صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 27 از مجموع 27

موضوع: اعتراض به حذف كد بين شهري در داخل استانها

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نمی شه گفت چون اونها تو تهران بودن چنین و چنان رشد پرسرعتی داشتن. همه موفقیت ها از سعی و تلاش شخص و یا سیستم بر میاد. منکر این نیستم که آنها دارن بازار هایی که ما به سختی مهیا کردیم رو درو می کنن. ولی اساس بازار اینه. دقیقا همین مشکل رو میشه همه جا دید تو بازار خودرو می بینیم و ما هم داریم رنج می کشیم.

همه تجارت ها مشابه همدیگه هستن. باید اصولی مدیریت کرد تا بتونیم تو بازار بمونیم و رشد کنیم.

آقای پیر امیدوار نمونه بارز سعی و تلاش هست. که از هیچ شروع کرد و الان صاحب برند تجاری Ebay هست . ولی این برای اون این حق رو ایجاد نکرده که چون اولی بوده بقیه حق شرکت در این نوع تجارت رو ندارن.

اول بودن و اول شروع کردن باعث ایجا حق برای کسی نمیشه پس نمی شه گفت من اول بودم پس نباید کس دیگه ای بیاد اینجا و کار این کار و بکنه.
    پارس انلاین یک مثال هست. وقتی دولت میاد برای ارایه خدمات هزار جور ازش مالیت و عوارض و .... میگیره اونهم مجازه که همه جای کشور فعالیت اقتصادی کنه. درست مثل من و شما. آیا گربه برای رضای خدا موش می گیره ؟ خوب اونهم نذر نکرده بوده جایی که سود دهی براش نداشته ارایه سرویس کنه. در مورد سرمایه اولیه اون شرکت (پارس) سال 78 با 100 هزار دلار شروع کرد. اون هم داستان داره. باعث خیر هم شرکت ندا شده بود!! خلاصه مفصله. درسته اونها پول دارن البته صاحبانش (آقایان فاتح) و همه کاری تو این زمینه می تونن بکنن و شرکتهای کوچیک توان رقابت باهاش ندارن. ولی با این حال باز هم شرکت هایی هستن که باهش رقابت می کنن و مثل ما کاسه چه کنم دستشون نگرفت نمونه اون 2 تا شرکت شهرستانی پیشگامان توسعه ارتباطات کویر یزد و شرکت دیگه ای که با اسم تجاری شاتل که دفتر اصلیش توی تبریز هست این کار رو دارن انجام میدن

به هر صورت نمی شه به دولت هم خرده گرفت، تا کی باید منتظر من بمونه که بخوام خودم و تکون بدم. بالاخره اونها هم باید کاری کنن که شکاف دیجیتال پر بشه چون تعهد دارن هم به من و تو هم به جامعه جهانی. وقتی من بومی نتونم کاری انجام بدم اونها مجبورا راهکار دیگه ای پیدا کنن.

y_yavari سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به شما دوستان خوب

خوب مقیاس من در ارائه قیمت در موقع راه اندازی بوده است و بس زیرا من الان و در حال حاضر تنها تنها سیستم های موجود در شرکتی که من هستم تا این لحظه 50 میلیون تومان هزینه کردیم که البته تا این لحظه است و باز هم حجم سرمایه گذاری ادامه داره .

خوب این بماند که ما هم درست مشکلات شرکت های به اصطلاح بزرگ را داریم .

خوب جمع شدن شرکت های کوچک هم همانند « انچه شیران را کند روبه مزاج احتیاج است احتیاج است احتیاج » که قطعا بروز خواهد کرد و بعد از بروز همچنین اتفاقی تجارت کثیف پای در میدان می گذارد . البته مدیران موجود در این انجمن و همچنین کاربران شرکت کننده در بحث حتماً در جریان تجارت های کثیف هستند . و نیازی به ارائه توضیح نیست .

خوب نگاهی کوتاه به تشکیل کنسرسیوم های اروپایی و امریکایی که تصویه حساب هایی خونین دارند متوجه می شوید که آنها نیز به زیر چتر یک کنسرسیوم جمع شدند همانند سه دشمن که برای نجات خود از باران به زیر یک چتر بدون خونریزی و نزاع جمع شدند .

و اما شرکتهای بزرگ مانند پارس آنلاین مطعناً در جهت کسب این سرمایه بسیار صادقانه و از طریق راه های حلال و مشروع جلو نرفته اند و رات و راتخواری را نیز در دست دارند همانگونه که در جریان واگذاری در عسلویه به سادگی حتی پا در کفش شرکت نفت هم داشتند می کردند که با مشکلی بزرگ روبرو شدند و دست از رات بازی در این منطقه برداشتند .

خوب و اما شما جناب آریا نگار ظاهراً از وجود شرکت های کوچک زیاد خشنود نیستید من واقعاً متاسفام که دید شما به مدیران بخش های کوچک کمی با دید منفی نگاه می کنید .

شما اگر در بحث مدیریت کلان قرار بگیرید البته نه با این دید بدبینانه مانند من خواهد دریافت که به جای هزینه های گزاف که باید در هر شهر کوچک و بزرگی انجام شود می توانید با جمع کردن شرکتهای همکار در این زمینه و بکارگیری امکانات این شرکت ها تنها با پرداخت کمترین هزینه می توانید بزرگترین امکانات را فراهم کنید .

ولی باور کنید امکانات خوبی در شهرستان ها ایجاد شده است که دست کمی از مراکز استان ندارد سیستم های وایرلس گسترده و با امکاتات رومینگ گسترده در فرکانس های 2.4 و 3.2 با پوشش 100% که تنها با بهره برداری از امکانات محلی ایجاد شده است .
    و این کاملاً قبل تقدیر است

نام حقيقي: داور پیرعلیلو

خواننده
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3
    من سر منافع خودم این مطلب را نگفتم بلکه:
    1- حمایت از سرمایه گذار (هر قدر که سرمایه داشته باشد)
    2- توسعه بنگاههای اقتصادی در راستای اصل 44 و اشتغالزایی
    3-ایجاد فضای رقابتی صحیح و مبارزه با مافیاهای اقتصادی
    4- محرومیت زدایی
    و...

دلایل زیادی میتونم ارائه کنم و بدلیل جهت گیری غیر مفید بحث دوست ندارم ادامه بدم

و اخر اینکه اقای مدیر ،فامیل من چرا اشتباهی خونده میشه

نام حقيقي: Hooman

عضو عادی شناسه تصویری hmn566
    نوشته
    639
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    33
    با سلام.
    من فقط یک سوال دارم و اینکه آیا مخابرات ایران واقعا جای حمایت و تشکر داره؟
    فکر کنم با یک نگاه به وضعیت اینترنت در ایران و مقایسه با کشورهای دیگر جواب واضح باشه.
    آیا اصلا توسعه دیتا برای مخابرات مهم هست؟ جائی که همه دنیا سعی در ارزان کردن اینترنت و دسترسی همگانی دارند ، و مخابرات معظم ایران تعرفه ها رو گران میکند و تخفیف ها را حذف، در فکر توسعه دیتا و به فکر مردم هست؟ آیا واقعا میخواد شکاف دیجیتال رو پر کنه؟
    شکاف بین شهرها؟ بین اینترنت ایران با دنیا؟ یا شکاف جیب مبارک آقایان؟
    رفتن به سمت تکنولوژی دهها سال قبل کشورهای پیشرفته که در حال حاضر از استفاده و واردات دستگاههای کارکرده چندین سال قبل عیان است پیشرفت است؟
    پول گرفتن بابت سرویسهائی که در همه جای دنیا به عنوان عناصر تشویقی و عضو لاینفک سرویس محسوب میشود مثل نمایشگر شماره تماس گیرنده در سرویس موبایل !!! جای تشکر و روز شماری برای روز مخابرات را دارد؟
    انحصاری کردن دیتا و بالا بردن هزینه آن جای تقدیر دارد؟
    نمیدانم چقدر سرو کارتان با دیتا افتاده ولی وقتی کار گیر باشد و در هنگام تماس گوشی را قطع کنند و جائی هم برای اعتراض نباشد میشود گفت این مخابرات به فکر مردم است؟
    زمام امور دیتا را به دست افرادی که حداقل اطلاعاتی از IT ندارند سپردند که همگی دوستان برخوردی داشته اند به قصد پیشرفت دیتا در ایران است؟
    همه ما کم و بیش از مخابرات کشیده ایم، اگر صدایمان به جائی نمیرسد دیگر تشکر کردن عدم توجه به حقوق خودمان است و اینکه واقعا وضعیت مخابرات و دیتا ما و پاسخگوئی آقایان حتی 10% چیزی هم که باید باشد نیست.

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    اگر کسی فهمید علت این کار چی هست ؟؟؟؟

خواننده
    نوشته
    83
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    9
    بابا فقط به خیال خودشون مخابرات داره پیشرفت میکنه ولی هیچ تغییری در هزینه مکالمات بین شهرهای یک استان انجام نخواهد شد .یعنی اگه یک نفر بخواد از یک شهر به شهر دیگه و یک ISP دیگه در داخل استان کانکت بشه همون هزینه قبل رو داره و اصلاً نمیصرفه واسش

نام حقيقي: سعید عليزاده

خواننده شناسه تصویری llsaeidll
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    66
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil60 نمایش پست ها
    بابا فقط به خیال خودشون مخابرات داره پیشرفت میکنه ولی هیچ تغییری در هزینه مکالمات بین شهرهای یک استان انجام نخواهد شد .یعنی اگه یک نفر بخواد از یک شهر به شهر دیگه و یک ISP دیگه در داخل استان کانکت بشه همون هزینه قبل رو داره و اصلاً نمیصرفه واسش

همون هزینه ؟؟؟؟؟ نه.... 16 درصد بیشتر

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به شما دوستان

البته باید در نظر داشته باشیم که کشور ایران دارد سعی می کند پیشرفت کند و در جهت این پیشرفت جیب بعضی ها باید کمی تا قسمتی پور پول شود . خوب و این اتفاق به هر قیمتی که بیفتد اصولاً اهمیتی ندارد .

ولی از انجایی که اگر قرار باشد مکالمه با شهری دیگر به قیمت داخل شهری محاسبه شود جیب مخابرات خالی می شود مطمعناً تا الان فکر برای این هم کرده اند که البته مانند همه دورغ هایشان 15% هم دروغی بیش نخواهد بود و دست کم سر از 40 تا 45% در خواهد آورد . البته بدون اعلام تا مردم دهن تلفن هاشون رو تا سررسید فیش خوب صاف کنند بعد با یک فیش چند صد هزار تومنی روبرو شوند .

باقیشو فقط خدا میدونه و بس

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    البته این حرف درسته که برای پیشرفت هزینه هایی رو باید پرداخت کرد و همه کشور های پیشرفته هم پرداخت کردند. اما توی ایران این فقط شعار و مسوولینش فقط حال مردم رو میگیرن. من توی یه شهرستان isp دارم الان تقریبا 80 درصد فروش شهرستان رو گرفتم ولی الان اشباع شده. 4 تا شعبه راه انداختم توی 4 تا شهرستان دیگه اونها هم الان اشباع شده. یعنی دیگه آدم نیست که من بهش چیزی بفروشم. برای همین الان توی شیراز یه isp رو اجاره کردم. اینجا با هزینه خیلی پائین تر سود بیشتری دارم چون با یه تبلیغ کوچیک فروشم خیلی زیاد تر میشه. پس isp هایی که توی شهرهای بزرگن نه مدیریت خیلی قوی تری میخوان نه سرمایه بیشتری فقط این شانسو داشتن که جمعیت زیادتری دورشونه. الان من توی شهرستانم ساعتی 50 تومن بیشتر اینترنت می فروشم ولی خیلی از هزینه هام با شیراز یکیه و شیراز مصرف کنندم چندین برابره.
    البته از مسوولین مخابرات باید گله کرد وگر نه کارمنداش یکین مثل من و شما.
    همین isp که اجاره کردم مال یه نفره که هم پیاله آقای امیری رئیس مخابرات استان فارس. ما اگه 2 ماه هم پول دیتا ندیم ارتباطمون قطع نمیشه. اما توی isp خودم اگه فیششو قکس نکنیم ارتباطمون قطع میشه. یا مثلا میان وام کلون میدن به isp های بزرگ که خوب رشوه میدن اما عمرا بتونی برای یه isp کوچیک یه وام بگیری. خودتون قضاوت کنید این عدالته؟ isp های کوچیک خیلی بچه های باهالی بودن که تونستن خودشونو سر پا نگه دارن تا حالا.

davar، meysam22us، NOBOADY و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3 نمایش پست ها
    البته این حرف درسته که برای پیشرفت هزینه هایی رو باید پرداخت کرد و همه کشور های پیشرفته هم پرداخت کردند. اما توی ایران این فقط شعار و مسوولینش فقط حال مردم رو میگیرن. من توی یه شهرستان isp دارم الان تقریبا 80 درصد فروش شهرستان رو گرفتم ولی الان اشباع شده. 4 تا شعبه راه انداختم توی 4 تا شهرستان دیگه اونها هم الان اشباع شده. یعنی دیگه آدم نیست که من بهش چیزی بفروشم. برای همین الان توی شیراز یه isp رو اجاره کردم. اینجا با هزینه خیلی پائین تر سود بیشتری دارم چون با یه تبلیغ کوچیک فروشم خیلی زیاد تر میشه. پس isp هایی که توی شهرهای بزرگن نه مدیریت خیلی قوی تری میخوان نه سرمایه بیشتری فقط این شانسو داشتن که جمعیت زیادتری دورشونه. الان من توی شهرستانم ساعتی 50 تومن بیشتر اینترنت می فروشم ولی خیلی از هزینه هام با شیراز یکیه و شیراز مصرف کنندم چندین برابره.
    البته از مسوولین مخابرات باید گله کرد وگر نه کارمنداش یکین مثل من و شما.
    همین isp که اجاره کردم مال یه نفره که هم پیاله آقای امیری رئیس مخابرات استان فارس. ما اگه 2 ماه هم پول دیتا ندیم ارتباطمون قطع نمیشه. اما توی isp خودم اگه فیششو قکس نکنیم ارتباطمون قطع میشه. یا مثلا میان وام کلون میدن به isp های بزرگ که خوب رشوه میدن اما عمرا بتونی برای یه isp کوچیک یه وام بگیری. خودتون قضاوت کنید این عدالته؟ isp های کوچیک خیلی بچه های باهالی بودن که تونستن خودشونو سر پا نگه دارن تا حالا.
    ماشاء الله
    خدا بده بركت.دست ما رو هم بگير.

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    ممکنه خیلی از این قوانین درست باشه ولی غلط اجرا میشه
    ما پهنای باتد 512 داشتیم گفتن اگه زیر 2 مگ میخواین باید از آی سی پی ها سرویس بگیرید
    به 2 تا شرکت مجوز آی سی پی دادن که حتی سرویس دایال آپشون درست حسابی نیست و مردم از سرویسشون راضی نیستن یکی از دوستان ازشون سرویس وایرلس گرفت هر دفعه به یک بهانه ای قطعش میکردن که کارت خودشون فروش بره حتی یکیشون یو پی اس هم نداشت ولی جاش پارتی توپ داشت!!!
    من قبول دارم که زیر 2مگ ممکنه برای مخابرات صرف نکنه و این قانون درست باشه ولی حداقل درست اجرا میشد و مجوز به 2 تا شرکت درست حسابی میدادن
    بقیه قوانین مخابرات هم همینطوره ظاهرشون خوبه ولی در عمل ....

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوستان بلاخره این کد شهرستانها 27 اردیبهشت برداشته میشه یا نه ؟
    بعد از برداشته شدن کد ایا میشه به خطوط e1 مرکز استان دیال کرد یا نه؟
    به خطوط 33600 قدیمی چطور؟ که سرشمارشون معمولیه
    تفاوت قیمت در چه حدی خواهد بود؟

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

sydneyکد شهر

کارآفرینی

حذف کد بین شهرستانی در استان

ارتباط isp های مراکز استان ها از چی هست؟

برچسب برای این موضوع