنی از یه شهر دیگه نمیتونی به این کانکت کنی: 9716630-0711.

عضو عادی
    نوشته
    151
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7
    دقت كنيد
    حذف كد بين شهري تهديدي براي شركت هاي اينترنتي شهرهاي كوچك است
    از سوي ديگر، عضو هيات مديره انجمن شركت هاي اينترنتي گفت: «اقدام مخابرات در سال 86 براي حذف كد بين شهري مي تواند پديدآورنده فرصت ها و تهديد ها براي شركت هاي اينترنتي باشد.» رضا فرزانه، با بيان اين كه حذف كد بين شهري تهديدي براي شركت هاي اينترنتي شهرهاي كوچك است، اظهار كرد: «اين اقدام فرصتي براي شركت هاي اينترنتي موجود در مراكز استان ها و در عين حال تهديدي براي شركت هاي شهرهاي كوچك است.»

او افزود: «شركت هاي مراكز استان ها مي توانند به راحتي به ارايه سرويس به شهرهاي اطراف بپردازند و شركت هاي شهرهاي كوچك در اين رقابت شكست خواهند خورد.»

فرزانه در پايان گفت: «اميد است كه مسوولان امر با درايت تدابيري براي رقابت عادلانه و سالم اين شركت ها فراهم آورند.»

http://www.magiran.com/npview.asp?ID=1385493
    اگر اعتراض نكنيم هيچ تدبيري انديشيده نميشود

ویرایش توسط jalal95 : 2007-04-26 در ساعت 02:51 PM

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    چرا همیشه کج اندیشی می کنیم و نیمه پر لیوان رو نمی بینیم.

چون سود ما از این محل دچار خلل میشه پس این عمل بد هست و مورد نکوهش.

مثل اینه که سرمون رو زیر برف کنیم و هیچ چیز رو نبینیم. ما هم باید سعی کنیم تا کیفیت رو خوب کنیم و قیمت رو رقابتی تر کنیم.

چه دلیلی داره که یک کاربر برای اشتراک 20 ساعته اینترنت در شهرستان 6000 تومن پول بده ولی در مرکز استان با 2000 تومن این مقدار رو می تونه بخره. فقط به جرم اینکه تو شهرستان هست و از انمانات بی بهره هر جر بخواهیم باید بهش فشار بیاریم.

به نظر من هم کسی که با یک خط 256 اومده و سرویس دهنده اینترنت زده در مقابل اونی که 34 مگابیت داره محکوم به شکست هست. ابن یک فرصت برای همه هست . فرصت فراگیری کار جمعی. تشکیل کنسرسیوم. نه تنها عیب نیست بلکه تبدیل تهدید به فرصت هست.

حالا چرا زمانی که تخفیف های 40% رو می گرفتیم دادمون بالا نمی رفت. بله .... همیشه نباید منعفت جمع فدای منفعت چند نفر بشه.

من با اینکار موافقم . و از شرکت مخابرات تشکر هم می کنم که قدمی در راه نحقق عدالت برداشته. و برای اون روز که اعلام کرده اند روز جهانی مخابرات 27 اردیبهشت هست لحظه شماری می کنم.

secure_krnl سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    با فروش توی شهرستانهای دیگه میشه این مشکلو حل کرد البته این نظر منه

عضو عادی
    نوشته
    151
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar نمایش پست ها
    چرا همیشه کج اندیشی می کنیم و نیمه پر لیوان رو نمی بینیم.

چون سود ما از این محل دچار خلل میشه پس این عمل بد هست و مورد نکوهش.

مثل اینه که سرمون رو زیر برف کنیم و هیچ چیز رو نبینیم. ما هم باید سعی کنیم تا کیفیت رو خوب کنیم و قیمت رو رقابتی تر کنیم.

چه دلیلی داره که یک کاربر برای اشتراک 20 ساعته اینترنت در شهرستان 6000 تومن پول بده ولی در مرکز استان با 2000 تومن این مقدار رو می تونه بخره. فقط به جرم اینکه تو شهرستان هست و از انمانات بی بهره هر جر بخواهیم باید بهش فشار بیاریم.

به نظر من هم کسی که با یک خط 256 اومده و سرویس دهنده اینترنت زده در مقابل اونی که 34 مگابیت داره محکوم به شکست هست. ابن یک فرصت برای همه هست . فرصت فراگیری کار جمعی. تشکیل کنسرسیوم. نه تنها عیب نیست بلکه تبدیل تهدید به فرصت هست.

حالا چرا زمانی که تخفیف های 40% رو می گرفتیم دادمون بالا نمی رفت. بله .... همیشه نباید منعفت جمع فدای منفعت چند نفر بشه.

من با اینکار موافقم . و از شرکت مخابرات تشکر هم می کنم که قدمی در راه نحقق عدالت برداشته. و برای اون روز که اعلام کرده اند روز جهانی مخابرات 27 اردیبهشت هست لحظه شماری می کنم.
    جناب مدير عدالت هم خوب چيزي است خود شما بهتر ميدانيد كه ispهاي شهرستاني نه از نظر قيمت و نه از نظر پهناي باند توان رقابت با مراكز استانها را ندارند نه به خاطر نفع خودشان بلكه به خاطر ظرفيت كوچك شهرستانشان حالا به گفته شما اين شركتها محكوم به شكست هستند چرا ,چون در شهرستان فعاليت ميكنند و اشخاصي كه با هزار بدبختي و وام وبدهي و ... چند سال پيش فعاليت خود را در شهرستانها شروع كرده اند بايد به خاطر اين سياست دولت ورشكست شوند.ايا نصفه پر ليوان را ما شهرستانيها هم ميتوانيم ببينيم؟ مطمئنا نه چون اين ليوان يك ليوان پر خواهد بود براي مراكز استان و ليواني خواهد بود خالي براي شهرستانيها
    جناب مدير خيلي دلم ميخواهد بدانم كه اگر شما در شهرستان فعاليت داشتين باز اين حرفها را ميزديد نگوئيد بله چون خودتان هم ميدانيد كه دروغ ميگوئيد شما بايد هم روزشماري بكنيد چون اين روز , روز جشن شما و روز بدبخت شدن تمامي ispهاي شهرستانها خواهد بود آيا اين است حمايت حالا كه پاي نفع خودتان در ميان است اينگونه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    در جواب اقاي DANI_84بايد بگويم كه شهرستاهاي ديگه هم همين نقشه را براي شهر شما كشيده اند پس به دنبال راه حل نگرديد

ویرایش توسط jalal95 : 2007-04-27 در ساعت 05:07 PM

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به شما دوستان و همکاران عزیزم

بی خودی همدیگر را محکوم نکنید . آرامش خود را حفظ کنید . طبق دستور العمل جدیدی که از شهریورماه در سراسر کشور اجرا می شود تمایم خطوط E1 که به شماره های مختلف هستند به شماره ملی 971 تغییر می کنند و دیگر کسی نمیتواند از شهرستانی به 971 یک شهرستان دیگر تماس بگیرد و این مژده مخابرات به تمامی ISP هاست و این نه بخاطر شما بلکه به خاطر همکاران خودشان است که در مخابرات گاهاً ریاست شهرستانی را نیز دارند و یک ISP با باند 256 نیز دارند . کنسرسیوم هم در حال تشکیل است ISP های کوچک البته به نظر دوستان می توانند به سادگی با تکیه بر سیستم های جدید ارتباطی کمر ISP های بزرگ را خورد کرده و به سادگی نابودشان کنند شما اگر در یک ISP با 2MG پهنای باند کار می کنید و یا صاحب امتیاز هستید بدانید که کمترین ظرفیت یک کنسرسیوم 20MG میتواند باشد و این شما هستید که نابود می شوید . کنسرسیوم ها کارت هایی با امکان اتصال در هر شهرستان ایجاد می کنند ولی ISP بزرگ شماره اتصال کم بازار رقابتی محدود در مقابل کنسرسیوم قدرت بالا - پهنای باند بالا - بازار رقابت گسترده - محبوبیت ISP های شهرستانی - قیمت تمام شده پائین در پهنای باند . .

به جان هم افتادن بی ثمر ترین روش است . دوستان به نظر من جدال درونی بیشترین ضربه را به ساختار شرکت های ISP می زند ایجاد یک کنسرسیوم در هر استان اتحاد بیشتر قیمت تمام شده پائین تر - بازار بیشتر را به دنبال خواهد داشت ضمن اینکه می توانیم با نفوذ ISP های محلی ادارت و ارگان ها را به سادگی ریز نظر کنسرسیوم بیاوریم انها همه یعنی سود بیشتر و بیشتر

با تشکر

نام حقيقي: Mobin

عضو عادی
    نوشته
    111
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    11
    سلام
    آقا جلال من تنها یک کاربر خانگی اینترنت هستم و زیانی بابت این سیاست مخابرات متوجه من نمیشه بنابراین نظر خاصی هم نمیتونم داشته باشم اما شما باید متوجه یک حقیقت باشید.
    طی صحبت هایی که مدرس درس کارآفرینی داشتم متقاعد شدم که بالاخره در راه پیشرفت باید تغییراتی حاصل بشه که شما این تغییرات رو تنها تعطیل شدن شرکتهای کوچکتر میدونید.ایشون که خودشون مدیر اجرایی یک کارخونه هستند گفتند شرکت های کوچک در دنیای امروز جهت حفظ بقای خودشون یا باید به سمت نو آوری و رشد بیشتر باشند یا اینکه به عنوان تابع یا بخشی از شرکت های بزرگتر به کارشون ادمه بدن در غیر اینصورت محکوم به شکست خواهند بود.
    همونطور که گفتم من ISP ندارم و سرمایه ای نیست که بخوام نگرانش باشم اما بهتره همه به جای ایستادن و درجا زدن به فکر حرکت به جلو باشیم تا هم به پیشرفت جامعه کمک کنیم و هم با متعادل شدن قیمت ها عدالت رو در مورد کاربران رعایت کنیم.
    آیا درست بود زمانی که شما در شهرستان کارتی رو N*4 تومان میفروختید ISP مرکز استان به دلیل رقابت شدید با سایر شرکت ها این کارت رو N تومن بفروشه؟
    من استان گلستان زندگی میکنم و فاصله ی شهر گنبد کاووس تا گرگان چیزی حدود 90 کیلومتر هست.زمانی که در شهر گرگان ISP ها با ضرر کارت 5 ساعته رو میدادند 500 تومان در شهر گنبد کارت 5 ساعته 2000 تومان فروخته میشد.

در آخر باید بگم حرف شما تا حدودی قابل قبول هست و شرکت مخابرات قبل از این حرفها باید ذهن سرمایه گذارها رو آماده میکرد ( شاید هم کرده باشه ) تا سرمایه گذاریشون رو مطابق با سیاست های آینده انجام بدن اما شما هم قبول کنید ما فقط چسبیدیم به چیزی که قبلاً بودیم و حاظر به تغییر و تحول و قرار گرفتن در مسیر پر تلاطم رقابت و پیشرفت نیستیم.

نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us نمایش پست ها
    با سلام به شما دوستان و همکاران عزیزم

بی خودی همدیگر را محکوم نکنید . آرامش خود را حفظ کنید . طبق دستور العمل جدیدی که از شهریورماه در سراسر کشور اجرا می شود تمایم خطوط E1 که به شماره های مختلف هستند به شماره ملی 971 تغییر می کنند و دیگر کسی نمیتواند از شهرستانی به 971 یک شهرستان دیگر تماس بگیرد و این مژده مخابرات به تمامی ISP هاست و این نه بخاطر شما بلکه به خاطر همکاران خودشان است که در مخابرات گاهاً ریاست شهرستانی را نیز دارند و یک ISP با باند 256 نیز دارند . کنسرسیوم هم در حال تشکیل است ISP های کوچک البته به نظر دوستان می توانند به سادگی با تکیه بر سیستم های جدید ارتباطی کمر ISP های بزرگ را خورد کرده و به سادگی نابودشان کنند شما اگر در یک ISP با 2MG پهنای باند کار می کنید و یا صاحب امتیاز هستید بدانید که کمترین ظرفیت یک کنسرسیوم 20MG میتواند باشد و این شما هستید که نابود می شوید . کنسرسیوم ها کارت هایی با امکان اتصال در هر شهرستان ایجاد می کنند ولی ISP بزرگ شماره اتصال کم بازار رقابتی محدود در مقابل کنسرسیوم قدرت بالا - پهنای باند بالا - بازار رقابت گسترده - محبوبیت ISP های شهرستانی - قیمت تمام شده پائین در پهنای باند . .

به جان هم افتادن بی ثمر ترین روش است . دوستان به نظر من جدال درونی بیشترین ضربه را به ساختار شرکت های ISP می زند ایجاد یک کنسرسیوم در هر استان اتحاد بیشتر قیمت تمام شده پائین تر - بازار بیشتر را به دنبال خواهد داشت ضمن اینکه می توانیم با نفوذ ISP های محلی ادارت و ارگان ها را به سادگی ریز نظر کنسرسیوم بیاوریم انها همه یعنی سود بیشتر و بیشتر

با تشکر
    دوست عزیز من.
    من از سیاست مخابرات دفاع نمی کنم ولی یک مثال براتون می زنم که کم در جریان تحولات اخیر فصای ICT ایران و بخش نامه های جدیدسازمان تنظیم مقررات یا رگولاتوری ارتباطات داخل کشور مطلع بشد.

1- از 31 اردیبهشت تمامی شرکت هایی که اعتبار مجوزشون تمام شده یا اصلا دارای مجوز نیستن و درخواست مجوز یا تمدید نکردن بدون اخطار قطع ارتباط می شن.
    2- ار 1 تیرماه هیج ارتباط جدیدی از سوی مخابرات های استانی برای ISP ها برقرار نخواهد شد و ارتباط تنها از طریق شرکت هایی که مجوز ISDP در هر استان دارند خواهد بود

چون به دلیل اینکه امکانات و میزات تمکن مالی شرکت ها در مراکز استان ها بیشتر است اکثرا همون شرکت های مجوز رو می گیرن. چون شما حداقل در استان های متوسط 30 مگابیت پهنای باند باید بگیرید. یعنی شما 60 میلیون تومن باید ضمانت نامه بانکی بدید که این مسلما اگه برای شهرستان ها غیرممکن نباشه بسیار سخته.

حالا برگردیم سر اصل موضوع. اینجاست که اهمیت حیات شرکت های کوچک شهرستانی برای اون شرکت ها مشخص می شه. پس عملا اونها هم نیمی خوان که این شرکت ها حذف بشن.

در مورد مثال شما که اونها هم بیان کنسرسیوم تشکیل بدن و این باعث عمل عکس بشه باز هم این بسیار خوبه چون با افزایش رقابت کیفیت ها بالا می ره و عملا این وسط باز هم کسی ضرر نمیکنه و منفعتش به همه خصوصا EndUse می رسه.

به هر صورت با تحولات بوجود آمده و تغییرات گسترده تری که داره بوجود می یاد عملا شرکت ها قبول کنن که باید کاهش قیمت و افزایش کیفیت یکی از اهدافشون باشه و از حالا به فکر کاهش هزینه های جاری شون بشن.

به هر صورت چه کد برای شهرها حذف شه یا نه ایجاد دفتر در شهرهای اطراف برای ISP های بزرگ مشکل نیست . کسی که حداقل 100 میلیون هزینه تجهیزات برای ISDP می کنه و مجوز ISP هم داره ایجاد دفتر و هزینه 5 تا 6 میلیونی برای ارایه سرویس Dialup و یا wireless هیچ هست.

و چون هزینه پهنای باندش بسیار پایین در میاد عملا جای رقابت برای بقیه نمی مونه .

پس این یک رابطه متقابل همزیستی مسالمت آمیز بین ISDP یا شرکت های بزرگ استانی و شرکت های کوچک ISp شهرستانی هست.

حتی اگه کد هم حذف بشه کار های خدماتی زیادی غیر از Dialup هست مثل فروش سرویس های ADSL و Wireless و .....

پس تا هنوز فرصت باقی هست راهی باید پیدا کرد که کمترین میزان آسیب به شرکت های کوچک وارد شود. ولی باید این راه رو رفت. همون راهی که تو دهه نود شرکت های اروپایی و آمریکایی رفتن و از دل اونها شرکت های مثل AoL و RogersWire و T-Mobile و BT در اومدن.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به شما دوستان خوبه من
    مخصوص جناب آریا گوهر مدیر بخش سیسکو .
    دوست من اینجا ذکر چند نکته ضروری است .
    اول حجم سرمایه گذاری شرکت های کوچک شهرستانی بسیار زیاد تر از سرمایه ای است که شرکت های بزرگ انجام داده اند در استان خوزستان 96 ISP حضور فعال دارند این آمار طبق گزارش اداره دیتا است و تنها 20 ISP در شهر اهواز حضور دارند و از این تعداد تنها 6 تا 7 ISP بالای 2 MG دریافتی دارند . پس اگر هر ISP استانی دست کم 2 لینک E1 داشته باشد براورد من چیزی حدود 20.000.000 تومان سرمایه گذاری برای داشتن یک سرویس خوب نیاز است ( البته اگر کسی نگه من با 5.000.000 تومن یک ISP خفن میزینم ) خوب حالا از تعداد 96 ISP عدد 20 را کم کرده می بینید که 76 مرکز دیگر باقی خواهند ماند حالا 76 را در 20.000.000 ضرب کنید 1520000000 تومان سرمایه مردمی در سطح استان خوزستان در حال تجارت است و این از سرمایه پارس آنلاین و یا کالویت می هم بالاتر میره پس در صورت تشکیل کنسرسیوم که شما مثال زدید باید اتفاقات خاص اروپا و امریکا را نیز در نظر بگیرید که اولین حرکت ممنوع کردن عضویت شرکت های بزرگ در این کنسرسیوم ها بود که باعث شد سرمایه داران کثیف در این بخش به ورطع نابودی کشانده شوند و در ایران نیز این اتفاق دور از ذهن نیست و این درست مانند اخباری است که من از همکاران دیگر در استان های دیگر می شنوم که کنسرسیوم بدون شرکت های مرکز استانی و این نوعی دیگر از درگیری را بوجود می آورد .

البته من باید امسال 2000000 تومان SLA به مقررات رادیویی بدهم که زیاد هم نیست ولی آیا کسی هست که ایم مقررات رادیویی یا رگولاتری سال آینده اعلام کند اینترنت حرام است و کسانیکه در این کار هستند مفسد فی الارض هستند . در صورت بروز همچنین اتفاقی دیدار به قیامت باید بهتون بگم زیرا ما همه حرام کار شناخته می شویم .

متاسفانه باز هم می گویم تهدید و به رخ کشیدن ها را باید پایان داد به سرعت باید به سمت بزرگ شدن حرکت کنیم و این حرکت بایددر مسیر باشد که دست مخابرات در این بزرگ شدن کوتاه شود و این امر تنها با تکیه بر تکنولوژی های بیسیم و وی مکس امکان پذیر است . باید کنفرانسی تشکیل شود و همه دوستان و همکاران در آن شرکت کنند که باید همین شرکت های بزرگ با درامد های میلیاردی بانی این کار شوند .

دوست من جناب secure_krnl برای این کارت در شهرستان گران است که ما هم اگر مانند مرکز استانی ها با جمعیت میلیونی روبرو بودیم ما هم کارت را مجانی توزیع می کردیم و لی من در شهرستانی هستم که تنها 3500000 هزار نفر جمعیت دارد باید هزینه های جاری شرکت من تامین شود پس مجبورم بر خلاف میل باطنی کارت را با قیمت گران بفروشم .

موفق باشید

davar سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    مراکز خیلی از استانها 350 هزار جمعیت نداره. شهر شمت 3.5 میلیون جمعیت داره یعنی اندازه مشهد و شیراز؟

نام حقيقي: داور پیرعلیلو

خواننده
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3
    دوست عزیز درصد کلان isp ها در شهرهای زیر 500 هزار جمعیت هستند

نام حقيقي: Mobin

عضو عادی
    نوشته
    111
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    11
    سلام مجدد
    نمیخوام بد بینانه به قضیه نگاه کنم اما با چیزهایی که تا به امروز دیدم بعید میدونم تشکیل کنسرسیوم هم بتونه رضایت مدیران عامل ISP ها رو مثل گذشته جلب بکنه.در گذشته و تا به امروز شهرستان (حداقل در اینجا) جایی مثل سرگردنه بود که ISP ها با لابی کردن و بالا نگه داشتن قیمت ها با دست باز برای سوددهی خودشون تصمیم میگرفتند نه تغییر و تحول بازار.حالا اگر حتی کنسرسیومی متشکل از اعضای همین لابی ها تشکیل بشه و همه ملزم به رقابت با شرکت های بزرگتر در یک قالب باشند آیا همچنان دست باز برای تصمیم گیری در مورد سود خودشون رو خواهند داشت؟ مسلماً نه، بنابراین باز با توجه به وجود میدان برای رقابت خیلی ها راضی به اجرای این سیاست ها نخواهند بود.

نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    در مورد پارس آنلاین من یه حساب سر انگشتی کردم.

فقط حقوق کارکنانش در ماه حدود 300 میلیون تومن میشه. بحث اون ها جداست.

با 20000 پورت فعال اینترنت در کشور به عنوان بزرگترین خدمات دهنده ایران قیاس با اون نمی تونه جالب باشه.

خلاصه هیچ وقت نمی شه 50 تا شرکت کوچک رو با هم Joint کرد. حتی از عهده بزرگترین مدیران دنیا هم خارج هست.

مخصوصا که در نقاط مختلف با نظرات مخلتف هستن و همدیگه رو دقیقا دشمن می دونن.

در ضمن در مورد 96 تا شما یه حساب دیگه بکن . فکر کنم یه کمی حساب ها جابجا شده. تو سایت های کمتر از نصف این تعداد نشون داده شده حتی با اغماض هم به نصف این عدد نمی رسه.

در مورد 20 میلیون تومن. با این پول بقالی (سوپر مارکت) هم نمی شه راه انداخت . نباید توقع داشت که با این پول اسم اونجا بشه سرویس دهنده اینترنت. من نمی گم با بیست تومن مشکل دارم. ولی با نوع سرویس این سرویس دهنده مشکل دارم.

خلاصه فکر دیگه ای باید کرد. نمی دونم شاید با کم شدن تعداد رقبا وضعیت شما در اهواز بهتر بشه. امیدوارم.

موفق باشید.

نام حقيقي: داور پیرعلیلو

خواننده
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3
    دوست عزیز تعیین قیمت به اون سادگی که فکرمیکنی نیست پارامترهای همچون:بافت اجتماعی ،سطح متوسط درامد ،صنعت ،امکانات آکادمیک،از همه مهمتر قراردادهایی که در مراکز استان و پایتخت با شرکت هایی مثل پارس انلاین میبنده و... هست همه انها با 5 تومن شروع کردن و رشدشون مرهون شهر تهران هست ،هیچ یادم نمیره همین شرکت گفت آقا انجا ADSL نمی صرفه حالا من با همین سرمایه بقالی امدم اینترنت را در سبد خرید خانواده ها قرار دادم و حالا که سود دهی میخواست شروع بشه دولت بازارام را تقدیم چنین شرکت میکنه!

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

sydneyکد شهر

کارآفرینی

حذف کد بین شهرستانی در استان

ارتباط isp های مراکز استان ها از چی هست؟

برچسب برای این موضوع