نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: info path office

عضو غیر فعال
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

info path office

سلام
    من با نرم افزار info path آفیس آمدم یک سری فرم طراحی کردم بعد اینها رو share کردم حالا میخواهم که بقیه بیاینن این فرم ها را پر کنن از طرفی هم نمی خواهم که برای همه بیایم info path office نصب کنم
    چه جوری میتونم اینها را به web تبدیل کنم امکان publish web service داره ولی موقعی که مسیر میخواد error میده .....
    یکی دیگه هم اینکه اگه یه فایل xml داشته باشم چطوری میشه اون را در web browser باز کرد....؟؟؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    Publish شدن این Form ها فقط بر روی SharePoint امکان پذیر است. برای این کار به SharePoint نیازمندید.

فایل XML را می توان با Internet Explorer باز کرد و مشاهده کرد.

عضو غیر فعال
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من share point هم نصب کردم ولی موضوع اینجاس که خود share point هم تو خودش میخوام publish کنم اونم انجام نمیشه من فکر کنم تو iis بعد از نصب share pont باید چیزی اضافه بشه ولی من چیزی ندارم یا اینه بعد از نصب share point باید تنظیم خاصی انجام داد؟.....
    بعد هم من این فرم های info path را با 2003 میتونم publish کنم ولی اون مشکلاتی که بالا اشاره کردم با 2007 هست تو publish کردن ...حالا مسئله اینکه بعد از publish من میام فرم را save as xml میکنم حالا اگه من با ie این فایل xml را باز کنم سفید هست فقط فیلدهایی که تو فرمم پر کرده بودم را نشان میده و من یک فرم خام را میخوام تو ie نشون بده و بشه فیلدهاشو پر کرد و submit کرد....فکر کنم منطقی ترین کار publish به web service باشه...که انم توش گیر میکنم ...اگه بیشتر راهنماییم کنین ممنون میشم

عضو غیر فعال
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    کسی تا حالا با info path کار نکرده؟؟؟؟؟
    من میخوام فرمهایی که با این برنامه طراحی کردم را از پای بقیه کلاینتها بدون اینکه مجبور بشم info path نصب کنم باز کنم ...با IE
    share point server 2003 هم نصب کردم و فرمهام در info path را publish کردم به sharepoint ولی بازهم موقع باز کردن فرمها در sharepoint خود برنامه باید حتما نصب باشه ؟؟؟؟؟؟؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

infopath

برنامه infi path

نرم افزار info patch

info pathکار

ساخت فرم info patch

مشکل باز کردن فایل info path

publish کردن فرم info path در شیرپوینت

آموزش کار باinfo path

پابلیش کردن فرم در شرپوینت

office info pathکار

نحوه باز کردن فایل با infopath