صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 45

موضوع: وضعیت ADSL در تبریز (هماراسیستم)

عضو غیر فعال
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

وضعیت ADSL در تبریز (هماراسیستم)

با سلام
    من از اول فروردین از هماراسیستم سرویس ADSL 64K نا محدود گرفتم از روز 28 اسفند وصل شد روز اول بد نبود البته وضعیت فعلی رو میبینم به اون روز شکر میکنم یعنی رو 5.6 میومد. ولی ساعت 2 شب سال تحویل قطع شد هیجا نمیشد رفت و google رو به زور باز میکرد تا ساعت 18 عصر 1 فروردین بعد اون هم هر روز فقط حدود ساعت 15 تا 17 و 22 تا 24:30 می شد استفاده کرد و بقیه مواقع دانلود از هر سایتی با سرعت 100b/s تا 1k/s میرفت یا هم time out میداد. با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن از proxy استفاده میکنین واسه اونه و اینا منم گفتم نه خیر از proxy استفاده نمیکنم و دارم از سایت adobe یا microsoft دانلود میکنم. گفتن سیستم ما مشگلی نداره اشکال از شماست و شاید از ویروس کشتونه فایروال روشنه و از این حرفا ( مال من کسپراسکای هست ) که همش بهونه هست چون وقتی پهنای باند باز هست من با همین سیستم دانلود دارم و چرا dailup مشگلی ندارم تا اینکه بعد از چندین بار تماس آخرش آقای اوردی خانی گفتن فردا میرم شرکت ببینم چه مشگلی هست. و صبح که تماس گرفتم گفتن بلی ما نگاه کردیم مرکز آزادی مشگل داره و سعی در حلش داریم از تهران دارن بررسی میکنن یکی از سیستم ها ویروس داره و چون شبکه Bridge هست وقتی اون روشن میشه این مشگل پیش میاد. بعد 2 روز باز همین مشگل بود و من به آقای اوردی خانی sms زدم و وضعیت رو گفتم . و ایشان هم sms زد و گفت اگه از وضعیت فعلی راضی نیستین سرویس رو پس بدین و این مشگل احتمال داره تا 1 ماه یا بیشتر طول بکشه. به هر حال من در طول این مدت تا امشب همین مشگل رو داشتم . و صبر میکنم تا تعطیلات تموم بشه و مستقیما با مدیریت شرکت تماس بگیرم البته همه نمودارهای پهنای باند و دریافت و ارسال رو واسه مدیریت فرستادم و شاید تو سایت هم بزارم تا همه لذت ببرن
    البته اینم بگم که بار دوم و سوم که تماس گرفتم آقای اوردی خانی بعده بهانه های مختلف گفتن من الان تو روتر Router مرکز آزادی هستم و هیچ مشگلی نیست و اونجا پهنای باند اضافی هم داریم و من هم گفتم وقتی پهنای باند اضافی دارین من چرا نمی تونم بگیرم یا مشگل از شماست (100%) یا از منه بالاخره باید حل بشه. ایشون هم گفتن والا نمی دوننننننننننم که از چی هست ( ایشون مسئول ADSL شرکت هستن ) بعد دو سه دقیقه سرعت رفت رو وضع عادی و تا 24:30 یعنی تقریبا 4 ساعت بعد اون هم باز قطع شد .
    من خودم تو این زمینه وارد هستم و میدونم که مشگل از من نیست و اینا یا پهنای باند ندارن یا پهنای باند رو محدود میکنن یا هم کل پهنای باند رو میدن به کس دیگه ای حالا یا با پارتی یا سیاست خود شرکت من پی گیر این موضوع خواهم بود. و اگه هم از ویروس رو سیستم مشتری باشه اینا عرض چند ساعت میتونن ip تشخیص بدن و اگه نمیتونن اون مسئولشون رو بفرستن یه دوره مبتدی شبکه ببینه تا شرکت رو با همچین مشگلی روبرو نکنه من هم حاضرم فردی رو واسه حل مشگلشون تو مرکز آزادی معرفی کنم
    تو این تاپیک که باز کردم از همه اونایی که adsl در تبریز گرفتن از هر شرکتی که هست میخوام سرعتشون رو در طول روز و شب تست کنن و اگه میتونن تو سایت بزارن تا همه بدونن هر شرکتی چه جور سرویس میده و یه خواهش هم از اونایی که از مرکز آزادی تبریز از همارا سیستم سرویس گرفتن دارم تا سرعتشون رو تست کنن و ببینن واقعا 64K یا 128k هست در طول 24 ساعت یا نه و تو سایت بزارن
    برنامه های تست پهنای باند و حجم ارسال و دریافت که من استفاده میکنم اینا هستن خواستین از سایتش دانلود کنین و تست کنین
    SoftPerfect Network Protocol Analyze
    http://www.softperfect.com/
    OnlineEye
    http://www.pmasoft.net/
    برنامه های دانلود منیجر هم
    DAP , IDM

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    اکثرا شرکت ها سرویس adsl رو پهنای بالا میدن ولی روی حجم محدودیت میزارن البته این خیلی خوبه هم برای فروشنده و هم خریدار چون استفاده کننده سرعت بالا رو تجربه می کنه و کلا سرویس adsl میگیره که سرعت رو تجربه کنه نه حجم رو . سیاست این شرکت هم به جاش جالبه

عضو غیر فعال
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    منظورتونو نفهمیدم 64k میگیری بهت 512 میدن من حجم دانلودم زیاده این صبا نت محدودیت حجمی داره یا نه من باز صبح تماس میگیرم یکی هم منتظرم تا ببینم این مشگل حل میشه یعنی قبول میکنن که بهونه میگیرن و سر مردم کلاه میزارن

از اینکه این همه مفصل نوشتم خواستم بهونه های الکی که میگیرن رو کسای دیگه هم بدونن اونایی که آشنایی به کل سیستم ندارن و یه حرفی پشتیبانی میگه و اونا هم چون اطلاعی ندارن قبول میکنن و میگن لابد اشکال از ماست و قضیه رو ول میکنن

و کلا میخوام کاربر ها تست کنن و نسبت به سرعت سرویسی که میگیرن دقت کنن. و اگه همه سرویسها به این صورت هست میشه مثل مسئله داتک تهران شکایت کرد و دنبالش رو گرفت تا این isp ها هم بدونن که یکی هست که بدونه و این کلاهبرداریهاشون رو رو کنه و قول بهونه های ابکی شون رو نخوره (اون مسئول isp بخش َadsl که یه کامپیوتر ویروسی بتونه کل سیستمش رو واسه 1 ماه یا بیشتر فلج کنه و تازه از تهران هم بررسی کنن و نتونن مشگل رو حل کنن isp شو تعطیل کنه یه سوپر و اینا بزاره اونجوری بیشتر میتونه سر مردم کلاه بزاره

نام حقيقي: محمد بازویی

خواننده شناسه تصویری power
    نوشته
    460
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    123
    هر کاری کردم نشد تا آخرش بخونم خوابم گرفت ... چرا از شاتل سرویس نمی گیری خیلی علی و تخصصی روی Adsl و + Adsl 2 کار می کنه ...

عضو غیر فعال شناسه تصویری daffy
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط sir_virtual
    سلام،
    اولا خیلی مفصل نوشتی در حالی که اصلا لازم نبود. وسطا دیگه حس می کردم دارم داستان می خونم.
    دوما قحطی ISDP بود که رفتی هماراسیستم؟؟ برو فوری پسش بده و از شرکت صبا نت بگیر! 64K می گیری، بهت 512K میدن!!! (سه ماه = 30،000 تومان)
    نمایندگی صبانت تو تبریز شرکت الکاپرداز هست. (آبرسان، ساختمان ونک)
    100% تاييد ميشه...
    وقتو از دست نده برو به اين آدرسي كه دوستمون نوشته!

pay
    pay آنلاین نیست.

عضو غیر فعال شناسه تصویری pay
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    یکی از دوستان من دقیقا همین مشکلو با هماراسیستم داره. اینطوری هم که شما گفتین من حالا 100% مطمئن شدم که مشکل از مرکز آزادی هستش چون من از یه مرکز دیگه وصل میشم اصلا هم مشکلی ندارم .
    صبا نت فقط به درد کسایی میخوره که Download نمی کنن چون محدودیت حجمی داره
    اینم یه Speed Test

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بله بنده هم همین مشکل رو دارم .

تبریز مرکز آزادی سرویس 128 .

مشکل از اواخر اسفند شروع شد . بار اول که تماس گرفتم گفتن ما مشکلی نداریم مشکل از خودتونه . روز بعدش که مجددا" تماس گرفتم گفتن بله تو مرکز آزادی یه مشکل کوچیکی داریم که به زودی رفع میشه .

ولی هیچ اتفاقی نیفتاد . دوباره تماس گرفتم گفتن بعضی از تجهیزات مرکز آزادی رو تغییر دادن مشکل حل شد . در حالی که وضعیت بدتر هم شده بود .

خلاصه ... تعطیلات تموم شد ... امروز یعنی بعد از گذشت بیش از 20 روز تماس گرفتم . گفتن بله مشکل مرکز آزادی از جانب ما هستش , تو این مدت تعطیلات همکاران فنی در دسترس نبودند , باهاشون تماس گرفتیم قول دادن تا 3 الی 4 روز مشکل رو رفع کنن .

در ضمن . این آقایی که باهاشون صحبت کردم فرمودند به تعداد این چند روزی که مرکز آزادی مشکل داشته اکانت یوزرهای این مرکز رو تمدید خواهیم کرد

عضو غیر فعال
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با تشکر از توجه تون اگه امکانش باشه EMAIL خودتون رو واسم بدین تا با هم در تماس باشیم چون آقای اوردی خوانی میگفتن اگه مشگل از ماست چرا هیچکسی مشگلی نداره یا با ما تماس نگرفته من امروز با آقای جلیل زاده تماس گرفتم و منشیشون گفتن به همراهم زنگ میزنن منتظر تلفنشون هستم نتیجه گرفتم تو سایت میزارم .

EMAIL MAN MEHRZADJALALI@YAHOO.COM هست. اگه آشنا های دیگه ای هم دارین که از اینجا سرویس گرفتن بهشون موضوع رو اطلاع بدین.

اگه هم کسی از MAXNET سرویس گرفته لطفا وضعیت سرویسهای بدون محدودیت اونا رو هم بگه تا همه مطله بشن چون اگه این مشگل حل نشه باید از اونجا بگیریم چون بقیه همشون محدودیت حجمی دارن.

با تشکر

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط MehrzadJalali
    با تشکر از توجه تون اگه امکانش باشه EMAIL خودتون رو واسم بدین تا با هم در تماس باشیم چون آقای اوردی خوانی میگفتن اگه مشگل از ماست چرا هیچکسی مشگلی نداره یا با ما تماس نگرفته من امروز با آقای جلیل زاده تماس گرفتم و منشیشون گفتن به همراهم زنگ میزنن منتظر تلفنشون هستم نتیجه گرفتم تو سایت میزارم .

EMAIL MAN MEHRZADJALALI@YAHOO.COM هست. اگه آشنا های دیگه ای هم دارین که از اینجا سرویس گرفتن بهشون موضوع رو اطلاع بدین.

اگه هم کسی از MAXNET سرویس گرفته لطفا وضعیت سرویسهای بدون محدودیت اونا رو هم بگه تا همه مطله بشن چون اگه این مشگل حل نشه باید از اونجا بگیریم چون بقیه همشون محدودیت حجمی دارن.

با تشکر
    آدرس ایمیل من

من و دوست عزیزم pay از مشترکین سابق (اواخر سال 84) مکس نت هستیم . اون روزها که کیفیت سرویسشون خیلی خوب بود (اواخر سال 84) و به نظر من خیلی بهتر از هماراسیستم فعلی بود . ولی همارا قیمت مناسبتری داره .

قطب فن آوری اطلاعات شمس هم سرویس بدون محدودیت داره . با آی پی استاتیک ... مکس نت هم آی پی ولید استاتیک میده .

.

عضو غیر فعال
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقای مهندس جلیل زاده تماس گرفتن و گفتن مشگل از مرکز آزادی هست ولی این طور که ایشون از ISP های دیگه یعنی همکارهی دیگشون که از همین مرکز DATA میگیرن پرسیدن شرکتهای دیگه همچین مشگلی ندارن و گفتن تا 3 4 روز مسئله رو حل میکنن و آگه حل نشد account رو قطع شخصی میکنن تا سرویس درست بشه و گفتن فردا گرافهای پهنای باند و که براشون ارسال کردم میبینن و اگه لازم شد تماس میگیرن

باز امیدوارم که سرویسشون درست بشه چون من قبلا dialup های 6 ماه و 24 ساعته و 12 ساعت در روز 3 ماهه ازشون 3 4 بار گرفتم مشگلی باهاشون نداشتم

باز خبری بود مینویسم

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    4-3 روز هم گذشت ولی هنوز هیچ اقدامی نکردن شرم آوره

ازدیروز وضعیت خیلی بدتر هم شده

ویرایش توسط Niaz_Ch : 2007-04-06 در ساعت 11:32 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بله واقعا که... امروز جمعه ساعت 14:15 هست و وضع همون هست شبا از 12 قطع میشه و تا الان همون وضعیت هست البته شبا اصلا نمیشه استفاده کرد ولی روزا به بعضی از سایتا میشه رفت و جالبش اینه که خود آقای جلیل زاده هم تعجب میکنن که در ساعت پیک مصرف که بین 22 تا 24 هست سرعت بد نیست ولی بعد اون قطع میشه. دیشب هم ساعت 24 قطع شد ولی بین 03:45 تا 03:48 یک بار وصل شد و کاملا سرعت درست شد ولی بعد اون باز یه حالت قبل برگشت .

ویرایش توسط MehrzadJalali : 2007-04-06 در ساعت 03:08 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط MehrzadJalali
    ... خود آقای جلیل زاده هم تعجب میکنن...
    تعجب میکنن ؟ یعنی هنوز کسی رو پیدا نکردن که مشکل سیستمشون رو حل کنه ؟ تا کی باید منتظر باشیم ؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    از اینکه از ساعت 22 تا 24 سرعت بهتر از مواقع دیگر هست تعجب کردن باز باید فردا تماس بگیریم ببینیم چی میشه. به نظر من کل پهنای باند رو به یه مشترک دیگه میدن و اینجوری میشه چون مسئله ویروسو اینجور چیزا نیست یا هم یه کسی به روترشون دسترسی داره و این کار رو میکنه. یا هم پهنای باند ما رو جوری تعریف کردن که وقتی مشترک بخصوصی پهنای باند لازم داره از پهنای باند ما میگیره و وقتی اون اجازه میده ما میتونیم استفاده کنیم. من میگم تماس بگیریم بگیم اکانت ما رو به DIAL-UP ارتقاع بدن مثل اینکه ما اشتباه فهمیده بودیم که ADSL بهتر از DIAL-UP هست واسه اینکه آدم باید همیشه UP TO DATE باشه (از طلا بودن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده ما را مس کنید)

ویرایش توسط MehrzadJalali : 2007-04-06 در ساعت 04:37 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ولی به نظر من یه مشکل سخت افزاری وجود داره .

از زمانی که این مشکل شروع شده مودم من (Asus AM602) یه جوری شده ... بعد از ثابت شدن چراغ status چراغ activity حتی زمانی که کامپیوتر خاموش هست شروع به چشمک زدن میکنه و مداوم چشمک میزنه ... یعنی مثل این میمونه که مودم همیشه در حال ارسال و دریافت دیتا هست (حتی زمانی که کامپیوتر خاموشه)

من این موضوع رو به اون آقایی که چند بار باهاشون تماس گرفتم گفتم و بار آخر که همین 3 روز پیش بود ایشون هم این مساله رو تایید کردند و گفتند که "بله مثل این میمونه که همیشه در حال دانلود هستید"

این نشون میده که مشکل تو ابتدای سیم هست یعنی تو مرکز آزادی و تجهیزات هماراسیستم .

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

همارا سیستم

صبا نت تبریز

ADSL تبریز

سایت همارا سیستم تبریز

مهرداد رسولی نیا

همارا سیستم تبریز adslصبانت تبریزهماراسيستمسایت همارا سیستمایمیل همارا سیستمآدرس ایمیل همارا سیستمپشتیبانی همارا سیستمهماراسیستمسايت همارا سيستمسرعت دانلود هماراسیستمصبا نت تبريزسایت هماراسیستم تبریزصبا نت در تبریزadslدر تبریزسايت هماراسيستمسایت همارا سیستم در تبریزADSL تبريز تعرفه های همارا سیستمadsl در تبریزصبانت تبریز.ir

برچسب برای این موضوع