سلام دوستان یه مطلبی بود که میخواستم اینجا عنوان کنم نمیدونم آیا استقبال بشه یا نه؟ در مورد نرخ گزاری خدمات اینترنت توی کافی نتها و گیم نتها، من خودم کافی نت دارم، با یه پهنای باند ADSL 1024Kbit ساعتی 1200 T میگیرم از کاربرام. قیمتهایی که من شنیدم خیلی متغییره تو تهران تا جایی که من میدونم گذشته از کیفیت سرویسشون از ساعتی 800 تومن طرفهای دانشگاه تا ساعتی 1500 و 2000 جاهای بالاتر هم شنیدم. بعضی هتلها هم هستن که ساعتی 4000 یا 5000 تومن میگیرن، حتی یکی میگفت تو قزوین ساعتی 200 (دویست) تومن هم میگیرن والا نمیدونم شاید طرف هوا میخوره کف تولید میکنه
متاسفانه ما کافی نتها نرخ گذاری صنفی نداریم، اگه هم داشته باشیم نرخهای غیر کارشناسی و نا معقولیه، حالا یا خیلی کم یا خیلی زیاد. من یه سری مشخصات کاری خودم رو مینویسم، دوستان هم اگه دوست داشتن اضافه کنن. هم محض اطلاع خوبه هم برای کسایی که میخوان وارد کار بشن و نمیدونن چی به چیه. شاید از لحاظ فنی و آماری هم به درد خورد.

تعداد Station: ده دستگاه
پهنای باند: 1024/1024 ADSL Share
هزینه هر ساعت استفاده: 1200 تومان
حداقل استفاده: 10 دقیقه
OS Server: ویندوز 2003
OS Client ها: Windows XP
نوع شبکه: Domain
شرکت سرویس دهنده: تراشه سبز تهران www.tstonline.com
سرویسهای نصب شده بر روی سرور: DNS - DHCP - SUS
سایر خدمات: امکان استفاده از سرویس اینترنت وایرلس در محیط کافی نت (جهت استفده از Laptop)، خوراکی و نوشیدنی، اسکن، پرینت سیاه و سفید

اینارو خوندین نگین واسه تبلیغ نوشته بره بزاره تو بازارچه ها! بخدا منظور این نیست.